Pleskot Jan ID: 4490
Profile / Tournaments / History games / Opponents / Other tournaments
15 Arp 2024 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 479 | 3 place | -9.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Barta M | ⇔ | 508 | 3 : 2 | 3-11 14-12 11-9 5-11 11-7 | +5.2 | |
22:30 | gr | Baly Ondrej | ⇔ | 509 | 0 : 3 | 9-11 8-11 8-11 | -5.5 | |
21:00 | gr | Varecka M | ⇔ | 507 | 0 : 3 | 9-11 10-12 10-12 | -5.8 | |
20:01 | gr | Barta M | ⇔ | 508 | 1 : 3 | 3-11 11-5 9-11 9-11 | -4.2 |
14 Arp 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 489 | -10.4 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 | gr | Parhomenko D | ⇔ | 512 | 3 : 2 | 8-11 7-11 11-9 11-9 11-6 | +4.9 | |
02:30 | gr | Bartunek R | ⇔ | 518 | 0 : 3 | 9-11 3-11 8-11 | -5.7 | |
01:00 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 543 | 1 : 3 | 6-11 11-8 7-11 5-11 | -2.8 | |
00:00 | gr | Barta M | ⇔ | 504 | 0 : 3 | 6-11 7-11 5-11 | -6.8 |
10 Arp 2024 08:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 506 | 2 place | -16.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Regner T | ⇔ | 420 | 1 : 3 | 8-11 11-5 8-11 5-11 | -11.1 | |
10:00 | gr | Regner T | ⇔ | 420 | 2 : 3 | 11-4 9-11 9-11 11-9 7-11 | -7.4 | |
09:31 | gr | Havrda C | ⇔ | 414 | 3 : 0 | 11-6 11-9 11-3 | +0.6 | |
08:00 | gr | Serak P | ⇔ | 419 | 3 : 1 | 8-11 11-9 11-6 11-3 | +0.7 |
9 Arp 2024 00:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 504 | 1 place | +2.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:32 | Final | Pinc S | ⇔ | 453 | 3 : 1 | 11-4 7-11 11-5 11-6 | +2.9 | |
04:33 | gr | Trojan F | ⇔ | 497 | 3 : 2 | 11-9 10-12 12-10 9-11 14-12 | +3.7 | |
03:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 451 | 1 : 3 | 6-11 4-11 11-6 7-11 | -9.2 | |
02:00 | gr | Pinc S | ⇔ | 453 | 3 : 2 | 13-11 10-12 9-11 11-9 11-9 | +2 | |
01:00 | gr | Regner T | ⇔ | 436 | 3 : 0 | 15-13 11-6 11-8 | +2.5 |
6 Arp 2024 16:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 493 | 1 place | +11.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Perny M | ⇔ | 473 | 3 : 0 | 11-6 11-7 12-10 | +6.4 | |
18:00 | gr | Varecka M | ⇔ | 492 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-6 11-4 | +5.9 | |
17:30 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 450 | 3 : 1 | 7-11 11-5 11-8 11-8 | +3.4 | |
16:00 | gr | Perny M | ⇔ | 473 | 2 : 3 | 11-7 11-2 10-12 3-11 3-11 | -4.8 |
29 Mar 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 489 | +4.8 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 | gr | Barta To | ⇔ | 518 | 3 : 2 | 11-13 11-9 12-14 11-9 12-10 | +5.2 | |
02:30 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 507 | 2 : 3 | 8-11 11-8 11-8 8-11 7-11 | -3.3 | |
01:15 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 551 | 0 : 3 | 9-11 9-11 3-11 | -3 | |
00:14 | gr | Sulava L | ⇔ | 537 | 3 : 2 | 11-9 6-11 11-8 11-13 11-9 | +5.9 |
27 Mar 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 511 | 4 place | -22.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Pelikan Jo | ⇔ | 483 | 1 : 3 | 13-11 2-11 8-11 7-11 | -7.7 | |
04:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 532 | 1 : 3 | 6-11 8-11 11-8 6-11 | -4.8 | |
03:02 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 540 | 1 : 3 | 3-11 11-4 4-11 2-11 | -4.2 | |
01:30 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 529 | 3 : 2 | 11-7 7-11 9-11 11-6 11-4 | +4.7 | |
00:00 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 483 | 0 : 3 | 9-11 5-11 9-11 | -10.2 |
24 Mar 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 531 | 4 place | -11.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Barta M | ⇔ | 511 | 1 : 3 | 8-11 6-11 12-10 7-11 | -7.2 | |
18:01 | gr | Sulava L | ⇔ | 562 | 1 : 3 | 6-11 11-9 7-11 8-11 | -4.2 | |
17:02 | gr | Barta M | ⇔ | 511 | 3 : 1 | 11-8 11-8 7-11 11-8 | +4.8 | |
16:31 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 515 | 2 : 3 | 9-11 10-12 13-11 11-7 10-12 | -4.6 |
24 Mar 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 531 | 3 place | -8.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 497 | 3 : 2 | 4-11 6-11 11-8 11-8 14-12 | +2.6 | |
04:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 562 | 1 : 3 | 6-11 11-2 5-11 8-11 | -4.2 | |
03:00 | gr | Bartunek R | ⇔ | 504 | 2 : 3 | 9-11 11-7 11-6 5-11 6-11 | -5.1 | |
01:30 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 504 | 1 : 3 | 11-6 8-11 7-11 9-11 | -7.6 | |
00:00 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 497 | 3 : 0 | 11-8 12-10 11-8 | +5.3 |
21 Mar 2024 16:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 530 | 2 place | +1.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Sulava L | ⇔ | 524 | 1 : 3 | 10-12 7-11 11-7 8-11 | -6.4 | |
18:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 524 | 3 : 2 | 11-5 6-11 10-12 11-7 11-7 | +3.8 | |
17:30 | gr | Varecka M | ⇔ | 447 | 3 : 1 | 3-11 14-12 12-10 11-6 | +1 | |
16:00 | gr | Vrbecky D | ⇔ | 502 | 3 : 2 | 13-11 5-11 4-11 11-9 11-2 | +2.9 |
20 Mar 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 541 | 3 place | -11.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Varecka M | ⇔ | 435 | 3 : 2 | 9-11 12-10 8-11 11-4 11-8 | 0 | |
18:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 556 | 0 : 3 | 9-11 5-11 8-11 | -6.8 | |
17:03 | gr | Sulava L | ⇔ | 516 | 2 : 3 | 9-11 8-11 11-6 11-7 8-11 | -5 | |
16:39 | gr | Varecka M | ⇔ | 435 | 3 : 2 | 5-11 11-6 8-11 11-5 11-8 | 0 |
18 Mar 2024 20:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 525 | 1 place | +17.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Holovatiuk Yu | ⇔ | 509 | 3 : 1 | 14-12 11-13 11-8 11-2 | +5 | |
22:00 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 509 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-8 | +6.7 | |
21:30 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 465 | 3 : 1 | 3-11 11-5 11-7 11-6 | +2.4 | |
20:08 | gr | Varcl M | ⇔ | 468 | 3 : 1 | 10-12 11-6 11-5 11-6 | +2.6 |
17 Mar 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 513 | 1 place | +9.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Holovatiuk Yu | ⇔ | 497 | 3 : 2 | 12-10 4-11 11-8 10-12 11-8 | +3.4 | |
04:32 | gr | Bartunek R | ⇔ | 500 | 3 : 2 | 11-4 9-11 6-11 11-8 11-8 | +3.5 | |
03:34 | gr | Sulava L | ⇔ | 508 | 3 : 2 | 10-12 11-4 7-11 11-5 11-6 | +3.8 | |
02:00 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 497 | 2 : 3 | 9-11 11-2 11-5 3-11 8-11 | -4.6 | |
01:01 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 480 | 3 : 2 | 9-11 5-11 12-10 11-4 11-5 | +2.7 |
17 Mar 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 513 | 2 place | +3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:31 | Final | Kolar M | ⇔ | 560 | 0 : 3 | 9-11 8-11 7-11 | -4.2 | |
18:30 | gr | Barta M | ⇔ | 520 | 3 : 1 | 11-9 5-11 11-8 11-7 | +6.4 | |
17:02 | gr | Pazout D | ⇔ | 534 | 3 : 2 | 8-11 11-4 11-9 4-11 11-8 | +4.9 | |
16:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 560 | 0 : 3 | 9-11 7-11 8-11 | -4.2 |
16 Mar 2024 12:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 525 | 3 place | -11.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 510 | 3 : 1 | 9-11 12-10 11-9 11-5 | +5.1 | |
14:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 510 | 2 : 3 | 11-13 11-13 11-5 11-5 8-11 | -4.6 | |
13:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 551 | 0 : 3 | 7-11 4-11 6-11 | -5.9 | |
12:02 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 522 | 1 : 3 | 11-6 10-12 9-11 6-11 | -6.1 |
14 Mar 2024 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 530 | 3 place | -5.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Vrabec M | ⇔ | 461 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-7 | +2.5 | |
10:01 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 524 | 2 : 3 | 11-9 7-11 8-11 11-7 7-11 | -4.3 | |
09:30 | gr | Vrabec M | ⇔ | 461 | 3 : 2 | 7-11 5-11 11-2 11-7 11-8 | +1.2 | |
08:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 498 | 2 : 3 | 9-11 11-8 9-11 11-8 6-11 | -5.3 |
12 Mar 2024 00:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 536 | 2 place | -4.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Hruska V sr. | ⇔ | 510 | 0 : 3 | 3-11 2-11 7-11 | -10.1 | |
04:31 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 510 | 2 : 3 | 12-10 3-11 6-11 11-8 7-11 | -5 | |
03:00 | gr | Smesny M | ⇔ | 459 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-8 | +1.9 | |
01:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 505 | 3 : 1 | 11-9 11-5 6-11 11-3 | +4.2 | |
00:01 | gr | Vrabec M | ⇔ | 483 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-6 | +3.8 |
8 Mar 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 518 | 2 place | +18.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Sychra M | ⇔ | 543 | 2 : 3 | 8-11 9-11 11-9 15-13 8-11 | -3 | |
03:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 553 | 3 : 0 | 11-7 17-15 11-8 | +10.8 | |
02:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 513 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-8 | +7.6 | |
01:31 | gr | Sychra M | ⇔ | 543 | 1 : 3 | 6-11 5-11 12-10 7-11 | -4.5 | |
00:35 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 529 | 3 : 1 | 4-11 11-6 11-9 11-4 | +6.6 |
5 Mar 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 533 | 4 place | -14.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 513 | 2 : 3 | 8-11 13-11 11-6 6-11 5-11 | -4.8 | |
18:05 | gr | Kolar M | ⇔ | 539 | 0 : 3 | 9-11 5-11 5-11 | -7.5 | |
17:00 | gr | Barta To | ⇔ | 522 | 0 : 3 | 3-11 6-11 5-11 | -8.9 | |
16:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 513 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-7 | +6.4 |
3 Mar 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 549 | 3 place | -15.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Parhomenko D | ⇔ | 449 | 3 : 1 | 5-11 11-9 11-6 13-11 | 0 | |
04:31 | gr | Sulava L | ⇔ | 520 | 1 : 3 | 11-7 7-11 9-11 8-11 | -7.8 | |
03:03 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 503 | 3 : 1 | 6-11 11-5 11-6 20-18 | +3.3 | |
01:30 | gr | Barta To | ⇔ | 503 | 0 : 3 | 7-11 3-11 10-12 | -11.7 | |
00:00 | gr | Parhomenko D | ⇔ | 449 | 3 : 0 | 11-4 12-10 11-9 | 0 |
28 Feb 2024 08:00
Tournament A12. league 550-600
Pleskot Ja | 539 | 1 place | +10.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sulava L | ⇔ | 514 | 3 : 1 | 11-9 5-11 11-9 12-10 | +4.5 | |
10:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 544 | 3 : 1 | 11-7 9-11 11-9 11-9 | +6.2 | |
09:00 | gr | Barta To | ⇔ | 502 | 2 : 3 | 4-11 14-12 9-11 11-4 5-11 | -5.5 | |
08:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 514 | 3 : 1 | 11-8 6-11 11-7 11-1 | +4.5 |
27 Feb 2024 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 531 | 2 place | +8.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sudek P | ⇔ | 572 | 1 : 3 | 8-11 11-6 5-11 10-12 | -3.5 | |
10:33 | gr | Leopold M | ⇔ | 542 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-7 11-8 | +6.7 | |
09:30 | gr | Sudek P | ⇔ | 572 | 1 : 3 | 7-11 8-11 11-7 8-11 | -3.5 | |
08:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 538 | 3 : 0 | 11-9 11-8 13-11 | +8.5 |
25 Feb 2024 12:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 529 | 2 place | +3.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Sychra M | ⇔ | 530 | 2 : 3 | 9-11 9-11 11-6 11-7 9-11 | -3.9 | |
14:31 | gr | Sychra M | ⇔ | 530 | 3 : 2 | 6-11 12-10 11-5 10-12 11-6 | +4.1 | |
13:00 | gr | Perny M | ⇔ | 497 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-5 | +5.5 | |
12:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 552 | 2 : 3 | 4-11 6-11 12-10 16-14 9-11 | -3.1 |
23 Feb 2024 20:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 534 | 3 place | -5.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Bartunek R | ⇔ | 533 | 3 : 1 | 11-6 10-12 11-6 11-6 | +5.9 | |
22:01 | gr | Sulava L | ⇔ | 558 | 3 : 2 | 11-13 11-6 11-4 7-11 11-4 | +5 | |
21:00 | gr | Bartunek R | ⇔ | 533 | 1 : 3 | 11-9 5-11 8-11 11-13 | -6.1 | |
20:30 | gr | Sychra M | ⇔ | 505 | 0 : 3 | 7-11 7-11 8-11 | -10.3 |
18 Feb 2024 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 496 | 1 place | +24.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:43 | Final | Holovatiuk Yu | ⇔ | 512 | 3 : 1 | 11-7 12-10 6-11 13-11 | +7 | |
03:31 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 512 | 3 : 1 | 6-11 11-8 11-5 11-6 | +7 | |
02:33 | gr | Barta To | ⇔ | 496 | 2 : 3 | 4-11 15-13 5-11 11-4 7-11 | -4 | |
01:30 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 499 | 3 : 0 | 11-7 11-3 11-8 | +8.3 | |
00:30 | gr | Vrabec M | ⇔ | 465 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-7 | +5.6 |
18 Feb 2024 20:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 496 | 2 place | +15.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Klimenta Mi | ⇔ | 487 | 2 : 3 | 11-8 11-7 5-11 7-11 7-11 | -4.3 | |
22:00 | gr | Vrabec M | ⇔ | 465 | 3 : 0 | 11-6 11-9 11-6 | +5.6 | |
21:33 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 487 | 3 : 0 | 11-2 11-8 11-2 | +7.3 | |
20:00 | gr | Barta To | ⇔ | 496 | 3 : 1 | 7-11 11-5 11-2 11-8 | +6 |
13 Feb 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 503 | 4 place | -6.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 513 | 1 : 3 | 6-11 11-9 9-11 11-13 | -5.4 | |
03:30 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 520 | 0 : 3 | 7-11 8-11 4-11 | -6.6 | |
02:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 497 | 0 : 3 | 6-11 4-11 10-12 | -8.4 | |
01:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 513 | 3 : 2 | 6-11 11-8 11-9 9-11 11-9 | +4.4 | |
00:31 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 516 | 3 : 0 | 13-11 11-5 11-2 | +9.1 |
12 Feb 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 513 | -10.4 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 511 | 3 : 1 | 16-14 11-3 8-11 11-7 | +5.9 | |
02:30 | gr | Picek P | ⇔ | 537 | 0 : 3 | 7-11 6-11 12-14 | -6.1 | |
01:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 534 | 0 : 3 | 13-15 9-11 5-11 | -6.4 | |
00:01 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 550 | 1 : 3 | 11-4 7-11 5-11 9-11 | -3.8 |
5 Feb 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 528 | 4 place | -14.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Havel L 1956 | ⇔ | 532 | 0 : 3 | 5-11 5-11 10-12 | -7.7 | |
18:30 | gr | Barta M | ⇔ | 558 | 1 : 3 | 9-11 11-8 2-11 13-15 | -4.2 | |
17:07 | gr | Sulava L | ⇔ | 508 | 1 : 3 | 11-8 6-11 7-11 7-11 | -7.2 | |
16:06 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 532 | 3 : 2 | 11-9 8-11 10-12 11-8 14-12 | +4.2 |
4 Feb 2024 00:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 520 | 1 place | +8.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Krauter G | ⇔ | 537 | 3 : 1 | 6-11 13-11 11-9 11-9 | +7 | |
04:30 | gr | Picek P | ⇔ | 526 | 1 : 3 | 9-11 9-11 11-9 6-11 | -5.6 | |
03:30 | gr | Krauter G | ⇔ | 537 | 0 : 3 | 7-11 6-11 9-11 | -6.6 | |
02:00 | gr | Sychra M | ⇔ | 519 | 3 : 0 | 11-6 12-10 11-9 | +8 | |
01:00 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 508 | 3 : 1 | 12-10 8-11 11-4 11-8 | +5.3 |
31 Jan 2024 08:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 545 | 4 place | -25.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Potensky Ja | ⇔ | 498 | 0 : 3 | 3-11 12-14 7-11 | -11.8 | |
10:01 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 518 | 1 : 3 | 7-11 11-9 9-11 7-11 | -7.6 | |
09:01 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 498 | 1 : 3 | 7-11 11-7 8-11 6-11 | -8.8 | |
08:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 513 | 3 : 2 | 9-11 11-9 4-11 11-5 11-7 | +2.7 |
30 Jan 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 554 | 3 place | -8.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 | 3rd | Cernik Ja | ⇔ | 512 | 3 : 1 | 11-8 3-11 11-7 12-10 | +3.5 | |
04:35 | gr | Kolar M | ⇔ | 545 | 2 : 3 | 1-11 12-14 11-8 11-9 9-11 | -4.3 | |
03:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 512 | 3 : 0 | 12-10 11-8 11-6 | +4.7 | |
01:31 | gr | Sulava L | ⇔ | 513 | 2 : 3 | 8-11 11-6 11-3 7-11 10-12 | -5.6 | |
00:01 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 485 | 2 : 3 | 10-12 11-9 7-11 11-3 8-11 | -6.8 |
28 Jan 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 556 | 1 place | -1.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Sulava L | ⇔ | 504 | 3 : 2 | 11-7 11-7 10-12 6-11 11-5 | +1.9 | |
04:40 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 511 | 1 : 3 | 12-10 5-11 4-11 4-11 | -8.7 | |
03:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 504 | 3 : 2 | 11-6 8-11 11-9 4-11 11-8 | +1.9 | |
02:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 501 | 3 : 2 | 5-11 11-4 11-6 12-14 11-9 | +1.8 | |
01:00 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 486 | 3 : 2 | 10-12 5-11 11-7 11-7 11-3 | +1.2 |
27 Jan 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 558 | 1 place | -1.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Klimenta Mi | ⇔ | 493 | 3 : 1 | 11-6 11-9 10-12 11-7 | +2.1 | |
18:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 498 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-6 | +3.2 | |
17:30 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 493 | 1 : 3 | 8-11 5-11 11-6 7-11 | -9.9 | |
16:03 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 496 | 3 : 1 | 10-12 11-4 14-12 11-8 | +2.3 |
26 Jan 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 521 | 1 place | +37.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 534 | 3 : 0 | 12-10 11-8 11-4 | +9 | |
03:31 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 534 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-7 | +9 | |
02:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 504 | 3 : 0 | 12-10 11-4 12-10 | +6.7 | |
01:30 | gr | Sychra M | ⇔ | 531 | 3 : 1 | 8-11 11-7 12-10 11-3 | +6.6 | |
00:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 515 | 3 : 1 | 11-3 11-7 6-11 11-8 | +5.7 |
22 Jan 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 525 | 3 place | -3.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:07 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 553 | 3 : 1 | 11-5 7-11 13-11 11-7 | +7.7 | |
18:31 | gr | Sulava L | ⇔ | 507 | 2 : 3 | 11-4 8-11 11-9 7-11 8-11 | -4.7 | |
17:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 553 | 2 : 3 | 11-8 11-3 5-11 11-13 9-11 | -2.9 | |
16:30 | gr | Sychra M | ⇔ | 522 | 2 : 3 | 11-6 6-11 6-11 11-5 7-11 | -4.1 |
21 Jan 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 517 | 3 place | +8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:01 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 517 | 3 : 0 | 11-9 13-11 11-4 | +8 | |
04:32 | gr | Krauter G | ⇔ | 525 | 1 : 3 | 7-11 11-6 7-11 3-11 | -5.5 | |
03:01 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 520 | 1 : 3 | 12-10 8-11 9-11 2-11 | -5.8 | |
01:31 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 506 | 3 : 1 | 9-11 11-6 11-7 11-4 | +5.4 | |
00:03 | gr | Sulava L | ⇔ | 517 | 3 : 1 | 11-3 9-11 11-9 11-6 | +6 |
20 Jan 2024 08:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 512 | 1 place | +5.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Krauter G | ⇔ | 512 | 3 : 1 | 11-8 15-17 11-8 11-7 | +6 | |
10:00 | gr | Krauter G | ⇔ | 512 | 0 : 3 | 5-11 6-11 6-11 | -8 | |
09:01 | gr | Barta M | ⇔ | 510 | 3 : 2 | 11-9 11-5 9-11 4-11 12-10 | +3.9 | |
08:08 | gr | Svec J | ⇔ | 477 | 3 : 2 | 9-11 4-11 12-10 11-5 11-4 | +2.6 |
18 Jan 2024 08:00
Tournament A14. league 550-600
Pleskot Ja | 509 | 4 place | +3.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 545 | 1 : 3 | 11-8 6-11 10-12 8-11 | -3.8 | |
10:31 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 545 | 3 : 0 | 11-8 11-7 12-10 | +10.9 | |
09:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 589 | 2 : 3 | 11-9 7-11 6-11 11-2 6-11 | -0.8 | |
08:30 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 565 | 1 : 3 | 9-11 6-11 11-8 8-11 | -2.6 |
14 Jan 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 523 | -14.7 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 | gr | Barta M | ⇔ | 519 | 0 : 3 | 9-11 8-11 8-11 | -8.3 | |
02:34 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 493 | 3 : 1 | 5-11 11-5 11-8 11-4 | +4.2 | |
01:31 | gr | Sychra M | ⇔ | 523 | 1 : 3 | 8-11 6-11 11-9 8-11 | -6 | |
00:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 509 | 2 : 3 | 11-6 11-6 5-11 8-11 12-14 | -4.6 |
12 Jan 2024 00:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 545 | 4 place | -22.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 493 | 1 : 3 | 6-11 13-15 11-1 14-16 | -9.2 | |
04:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 493 | 3 : 1 | 11-8 9-11 11-8 11-9 | +2.8 | |
03:00 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 569 | 2 : 3 | 11-5 9-11 7-11 11-7 9-11 | -3.1 | |
02:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 571 | 2 : 3 | 6-11 15-13 10-12 11-7 7-11 | -3 | |
00:33 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 526 | 0 : 3 | 8-11 7-11 6-11 | -9.6 |
10 Jan 2024 20:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 532 | 1 place | +14 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Krok L | ⇔ | 571 | 3 : 2 | 8-11 11-5 4-11 11-7 11-9 | +5.6 | |
22:30 | gr | Barta M | ⇔ | 525 | 2 : 3 | 9-11 11-7 11-9 8-11 4-11 | -4.3 | |
21:31 | gr | Krok L | ⇔ | 571 | 3 : 1 | 6-11 14-12 11-9 11-7 | +8.3 | |
20:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 492 | 3 : 1 | 11-8 13-11 8-11 11-5 | +3.6 |
9 Jan 2024 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 515 | 1 place | +18.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Steffan Ja | ⇔ | 564 | 3 : 2 | 7-11 11-5 9-11 11-5 11-8 | +5.9 | |
22:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 514 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-7 | +7.9 | |
21:31 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 564 | 1 : 3 | 11-8 5-11 5-11 8-11 | -3.1 | |
20:00 | gr | Barta M | ⇔ | 526 | 3 : 1 | 8-11 11-2 11-6 11-5 | +6.7 |
8 Jan 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 538 | 4 place | -23.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:03 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 516 | 2 : 3 | 6-11 11-4 11-8 2-11 10-12 | -4.9 | |
18:32 | gr | Barta M | ⇔ | 505 | 1 : 3 | 9-11 10-12 11-8 6-11 | -8 | |
17:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 516 | 2 : 3 | 9-11 9-11 11-3 11-3 9-11 | -4.9 | |
16:30 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 548 | 1 : 3 | 6-11 11-5 10-12 10-12 | -5.4 |
7 Jan 2024 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 530 | 2 place | +8.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Havel L 1956 | ⇔ | 514 | 0 : 3 | 9-11 5-11 7-11 | -9.2 | |
10:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 517 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-9 | +6.9 | |
09:00 | gr | Pazout D | ⇔ | 517 | 3 : 1 | 11-6 11-7 15-17 11-8 | +5.2 | |
08:30 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 514 | 3 : 1 | 11-7 8-11 11-2 11-5 | +5.1 |
6 Jan 2024 12:00
Tournament A14. league 550-600
Pleskot Ja | 525 | 3 place | +5.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:02 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 537 | 3 : 1 | 6-11 13-11 11-1 11-8 | +6.7 | |
14:30 | gr | Skola M | ⇔ | 583 | 0 : 3 | 5-11 9-11 8-11 | -3.4 | |
13:31 | gr | Fisar T | ⇔ | 573 | 1 : 3 | 6-11 8-11 11-6 8-11 | -3.1 | |
12:31 | gr | Sulava L | ⇔ | 537 | 3 : 2 | 7-11 11-9 4-11 11-8 11-9 | +4.5 |
5 Jan 2024 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 520 | 2 place | +5.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:41 | Final | Steffan Ja | ⇔ | 520 | 2 : 3 | 2-11 11-9 9-11 11-7 4-11 | -4 | |
04:00 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 520 | 0 : 3 | 7-11 7-11 8-11 | -8 | |
03:00 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 553 | 3 : 2 | 12-14 11-13 11-8 11-9 11-8 | +5.3 | |
02:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 551 | 3 : 1 | 11-3 4-11 11-7 11-9 | +7.9 | |
00:31 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 520 | 3 : 2 | 11-6 11-7 8-11 8-11 13-11 | +4 |
1 Jan 2024 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 522 | 2 place | -1.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Hyrsl Ji | ⇔ | 525 | 1 : 3 | 11-9 5-11 9-11 6-11 | -5.8 | |
22:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 557 | 3 : 2 | 6-11 7-11 11-6 12-10 11-7 | +5.4 | |
21:30 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 525 | 3 : 1 | 11-8 7-11 11-6 11-7 | +6.2 | |
20:00 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 528 | 0 : 3 | 5-11 9-11 9-11 | -7.6 |
30 Dec 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 528 | 4 place | -6.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:04 | 3rd | Krok L | ⇔ | 576 | 1 : 3 | 11-13 12-10 3-11 7-11 | -3.1 | |
04:00 | gr | Barta M | ⇔ | 537 | 0 : 3 | 4-11 10-12 10-12 | -7.3 | |
02:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 549 | 1 : 3 | 4-11 11-8 7-11 5-11 | -4.7 | |
01:01 | gr | Krok L | ⇔ | 576 | 3 : 0 | 13-11 11-7 11-3 | +11.8 | |
00:01 | gr | Bartunek R | ⇔ | 553 | 2 : 3 | 11-13 9-11 11-7 11-4 3-11 | -3 |
24 Dec 2023 20:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 514 | 1 place | +15.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Sulava L | ⇔ | 551 | 3 : 2 | 14-12 12-10 5-11 6-11 14-12 | +5.5 | |
22:30 | gr | Pazout D | ⇔ | 531 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-7 | +9.3 | |
21:01 | gr | Sulava L | ⇔ | 551 | 3 : 2 | 11-9 9-11 11-7 1-11 11-7 | +5.5 | |
20:01 | gr | Tacinec M | ⇔ | 539 | 0 : 3 | 1-11 8-11 9-11 | -6 |
20 Dec 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 528 | -14.2 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 532 | 3 : 1 | 11-9 15-13 13-15 11-9 | +6.2 | |
02:30 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 512 | 0 : 3 | 8-11 10-12 4-11 | -9.3 | |
01:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 570 | 0 : 3 | 9-11 3-11 7-11 | -4.7 | |
00:30 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 548 | 0 : 3 | 8-11 9-11 7-11 | -6.4 |
13 Dec 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 524 | 2 place | +5.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Sulava L | ⇔ | 498 | 2 : 3 | 10-12 11-9 14-12 9-11 8-11 | -5 | |
22:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 498 | 1 : 3 | 6-11 8-11 11-7 8-11 | -7.5 | |
21:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 551 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-4 13-11 | +7.6 | |
20:31 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 543 | 3 : 0 | 11-6 11-7 12-10 | +9.5 |
12 Dec 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 520 | 3 place | +3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:02 | 3rd | Vrabec M | ⇔ | 508 | 3 : 1 | 7-11 11-5 16-14 11-7 | +5.2 | |
04:30 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 511 | 2 : 3 | 7-11 11-8 11-9 6-11 2-11 | -4.4 | |
03:30 | gr | Trojan F | ⇔ | 521 | 1 : 3 | 6-11 11-8 11-13 8-11 | -6 | |
02:00 | gr | Vrabec M | ⇔ | 508 | 3 : 1 | 6-11 11-6 11-5 11-9 | +5.2 | |
01:05 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 498 | 3 : 2 | 11-6 7-11 10-12 15-13 11-7 | +3.1 |
10 Dec 2023 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 533 | 3 place | -12.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 495 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-5 | +4.9 | |
10:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 495 | 0 : 3 | 11-13 6-11 11-13 | -11.1 | |
09:30 | gr | Trinta M | ⇔ | 580 | 1 : 3 | 7-11 11-9 3-11 2-11 | -3.2 | |
08:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 553 | 2 : 3 | 11-7 11-5 5-11 8-11 10-12 | -3.2 |
9 Dec 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 520 | 3 place | +13.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 502 | 3 : 1 | 3-11 11-9 12-10 11-8 | +4.9 | |
04:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 502 | 3 : 0 | 11-3 17-15 12-10 | +6.6 | |
03:02 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 553 | 1 : 3 | 11-8 9-11 2-11 6-11 | -4 | |
02:00 | gr | Grill J | ⇔ | 592 | 0 : 3 | 9-11 3-11 6-11 | -2.2 | |
00:30 | gr | Picek P | ⇔ | 547 | 3 : 1 | 6-11 11-8 11-6 11-8 | +7.6 |
8 Dec 2023 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 513 | 2 place | +7.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Trinta M | ⇔ | 567 | 2 : 3 | 11-7 4-11 6-11 11-9 7-11 | -1.9 | |
10:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 528 | 3 : 1 | 11-2 11-7 9-11 11-9 | +6.9 | |
09:00 | gr | Perny M | ⇔ | 529 | 3 : 2 | 7-11 12-10 11-7 7-11 11-6 | +4.6 | |
08:01 | gr | Trinta M | ⇔ | 567 | 1 : 3 | 11-8 3-11 8-11 9-11 | -2.8 |
7 Dec 2023 08:00
Tournament A14. league 550-600
Pleskot Ja | 517 | 4 place | -3.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Havel L 1956 | ⇔ | 553 | 0 : 3 | 2-11 9-11 7-11 | -5.1 | |
10:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 530 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-8 11-9 | +6.8 | |
09:00 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 553 | 0 : 3 | 2-11 6-11 9-11 | -5.1 | |
08:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 607 | 2 : 3 | 3-11 11-6 11-5 2-11 6-11 | -0.4 |
6 Dec 2023 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 529 | 4 place | -12 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:02 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 527 | 2 : 3 | 9-11 11-9 11-2 5-11 3-11 | -4.1 | |
10:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 527 | 3 : 2 | 11-7 9-11 11-5 9-11 13-11 | +3.9 | |
09:01 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 560 | 0 : 3 | 7-11 5-11 11-13 | -5.5 | |
08:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 550 | 0 : 3 | 12-14 6-11 3-11 | -6.3 |
5 Dec 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 524 | 2 place | +5.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Sulava L | ⇔ | 523 | 0 : 3 | 11-13 4-11 8-11 | -8.1 | |
10:01 | gr | Sulava L | ⇔ | 523 | 3 : 0 | 11-5 12-10 11-6 | +7.9 | |
09:37 | gr | Smesny M | ⇔ | 459 | 3 : 2 | 3-11 11-4 9-11 11-3 11-5 | +1.4 | |
08:02 | gr | Svec J | ⇔ | 488 | 3 : 1 | 11-5 11-9 6-11 11-9 | +3.9 |
3 Dec 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Pleskot Ja | 521 | 3 place | +3.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Steffan Ja | ⇔ | 524 | 3 : 1 | 12-10 4-11 11-6 11-5 | +6.2 | |
22:00 | gr | Barta M | ⇔ | 567 | 3 : 2 | 3-11 8-11 11-9 11-6 11-6 | +5.9 | |
21:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 524 | 1 : 3 | 10-12 7-11 11-8 13-15 | -5.8 | |
20:01 | gr | Krok L | ⇔ | 546 | 2 : 3 | 7-11 11-9 11-6 7-11 9-11 | -3 |
29 Nov 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 523 | 3 place | -1.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:04 | 3rd | Klimenta Mi | ⇔ | 508 | 3 : 1 | 7-11 11-8 11-8 11-7 | +5.1 | |
22:00 | gr | Krok L | ⇔ | 553 | 0 : 3 | 8-11 8-11 7-11 | -5.6 | |
21:00 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 508 | 3 : 1 | 11-4 11-4 13-15 11-4 | +5.1 | |
20:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 511 | 1 : 3 | 11-1 7-11 15-17 7-11 | -6.7 |
26 Nov 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 527 | 3 place | -3.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 489 | 3 : 2 | 8-11 11-9 3-11 11-6 11-9 | +2.5 | |
22:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 489 | 3 : 1 | 11-6 11-5 6-11 11-8 | +3.7 | |
21:00 | gr | Krok L | ⇔ | 549 | 1 : 3 | 10-12 11-5 8-11 6-11 | -4.7 | |
20:00 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 536 | 1 : 3 | 7-11 8-11 11-2 5-11 | -5.5 |
23 Nov 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 510 | 1 place | +17.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Lubas M | ⇔ | 468 | 3 : 2 | 8-11 11-6 7-11 11-9 11-1 | +2.3 | |
10:02 | gr | Svec J | ⇔ | 481 | 3 : 0 | 12-10 11-9 11-6 | +5.7 | |
09:42 | gr | Lubas M | ⇔ | 468 | 3 : 0 | 11-6 11-9 11-4 | +4.7 | |
08:00 | gr | Sochurek V | ⇔ | 481 | 3 : 1 | 11-7 11-5 7-11 11-7 | +4.3 |
20 Nov 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 516 | 4 place | -6.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:06 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 483 | 2 : 3 | 7-11 11-8 4-11 11-4 8-11 | -5.3 | |
04:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 484 | 3 : 2 | 7-11 11-5 7-11 11-9 11-7 | +2.7 | |
03:00 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 524 | 1 : 3 | 11-5 8-11 10-12 9-11 | -5.6 | |
02:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 483 | 3 : 1 | 11-9 12-10 9-11 11-6 | +4 | |
00:35 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 556 | 2 : 3 | 9-11 11-13 11-7 11-9 6-11 | -2.4 |
18 Nov 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 509 | 3 place | +7.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:04 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 538 | 3 : 2 | 11-7 6-11 9-11 11-6 11-5 | +5.2 | |
22:30 | gr | Barta M | ⇔ | 527 | 2 : 3 | 11-13 10-12 11-6 11-8 9-11 | -3.3 | |
21:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 538 | 3 : 1 | 15-13 11-6 6-11 11-8 | +7.7 | |
20:05 | gr | Kolenic T | ⇔ | 581 | 0 : 3 | 3-11 9-11 7-11 | -2.3 |
16 Nov 2023 00:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 532 | 4 place | -23.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Kulhanek P-l | ⇔ | 508 | 2 : 3 | 3-11 12-10 11-8 7-11 8-11 | -5 | |
04:01 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 490 | 3 : 0 | 11-8 11-6 11-4 | +4.6 | |
03:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 525 | 0 : 3 | 9-11 8-11 9-11 | -8.6 | |
02:00 | gr | Leopold M | ⇔ | 519 | 1 : 3 | 12-10 4-11 9-11 5-11 | -6.8 | |
00:30 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 508 | 1 : 3 | 17-15 8-11 8-11 7-11 | -7.5 |
13 Nov 2023 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 517 | 1 place | +16.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:31 | Final | Sulava L | ⇔ | 524 | 3 : 2 | 11-4 10-12 14-12 8-11 12-10 | +4.3 | |
18:30 | gr | Svec J | ⇔ | 498 | 3 : 2 | 11-8 6-11 11-9 6-11 11-8 | +3.2 | |
17:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 524 | 3 : 2 | 12-10 10-12 4-11 11-9 11-7 | +4.3 | |
16:00 | gr | Leopold M | ⇔ | 513 | 3 : 2 | 11-9 8-11 3-11 13-11 14-12 | +3.8 |
12 Nov 2023 16:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 494 | 1 place | +23.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:31 | Final | Sulava L | ⇔ | 535 | 3 : 0 | 13-11 12-10 11-6 | +11.3 | |
18:30 | gr | Lubas M | ⇔ | 485 | 2 : 3 | 7-11 9-11 11-9 11-4 6-11 | -4.4 | |
17:00 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 500 | 3 : 2 | 3-11 12-10 6-11 11-8 11-9 | +4.2 | |
16:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 535 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-4 | +11.3 |
11 Nov 2023 08:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 508 | 4 place | -13.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 | 3rd | Svec J | ⇔ | 494 | 2 : 3 | 8-11 11-1 10-12 11-5 9-11 | -4.6 | |
10:30 | gr | Svec J | ⇔ | 494 | 3 : 2 | 11-8 11-13 10-12 11-8 11-9 | +3.4 | |
09:32 | gr | Sulava L | ⇔ | 523 | 0 : 3 | 9-11 4-11 9-11 | -6.8 | |
08:01 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 515 | 1 : 3 | 11-6 10-12 3-11 10-12 | -5.6 |
10 Nov 2023 00:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 497 | 3 place | +11.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:05 | 3rd | Smesny M | ⇔ | 481 | 3 : 1 | 6-11 11-6 11-6 11-4 | +5.1 | |
04:07 | gr | Smesny M | ⇔ | 481 | 3 : 1 | 9-11 11-5 11-8 13-11 | +5.1 | |
03:01 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 510 | 0 : 3 | 4-11 7-11 7-11 | -6.9 | |
02:02 | gr | Sulava L | ⇔ | 508 | 3 : 2 | 11-5 11-8 6-11 7-11 11-6 | +4.5 | |
00:31 | gr | Tomasch D | ⇔ | 487 | 3 : 2 | 7-11 9-11 11-4 11-7 11-9 | +3.6 |
7 Nov 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 478 | 1 place | +19.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Sulava L | ⇔ | 512 | 3 : 2 | 9-11 13-11 11-6 8-11 11-6 | +5.4 | |
10:02 | gr | Sulava L | ⇔ | 512 | 3 : 2 | 11-7 4-11 11-7 9-11 11-6 | +5.4 | |
09:00 | gr | Tomasch D | ⇔ | 481 | 3 : 2 | 11-9 4-11 9-11 11-8 13-11 | +4.1 | |
08:30 | gr | Pavlista Ja | ⇔ | 480 | 3 : 2 | 4-11 11-6 8-11 13-11 11-6 | +4.1 |
6 Nov 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 487 | -9.8 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:38 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 525 | 0 : 3 | 8-11 10-12 9-11 | -5 | |
02:31 | gr | Smesny M | ⇔ | 475 | 1 : 3 | 5-11 13-11 9-11 6-11 | -6.7 | |
01:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 503 | 2 : 3 | 10-12 11-8 9-11 11-8 14-16 | -3.4 | |
00:30 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 476 | 3 : 1 | 11-3 11-7 5-11 11-8 | +5.3 |
4 Nov 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 485 | 3 place | +3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Vrbecky D | ⇔ | 466 | 3 : 0 | 11-7 11-3 11-5 | +6.5 | |
10:30 | gr | Vrbecky D | ⇔ | 466 | 3 : 0 | 11-4 11-4 11-6 | +6.5 | |
09:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 496 | 1 : 3 | 2-11 3-11 11-6 5-11 | -5.3 | |
08:00 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 501 | 1 : 3 | 4-11 11-5 7-11 3-11 | -5 |
30 Oct 2023 16:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 502 | 4 place | -17 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:13 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 495 | 1 : 3 | 11-8 6-11 7-11 5-11 | -6.4 | |
18:00 | gr | Trojan F | ⇔ | 506 | 0 : 3 | 3-11 9-11 7-11 | -7.6 | |
17:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 495 | 1 : 3 | 10-12 11-4 10-12 6-11 | -6.4 | |
16:30 | gr | Vrabec M | ⇔ | 488 | 3 : 2 | 11-13 11-7 5-11 11-3 11-7 | +3.4 |
29 Oct 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 494 | 3 place | +8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:02 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 512 | 3 : 1 | 9-11 11-5 11-6 11-9 | +7.1 | |
03:30 | gr | Smesny M | ⇔ | 511 | 2 : 3 | 11-9 6-11 11-9 7-11 5-11 | -3.3 | |
03:03 | gr | Sulava L | ⇔ | 512 | 3 : 0 | 11-5 11-6 13-11 | +9.5 | |
01:30 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 476 | 0 : 3 | 4-11 6-11 11-13 | -9.4 | |
00:04 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 499 | 3 : 2 | 9-11 11-6 11-3 8-11 12-10 | +4.2 |
27 Oct 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 503 | 3 place | -8.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:05 | 3rd | Hejduk A | ⇔ | 446 | 3 : 0 | 11-5 11-6 11-5 | +3.5 | |
04:38 | gr | Sulava L | ⇔ | 487 | 1 : 3 | 11-6 5-11 11-13 8-11 | -6.9 | |
03:30 | gr | Madle L | ⇔ | 468 | 0 : 3 | 4-11 8-11 3-11 | -10.8 | |
02:01 | gr | Hejduk A | ⇔ | 446 | 3 : 1 | 18-16 7-11 11-9 11-7 | +2.6 | |
01:07 | gr | Syroha M | ⇔ | 445 | 3 : 1 | 11-5 11-7 6-11 13-11 | +2.6 |
24 Oct 2023 00:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 492 | 2 place | +11.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Vilhelm P | ⇔ | 498 | 2 : 3 | 10-12 11-6 11-4 9-11 7-11 | -3.7 | |
03:31 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 499 | 3 : 1 | 11-9 14-12 5-11 11-6 | +6.5 | |
02:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 462 | 3 : 1 | 11-8 9-11 11-5 11-7 | +4.2 | |
01:39 | gr | Vilhelm P | ⇔ | 498 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-9 | +8.5 | |
00:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 481 | 2 : 3 | 11-6 5-11 7-11 11-4 8-11 | -4.4 |
17 Oct 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 495 | 3 place | -2.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:07 | 3rd | Mutl D | ⇔ | 472 | 3 : 1 | 11-6 8-11 11-6 11-9 | +4.6 | |
04:32 | gr | Mutl D | ⇔ | 472 | 3 : 2 | 11-9 5-11 11-8 8-11 11-9 | +3.1 | |
03:30 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 466 | 1 : 3 | 9-11 11-6 9-11 9-11 | -7.7 | |
02:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 480 | 3 : 1 | 11-6 11-6 4-11 11-7 | +5.1 | |
01:00 | gr | Tomasch D | ⇔ | 459 | 1 : 3 | 12-14 7-11 11-2 12-14 | -8.1 |
15 Oct 2023 20:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 491 | 2 place | +4.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:39 | Final | Krok L | ⇔ | 528 | 1 : 3 | 8-11 11-9 6-11 10-12 | -3.8 | |
22:39 | gr | Barta M | ⇔ | 509 | 3 : 2 | 11-13 11-8 11-7 8-11 12-10 | +4.7 | |
21:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 526 | 2 : 3 | 11-6 13-15 11-9 7-11 7-11 | -2.6 | |
20:33 | gr | Krok L | ⇔ | 528 | 3 : 2 | 10-12 11-8 9-11 11-4 12-10 | +5.5 |
13 Oct 2023 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 485 | 3 place | +6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Vrabec M | ⇔ | 496 | 3 : 2 | 4-11 11-7 8-11 11-7 11-8 | +4.4 | |
10:31 | gr | Vrabec M | ⇔ | 496 | 3 : 0 | 11-5 15-13 11-6 | +8.9 | |
09:31 | gr | Sulava L | ⇔ | 529 | 0 : 3 | 9-11 7-11 10-12 | -4.5 | |
08:32 | gr | Smesny M | ⇔ | 504 | 2 : 3 | 12-10 1-11 4-11 11-9 9-11 | -3.2 |
10 Oct 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 503 | -18.2 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 549 | 0 : 3 | 9-11 9-11 8-11 | -4.4 | |
03:00 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 536 | 0 : 3 | 2-11 2-11 4-11 | -5.4 | |
02:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 530 | 1 : 3 | 8-11 1-11 12-10 4-11 | -4.4 | |
00:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 537 | 1 : 3 | 5-11 9-11 11-9 4-11 | -4 |
8 Oct 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 510 | 3 place | +1.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:08 | 3rd | Barta M | ⇔ | 519 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-8 | +8.8 | |
04:32 | gr | Barta M | ⇔ | 519 | 2 : 3 | 9-11 11-7 9-11 11-9 13-15 | -3.6 | |
03:30 | gr | Krok L | ⇔ | 518 | 0 : 3 | 8-11 4-11 8-11 | -7.3 | |
02:03 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 499 | 3 : 0 | 11-6 11-7 13-11 | +7.1 | |
01:04 | gr | Sulava L | ⇔ | 510 | 2 : 3 | 11-7 11-9 10-12 2-11 10-12 | -4 |
8 Oct 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 510 | 4 place | -7.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 568 | 1 : 3 | 8-11 11-5 6-11 9-11 | -2.5 | |
22:29 | gr | Barta M | ⇔ | 519 | 0 : 3 | 8-11 6-11 7-11 | -7.2 | |
21:30 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 568 | 3 : 1 | 12-10 5-11 11-5 11-3 | +9.5 | |
20:32 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 523 | 0 : 3 | 7-11 8-11 6-11 | -7 |
6 Oct 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 517 | 3 place | -7.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:02 | 3rd | Cernik Ja | ⇔ | 504 | 3 : 0 | 11-5 12-10 11-8 | +6.9 | |
04:31 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 504 | 0 : 3 | 7-11 11-13 3-11 | -9.1 | |
03:41 | gr | Picek P | ⇔ | 491 | 1 : 3 | 11-6 7-11 5-11 7-11 | -7.5 | |
02:00 | gr | Smesny M | ⇔ | 492 | 2 : 3 | 11-8 11-7 9-11 9-11 6-11 | -5 | |
01:00 | gr | Madle L | ⇔ | 506 | 3 : 0 | 12-10 17-15 11-9 | +7.1 |
1 Oct 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 500 | 1 place | +18.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Syroha M | ⇔ | 476 | 3 : 1 | 11-8 10-12 11-6 11-9 | +4.6 | |
10:03 | gr | Svec J | ⇔ | 496 | 3 : 0 | 11-7 11-8 13-11 | +7.7 | |
09:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 476 | 3 : 2 | 4-11 11-9 10-12 11-5 11-4 | +3.1 | |
08:32 | gr | Kubat V | ⇔ | 435 | 3 : 1 | 11-8 10-12 14-12 11-9 | +2.1 |
30 Sep 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 478 | 1 place | +22.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Picek P | ⇔ | 488 | 3 : 1 | 6-11 11-6 11-4 11-9 | +6.6 | |
04:01 | gr | Picek P | ⇔ | 488 | 3 : 2 | 11-1 9-11 11-8 9-11 11-4 | +4.4 | |
02:31 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 486 | 2 : 3 | 10-12 9-11 11-9 11-6 7-11 | -3.7 | |
01:00 | gr | Madle L | ⇔ | 500 | 3 : 1 | 10-12 11-9 11-8 11-8 | +7.3 | |
00:00 | gr | Mutl D | ⇔ | 494 | 3 : 1 | 11-2 11-7 9-11 11-8 | +7 |
28 Sep 2023 00:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 474 | 2 place | +4.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:32 | Final | Smesny M | ⇔ | 478 | 2 : 3 | 6-11 11-7 10-12 11-9 8-11 | -3.8 | |
03:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 523 | 3 : 2 | 5-11 10-12 13-11 11-4 11-5 | +6 | |
02:31 | gr | Smesny M | ⇔ | 478 | 2 : 3 | 11-5 10-12 11-8 4-11 7-11 | -3.8 | |
01:32 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 492 | 2 : 3 | 3-11 12-10 9-11 11-3 9-11 | -3.3 | |
00:30 | gr | Picek P | ⇔ | 488 | 3 : 0 | 13-11 11-7 11-5 | +9.1 |
26 Sep 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 485 | 3 place | -11 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:06 | 3rd | Hejduk A | ⇔ | 445 | 3 : 1 | 5-11 11-7 11-6 11-4 | +3.6 | |
10:02 | gr | Sulava L | ⇔ | 522 | 2 : 3 | 11-3 11-2 8-11 5-11 7-11 | -2.5 | |
09:00 | gr | Svec J | ⇔ | 482 | 2 : 3 | 11-8 16-14 7-11 11-13 6-11 | -4.1 | |
08:34 | gr | Hejduk A | ⇔ | 445 | 1 : 3 | 11-9 10-12 8-11 9-11 | -8.4 |
16 Sep 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 468 | 3 place | +9.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:15 | 3rd | Cernik Ja | ⇔ | 487 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-4 | +9.6 | |
04:01 | gr | Syroha M | ⇔ | 449 | 3 : 1 | 11-7 12-10 6-11 14-12 | +4.8 | |
03:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 487 | 1 : 3 | 12-14 11-9 7-11 11-13 | -4.8 | |
02:02 | gr | Mutl D | ⇔ | 490 | 0 : 3 | 8-11 7-11 8-11 | -6.2 | |
00:34 | gr | Sulava L | ⇔ | 507 | 3 : 2 | 11-9 10-12 11-8 1-11 11-8 | +5.6 |
16 Sep 2023 20:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 468 | 2 place | +8.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Trojan F | ⇔ | 493 | 2 : 3 | 7-11 9-11 11-2 11-9 5-11 | -3 | |
22:30 | gr | Trojan F | ⇔ | 493 | 0 : 3 | 4-11 6-11 8-11 | -6 | |
21:31 | gr | Smesny M | ⇔ | 514 | 3 : 0 | 11-7 11-5 12-10 | +11.7 | |
20:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 507 | 3 : 2 | 12-10 9-11 11-6 9-11 12-10 | +5.6 |
12 Sep 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 478 | 3 place | -10.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 | 3rd | Lubas M | ⇔ | 431 | 3 : 1 | 12-14 11-5 11-8 11-8 | +3.1 | |
10:00 | gr | Hejduk A | ⇔ | 446 | 2 : 3 | 5-11 8-11 11-5 11-8 8-11 | -5.3 | |
09:30 | gr | Lubas M | ⇔ | 431 | 3 : 2 | 11-4 8-11 13-11 6-11 11-1 | +2.1 | |
08:00 | gr | Marx P | ⇔ | 449 | 0 : 3 | 9-11 8-11 3-11 | -10.4 |
11 Sep 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 489 | 4 place | -10.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Hejduk A | ⇔ | 455 | 2 : 3 | 11-7 11-8 5-11 7-11 8-11 | -5.3 | |
10:00 | gr | Svec J | ⇔ | 468 | 3 : 2 | 11-7 11-13 11-8 5-11 11-4 | +3.2 | |
09:32 | gr | Kubat V | ⇔ | 451 | 0 : 3 | 7-11 5-11 9-11 | -11 | |
08:00 | gr | Hejduk A | ⇔ | 455 | 3 : 2 | 11-9 7-11 11-6 6-11 11-2 | +2.7 |
10 Sep 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 464 | 1 place | +25.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sulava L | ⇔ | 488 | 3 : 0 | 11-1 11-8 11-4 | +9.9 | |
10:30 | gr | Svec J | ⇔ | 466 | 3 : 1 | 7-11 11-9 11-9 11-9 | +6.1 | |
09:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 488 | 3 : 2 | 12-10 5-11 11-8 10-12 11-7 | +5 | |
08:31 | gr | Sprynar P | ⇔ | 450 | 3 : 2 | 3-11 10-12 11-7 11-9 11-6 | +3.4 |
9 Sep 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 461 | 3 place | +3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 506 | 3 : 1 | 11-6 8-11 11-8 11-7 | +8.7 | |
04:00 | gr | Sprynar P | ⇔ | 468 | 3 : 1 | 5-11 11-2 11-4 11-6 | +6.4 | |
02:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 506 | 1 : 3 | 9-11 10-12 11-9 4-11 | -3.3 | |
01:02 | gr | Barta M | ⇔ | 526 | 1 : 3 | 11-9 5-11 6-11 6-11 | -2.1 | |
00:00 | gr | Trojan F | ⇔ | 478 | 0 : 3 | 3-11 9-11 7-11 | -6.6 |
4 Sep 2023 16:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 450 | 3 place | +11.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Chalupnicek M | ⇔ | 437 | 3 : 1 | 11-6 11-9 6-11 11-8 | +5.2 | |
18:00 | gr | Sprynar P | ⇔ | 452 | 0 : 3 | 8-11 2-11 10-12 | -7.9 | |
17:00 | gr | Chalupnicek M | ⇔ | 437 | 3 : 0 | 11-9 11-9 12-10 | +7 | |
16:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 463 | 3 : 1 | 11-3 7-11 11-8 11-9 | +6.8 |
26 Aug 2023 16:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 470 | 2 place | -19 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:32 | Final | Barta To | ⇔ | 383 | 0 : 3 | 11-13 11-13 9-11 | -14.9 | |
18:10 | gr | Syroha M | ⇔ | 444 | 3 : 0 | 11-3 13-11 11-3 | +6 | |
17:43 | gr | Bonsch R | ⇔ | 378 | 3 : 1 | 11-3 11-4 10-12 15-13 | +0.5 | |
16:16 | gr | Barta To | ⇔ | 383 | 1 : 3 | 8-11 8-11 11-7 9-11 | -11.2 |
23 Aug 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 450 | 2 place | +20.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Madle L | ⇔ | 487 | 1 : 3 | 7-11 8-11 11-6 8-11 | -3.8 | |
03:35 | gr | Trojan F | ⇔ | 503 | 1 : 3 | 15-17 11-8 10-12 9-11 | -2.8 | |
02:30 | gr | Mazanek S | ⇔ | 474 | 3 : 0 | 11-5 11-6 11-9 | +9.9 | |
01:30 | gr | Madle L | ⇔ | 487 | 3 : 1 | 11-6 11-2 14-16 11-7 | +8.2 | |
00:33 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 494 | 3 : 1 | 11-7 11-8 9-11 11-3 | +8.6 |
19 Aug 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 479 | -10.1 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 484 | 2 : 3 | 6-11 11-5 11-9 11-13 4-11 | -3.8 | |
02:39 | gr | Sprynar P | ⇔ | 470 | 1 : 3 | 11-4 5-11 4-11 9-11 | -6.6 | |
01:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 513 | 3 : 1 | 12-10 11-13 14-12 14-12 | +8 | |
00:30 | gr | Trojan F | ⇔ | 483 | 0 : 3 | 8-11 7-11 8-11 | -7.7 |
19 Aug 2023 20:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 479 | 4 place | -19.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:02 | 3rd | Trojan F | ⇔ | 483 | 1 : 3 | 6-11 11-9 3-11 6-11 | -5.8 | |
22:33 | gr | Trojan F | ⇔ | 483 | 1 : 3 | 9-11 5-11 12-10 5-11 | -5.8 | |
21:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 513 | 1 : 3 | 8-11 5-11 11-9 10-12 | -4 | |
20:00 | gr | Barta M | ⇔ | 513 | 1 : 3 | 10-12 11-8 5-11 3-11 | -4 |
17 Aug 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 492 | 4 place | -12.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:09 | 3rd | Mazanek S | ⇔ | 460 | 2 : 3 | 11-6 4-11 8-11 12-10 7-11 | -5.2 | |
04:30 | gr | Vrabec M | ⇔ | 492 | 3 : 2 | 11-13 11-9 14-16 11-9 11-7 | +4 | |
03:30 | gr | Mazanek S | ⇔ | 460 | 1 : 3 | 7-11 11-4 8-11 10-12 | -7.9 | |
02:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 476 | 3 : 1 | 11-13 11-4 11-9 11-4 | +5.1 | |
01:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 457 | 1 : 3 | 11-8 9-11 7-11 8-11 | -8.1 |
14 Aug 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 484 | 3 place | +8.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Potensky Ja | ⇔ | 549 | 3 : 1 | 11-4 11-9 6-11 11-8 | +9.9 | |
10:30 | gr | Vrabec M | ⇔ | 475 | 1 : 3 | 10-12 9-11 11-7 9-11 | -6.5 | |
09:06 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 493 | 3 : 1 | 11-9 7-11 11-9 15-13 | +6.5 | |
08:00 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 549 | 1 : 3 | 8-11 11-7 9-11 7-11 | -2.1 |
12 Aug 2023 12:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 491 | 3 place | -6.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 503 | 3 : 2 | 13-11 9-11 9-11 11-7 12-10 | +4.5 | |
14:31 | gr | Sulava L | ⇔ | 503 | 1 : 3 | 11-8 7-11 7-11 9-11 | -5.3 | |
13:00 | gr | Donat T | ⇔ | 541 | 2 : 3 | 11-13 8-11 11-7 16-14 6-11 | -2 | |
12:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 540 | 0 : 3 | 6-11 5-11 5-11 | -4.1 |
9 Aug 2023 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 500 | 4 place | -9.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:03 | 3rd | Barta M | ⇔ | 516 | 2 : 3 | 11-9 8-11 12-10 8-11 7-11 | -3.4 | |
18:32 | gr | Barta M | ⇔ | 516 | 3 : 1 | 13-11 11-7 10-12 12-10 | +7 | |
17:21 | gr | Sulava L | ⇔ | 498 | 0 : 3 | 6-11 8-11 8-11 | -8.1 | |
16:25 | gr | Trojan F | ⇔ | 516 | 1 : 3 | 11-13 8-11 11-9 9-11 | -5 |
7 Aug 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 501 | 1 place | +0.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Pulkrabek V | ⇔ | 482 | 3 : 2 | 11-7 9-11 12-10 9-11 13-11 | +3.2 | |
04:32 | gr | Syroha M | ⇔ | 479 | 3 : 1 | 12-10 11-4 10-12 11-4 | +4.7 | |
03:33 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 482 | 1 : 3 | 6-11 11-7 9-11 9-11 | -7.1 | |
02:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 465 | 3 : 0 | 11-4 11-6 11-8 | +5.1 | |
01:02 | gr | Kubat V | ⇔ | 456 | 2 : 3 | 11-9 6-11 11-13 11-7 4-11 | -5.8 |
7 Aug 2023 20:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 501 | 3 place | -0.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 | 3rd | Syroha M | ⇔ | 479 | 3 : 1 | 11-3 10-12 11-3 11-7 | +4.7 | |
22:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 494 | 1 : 3 | 6-11 5-11 12-10 6-11 | -6.4 | |
21:00 | gr | Barta M | ⇔ | 509 | 2 : 3 | 7-11 11-13 11-4 11-8 9-11 | -3.7 | |
20:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 479 | 3 : 1 | 11-8 11-8 6-11 11-5 | +4.7 |
5 Aug 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 495 | 2 place | +6.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Barta M | ⇔ | 508 | 2 : 3 | 11-6 11-4 9-11 5-11 10-12 | -3.5 | |
22:31 | gr | Sulava L | ⇔ | 498 | 3 : 0 | 11-6 11-9 11-7 | +8.2 | |
21:30 | gr | Svec J | ⇔ | 471 | 3 : 0 | 11-5 11-4 11-9 | +6.1 | |
20:38 | gr | Barta M | ⇔ | 508 | 1 : 3 | 10-12 7-11 11-9 8-11 | -5.2 |
30 Jul 2023 20:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 493 | 3 place | +2.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Polovka R | ⇔ | 478 | 3 : 0 | 11-8 13-11 11-5 | +6.8 | |
22:30 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 483 | 1 : 3 | 2-11 6-11 11-9 7-11 | -6.6 | |
21:31 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 538 | 1 : 3 | 10-12 7-11 14-12 9-11 | -3.3 | |
20:30 | gr | Polovka R | ⇔ | 478 | 3 : 1 | 12-10 10-12 11-9 11-3 | +5.1 |
29 Jul 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 500 | 3 place | -6.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 513 | 3 : 0 | 11-2 14-12 11-8 | +9 | |
22:45 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 503 | 0 : 3 | 10-12 5-11 8-11 | -7.8 | |
21:33 | gr | Sulava L | ⇔ | 513 | 2 : 3 | 8-11 13-11 13-11 9-11 9-11 | -3.5 | |
20:31 | gr | Donat T | ⇔ | 518 | 1 : 3 | 11-13 6-11 11-3 8-11 | -4.9 |
27 Jul 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 470 | 1 place | +31.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:39 | Final | Sulava L | ⇔ | 527 | 3 : 1 | 11-4 8-11 11-6 12-10 | +9.5 | |
22:39 | gr | Sulava L | ⇔ | 527 | 0 : 3 | 6-11 4-11 7-11 | -3.4 | |
22:03 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 586 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-8 | +17.3 | |
20:59 | gr | Krok L | ⇔ | 551 | 3 : 2 | 8-11 11-7 10-12 11-7 11-8 | +7.3 |
26 Jul 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 490 | 4 place | -20.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Cernik Ja | ⇔ | 458 | 0 : 3 | 10-12 12-14 5-11 | -10.6 | |
04:30 | gr | Trojan F | ⇔ | 493 | 0 : 3 | 7-11 9-11 5-11 | -7.8 | |
03:31 | gr | Syroha M | ⇔ | 451 | 0 : 3 | 9-11 9-11 5-11 | -11.1 | |
02:03 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 495 | 3 : 1 | 13-11 8-11 11-7 11-8 | +6.3 | |
01:01 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 458 | 3 : 2 | 16-14 4-11 10-12 11-6 11-3 | +2.7 |
24 Jul 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 490 | 1 place | +0.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Pulkrabek V | ⇔ | 474 | 3 : 2 | 11-9 8-11 12-14 11-8 11-6 | +3.4 | |
04:36 | gr | Syroha M | ⇔ | 478 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-3 14-12 | +5.3 | |
03:30 | gr | Vrabec M | ⇔ | 475 | 3 : 2 | 11-8 11-5 8-11 7-11 11-4 | +3.4 | |
02:00 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 474 | 2 : 3 | 10-12 11-6 6-11 11-5 12-14 | -4.6 | |
01:03 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 461 | 1 : 3 | 7-11 11-9 5-11 8-11 | -7.7 |
22 Jul 2023 16:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 503 | 2 place | -12.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:43 | Final | Klimenta Mi | ⇔ | 459 | 1 : 3 | 14-12 10-12 9-11 6-11 | -8.6 | |
18:00 | gr | Polovka R | ⇔ | 494 | 3 : 2 | 6-11 11-7 11-3 9-11 11-5 | +3.6 | |
17:31 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 459 | 3 : 2 | 11-7 8-11 11-9 3-11 11-7 | +2.2 | |
16:01 | gr | Syroha M | ⇔ | 477 | 0 : 3 | 11-13 10-12 8-11 | -10.1 |
20 Jul 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 503 | 2 place | +1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kulhanek P-l | ⇔ | 534 | 0 : 3 | 7-11 6-11 5-11 | -5.5 | |
10:30 | gr | Madle L | ⇔ | 451 | 3 : 2 | 6-11 11-5 11-8 3-11 11-6 | +1.9 | |
09:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 534 | 1 : 3 | 7-11 11-8 7-11 9-11 | -4.1 | |
08:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 538 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-7 11-4 | +8.1 |
19 Jul 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 493 | 1 place | +10.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:46 | Final | Kubat V | ⇔ | 430 | 3 : 2 | 11-6 11-13 11-8 6-11 12-10 | +1.5 | |
04:31 | gr | Madle L | ⇔ | 474 | 3 : 0 | 12-10 11-9 11-8 | +6.5 | |
03:32 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 484 | 3 : 2 | 6-11 11-8 11-8 8-11 11-5 | +3.6 | |
02:06 | gr | Syroha M | ⇔ | 474 | 3 : 1 | 11-6 8-11 11-5 11-6 | +4.8 | |
01:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 430 | 2 : 3 | 9-11 11-9 11-3 2-11 9-11 | -6.5 |
15 Jul 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 475 | 1 place | +18.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Cernik Ja | ⇔ | 475 | 3 : 0 | 11-8 11-6 12-10 | +8 | |
04:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 518 | 3 : 2 | 10-12 11-9 11-9 9-11 11-6 | +5.7 | |
03:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 475 | 1 : 3 | 5-11 4-11 11-2 11-13 | -6 | |
01:30 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 490 | 3 : 2 | 10-12 11-7 4-11 12-10 11-6 | +4.6 | |
00:00 | gr | Madle L | ⇔ | 471 | 3 : 1 | 6-11 11-7 11-3 11-3 | +5.8 |
12 Jul 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 489 | 4 place | -14.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 501 | 2 : 3 | 11-9 11-13 11-13 11-7 3-11 | -3.5 | |
22:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 501 | 1 : 3 | 8-11 11-6 9-11 8-11 | -5.3 | |
21:34 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 558 | 1 : 3 | 5-11 11-8 5-11 8-11 | -1.9 | |
20:30 | gr | Krok L | ⇔ | 541 | 0 : 3 | 9-11 11-13 8-11 | -3.9 |
9 Jul 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 499 | -10 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 501 | 0 : 3 | 9-11 5-11 11-13 | -7.9 | |
02:30 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 538 | 3 : 2 | 9-11 13-11 6-11 11-9 11-5 | +5.5 | |
01:00 | gr | Barta M | ⇔ | 538 | 0 : 3 | 6-11 9-11 8-11 | -4.9 | |
00:00 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 554 | 1 : 3 | 11-6 8-11 3-11 9-11 | -2.7 |
4 Jul 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 507 | -8 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 501 | 3 : 2 | 11-4 10-12 11-7 7-11 11-6 | +3.8 | |
03:05 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 535 | 0 : 3 | 6-11 4-11 5-11 | -5.8 | |
02:00 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 539 | 2 : 3 | 8-11 13-11 9-11 11-4 10-12 | -2.7 | |
00:30 | gr | Picek P | ⇔ | 552 | 1 : 3 | 11-5 1-11 7-11 6-11 | -3.3 |
2 Jul 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 491 | 1 place | +17.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sulava L | ⇔ | 509 | 3 : 0 | 11-5 11-6 11-6 | +9.5 | |
10:01 | gr | Sulava L | ⇔ | 509 | 3 : 2 | 9-11 11-8 11-8 10-12 11-6 | +4.7 | |
09:34 | gr | Jarkovsky O | ⇔ | 471 | 2 : 3 | 11-9 8-11 7-11 11-3 11-13 | -4.8 | |
08:01 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 482 | 3 : 0 | 11-7 11-9 14-12 | +7.3 |
1 Jul 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 521 | -30.1 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:03 | gr | Sulava L | ⇔ | 508 | 0 : 3 | 9-11 5-11 9-11 | -9 | |
02:30 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 482 | 2 : 3 | 11-9 7-11 11-5 10-12 9-11 | -5.6 | |
01:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 483 | 2 : 3 | 8-11 7-11 11-7 11-8 6-11 | -5.5 | |
00:01 | gr | Barta M | ⇔ | 496 | 0 : 3 | 8-11 10-12 5-11 | -10 |
25 Jun 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 516 | 1 place | +5.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:32 | Final | Sulava L | ⇔ | 464 | 3 : 2 | 10-12 5-11 11-8 11-4 11-8 | +1.9 | |
04:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 464 | 3 : 2 | 11-7 11-9 8-11 10-12 11-7 | +1.9 | |
03:01 | gr | Syroha M | ⇔ | 477 | 3 : 0 | 11-6 11-8 11-8 | +4.8 | |
01:30 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 504 | 3 : 1 | 11-4 11-4 10-12 11-9 | +5.3 | |
00:01 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 459 | 1 : 3 | 13-15 6-11 11-9 10-12 | -9.5 |
24 Jun 2023 12:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 495 | 1 place | +22.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 | Final | Syroha M | ⇔ | 471 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-5 | +6.1 | |
14:33 | gr | Syroha M | ⇔ | 471 | 2 : 3 | 10-12 11-4 9-11 11-5 7-11 | -4.9 | |
13:05 | gr | Vrabec M | ⇔ | 489 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-8 | +7.6 | |
12:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 556 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-5 | +12.9 |
23 Jun 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 473 | 1 place | +22.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Sulava L | ⇔ | 492 | 3 : 1 | 11-8 11-9 6-11 11-3 | +7.1 | |
03:31 | gr | Sulava L | ⇔ | 492 | 0 : 3 | 9-11 8-11 9-11 | -6.5 | |
02:31 | gr | Kubat V | ⇔ | 475 | 3 : 2 | 7-11 11-7 10-12 11-4 11-8 | +4.1 | |
01:31 | gr | Krok L | ⇔ | 492 | 3 : 0 | 13-11 11-1 11-5 | +9.6 | |
00:30 | gr | Madle L | ⇔ | 467 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-4 | +7.5 |
19 Jun 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 481 | -8.4 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 491 | 1 : 3 | 5-11 7-11 11-4 8-11 | -5.4 | |
02:30 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 505 | 3 : 2 | 12-10 11-8 9-11 8-11 11-6 | +4.9 | |
01:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 535 | 0 : 3 | 10-12 7-11 3-11 | -3.7 | |
00:00 | gr | Krok L | ⇔ | 477 | 2 : 3 | 11-7 4-11 6-11 11-7 5-11 | -4.2 |
13 Jun 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 480 | 4 place | +1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:03 | 3rd | Vrabec M | ⇔ | 493 | 2 : 3 | 11-8 9-11 12-10 6-11 2-11 | -3.5 | |
04:34 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 526 | 1 : 3 | 7-11 15-13 6-11 6-11 | -3.3 | |
03:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 486 | 0 : 3 | 4-11 5-11 9-11 | -7.6 | |
01:38 | gr | Mozol P | ⇔ | 487 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-5 | +8.6 | |
00:00 | gr | Vrabec M | ⇔ | 493 | 3 : 1 | 7-11 11-4 11-6 11-8 | +6.8 |
11 Jun 2023 00:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 498 | 4 place | -18.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:02 | 3rd | Cernik Ja | ⇔ | 461 | 0 : 3 | 6-11 5-11 7-11 | -11 | |
04:35 | gr | Krok L | ⇔ | 486 | 3 : 1 | 11-9 12-14 11-3 11-6 | +5.2 | |
03:30 | gr | Vrabec M | ⇔ | 493 | 0 : 3 | 3-11 6-11 6-11 | -8.4 | |
02:00 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 461 | 1 : 3 | 5-11 7-11 11-7 7-11 | -8.2 | |
01:00 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 470 | 3 : 1 | 11-6 11-4 5-11 11-6 | +4.3 |
10 Jun 2023 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 497 | 4 place | +1.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 | 3rd | Hyrsl Ji | ⇔ | 543 | 1 : 3 | 13-11 6-11 7-11 1-11 | -3.3 | |
10:30 | gr | Barta M | ⇔ | 526 | 2 : 3 | 11-8 11-9 8-11 7-11 9-11 | -2.9 | |
09:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 574 | 1 : 3 | 6-11 10-12 11-9 8-11 | -1.4 | |
08:30 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 543 | 3 : 1 | 11-6 11-7 7-11 13-11 | +8.7 |
9 Jun 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 502 | 4 place | -4.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 | 3rd | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 549 | 0 : 3 | 6-11 5-11 2-11 | -4.2 | |
03:35 | gr | Picek P | ⇔ | 539 | 3 : 2 | 9-11 8-11 11-5 11-1 11-6 | +5.5 | |
02:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 468 | 2 : 3 | 11-7 6-11 10-12 11-5 9-11 | -5.3 | |
01:35 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 549 | 1 : 3 | 7-11 8-11 11-6 9-11 | -3.1 | |
00:30 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 472 | 3 : 2 | 11-4 17-15 8-11 6-11 13-11 | +2.8 |
6 Jun 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 514 | 4 place | -12.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:04 | 3rd | Pelikan Jo | ⇔ | 523 | 0 : 3 | 10-12 8-11 7-11 | -7.3 | |
04:00 | gr | Picek P | ⇔ | 533 | 1 : 3 | 6-11 14-12 5-11 3-11 | -4.9 | |
02:30 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 523 | 1 : 3 | 8-11 11-6 7-11 5-11 | -5.5 | |
01:00 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 559 | 0 : 3 | 9-11 10-12 8-11 | -4.4 | |
00:01 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 534 | 3 : 0 | 12-10 11-3 11-3 | +9.6 |
4 Jun 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 519 | 3 place | -4.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Mozol P | ⇔ | 487 | 3 : 2 | 4-11 12-10 11-13 11-5 11-3 | +2.7 | |
04:30 | gr | Barta M | ⇔ | 498 | 0 : 3 | 8-11 6-11 4-11 | -9.7 | |
03:01 | gr | Sulava L | ⇔ | 487 | 3 : 1 | 11-5 11-5 8-11 11-9 | +4 | |
01:30 | gr | Picek P | ⇔ | 523 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-3 | +8.3 | |
00:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 487 | 0 : 3 | 10-12 8-11 5-11 | -10.6 |
1 Jun 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 505 | 3 place | +14.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 515 | 3 : 2 | 9-11 11-13 18-16 14-12 12-10 | +4.4 | |
04:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 507 | 3 : 2 | 12-14 11-8 11-7 8-11 11-5 | +4.1 | |
03:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 515 | 3 : 1 | 12-10 6-11 11-5 11-9 | +6.6 | |
02:00 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 511 | 3 : 2 | 3-11 12-14 12-10 11-7 11-8 | +4.2 | |
00:36 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 525 | 1 : 3 | 11-6 2-11 9-11 6-11 | -4.8 |
29 May 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 501 | 2 place | +4.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Pelikan Jo | ⇔ | 516 | 2 : 3 | 5-11 8-11 11-7 13-11 9-11 | -3.4 | |
22:30 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 490 | 3 : 1 | 4-11 11-6 11-3 14-12 | +5.3 | |
21:00 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 516 | 1 : 3 | 11-9 3-11 4-11 6-11 | -5.1 | |
20:00 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 522 | 3 : 1 | 11-6 11-13 11-9 11-8 | +7.3 |
27 May 2023 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 507 | 4 place | -6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:06 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 522 | 1 : 3 | 11-8 2-11 4-11 7-11 | -5.1 | |
18:34 | gr | Barta M | ⇔ | 505 | 2 : 3 | 2-11 11-6 8-11 13-11 9-11 | -4.1 | |
17:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 522 | 2 : 3 | 7-11 11-9 7-11 11-7 7-11 | -3.4 | |
16:32 | gr | Sulava L | ⇔ | 518 | 3 : 1 | 5-11 11-6 11-7 11-9 | +6.6 |
24 May 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 497 | 2 place | +10.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Pulkrabek V | ⇔ | 482 | 2 : 3 | 8-11 11-8 5-11 11-7 5-11 | -4.6 | |
10:00 | gr | Madle L | ⇔ | 505 | 3 : 2 | 11-9 11-8 5-11 7-11 11-2 | +4.3 | |
09:30 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 482 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-6 | +6.8 | |
08:01 | gr | Sochurek V | ⇔ | 484 | 3 : 2 | 6-11 6-11 11-7 11-9 11-9 | +3.5 |
22 May 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 505 | 4 place | -7.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Madle L | ⇔ | 504 | 2 : 3 | 11-4 10-12 6-11 11-8 5-11 | -4 | |
04:30 | gr | Madle L | ⇔ | 504 | 3 : 0 | 13-11 11-7 12-10 | +8 | |
03:34 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 487 | 0 : 3 | 11-13 6-11 7-11 | -9.4 | |
02:01 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 477 | 3 : 2 | 11-5 11-6 10-12 8-11 11-8 | +2.9 | |
01:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 471 | 2 : 3 | 12-10 10-12 10-12 11-5 9-11 | -5.4 |
19 May 2023 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 509 | 4 place | -3.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Syroha M | ⇔ | 520 | 2 : 3 | 11-9 11-7 5-11 6-11 5-11 | -3.5 | |
18:30 | gr | Barta M | ⇔ | 510 | 3 : 1 | 13-11 7-11 16-14 11-9 | +6.1 | |
17:38 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 537 | 2 : 3 | 17-15 12-10 3-11 2-11 6-11 | -2.9 | |
16:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 520 | 2 : 3 | 11-9 11-8 2-11 4-11 6-11 | -3.5 |
17 May 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 499 | 2 place | +9.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Potensky Ja | ⇔ | 551 | 1 : 3 | 4-11 7-11 11-9 8-11 | -2.9 | |
03:30 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 542 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-6 | +11.4 | |
02:39 | gr | Mazanek S | ⇔ | 509 | 3 : 0 | 11-5 11-8 18-16 | +8.8 | |
01:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 551 | 2 : 3 | 6-11 12-10 10-12 11-9 8-11 | -1.9 | |
00:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 522 | 0 : 3 | 11-13 7-11 7-11 | -6.2 |
13 May 2023 00:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 522 | -22.5 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:01 | gr | Barta M | ⇔ | 500 | 0 : 3 | 8-11 4-11 11-13 | -9.7 | |
02:31 | gr | Syroha M | ⇔ | 512 | 2 : 3 | 7-11 11-5 8-11 11-7 9-11 | -4.4 | |
01:02 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 540 | 2 : 3 | 12-10 5-11 11-9 5-11 10-12 | -3.3 | |
00:00 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 558 | 0 : 3 | 7-11 3-11 8-11 | -5.1 |
10 May 2023 08:00
Tournament A12. league 500-550
Pleskot Ja | 502 | 1 place | +20.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:32 | Final | Perny M | ⇔ | 560 | 3 : 1 | 11-4 7-11 14-12 11-2 | +9.5 | |
10:30 | gr | Svec J | ⇔ | 524 | 3 : 1 | 4-11 11-8 11-6 11-6 | +7.3 | |
09:30 | gr | Perny M | ⇔ | 560 | 3 : 2 | 7-11 11-9 11-6 7-11 11-8 | +6.3 | |
08:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 552 | 1 : 3 | 11-7 9-11 3-11 4-11 | -3 |
8 May 2023 12:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 497 | 2 place | +5.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:44 | Final | Syroha M | ⇔ | 498 | 0 : 3 | 7-11 10-12 8-11 | -8 | |
14:03 | gr | Syroha M | ⇔ | 498 | 2 : 3 | 6-11 11-8 11-9 5-11 6-11 | -4 | |
13:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 486 | 3 : 2 | 5-11 8-11 11-3 11-9 13-11 | +3.6 | |
12:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 614 | 3 : 1 | 12-10 6-11 14-12 11-8 | +13 |
6 May 2023 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pleskot Ja | 485 | 2 place | +12.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Svec J | ⇔ | 491 | 1 : 3 | 6-11 11-6 12-14 6-11 | -5.7 | |
10:31 | gr | Bezstarosta M | ⇔ | 486 | 3 : 0 | 11-6 11-6 11-3 | +8.1 | |
09:00 | gr | Svec J | ⇔ | 491 | 3 : 2 | 7-11 12-10 10-12 13-11 11-9 | +4.2 | |
08:00 | gr | Madle L | ⇔ | 521 | 3 : 2 | 7-11 11-4 11-7 5-11 11-4 | +5.4 |
5 May 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 492 | 2 place | -6.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:31 | Final | Mazanek S | ⇔ | 483 | 0 : 3 | 8-11 11-13 9-11 | -8.7 | |
04:30 | gr | Svec J | ⇔ | 500 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-8 | +8.7 | |
03:00 | gr | Vrabec M | ⇔ | 485 | 2 : 3 | 11-6 11-7 2-11 7-11 5-11 | -4.3 | |
01:32 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 488 | 3 : 2 | 11-7 11-3 11-13 3-11 11-9 | +3.8 | |
00:01 | gr | Mazanek S | ⇔ | 483 | 1 : 3 | 7-11 8-11 11-7 5-11 | -6.6 |
2 May 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 498 | 3 place | -5.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:04 | 3rd | Pulkrabek V | ⇔ | 507 | 3 : 2 | 8-11 12-10 11-7 12-14 11-9 | +4.3 | |
04:00 | gr | Svec J | ⇔ | 506 | 2 : 3 | 7-11 4-11 11-7 11-3 8-11 | -3.7 | |
02:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 500 | 0 : 3 | 6-11 8-11 8-11 | -7.8 | |
01:00 | gr | Madle L | ⇔ | 508 | 1 : 3 | 11-8 5-11 11-13 8-11 | -5.4 | |
00:00 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 507 | 3 : 1 | 3-11 11-8 11-8 11-5 | +6.5 |
30 Arp 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 485 | 1 place | +13.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:34 | Final | Pinc S | ⇔ | 468 | 3 : 2 | 7-11 7-11 11-5 14-12 12-10 | +3.3 | |
10:01 | gr | Pinc S | ⇔ | 468 | 3 : 2 | 10-12 11-9 1-11 13-11 11-6 | +3.3 | |
09:30 | gr | Jarkovsky O | ⇔ | 442 | 3 : 1 | 7-11 12-10 11-6 11-7 | +3.4 | |
08:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 460 | 3 : 2 | 6-11 12-10 10-12 11-5 11-5 | +3 |
29 Arp 2023 12:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 488 | 2 place | -2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:34 | Final | Donat T | ⇔ | 482 | 2 : 3 | 7-11 5-11 11-8 11-6 7-11 | -4.3 | |
14:00 | gr | Donat T | ⇔ | 482 | 2 : 3 | 11-5 8-11 11-8 8-11 6-11 | -4.3 | |
13:30 | gr | Hejduk A | ⇔ | 461 | 3 : 2 | 11-6 11-6 10-12 7-11 11-9 | +2.9 | |
12:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 466 | 3 : 2 | 11-6 2-11 11-3 9-11 11-2 | +3.1 |
27 Arp 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 469 | 1 place | +20.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Steffan Ja | ⇔ | 508 | 3 : 2 | 12-10 4-11 11-6 6-11 11-4 | +5.6 | |
10:30 | gr | Vrabec M | ⇔ | 501 | 0 : 3 | 8-11 9-11 10-12 | -5.4 | |
09:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 508 | 3 : 0 | 12-10 11-9 11-8 | +11.1 | |
08:30 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 503 | 3 : 1 | 3-11 12-10 11-4 11-6 | +8 |
24 Arp 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 449 | 3 place | +20 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 | 3rd | Smesny M | ⇔ | 473 | 3 : 1 | 11-13 11-7 11-4 12-10 | +7.4 | |
11:18 | gr | Smesny M | ⇔ | 473 | 3 : 0 | 11-4 11-7 11-5 | +9.9 | |
09:07 | gr | Vrabec M | ⇔ | 507 | 0 : 3 | 10-12 5-11 7-11 | -3.4 | |
08:00 | gr | Pulkrabek V | ⇔ | 492 | 3 : 2 | 4-11 6-11 11-9 11-5 11-9 | +5.7 |
21 Arp 2023 00:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 479 | -30.3 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 | gr | Vrabec M | ⇔ | 490 | 0 : 3 | 9-11 5-11 10-12 | -7.1 | |
03:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 449 | 2 : 3 | 6-11 11-7 11-7 7-11 8-11 | -5.2 | |
01:31 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 462 | 1 : 3 | 5-11 12-14 11-4 11-13 | -7.1 | |
00:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 443 | 0 : 3 | 10-12 8-11 10-12 | -10.9 |
17 Arp 2023 00:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 457 | 1 place | +23.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Syroha M | ⇔ | 436 | 3 : 0 | 11-7 13-11 11-9 | +6.3 | |
04:00 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 427 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-4 | +5.7 | |
03:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 462 | 2 : 3 | 6-11 11-6 4-11 11-9 9-11 | -3.8 | |
02:00 | gr | Smesny M | ⇔ | 493 | 3 : 1 | 5-11 11-8 11-8 11-4 | +8.2 | |
00:31 | gr | Syroha M | ⇔ | 436 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-8 | +6.3 |
15 Arp 2023 16:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 440 | 2 place | +17.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:31 | Final | Sprynar P | ⇔ | 433 | 2 : 3 | 8-11 11-7 11-6 7-11 10-12 | -4.3 | |
18:30 | gr | Sprynar P | ⇔ | 433 | 3 : 2 | 7-11 11-4 9-11 14-12 11-4 | +3.7 | |
17:31 | gr | Jonas Ja jr. | ⇔ | 468 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-7 | +10.2 | |
16:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 456 | 3 : 1 | 7-11 11-3 11-5 12-10 | +7 |
14 Arp 2023 16:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 431 | 1 place | +10.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:48 | Final | Bonsch R | ⇔ | 397 | 3 : 1 | 8-11 14-12 11-5 11-6 | +4 | |
18:42 | gr | Syroha M | ⇔ | 456 | 2 : 3 | 11-8 9-11 11-9 6-11 10-12 | -3 | |
17:30 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 424 | 3 : 1 | 15-13 11-7 6-11 11-8 | +5.6 | |
16:30 | gr | Bonsch R | ⇔ | 397 | 3 : 2 | 11-9 9-11 8-11 11-4 11-4 | +2.7 |
11 Arp 2023 12:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 454 | 4 place | -23.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Mozol P | ⇔ | 438 | 1 : 3 | 11-8 9-11 6-11 5-11 | -6.9 | |
14:30 | gr | Smesny M | ⇔ | 464 | 2 : 3 | 8-11 11-7 7-11 11-9 5-11 | -3.6 | |
13:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 438 | 1 : 3 | 12-14 9-11 11-7 3-11 | -6.9 | |
12:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 460 | 1 : 3 | 11-7 9-11 5-11 7-11 | -5.7 |
2 Arp 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 467 | 4 place | -12.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Pinc S | ⇔ | 476 | 1 : 3 | 11-5 15-17 9-11 8-11 | -5.4 | |
10:32 | gr | Sochurek V | ⇔ | 450 | 2 : 3 | 11-8 4-11 11-5 9-11 11-13 | -4.7 | |
09:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 450 | 0 : 3 | 4-11 8-11 2-11 | -9.4 | |
08:00 | gr | Pinc S | ⇔ | 476 | 3 : 1 | 12-10 12-10 7-11 11-6 | +6.6 |
28 Mar 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 468 | 3 place | -1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Jarkovsky O | ⇔ | 456 | 3 : 1 | 22-20 11-6 8-11 12-10 | +5.3 | |
10:00 | gr | Pinc S | ⇔ | 474 | 1 : 3 | 8-11 2-11 11-8 7-11 | -5.7 | |
09:00 | gr | Serak P | ⇔ | 455 | 3 : 2 | 11-8 6-11 10-12 12-10 11-6 | +3.5 | |
08:30 | gr | Jarkovsky O | ⇔ | 456 | 2 : 3 | 11-5 8-11 8-11 12-10 6-11 | -4.5 |
26 Mar 2023 00:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 473 | 3 place | -4.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:03 | 3rd | Kubat V | ⇔ | 456 | 3 : 1 | 9-11 11-6 11-8 11-7 | +5 | |
05:31 | gr | Kubat V | ⇔ | 456 | 3 : 2 | 9-11 15-13 5-11 11-4 11-9 | +3.3 | |
04:32 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 448 | 1 : 3 | 9-11 11-8 9-11 8-11 | -7.5 | |
02:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 447 | 0 : 3 | 10-12 6-11 10-12 | -10.1 | |
01:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 445 | 3 : 1 | 11-7 11-8 6-11 11-5 | +4.3 |
19 Mar 2023 00:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 468 | 4 place | +5.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:04 | 3rd | Cernik Ja | ⇔ | 504 | 2 : 3 | 11-8 8-11 9-11 11-8 11-13 | -2.6 | |
04:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 451 | 2 : 3 | 11-4 5-11 5-11 11-7 6-11 | -4.7 | |
03:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 525 | 3 : 1 | 11-9 11-6 9-11 14-12 | +9.4 | |
02:05 | gr | Cernik Ja | ⇔ | 504 | 1 : 3 | 11-8 8-11 7-11 8-11 | -3.8 | |
00:31 | gr | Picek P | ⇔ | 481 | 3 : 1 | 11-7 13-11 11-13 11-8 | +6.8 |
11 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 450-500
Pleskot Ja | 444 | 1 place | +25.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Syroha M | ⇔ | 451 | 3 : 1 | 11-5 12-10 5-11 11-5 | +6.5 | |
14:30 | gr | Hejduk A | ⇔ | 485 | 3 : 0 | 11-3 11-7 11-9 | +11.3 | |
13:34 | gr | Serak P | ⇔ | 474 | 3 : 0 | 11-5 15-13 11-8 | +10.4 | |
12:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 451 | 2 : 3 | 11-5 11-8 5-11 5-11 8-11 | -3.7 |
4 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 453 | 2 place | -9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Syroha M | ⇔ | 432 | 2 : 3 | 11-8 10-12 6-11 11-8 9-11 | -4.8 | |
14:00 | gr | Varcl Ja sr. | ⇔ | 484 | 3 : 2 | 11-8 8-11 10-12 11-5 11-8 | +5.2 | |
13:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 432 | 2 : 3 | 7-11 11-4 11-9 3-11 5-11 | -4.8 | |
12:30 | gr | Samko S | ⇔ | 422 | 2 : 3 | 11-9 9-11 3-11 11-9 7-11 | -5.3 |
3 Mar 2023 08:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 445 | 3 place | +9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Kubat V | ⇔ | 435 | 3 : 1 | 5-11 11-6 11-4 11-7 | +5.4 | |
10:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 457 | 0 : 3 | 9-11 7-11 6-11 | -7 | |
09:32 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 429 | 3 : 0 | 13-11 14-12 11-7 | +6.7 | |
08:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 435 | 3 : 2 | 13-11 10-12 11-5 7-11 13-11 | +3.6 |
1 Mar 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 444 | 3 place | +0.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 | 3rd | Kubat V | ⇔ | 438 | 3 : 2 | 11-13 8-11 11-8 11-7 11-7 | +3.8 | |
10:00 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 495 | 0 : 3 | 10-12 7-11 7-11 | -4 | |
09:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 438 | 3 : 2 | 12-10 7-11 10-12 11-8 11-5 | +3.8 | |
08:30 | gr | Jarkovsky O | ⇔ | 460 | 2 : 3 | 11-8 5-11 11-8 6-11 7-11 | -3.4 |
26 Feb 2023 20:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 461 | 4 place | -16.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Smesny M | ⇔ | 437 | 2 : 3 | 13-11 7-11 4-11 11-9 9-11 | -4.9 | |
22:01 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 491 | 3 : 2 | 11-3 11-8 8-11 9-11 11-7 | +5.2 | |
21:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 448 | 1 : 3 | 13-11 6-11 5-11 14-16 | -6.8 | |
20:31 | gr | Smesny M | ⇔ | 437 | 0 : 3 | 3-11 5-11 12-14 | -9.9 |
25 Feb 2023 00:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 455 | 2 place | +6.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Steffan Ja | ⇔ | 465 | 1 : 3 | 11-4 5-11 6-11 9-11 | -5.4 | |
04:00 | gr | Samko S | ⇔ | 433 | 3 : 2 | 8-11 13-11 9-11 11-8 11-8 | +3.1 | |
03:00 | gr | Smesny M | ⇔ | 451 | 3 : 0 | 11-8 11-8 13-11 | +7.7 | |
02:00 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 465 | 1 : 3 | 11-9 10-12 8-11 6-11 | -5.4 | |
00:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 455 | 3 : 1 | 11-3 12-10 8-11 17-15 | +6 |
20 Feb 2023 00:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 443 | 1 place | +12.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Syroha M | ⇔ | 399 | 3 : 0 | 11-9 11-5 11-7 | +4.5 | |
04:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 428 | 3 : 2 | 12-10 11-5 8-11 10-12 11-5 | +3.4 | |
03:31 | gr | Syroha M | ⇔ | 399 | 3 : 2 | 11-5 4-11 11-7 10-12 13-11 | +2.3 | |
02:01 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 415 | 3 : 1 | 11-6 12-10 8-11 11-9 | +4.4 | |
01:00 | gr | Smesny M | ⇔ | 477 | 2 : 3 | 10-12 11-9 11-8 9-11 9-11 | -2.6 |
17 Feb 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 440 | 2 place | +3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Marx P | ⇔ | 460 | 0 : 3 | 5-11 6-11 10-12 | -6.4 | |
10:00 | gr | Marx P | ⇔ | 460 | 1 : 3 | 9-11 7-11 12-10 8-11 | -4.8 | |
09:31 | gr | Havrda C | ⇔ | 433 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-8 | +7.4 | |
08:01 | gr | Kubat V | ⇔ | 446 | 3 : 1 | 11-6 11-4 9-11 11-8 | +6.3 |
15 Feb 2023 08:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 469 | 4 place | -29.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:03 | 3rd | Jarkovsky O | ⇔ | 462 | 0 : 3 | 9-11 10-12 5-11 | -8.6 | |
10:31 | gr | Havrda C | ⇔ | 443 | 2 : 3 | 3-11 13-11 11-6 9-11 5-11 | -5.1 | |
09:01 | gr | Smesny M | ⇔ | 455 | 1 : 3 | 12-10 9-11 5-11 9-11 | -6.8 | |
08:01 | gr | Jarkovsky O | ⇔ | 462 | 0 : 3 | 8-11 5-11 2-11 | -8.6 |
14 Feb 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 454 | 1 place | +16 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Lubas M | ⇔ | 484 | 3 : 1 | 11-6 8-11 11-8 11-8 | +7.8 | |
10:30 | gr | Sommerschuh O | ⇔ | 435 | 3 : 1 | 11-7 10-12 11-7 13-11 | +4.8 | |
09:00 | gr | Pinc S | ⇔ | 444 | 3 : 1 | 11-3 10-12 11-8 11-8 | +5.4 | |
08:00 | gr | Lubas M | ⇔ | 484 | 2 : 3 | 5-11 11-3 8-11 11-6 7-11 | -2.8 |
12 Feb 2023 12:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 449 | 1 place | +6.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Syroha M | ⇔ | 421 | 3 : 1 | 12-10 8-11 11-9 11-9 | +4.4 | |
14:00 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 426 | 3 : 1 | 8-11 11-3 11-2 11-8 | +4.6 | |
13:31 | gr | Sochurek V | ⇔ | 418 | 3 : 1 | 11-8 8-11 11-7 11-9 | +4.2 | |
12:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 421 | 1 : 3 | 11-4 3-11 10-12 6-11 | -7.7 |
11 Feb 2023 08:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 451 | 4 place | -2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Kubat V | ⇔ | 460 | 2 : 3 | 10-12 11-9 9-11 11-7 8-11 | -3.6 | |
10:31 | gr | Smesny M | ⇔ | 456 | 2 : 3 | 11-7 7-11 8-11 11-9 7-11 | -3.8 | |
09:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 460 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-9 | +8.8 | |
08:30 | gr | Lubas M | ⇔ | 466 | 2 : 3 | 11-7 10-12 11-13 11-9 10-12 | -3.4 |
10 Feb 2023 00:00
Tournament A14. league 450-500
Pleskot Ja | 448 | 3 place | +2.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Samko S | ⇔ | 413 | 3 : 0 | 12-10 11-6 11-5 | +5.2 | |
03:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 482 | 3 : 2 | 11-9 9-11 11-7 10-12 11-7 | +5.3 | |
02:30 | gr | Samko S | ⇔ | 413 | 1 : 3 | 9-11 11-8 8-11 5-11 | -8.1 | |
01:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 474 | 1 : 3 | 9-11 6-11 12-10 11-13 | -4.5 | |
00:30 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 422 | 3 : 1 | 11-6 11-4 5-11 11-4 | +4.4 |
6 Feb 2023 00:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 460 | 4 place | -12.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:05 | 3rd | Syroha M | ⇔ | 412 | 2 : 3 | 4-11 6-11 11-6 11-8 5-11 | -6 | |
04:35 | gr | Smesny M | ⇔ | 451 | 1 : 3 | 7-11 5-11 11-7 9-11 | -6.6 | |
03:30 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 432 | 0 : 3 | 9-11 8-11 8-11 | -10.3 | |
02:00 | gr | Tomasch D | ⇔ | 445 | 3 : 0 | 11-2 11-2 13-11 | +6.7 | |
01:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 412 | 3 : 0 | 13-11 11-7 14-12 | +4.1 |
1 Feb 2023 00:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 446 | 1 place | +15.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Kubat V | ⇔ | 480 | 3 : 2 | 3-11 10-12 11-8 11-5 11-7 | +5.4 | |
03:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 480 | 3 : 2 | 7-11 11-8 12-10 12-14 11-7 | +5.4 | |
02:30 | gr | Samko S | ⇔ | 416 | 3 : 1 | 11-7 3-11 11-6 11-7 | +4.2 | |
01:32 | gr | Smesny M | ⇔ | 452 | 2 : 3 | 14-16 7-11 11-4 11-2 5-11 | -3.7 | |
00:32 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 434 | 3 : 2 | 7-11 12-10 7-11 14-12 11-5 | +3.5 |
21 Jan 2023 20:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 437 | 3 place | +9.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:02 | 3rd | Bonsch R | ⇔ | 420 | 3 : 1 | 11-6 11-8 12-14 11-7 | +5 | |
22:30 | gr | Bonsch R | ⇔ | 420 | 3 : 1 | 11-1 10-12 11-7 11-7 | +5 | |
21:30 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 451 | 3 : 1 | 5-11 11-5 11-5 11-8 | +6.9 | |
20:30 | gr | Samko S | ⇔ | 406 | 1 : 3 | 7-11 12-10 11-13 6-11 | -7.8 |
19 Jan 2023 08:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 410 | 2 place | +26.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Kubat V | ⇔ | 453 | 1 : 3 | 11-6 9-11 4-11 8-11 | -3.4 | |
10:30 | gr | Sommerschuh O | ⇔ | 436 | 3 : 1 | 10-12 12-10 11-8 11-3 | +7.6 | |
09:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 453 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-9 | +11.4 | |
08:30 | gr | Hnik J | ⇔ | 444 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-7 | +10.7 |
15 Jan 2023 00:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 440 | -30 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 421 | 0 : 3 | 9-11 4-11 9-11 | -9.5 | |
03:00 | gr | Smesny M | ⇔ | 446 | 0 : 3 | 3-11 6-11 5-11 | -7.5 | |
02:00 | gr | Marx P | ⇔ | 450 | 0 : 3 | 5-11 10-12 5-11 | -7.2 | |
00:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 443 | 1 : 3 | 5-11 11-5 4-11 8-11 | -5.8 |
7 Jan 2023 12:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 434 | 1 place | +6.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 420 | 3 : 1 | 11-5 11-7 9-11 11-8 | +5.2 | |
14:30 | gr | Palecek J | ⇔ | 385 | 3 : 1 | 11-7 11-8 7-11 11-8 | +3.1 | |
13:00 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 420 | 1 : 3 | 11-6 9-11 7-11 9-11 | -6.8 | |
12:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 449 | 3 : 2 | 6-11 11-4 5-11 11-9 11-7 | +4.6 |
5 Jan 2023 08:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 421 | 1 place | +14 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kubat V | ⇔ | 454 | 3 : 2 | 11-7 11-4 7-11 4-11 11-6 | +5.3 | |
10:31 | gr | Palecek J | ⇔ | 403 | 3 : 0 | 11-6 11-5 11-9 | +6.6 | |
09:03 | gr | Hnik J | ⇔ | 420 | 2 : 3 | 10-12 11-8 11-5 8-11 12-14 | -4 | |
08:01 | gr | Kubat V | ⇔ | 454 | 3 : 2 | 11-8 12-14 12-14 11-5 11-3 | +5.3 |
3 Jan 2023 08:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 409 | 1 place | +13.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Kubat V | ⇔ | 426 | 3 : 1 | 12-10 12-10 9-11 11-6 | +7.1 | |
10:30 | gr | Palecek J | ⇔ | 408 | 3 : 2 | 9-11 8-11 11-6 11-4 11-3 | +4 | |
09:31 | gr | Kubat V | ⇔ | 426 | 2 : 3 | 6-11 11-7 8-11 11-5 5-11 | -3.3 | |
08:30 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 422 | 3 : 2 | 11-6 5-11 11-6 5-11 11-2 | +4.5 |
30 Dec 2022 20:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 408 | 2 place | +1.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Marx P | ⇔ | 439 | 1 : 3 | 7-11 3-11 11-9 4-11 | -4.2 | |
22:30 | gr | Roubal B | ⇔ | 378 | 3 : 2 | 11-4 5-11 7-11 11-9 11-4 | +2.8 | |
21:00 | gr | Marx P | ⇔ | 439 | 2 : 3 | 5-11 8-11 11-6 11-9 5-11 | -2.8 | |
20:00 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 432 | 3 : 2 | 11-5 9-11 11-13 11-8 11-9 | +5 |
28 Dec 2022 08:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 404 | 2 place | +4.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kubat V | ⇔ | 418 | 1 : 3 | 11-9 9-11 6-11 5-11 | -5.2 | |
10:01 | gr | Palecek J | ⇔ | 406 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-6 11-9 | +6.1 | |
09:03 | gr | Nemec A | ⇔ | 400 | 1 : 3 | 10-12 11-2 10-12 9-11 | -6.2 | |
08:31 | gr | Kubat V | ⇔ | 418 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-8 | +9.1 |
27 Dec 2022 00:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 399 | 2 place | +5.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 419 | 2 : 3 | 6-11 6-11 11-5 12-10 6-11 | -3.2 | |
04:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 410 | 3 : 1 | 2-11 13-11 11-8 11-6 | +6.6 | |
03:00 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 421 | 0 : 3 | 3-11 10-12 5-11 | -6.3 | |
02:00 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 436 | 3 : 0 | 11-7 11-9 14-12 | +11 | |
00:30 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 419 | 2 : 3 | 10-12 11-6 11-8 6-11 8-11 | -3.2 |
24 Dec 2022 20:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 404 | 3 place | -4.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Samko S | ⇔ | 437 | 3 : 0 | 14-12 13-11 15-13 | +10.7 | |
22:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 395 | 0 : 3 | 6-11 8-11 8-11 | -8.7 | |
21:00 | gr | Samko S | ⇔ | 437 | 1 : 3 | 11-13 11-7 2-11 6-11 | -4 | |
20:00 | gr | Smesny M | ⇔ | 473 | 0 : 3 | 7-11 13-15 7-11 | -2.5 |
20 Dec 2022 08:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 396 | 1 place | +8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kubat V | ⇔ | 405 | 3 : 2 | 9-11 6-11 11-9 11-6 11-3 | +4.4 | |
10:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 405 | 1 : 3 | 11-6 6-11 7-11 3-11 | -5.5 | |
09:30 | gr | Svatos V | ⇔ | 353 | 3 : 1 | 13-11 8-11 11-2 11-8 | +3.4 | |
08:01 | gr | Syroha M | ⇔ | 386 | 3 : 1 | 10-12 11-7 11-9 11-9 | +5.4 |
16 Dec 2022 16:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 407 | 3 place | -10.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 356 | 3 : 2 | 10-12 7-11 11-5 11-5 11-9 | +2 | |
18:01 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 356 | 1 : 3 | 11-13 11-13 11-8 5-11 | -9.1 | |
17:30 | gr | Machart Ji | ⇔ | 345 | 2 : 3 | 5-11 9-11 11-5 11-6 7-11 | -6.5 | |
16:01 | gr | Syroha M | ⇔ | 369 | 3 : 2 | 11-6 16-14 10-12 11-13 11-7 | +2.5 |
14 Dec 2022 20:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 386 | 1 place | +22.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kasan Ja | ⇔ | 355 | 3 : 0 | 11-1 12-10 11-9 | +5.6 | |
22:00 | gr | Reczai Ji | ⇔ | 349 | 3 : 0 | 11-8 11-8 13-11 | +5.1 | |
21:01 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 355 | 3 : 0 | 11-8 11-9 11-9 | +5.6 | |
20:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 410 | 3 : 2 | 11-7 9-11 11-8 3-11 11-9 | +5 |
9 Dec 2022 08:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 413 | 4 place | -27.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:08 | 3rd | Mozol P | ⇔ | 433 | 0 : 3 | 7-11 4-11 8-11 | -6.4 | |
12:29 | gr | Mozol P | ⇔ | 433 | 0 : 3 | 5-11 6-11 5-11 | -6.4 | |
09:57 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 414 | 1 : 3 | 5-11 9-11 11-5 9-11 | -5.9 | |
08:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 402 | 0 : 3 | 6-11 13-15 9-11 | -8.9 |
7 Dec 2022 08:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 418 | 1 place | -3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Machart Ji | ⇔ | 341 | 3 : 1 | 11-5 12-10 10-12 12-10 | +1.4 | |
10:00 | gr | Bradac V | ⇔ | 391 | 3 : 2 | 8-11 12-10 11-3 6-11 11-5 | +2.9 | |
09:30 | gr | Machart Ji | ⇔ | 341 | 1 : 3 | 11-8 9-11 10-12 8-11 | -10.6 | |
08:00 | gr | Roubal B | ⇔ | 343 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-6 | +2 |
4 Dec 2022 00:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 398 | 1 place | +20 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Syroha M | ⇔ | 377 | 3 : 1 | 11-4 7-11 11-7 11-9 | +4.7 | |
04:30 | gr | Vrba Ji | ⇔ | 350 | 3 : 2 | 9-11 8-11 11-9 16-14 11-9 | +2.1 | |
03:35 | gr | Krsek L | ⇔ | 362 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-7 | +5.1 | |
02:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 377 | 3 : 2 | 9-11 11-6 8-11 11-3 11-8 | +3.1 | |
01:00 | gr | Roubal B | ⇔ | 351 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-5 | +4.2 |
26 Nov 2022 20:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 394 | 2 place | +5.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kubat V | ⇔ | 413 | 1 : 3 | 6-11 11-9 7-11 3-11 | -4.9 | |
22:30 | gr | Krsek L | ⇔ | 389 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-7 11-8 | +5.7 | |
21:30 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 441 | 3 : 1 | 11-6 11-13 13-11 13-11 | +8.8 | |
20:31 | gr | Kubat V | ⇔ | 413 | 1 : 3 | 6-11 7-11 11-6 9-11 | -4.9 |
24 Nov 2022 00:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 415 | -21.3 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:04 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 422 | 0 : 3 | 5-11 12-14 8-11 | -7.5 | |
02:31 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 408 | 2 : 3 | 11-6 7-11 12-10 8-11 5-11 | -4.3 | |
01:01 | gr | Smesny M | ⇔ | 468 | 0 : 3 | 6-11 10-12 9-11 | -3.7 | |
00:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 419 | 1 : 3 | 11-9 6-11 8-11 11-13 | -5.8 |
21 Nov 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 412 | 1 place | +4.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Nypl M | ⇔ | 327 | 3 : 1 | 11-3 8-11 11-4 11-5 | +0.9 | |
10:02 | gr | Spacek O | ⇔ | 327 | 3 : 0 | 11-9 11-6 11-6 | +1.2 | |
09:31 | gr | Machart Ji | ⇔ | 309 | 3 : 0 | 13-11 11-9 11-7 | 0 | |
08:00 | gr | Nypl M | ⇔ | 327 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-9 | +1.2 |
20 Nov 2022 16:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 392 | 1 place | +21 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Kubat V | ⇔ | 427 | 3 : 0 | 11-4 11-5 11-4 | +10.8 | |
18:30 | gr | Strouhal Ji | ⇔ | 407 | 3 : 2 | 12-10 6-11 11-9 11-13 11-6 | +4.6 | |
17:30 | gr | Kubat V | ⇔ | 427 | 3 : 1 | 12-10 10-12 11-9 11-4 | +8.1 | |
16:30 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 409 | 2 : 3 | 11-1 12-10 5-11 7-11 10-12 | -3.3 |
17 Nov 2022 20:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 405 | 3 place | -13.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 339 | 3 : 0 | 11-5 13-11 11-6 | +2.7 | |
22:00 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 414 | 1 : 3 | 7-11 11-9 7-11 6-11 | -5.4 | |
21:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 339 | 3 : 1 | 11-6 11-9 4-11 11-4 | +2 | |
20:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 344 | 0 : 3 | 8-11 4-11 5-11 | -12.9 |
16 Nov 2022 00:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 408 | 4 place | -3.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 | 3rd | Marx P | ⇔ | 443 | 2 : 3 | 11-8 11-8 9-11 9-11 5-11 | -2.6 | |
04:10 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 400 | 3 : 2 | 11-13 12-10 11-8 9-11 11-9 | +3.7 | |
03:00 | gr | Reczai Ji | ⇔ | 382 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-7 | +5.9 | |
02:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 425 | 1 : 3 | 11-9 9-11 11-13 7-11 | -5 | |
00:30 | gr | Marx P | ⇔ | 443 | 0 : 3 | 9-11 8-11 9-11 | -5.2 |
12 Nov 2022 12:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 420 | 4 place | -11.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 354 | 2 : 3 | 11-8 11-8 10-12 8-11 10-12 | -6.7 | |
14:00 | gr | Palecek J | ⇔ | 387 | 3 : 1 | 9-11 11-6 11-3 11-5 | +4 | |
13:30 | gr | Mozol P | ⇔ | 382 | 0 : 3 | 7-11 15-17 6-11 | -11.1 | |
12:06 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 354 | 3 : 1 | 9-11 11-3 11-6 17-15 | +2 |
11 Nov 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 403 | 1 place | +18.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Gavelcik K | ⇔ | 409 | 3 : 2 | 11-7 11-3 8-11 10-12 11-5 | +4.3 | |
10:00 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 409 | 3 : 2 | 11-8 7-11 11-7 8-11 11-8 | +4.3 | |
09:31 | gr | Mozol P | ⇔ | 396 | 3 : 1 | 2-11 11-5 11-7 11-7 | +5.6 | |
08:00 | gr | Palecek J | ⇔ | 388 | 3 : 2 | 11-8 9-11 9-11 13-11 11-9 | +3.4 |
9 Nov 2022 08:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 413 | 2 place | -9.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Mozol P | ⇔ | 366 | 0 : 3 | 9-11 12-14 5-11 | -11.7 | |
10:00 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 412 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-6 | +8 | |
09:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 366 | 0 : 3 | 6-11 9-11 9-11 | -11.7 | |
08:31 | gr | Bradac V | ⇔ | 399 | 3 : 1 | 5-11 11-6 11-8 11-4 | +5.2 |
7 Nov 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 424 | 2 place | -10.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:32 | Final | Strouhal Ji | ⇔ | 379 | 1 : 3 | 11-9 6-11 7-11 8-11 | -8.7 | |
10:00 | gr | Palecek J | ⇔ | 396 | 3 : 2 | 10-12 11-7 7-11 11-4 11-8 | +2.9 | |
09:02 | gr | Strouhal Ji | ⇔ | 379 | 2 : 3 | 11-8 11-8 12-14 8-11 4-11 | -5.8 | |
08:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 339 | 3 : 2 | 7-11 11-3 7-11 19-17 11-9 | +0.6 |
6 Nov 2022 20:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 423 | 1 place | +1.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kasan Ja | ⇔ | 345 | 3 : 2 | 11-7 11-7 11-13 9-11 11-3 | +0.9 | |
22:02 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 411 | 3 : 1 | 6-11 11-8 11-3 11-5 | +5.3 | |
21:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 351 | 3 : 1 | 11-6 11-3 8-11 11-8 | +1.7 | |
20:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 345 | 2 : 3 | 7-11 11-7 9-11 11-8 9-11 | -7.1 |
5 Nov 2022 16:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 394 | 1 place | +17.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:34 | Final | Krsek L | ⇔ | 358 | 3 : 1 | 11-2 11-8 9-11 11-9 | +3.8 | |
18:00 | gr | Krsek L | ⇔ | 358 | 3 : 1 | 9-11 11-6 11-5 11-9 | +3.8 | |
17:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 350 | 3 : 1 | 6-11 11-1 11-7 11-6 | +3.4 | |
16:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 362 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-8 | +5.4 |
5 Nov 2022 20:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 394 | 1 place | +13.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Gavelcik K | ⇔ | 411 | 3 : 2 | 11-9 11-9 10-12 3-11 11-4 | +4.7 | |
22:00 | gr | Kubat V | ⇔ | 432 | 2 : 3 | 11-9 7-11 11-7 6-11 6-11 | -2.5 | |
21:00 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 411 | 3 : 2 | 9-11 5-11 11-4 11-6 11-6 | +4.7 | |
20:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 362 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-9 | +5.4 |
30 Oct 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 375 | 1 place | +19.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:43 | Final | Mozol P | ⇔ | 408 | 3 : 0 | 11-6 13-11 14-12 | +10.6 | |
11:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 408 | 2 : 3 | 16-14 11-4 7-11 13-15 8-11 | -2.7 | |
10:01 | gr | Syroha M | ⇔ | 365 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-6 | +7.2 | |
09:39 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 343 | 3 : 1 | 12-10 9-11 11-8 11-8 | +4 |
28 Oct 2022 16:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 367 | 1 place | +8.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Krsek L | ⇔ | 358 | 3 : 2 | 11-3 12-10 10-12 8-11 11-4 | +3.6 | |
18:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 365 | 0 : 3 | 8-11 11-13 5-11 | -8.2 | |
17:30 | gr | Krsek L | ⇔ | 358 | 3 : 1 | 6-11 11-1 11-8 11-8 | +5.4 | |
16:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 357 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-7 | +7.1 |
26 Oct 2022 00:00
Tournament A14. league 300-350
Pleskot Ja | 350 | 2 place | +17.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Syroha M | ⇔ | 353 | 2 : 3 | 11-6 8-11 11-8 9-11 8-11 | -3.9 | |
04:30 | gr | Krsek L | ⇔ | 374 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-2 | +9.9 | |
03:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 353 | 3 : 0 | 11-6 11-5 11-5 | +8.2 | |
01:30 | gr | Nypl M | ⇔ | 346 | 3 : 0 | 11-8 11-6 11-8 | +7.6 | |
00:00 | gr | Spacek O | ⇔ | 326 | 2 : 3 | 8-11 8-11 17-15 11-7 7-11 | -5 |
16 Oct 2022 08:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 352 | 3 place | -0.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Machart Ji | ⇔ | 384 | 3 : 0 | 11-3 11-5 11-9 | +10.6 | |
10:32 | gr | Machart Ji | ⇔ | 384 | 1 : 3 | 9-11 11-3 13-15 1-11 | -4.1 | |
09:00 | gr | Strouhal Ji | ⇔ | 375 | 1 : 3 | 13-11 6-11 10-12 4-11 | -4.6 | |
08:02 | gr | Mozol P | ⇔ | 400 | 1 : 3 | 11-7 7-11 4-11 10-12 | -3.1 |
15 Oct 2022 12:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 363 | 4 place | -4.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Gavelcik K | ⇔ | 406 | 2 : 3 | 8-11 11-7 4-11 11-5 5-11 | -2.3 | |
14:31 | gr | Krsek L | ⇔ | 377 | 3 : 2 | 11-5 8-11 11-8 9-11 11-6 | +4.6 | |
13:30 | gr | Strouhal Ji | ⇔ | 381 | 2 : 3 | 7-11 8-11 16-14 11-7 7-11 | -3.3 | |
12:30 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 406 | 1 : 3 | 11-13 11-6 5-11 8-11 | -3.4 |
15 Oct 2022 20:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 363 | 4 place | -6.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Syroha M | ⇔ | 344 | 2 : 3 | 4-11 8-11 11-5 11-1 7-11 | -4.7 | |
22:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 344 | 3 : 0 | 11-6 12-10 11-4 | +6.5 | |
21:01 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 401 | 0 : 3 | 7-11 16-18 6-11 | -5 | |
20:02 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 372 | 2 : 3 | 11-9 11-9 7-11 7-11 7-11 | -3.6 |
14 Oct 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 370 | 4 place | -6.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Strouhal Ji | ⇔ | 387 | 2 : 3 | 3-11 17-15 2-11 12-10 3-11 | -3.3 | |
10:31 | gr | Strouhal Ji | ⇔ | 387 | 1 : 3 | 11-6 8-11 5-11 7-11 | -5 | |
09:30 | gr | Machart Ji | ⇔ | 399 | 3 : 2 | 11-7 9-11 11-8 11-13 11-6 | +5.2 | |
08:31 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 379 | 2 : 3 | 7-11 11-6 11-6 3-11 8-11 | -3.6 |
12 Oct 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 384 | 2 place | -13.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Mozol P | ⇔ | 368 | 0 : 3 | 4-11 9-11 7-11 | -9.3 | |
10:30 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 389 | 3 : 2 | 11-3 7-11 11-8 10-12 11-7 | +4.2 | |
09:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 368 | 2 : 3 | 6-11 11-9 8-11 11-6 5-11 | -4.7 | |
08:01 | gr | Machart Ji | ⇔ | 406 | 1 : 3 | 11-9 6-11 9-11 8-11 | -4.7 |
11 Oct 2022 08:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 380 | 2 place | +4.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Machart Ji | ⇔ | 389 | 2 : 3 | 8-11 11-6 11-7 10-12 11-13 | -3.6 | |
10:31 | gr | Roubal B | ⇔ | 350 | 3 : 0 | 11-5 11-4 11-8 | +5.6 | |
09:30 | gr | Tomasch D | ⇔ | 416 | 3 : 2 | 9-11 10-12 11-7 11-2 11-4 | +5.4 | |
08:30 | gr | Machart Ji | ⇔ | 389 | 2 : 3 | 6-11 11-5 12-14 11-5 6-11 | -3.6 |
10 Oct 2022 08:00
Tournament A12. league 300-350
Pleskot Ja | 389 | 2 place | -8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Gavelcik K | ⇔ | 384 | 0 : 3 | 7-11 6-11 9-11 | -8.4 | |
10:00 | gr | Mozol P | ⇔ | 366 | 3 : 1 | 8-11 11-8 11-3 11-5 | +4.6 | |
09:01 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 384 | 1 : 3 | 11-7 7-11 12-14 8-11 | -6.3 | |
08:40 | gr | Spacek O | ⇔ | 325 | 3 : 2 | 8-11 11-6 11-6 6-11 11-8 | +1.5 |
8 Oct 2022 16:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 373 | 2 place | +14.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Gavelcik K | ⇔ | 380 | 2 : 3 | 6-11 11-7 9-11 19-17 5-11 | -3.7 | |
18:00 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 377 | 3 : 2 | 3-11 6-11 11-9 11-7 11-7 | +4.2 | |
17:32 | gr | Pycha M | ⇔ | 357 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-7 | +6.8 | |
16:00 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 380 | 3 : 1 | 11-5 7-11 11-5 11-8 | +6.4 |
8 Oct 2022 20:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 373 | 2 place | +3.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Pelikan Jo | ⇔ | 366 | 1 : 3 | 6-11 8-11 12-10 4-11 | -6.4 | |
22:32 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 366 | 2 : 3 | 8-11 11-7 11-9 8-11 10-12 | -4.3 | |
21:30 | gr | Krsek L | ⇔ | 374 | 3 : 1 | 6-11 11-5 11-4 11-5 | +6.1 | |
20:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 363 | 3 : 0 | 11-3 13-11 11-8 | +7.2 |
3 Oct 2022 20:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 377 | 2 place | -3.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kasan Ja | ⇔ | 365 | 2 : 3 | 6-11 5-11 11-9 11-9 10-12 | -4.5 | |
22:30 | gr | Pycha M | ⇔ | 362 | 0 : 3 | 8-11 8-11 8-11 | -9.2 | |
21:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 382 | 3 : 2 | 11-9 7-11 11-3 11-13 12-10 | +4.2 | |
20:00 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 365 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-4 11-5 | +5.3 |
2 Oct 2022 08:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 370 | 1 place | +7.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Svatos V | ⇔ | 336 | 3 : 1 | 11-5 13-11 7-11 11-9 | +4 | |
10:33 | gr | Svatos V | ⇔ | 336 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-8 | +5.3 | |
09:00 | gr | Syroha M | ⇔ | 379 | 1 : 3 | 7-11 13-11 4-11 10-12 | -5.4 | |
08:01 | gr | Nypl M | ⇔ | 344 | 3 : 2 | 6-11 11-7 11-6 9-11 11-6 | +3 |
1 Oct 2022 20:00
Tournament A14. league 300-350
Pleskot Ja | 379 | 3 place | -8.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Spacek O | ⇔ | 340 | 3 : 1 | 11-5 9-11 11-4 11-4 | +3.7 | |
22:00 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 350 | 1 : 3 | 11-9 7-11 7-11 7-11 | -7.7 | |
21:30 | gr | Spacek O | ⇔ | 340 | 3 : 2 | 2-11 11-5 11-13 11-7 11-6 | +2.5 | |
20:00 | gr | Pycha M | ⇔ | 353 | 1 : 3 | 4-11 5-11 11-6 4-11 | -7.6 |
30 Sep 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 364 | 1 place | +15.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:57 | Final | Machart Ji | ⇔ | 389 | 3 : 1 | 6-11 11-2 11-6 11-4 | +7.5 | |
10:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 366 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-7 11-7 | +6.1 | |
09:32 | gr | Machart Ji | ⇔ | 389 | 2 : 3 | 9-11 13-11 11-9 10-12 9-11 | -3 | |
08:33 | gr | Nypl M | ⇔ | 367 | 3 : 2 | 11-8 6-11 4-11 11-7 11-4 | +4.1 |
26 Sep 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 364 | 2 place | +1.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:43 | Final | Reczai Ji | ⇔ | 400 | 1 : 3 | 5-11 11-5 11-13 6-11 | -3.8 | |
10:39 | gr | Mozol P | ⇔ | 360 | 3 : 2 | 11-9 8-11 7-11 11-9 11-9 | +3.8 | |
09:00 | gr | Reczai Ji | ⇔ | 400 | 3 : 2 | 7-11 11-6 7-11 11-9 11-5 | +5.4 | |
08:00 | gr | Machart Ji | ⇔ | 402 | 0 : 3 | 7-11 9-11 8-11 | -4.9 |
19 Sep 2022 20:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 372 | 4 place | -7.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 374 | 2 : 3 | 11-7 10-12 8-11 22-20 9-11 | -3.9 | |
22:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 374 | 3 : 1 | 6-11 11-7 11-5 12-10 | +6.2 | |
21:00 | gr | Pycha M | ⇔ | 380 | 0 : 3 | 10-12 6-11 9-11 | -7.4 | |
20:00 | gr | Sprynar P | ⇔ | 437 | 0 : 3 | 4-11 7-11 4-11 | -2.8 |
17 Sep 2022 12:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 374 | 3 place | -2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Roubal B | ⇔ | 339 | 3 : 1 | 11-7 4-11 11-8 11-9 | +3.9 | |
14:01 | gr | Pycha M | ⇔ | 387 | 0 : 3 | 9-11 7-11 7-11 | -7 | |
13:01 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 362 | 2 : 3 | 7-11 11-7 8-11 11-7 8-11 | -4.5 | |
12:04 | gr | Roubal B | ⇔ | 339 | 3 : 0 | 11-3 11-5 11-6 | +5.2 |
12 Sep 2022 08:00
Tournament A14. league 300-350
Pleskot Ja | 360 | 1 place | +14.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Gavelcik K | ⇔ | 311 | 3 : 0 | 11-7 11-3 11-7 | +4 | |
10:00 | gr | Roubal B | ⇔ | 346 | 3 : 2 | 8-11 11-4 10-12 15-13 11-7 | +3.4 | |
09:30 | gr | Korp Ju | ⇔ | 300 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-7 | +3.2 | |
08:00 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 311 | 3 : 1 | 11-5 8-11 11-4 11-9 | +3 |
11 Sep 2022 12:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 362 | 2 place | -1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Krsek L | ⇔ | 350 | 2 : 3 | 11-4 11-9 5-11 5-11 8-11 | -4.5 | |
14:06 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 329 | 3 : 2 | 14-12 11-13 9-11 11-6 12-10 | +2.7 | |
13:31 | gr | Syroha M | ⇔ | 372 | 2 : 3 | 11-7 12-10 8-11 9-11 8-11 | -3.6 | |
12:06 | gr | Krsek L | ⇔ | 350 | 3 : 2 | 5-11 11-6 9-11 11-9 11-3 | +3.5 |
10 Sep 2022 12:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 351 | 3 place | +11.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 350 | 3 : 2 | 9-11 11-4 4-11 11-7 11-9 | +4 | |
14:30 | gr | Roubal B | ⇔ | 345 | 3 : 1 | 11-9 8-11 14-12 11-7 | +5.6 | |
13:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 381 | 1 : 3 | 9-11 11-4 10-12 3-11 | -4.2 | |
12:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 350 | 3 : 1 | 9-11 11-3 11-7 12-10 | +6 |
8 Sep 2022 20:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 357 | 4 place | -6.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:04 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 358 | 2 : 3 | 11-2 8-11 11-4 8-11 4-11 | -4 | |
22:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 358 | 3 : 2 | 11-9 10-12 11-9 7-11 11-8 | +4 | |
21:31 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 415 | 0 : 3 | 7-11 10-12 2-11 | -3.4 | |
20:32 | gr | Syroha M | ⇔ | 383 | 2 : 3 | 12-10 4-11 8-11 11-7 4-11 | -3 |
30 Aug 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 351 | 3 place | +6.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Roubal B | ⇔ | 350 | 3 : 1 | 11-6 3-11 12-10 11-9 | +5.9 | |
10:30 | gr | Roubal B | ⇔ | 350 | 1 : 3 | 5-11 11-4 7-11 8-11 | -6.1 | |
09:30 | gr | Hejduk A | ⇔ | 446 | 3 : 1 | 12-10 11-13 11-7 11-9 | +11.7 | |
08:30 | gr | Machart Ji | ⇔ | 389 | 0 : 3 | 9-11 17-19 7-11 | -5 |
21 Aug 2022 08:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 346 | 3 place | +5.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 377 | 3 : 2 | 9-11 11-9 10-12 11-5 11-7 | +5.2 | |
10:35 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 377 | 3 : 1 | 6-11 11-5 11-7 11-2 | +7.8 | |
09:30 | gr | Reczai Ji | ⇔ | 374 | 1 : 3 | 11-13 11-6 6-11 10-12 | -4.3 | |
08:30 | gr | Machart Ji | ⇔ | 381 | 1 : 3 | 9-11 11-8 8-11 7-11 | -3.9 |
20 Aug 2022 16:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 347 | 3 place | -0.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Gavelcik K | ⇔ | 319 | 3 : 0 | 11-2 11-9 11-6 | +5.7 | |
18:30 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 319 | 3 : 2 | 11-8 13-15 11-6 7-11 11-3 | +2.8 | |
17:01 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 369 | 0 : 3 | 7-11 9-11 11-13 | -6.3 | |
16:05 | gr | Mozol P | ⇔ | 360 | 2 : 3 | 11-8 11-13 6-11 11-7 8-11 | -3.5 |
7 Aug 2022 16:00
Tournament A14. league 350-400
Pleskot Ja | 351 | 3 place | -3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:06 | 3rd | Gavelcik K | ⇔ | 334 | 3 : 1 | 11-9 7-11 11-6 11-6 | +5 | |
18:30 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 334 | 3 : 2 | 6-11 11-7 9-11 11-7 11-9 | +3.3 | |
17:00 | gr | Krsek L | ⇔ | 385 | 0 : 3 | 4-11 7-11 7-11 | -5.3 | |
16:01 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 365 | 0 : 3 | 8-11 6-11 8-11 | -6.9 |
1 Aug 2022 12:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 332 | 3 place | +19.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:03 | 3rd | Krsek L | ⇔ | 398 | 3 : 0 | 11-5 11-5 11-8 | +13.3 | |
14:31 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 385 | 1 : 3 | 5-11 12-10 14-16 9-11 | -2.8 | |
13:30 | gr | Krsek L | ⇔ | 398 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-9 | +13.3 | |
12:31 | gr | Roubal B | ⇔ | 376 | 0 : 3 | 10-12 9-11 6-11 | -4.4 |
27 Jul 2022 16:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 336 | 3 place | -4.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Gavelcik K | ⇔ | 358 | 3 : 1 | 7-11 11-5 12-10 11-7 | +7.3 | |
18:30 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 373 | 0 : 3 | 8-11 9-11 6-11 | -5.1 | |
17:30 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 358 | 1 : 3 | 11-8 5-11 9-11 2-11 | -4.7 | |
16:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 385 | 2 : 3 | 4-11 11-9 11-8 5-11 5-11 | -2 |
22 Jul 2022 08:00
Tournament A12. league 350-400
Pleskot Ja | 342 | 4 place | -6.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Gavelcik K | ⇔ | 370 | 0 : 3 | 5-11 4-11 3-11 | -5.8 | |
10:31 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 369 | 1 : 3 | 8-11 10-12 11-5 8-11 | -4.4 | |
09:30 | gr | Machart Ji | ⇔ | 398 | 0 : 3 | 2-11 7-11 10-12 | -3.6 | |
08:30 | gr | Gavelcik K | ⇔ | 370 | 3 : 1 | 11-6 15-17 11-5 11-4 | +7.7 |
10 Jul 2022 16:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 352 | 4 place | -9.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:08 | 3rd | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 395 | 0 : 3 | 7-11 4-11 7-11 | -4.5 | |
18:50 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 395 | 0 : 3 | 4-11 7-11 5-11 | -4.5 | |
17:33 | gr | Samko S | ⇔ | 486 | 0 : 3 | 4-11 5-11 7-11 | 0 | |
16:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 449 | 0 : 3 | 5-11 9-11 7-11 | -0.2 |
7 Jul 2022 08:00
Tournament A12. league 400-450
Pleskot Ja | 380 | 4 place | -28.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 357 | 0 : 3 | 6-11 4-11 2-11 | -9.8 | |
10:31 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 357 | 1 : 3 | 11-9 6-11 2-11 9-11 | -7.4 | |
09:00 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 390 | 0 : 3 | 13-15 6-11 4-11 | -7.2 | |
08:01 | gr | Kubat V | ⇔ | 425 | 0 : 3 | 8-11 2-11 4-11 | -4.4 |
2 Jul 2022 08:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 386 | 3 place | -5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 359 | 3 : 2 | 11-7 4-11 5-11 11-7 11-5 | +2.9 | |
10:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 359 | 1 : 3 | 11-3 6-11 7-11 9-11 | -7.6 | |
09:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 424 | 0 : 3 | 6-11 3-11 9-11 | -4.9 | |
08:00 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 390 | 3 : 2 | 11-9 7-11 11-9 7-11 14-12 | +4.2 |
18 Jun 2022 08:00
Tournament A14. league 400-450
Pleskot Ja | 400 | 4 place | -14.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:02 | 3rd | Kasan Ja | ⇔ | 367 | 1 : 3 | 5-11 9-11 11-8 6-11 | -8 | |
10:00 | gr | Krsek L | ⇔ | 409 | 2 : 3 | 11-7 11-7 8-11 6-11 6-11 | -3.6 | |
09:00 | gr | Strnad Ja 1961 | ⇔ | 390 | 1 : 3 | 2-11 13-11 4-11 6-11 | -6.6 | |
08:30 | gr | Kasan Ja | ⇔ | 367 | 3 : 1 | 9-11 11-6 12-10 11-8 | +4 |