Huttl Adolf ID: 4390
Profile / Tournaments / History games / Opponents / Other tournaments
26 Mar 2024 16:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 604 | 2 place | +2.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Strelec A | ⇔ | 633 | 0 : 3 | 8-11 9-11 4-11 | -5.7 | |
18:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 633 | 1 : 3 | 9-11 11-6 12-14 8-11 | -4.3 | |
17:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 601 | 3 : 0 | 11-6 11-8 11-7 | +7.7 | |
16:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 574 | 3 : 1 | 14-12 11-6 6-11 11-2 | +4.2 |
23 Mar 2024 20:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 603 | 1 place | +1.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Krupnik L jr. | ⇔ | 564 | 3 : 2 | 6-11 8-11 11-8 13-11 11-5 | +2.4 | |
22:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 619 | 0 : 3 | 9-11 5-11 7-11 | -6.7 | |
21:00 | gr | Krupnik L jr. | ⇔ | 564 | 3 : 1 | 11-5 9-11 11-7 11-6 | +3.7 | |
20:30 | gr | Darin K | ⇔ | 532 | 3 : 1 | 11-7 11-13 11-5 11-7 | +1.7 |
19 Mar 2024 08:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 596 | 1 place | +7.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 569 | 3 : 2 | 13-11 8-11 11-5 7-11 11-7 | +2.9 | |
10:00 | gr | Zika M | ⇔ | 582 | 3 : 0 | 11-3 11-7 11-8 | +6.9 | |
09:30 | gr | Darin K | ⇔ | 521 | 3 : 0 | 11-6 11-5 11-7 | +2 | |
08:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 569 | 2 : 3 | 11-3 11-8 8-11 11-13 6-11 | -5.1 |
12 Mar 2024 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 623 | 4 place | -26.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Jaksa M | ⇔ | 636 | 0 : 3 | 10-12 3-11 6-11 | -6.9 | |
18:02 | gr | Jaksa M | ⇔ | 636 | 0 : 3 | 10-12 8-11 4-11 | -6.9 | |
17:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 609 | 2 : 3 | 4-11 15-13 11-9 8-11 6-11 | -4.5 | |
16:30 | gr | Zika M | ⇔ | 587 | 1 : 3 | 11-5 5-11 6-11 9-11 | -8.1 |
11 Mar 2024 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 628 | 4 place | -4.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Sionkala E | ⇔ | 649 | 0 : 3 | 6-11 8-11 10-12 | -6.3 | |
10:00 | gr | Jemelka I | ⇔ | 707 | 1 : 3 | 8-11 8-11 12-10 8-11 | -1.2 | |
09:31 | gr | Sionkala E | ⇔ | 649 | 3 : 1 | 11-6 11-4 9-11 11-4 | +7.3 | |
08:30 | gr | Koczy R | ⇔ | 670 | 0 : 3 | 3-11 7-11 6-11 | -4.6 |
8 Mar 2024 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 612 | 3 place | +16 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Pszczolka V | ⇔ | 626 | 3 : 2 | 6-11 14-12 11-9 9-11 11-6 | +4.6 | |
10:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 11-9 11-13 15-13 11-6 | +6.4 | |
09:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 656 | 0 : 3 | 6-11 8-11 4-11 | -4.5 | |
08:30 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 626 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-7 | +9.1 |
2 Mar 2024 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 629 | 4 place | -16.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Zika M | ⇔ | 583 | 1 : 3 | 4-11 11-3 8-11 8-11 | -8.8 | |
22:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 644 | 1 : 3 | 11-6 4-11 5-11 9-11 | -5.1 | |
21:00 | gr | Osvald P | ⇔ | 609 | 1 : 3 | 11-7 10-12 3-11 9-11 | -7.2 | |
20:30 | gr | Zika M | ⇔ | 583 | 3 : 0 | 12-10 11-7 11-3 | +4.3 |
27 Feb 2024 12:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 622 | 2 place | +7.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Filko D | ⇔ | 631 | 0 : 3 | 6-11 8-11 10-12 | -7.3 | |
14:00 | gr | Filko D | ⇔ | 631 | 3 : 1 | 4-11 11-9 14-12 12-10 | +6.5 | |
13:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 570 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-4 | +3.9 | |
12:30 | gr | Krupnik L jr. | ⇔ | 569 | 3 : 0 | 14-12 11-8 12-10 | +3.8 |
24 Feb 2024 08:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 614 | 1 place | +8.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:36 | Final | Blejchar M | ⇔ | 555 | 3 : 1 | 7-11 11-9 11-8 11-8 | +2.4 | |
10:00 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 563 | 3 : 2 | 12-14 12-10 8-11 11-8 15-13 | +1.9 | |
09:30 | gr | Zientek Z | ⇔ | 505 | 3 : 1 | 6-11 11-7 11-9 11-7 | 0 | |
08:00 | gr | Blejchar M | ⇔ | 555 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-3 | +3.2 |
21 Feb 2024 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 605 | 4 place | +9.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 647 | 0 : 3 | 3-11 8-11 9-11 | -4.6 | |
22:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 647 | 3 : 2 | 10-12 11-8 11-8 5-11 13-11 | +5.7 | |
21:30 | gr | Ogrocki T | ⇔ | 716 | 3 : 1 | 3-11 11-7 12-10 11-6 | +12.7 | |
20:41 | gr | Jemelka L | ⇔ | 654 | 0 : 3 | 10-12 7-11 6-11 | -4.1 |
20 Feb 2024 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 622 | 3 place | -16.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Stusek D-n | ⇔ | 578 | 3 : 2 | 11-4 7-11 12-10 8-11 12-10 | +2.3 | |
14:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 625 | 0 : 3 | 3-11 11-13 11-13 | -7.8 | |
13:30 | gr | Zika M | ⇔ | 576 | 2 : 3 | 8-11 11-9 11-4 6-11 8-11 | -5.8 | |
12:01 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 578 | 2 : 3 | 11-5 8-11 8-11 13-11 8-11 | -5.7 |
17 Feb 2024 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 632 | 4 place | -10.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Jemelka L | ⇔ | 652 | 0 : 3 | 10-12 10-12 5-11 | -6.4 | |
18:00 | gr | Jemelka L | ⇔ | 652 | 1 : 3 | 11-5 3-11 5-11 6-11 | -4.8 | |
17:01 | gr | Strelec A | ⇔ | 632 | 1 : 3 | 9-11 11-9 7-11 9-11 | -6 | |
16:30 | gr | Mohelnik R | ⇔ | 694 | 3 : 2 | 7-11 11-9 11-7 11-13 11-9 | +6.5 |
9 Feb 2024 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 625 | 3 place | +8.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 646 | 3 : 1 | 5-11 12-10 11-9 13-11 | +7.3 | |
10:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 646 | 1 : 3 | 13-11 8-11 6-11 8-11 | -4.7 | |
09:30 | gr | Ogrocki T | ⇔ | 699 | 1 : 3 | 8-11 11-4 6-11 8-11 | -1.5 | |
08:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 693 | 3 : 2 | 11-7 8-11 13-11 9-11 11-9 | +6.7 |
7 Feb 2024 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 626 | 2 place | -1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Jemelka L | ⇔ | 658 | 0 : 3 | 5-11 4-11 6-11 | -5.5 | |
22:00 | gr | Jemelka L | ⇔ | 658 | 1 : 3 | 3-11 5-11 11-8 5-11 | -4.1 | |
21:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 610 | 3 : 2 | 5-11 11-9 4-11 11-9 12-10 | +3.4 | |
20:32 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 580 | 3 : 0 | 11-5 11-6 11-5 | +4.3 |
2 Feb 2024 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 643 | 4 place | -17 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:04 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 649 | 1 : 3 | 6-11 8-11 14-12 6-11 | -5.7 | |
22:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 649 | 2 : 3 | 11-5 11-13 9-11 11-9 9-11 | -3.8 | |
21:30 | gr | Ogrocki T | ⇔ | 684 | 2 : 3 | 12-10 7-11 5-11 11-5 6-11 | -2.4 | |
20:30 | gr | Jemelka L | ⇔ | 658 | 1 : 3 | 11-9 8-11 2-11 7-11 | -5.1 |
24 Jan 2024 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 640 | 2 place | +4.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 644 | 1 : 3 | 11-6 9-11 5-11 8-11 | -5.7 | |
18:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 644 | 2 : 3 | 11-9 10-12 11-6 4-11 8-11 | -3.8 | |
17:00 | gr | Filko D | ⇔ | 622 | 3 : 0 | 12-10 11-7 11-9 | +6.6 | |
16:30 | gr | Osvald P | ⇔ | 624 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-7 | +6.8 |
16 Jan 2024 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 646 | 2 place | -6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Sionkala E | ⇔ | 646 | 0 : 3 | 4-11 6-11 7-11 | -8 | |
14:01 | gr | Sionkala E | ⇔ | 646 | 0 : 3 | 6-11 9-11 2-11 | -8 | |
13:00 | gr | Filko D | ⇔ | 637 | 3 : 2 | 11-6 10-12 7-11 11-3 11-6 | +3.6 | |
12:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 642 | 3 : 1 | 11-13 11-3 11-9 11-5 | +5.8 |
26 Dec 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 658 | 4 place | -11.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Sionkala E | ⇔ | 669 | 2 : 3 | 7-11 3-11 11-8 11-6 10-12 | -3.6 | |
14:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 659 | 0 : 3 | 10-12 6-11 12-14 | -7.9 | |
13:00 | gr | Jemelka I | ⇔ | 642 | 0 : 3 | 9-11 2-11 8-11 | -9.2 | |
12:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 669 | 3 : 0 | 11-9 13-11 13-11 | +8.9 |
20 Dec 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 643 | 2 place | +15.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Jemelka L | ⇔ | 681 | 1 : 3 | 6-11 6-11 11-9 4-11 | -3.7 | |
22:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 656 | 3 : 2 | 5-11 11-4 4-11 11-7 11-3 | +4.5 | |
21:00 | gr | Jemelka L | ⇔ | 681 | 3 : 2 | 9-11 11-8 11-3 6-11 11-8 | +5.5 | |
20:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 651 | 3 : 0 | 11-8 11-6 11-5 | +8.6 |
17 Dec 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 670 | 4 place | -27 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Koczy R | ⇔ | 622 | 1 : 3 | 15-13 8-11 6-11 6-11 | -8.9 | |
22:30 | gr | Koczy R | ⇔ | 622 | 1 : 3 | 8-11 4-11 12-10 6-11 | -8.9 | |
21:00 | gr | Jemelka L | ⇔ | 671 | 2 : 3 | 18-16 8-11 11-5 2-11 7-11 | -4 | |
20:00 | gr | Benesz R-r | ⇔ | 683 | 1 : 3 | 8-11 9-11 11-8 7-11 | -5.2 |
12 Dec 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 674 | 2 place | -3.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 655 | 0 : 3 | 14-16 4-11 12-14 | -9.5 | |
14:30 | gr | Osvald P | ⇔ | 657 | 3 : 0 | 11-8 14-12 13-11 | +6.7 | |
13:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 670 | 2 : 3 | 13-11 8-11 11-3 11-13 4-11 | -4.2 | |
12:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 655 | 3 : 2 | 6-11 12-10 11-9 8-11 11-5 | +3.2 |
8 Dec 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 655 | 1 place | +19.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sionkala E | ⇔ | 648 | 3 : 1 | 11-9 10-12 11-9 11-6 | +5.6 | |
10:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 648 | 3 : 2 | 11-7 11-6 9-11 5-11 11-8 | +3.7 | |
09:30 | gr | Stempak L | ⇔ | 619 | 3 : 1 | 11-7 9-11 11-5 13-11 | +3.8 | |
08:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 630 | 3 : 0 | 11-6 11-3 11-7 | +6 |
4 Dec 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 642 | 1 place | +14 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sionkala E | ⇔ | 648 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-9 17-15 | +6.4 | |
10:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 643 | 2 : 3 | 11-7 11-8 9-11 9-11 14-16 | -4 | |
09:30 | gr | Koczy R | ⇔ | 652 | 3 : 2 | 11-2 11-3 8-11 6-11 11-9 | +4.4 | |
08:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 648 | 3 : 1 | 11-4 12-10 8-11 11-2 | +6.4 |
28 Nov 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 646 | 3 place | -4.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Krupnik L jr. | ⇔ | 605 | 3 : 1 | 7-11 11-3 11-8 11-7 | +3.5 | |
10:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 622 | 1 : 3 | 11-9 6-11 9-11 9-11 | -7.5 | |
09:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 606 | 2 : 3 | 11-8 9-11 5-11 11-3 7-11 | -5.6 | |
08:01 | gr | Krupnik L jr. | ⇔ | 605 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-6 | +4.7 |
23 Nov 2023 20:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 636 | 1 place | +11.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Zika M | ⇔ | 577 | 3 : 1 | 11-4 11-4 7-11 11-6 | +2.5 | |
22:00 | gr | Krupnik L jr. | ⇔ | 620 | 3 : 2 | 11-8 7-11 11-3 8-11 11-9 | +3.4 | |
21:30 | gr | Zientek Z | ⇔ | 562 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-7 | +2 | |
20:03 | gr | Zika M | ⇔ | 577 | 3 : 1 | 11-7 11-4 10-12 13-11 | +2.5 |
21 Nov 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 629 | 2 place | +8.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 650 | 1 : 3 | 8-11 6-11 11-1 8-11 | -4.7 | |
14:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 650 | 3 : 2 | 11-9 11-4 7-11 6-11 11-6 | +4.9 | |
13:30 | gr | Balusek Z | ⇔ | 674 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-6 | +11.7 | |
12:30 | gr | Koczy R | ⇔ | 655 | 1 : 3 | 11-6 7-11 3-11 6-11 | -4.4 |
20 Nov 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 630 | 2 place | -1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sionkala E | ⇔ | 624 | 1 : 3 | 3-11 15-13 12-14 9-11 | -6.4 | |
10:09 | gr | Sionkala E | ⇔ | 624 | 1 : 3 | 12-14 10-12 11-9 4-11 | -6.4 | |
09:30 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 607 | 3 : 2 | 4-11 14-12 9-11 11-8 11-5 | +3.1 | |
08:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 629 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-4 | +7.8 |
17 Nov 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 626 | 2 place | +5.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 612 | 2 : 3 | 9-11 13-11 11-4 4-11 6-11 | -4.5 | |
10:00 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 637 | 1 : 3 | 7-11 11-5 6-11 3-11 | -5.3 | |
09:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 623 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-5 | +7.8 | |
08:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 612 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-2 | +6.9 |
15 Nov 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 613 | 1 place | +13.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 605 | 3 : 2 | 6-11 5-11 11-4 11-9 11-4 | +3.7 | |
10:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 605 | 3 : 2 | 9-11 11-4 11-5 7-11 11-8 | +3.7 | |
09:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 627 | 2 : 3 | 11-8 13-11 8-11 15-17 5-11 | -3.4 | |
08:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 626 | 3 : 0 | 11-9 11-7 19-17 | +9 |
7 Nov 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 627 | 4 place | -14.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Sionkala E | ⇔ | 636 | 1 : 3 | 7-11 8-11 11-5 9-11 | -5.4 | |
14:01 | gr | Stempen S | ⇔ | 640 | 0 : 3 | 6-11 6-11 9-11 | -6.9 | |
13:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 636 | 3 : 2 | 11-3 11-9 9-11 6-11 11-2 | +4.4 | |
12:30 | gr | Koczy R | ⇔ | 647 | 0 : 3 | 8-11 9-11 7-11 | -6.4 |
5 Nov 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 648 | 4 place | -21.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Stach Ji | ⇔ | 683 | 1 : 3 | 5-11 5-11 11-8 7-11 | -3.9 | |
22:30 | gr | Jemelka L | ⇔ | 672 | 0 : 3 | 2-11 10-12 7-11 | -6.1 | |
21:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 683 | 0 : 3 | 9-11 4-11 8-11 | -5.2 | |
20:30 | gr | Benesz R-r | ⇔ | 673 | 0 : 3 | 4-11 5-11 6-11 | -6 |
30 Oct 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 668 | 4 place | -19.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Stusek D-n | ⇔ | 621 | 1 : 3 | 5-11 11-4 9-11 7-11 | -8.8 | |
10:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 663 | 2 : 3 | 11-6 8-11 2-11 11-5 10-12 | -4.2 | |
09:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 621 | 3 : 1 | 11-7 11-9 8-11 11-3 | +3.2 | |
08:00 | gr | Stempen S | ⇔ | 647 | 0 : 3 | 6-11 9-11 9-11 | -9.7 |
23 Oct 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 659 | 1 place | +8.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Jemelka I | ⇔ | 660 | 3 : 2 | 5-11 7-11 11-6 11-4 11-6 | +4 | |
10:00 | gr | Jemelka I | ⇔ | 660 | 1 : 3 | 5-11 11-6 10-12 9-11 | -6 | |
09:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 644 | 3 : 1 | 8-11 11-9 11-9 16-14 | +5.1 | |
08:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 642 | 3 : 1 | 11-5 8-11 11-8 11-8 | +5 |
18 Oct 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 652 | 1 place | +7.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Strelec A | ⇔ | 646 | 3 : 2 | 10-12 9-11 11-8 11-9 11-7 | +3.7 | |
10:30 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 591 | 3 : 1 | 11-8 2-11 11-8 11-6 | +2.3 | |
09:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 646 | 1 : 3 | 9-11 11-9 9-11 4-11 | -6.4 | |
08:00 | gr | Stempen S | ⇔ | 646 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-5 | +7.5 |
13 Oct 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 626 | 1 place | +27.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Filko D | ⇔ | 639 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-6 | +9.1 | |
14:00 | gr | Filko D | ⇔ | 639 | 3 : 0 | 11-3 11-7 11-5 | +9.1 | |
13:00 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 602 | 3 : 0 | 11-4 11-7 11-3 | +6.1 | |
12:30 | gr | Zika M | ⇔ | 587 | 3 : 2 | 11-6 7-11 7-11 15-13 11-9 | +2.5 |
9 Oct 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 630 | 2 place | -4.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 639 | 1 : 3 | 7-11 9-11 11-5 10-12 | -5.5 | |
10:30 | gr | Zika M | ⇔ | 594 | 3 : 1 | 11-6 11-9 9-11 11-6 | +3.8 | |
09:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 633 | 3 : 2 | 10-12 9-11 11-9 11-7 11-6 | +4.1 | |
08:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 639 | 0 : 3 | 9-11 6-11 5-11 | -7.3 |
4 Oct 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 646 | 3 place | -15.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:29 | 3rd | Levicky Ja | ⇔ | 604 | 3 : 1 | 11-7 10-12 11-5 11-9 | +3.5 | |
19:05 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 604 | 1 : 3 | 12-14 11-7 10-12 8-11 | -8.5 | |
17:46 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 619 | 2 : 3 | 7-11 11-5 7-11 11-8 10-12 | -5.1 | |
16:00 | gr | Benesz R-r | ⇔ | 657 | 1 : 3 | 4-11 7-11 11-7 7-11 | -5.4 |
2 Oct 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 643 | 3 place | +3.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Pszczolka V | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-3 | +8.7 | |
18:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 632 | 1 : 3 | 14-12 11-13 6-11 5-11 | -6.7 | |
17:30 | gr | Jaksa M | ⇔ | 650 | 3 : 1 | 4-11 12-10 11-7 11-9 | +6.4 | |
16:30 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 652 | 1 : 3 | 10-12 11-8 5-11 9-11 | -5.5 |
28 Sep 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 620 | 1 place | +23.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Vidlicka R | ⇔ | 623 | 3 : 1 | 11-9 11-8 9-11 11-7 | +6.2 | |
18:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 584 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-5 16-14 | +3.8 | |
17:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 635 | 3 : 2 | 7-11 11-4 13-11 8-11 11-8 | +4.6 | |
16:30 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 623 | 3 : 0 | 11-6 11-6 12-10 | +8.3 |
25 Sep 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 614 | 3 place | +6.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Stusek D-n | ⇔ | 613 | 3 : 1 | 11-8 9-11 11-7 11-8 | +5.9 | |
14:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 613 | 3 : 0 | 11-4 11-8 11-9 | +7.9 | |
13:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 623 | 2 : 3 | 6-11 7-11 12-10 11-9 6-11 | -3.6 | |
12:30 | gr | Kolek D | ⇔ | 612 | 2 : 3 | 12-10 10-12 12-14 14-12 7-11 | -4.1 |
20 Sep 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 633 | 4 place | -18.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Strelec A | ⇔ | 646 | 1 : 3 | 8-11 11-7 5-11 5-11 | -5.2 | |
10:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 646 | 1 : 3 | 12-10 3-11 10-12 8-11 | -5.2 | |
09:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 666 | 0 : 3 | 2-11 5-11 2-11 | -5.4 | |
08:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 661 | 2 : 3 | 8-11 11-7 14-12 5-11 5-11 | -2.9 |
18 Sep 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 617 | 1 place | +16.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 616 | 3 : 2 | 12-10 10-12 9-11 11-9 11-5 | +4 | |
10:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 664 | 2 : 3 | 11-9 12-10 5-11 4-11 5-11 | -2.1 | |
09:00 | gr | Moskor V | ⇔ | 620 | 3 : 0 | 11-9 11-5 11-7 | +8.3 | |
08:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 616 | 3 : 1 | 13-15 11-7 12-10 11-8 | +5.9 |
14 Sep 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 634 | 4 place | -17.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 | 3rd | Jokiel P | ⇔ | 653 | 2 : 3 | 8-11 11-6 11-8 7-11 4-11 | -3.3 | |
10:01 | gr | Jokiel P | ⇔ | 653 | 0 : 3 | 4-11 7-11 8-11 | -6.5 | |
09:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 674 | 2 : 3 | 3-11 8-11 11-5 11-9 12-14 | -2.4 | |
08:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 644 | 1 : 3 | 11-9 9-11 13-15 6-11 | -5.4 |
11 Sep 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 658 | 4 place | -23.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Jokiel P | ⇔ | 653 | 2 : 3 | 11-4 13-11 7-11 6-11 4-11 | -4.2 | |
14:00 | gr | Stempen S | ⇔ | 659 | 2 : 3 | 9-11 11-5 9-11 11-2 7-11 | -4 | |
13:00 | gr | Jokiel P | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 11-8 6-11 5-11 9-11 | -6.3 | |
12:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 642 | 0 : 3 | 3-11 6-11 10-12 | -9.3 |
7 Sep 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 660 | 2 place | -1.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Pszczolka V | ⇔ | 640 | 1 : 3 | 6-11 7-11 11-7 9-11 | -7.2 | |
22:00 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 649 | 3 : 1 | 11-8 11-6 1-11 11-3 | +5.3 | |
21:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 640 | 2 : 3 | 7-11 11-3 13-11 6-11 6-11 | -4.8 | |
20:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 635 | 3 : 1 | 12-10 14-12 4-11 11-5 | +4.5 |
4 Sep 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 643 | 1 place | +17.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 634 | 3 : 2 | 11-3 12-14 11-8 7-11 11-6 | +3.6 | |
14:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 651 | 3 : 2 | 7-11 11-9 7-11 11-6 11-9 | +4.3 | |
13:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 634 | 3 : 2 | 9-11 11-7 11-6 4-11 11-6 | +3.6 | |
12:30 | gr | Stempak L | ⇔ | 634 | 3 : 1 | 6-11 11-6 11-8 11-9 | +5.5 |
28 Aug 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 635 | 1 place | +9.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Stach Ji | ⇔ | 641 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-8 | +8.5 | |
14:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 641 | 1 : 3 | 12-10 7-11 10-12 5-11 | -5.6 | |
13:35 | gr | Stempak L | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 11-4 11-0 11-9 | +9.4 | |
12:30 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 641 | 2 : 3 | 11-8 11-13 11-8 4-11 3-11 | -3.8 |
25 Aug 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 637 | 2 place | -1.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sionkala E | ⇔ | 626 | 0 : 3 | 9-11 3-11 10-12 | -8.9 | |
10:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 626 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-5 | +7.1 | |
09:30 | gr | Filko D | ⇔ | 613 | 3 : 1 | 10-12 11-8 11-1 11-7 | +4.5 | |
08:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 618 | 2 : 3 | 11-7 6-11 11-9 5-11 9-11 | -4.7 |
21 Aug 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 660 | 3 place | -23.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Stusek D-n | ⇔ | 617 | 3 : 1 | 8-11 11-3 11-4 11-7 | +3.4 | |
10:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 632 | 0 : 3 | 4-11 8-11 11-13 | -10.2 | |
09:02 | gr | Stach Ji | ⇔ | 623 | 0 : 3 | 5-11 8-11 9-11 | -11 | |
08:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 617 | 2 : 3 | 14-12 11-4 9-11 2-11 9-11 | -5.7 |
18 Aug 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 641 | 1 place | +20.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 630 | 3 : 1 | 11-7 11-4 8-11 11-9 | +5.3 | |
10:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 610 | 3 : 2 | 11-13 11-9 8-11 11-4 11-4 | +2.8 | |
09:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 630 | 3 : 1 | 11-6 12-10 9-11 12-10 | +5.3 | |
08:00 | gr | Filko D | ⇔ | 641 | 3 : 1 | 11-8 11-7 6-11 11-3 | +6 |
16 Aug 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 619 | 1 place | +22.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 636 | 3 : 1 | 7-11 11-5 13-11 11-9 | +7 | |
22:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 636 | 3 : 1 | 11-9 11-4 3-11 12-10 | +7 | |
21:00 | gr | Zika M | ⇔ | 579 | 3 : 1 | 6-11 11-7 11-5 11-6 | +3.6 | |
20:30 | gr | Zientek Z | ⇔ | 585 | 3 : 1 | 10-12 11-7 11-3 11-9 | +3.9 |
9 Aug 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 617 | 4 place | +2.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Stusek D-n | ⇔ | 625 | 2 : 3 | 11-6 11-8 6-11 9-11 10-12 | -3.7 | |
14:01 | gr | Stempak L | ⇔ | 647 | 3 : 1 | 5-11 11-7 11-5 11-9 | +7.8 | |
13:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 625 | 3 : 1 | 11-4 11-7 10-12 12-10 | +6.4 | |
12:30 | gr | Moskor V | ⇔ | 613 | 0 : 3 | 9-11 5-11 3-11 | -8.3 |
7 Aug 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 624 | 4 place | -7.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Stusek D-n | ⇔ | 634 | 2 : 3 | 7-11 8-11 13-11 15-13 12-14 | -3.6 | |
10:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 636 | 1 : 3 | 2-11 11-5 8-11 6-11 | -5.3 | |
09:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 634 | 3 : 2 | 11-13 12-10 8-11 11-7 11-9 | +4.4 | |
08:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 658 | 2 : 3 | 11-9 8-11 11-6 6-11 1-11 | -2.7 |
5 Aug 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 640 | 3 place | -15.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:02 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 648 | 3 : 2 | 10-12 13-15 11-8 11-7 11-9 | +4.3 | |
14:31 | gr | Strelec A | ⇔ | 623 | 0 : 3 | 8-11 3-11 8-11 | -9.4 | |
13:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 648 | 1 : 3 | 6-11 11-5 10-12 8-11 | -5.5 | |
12:00 | gr | Jaksa M | ⇔ | 674 | 0 : 3 | 5-11 4-11 6-11 | -5.3 |
31 Jul 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 641 | 2 place | 0 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:47 | Final | Koczy R | ⇔ | 663 | 0 : 3 | 3-11 5-11 9-11 | -6.2 | |
14:35 | gr | Stach Ji | ⇔ | 654 | 3 : 2 | 9-11 11-7 11-8 9-11 11-9 | +4.5 | |
13:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 638 | 3 : 1 | 7-11 11-7 11-5 11-5 | +5.8 | |
12:01 | gr | Koczy R | ⇔ | 663 | 1 : 3 | 12-14 7-11 11-8 9-11 | -4.7 |
27 Jul 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 648 | 3 place | -6.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Strelec A | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 11-8 11-13 11-8 11-9 | +4.6 | |
10:03 | gr | Stach Ji | ⇔ | 645 | 1 : 3 | 4-11 6-11 11-5 7-11 | -6.1 | |
09:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 11-4 7-11 11-9 11-9 | +4.6 | |
08:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 622 | 0 : 3 | 7-11 10-12 7-11 | -10.1 |
21 Jul 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 638 | 1 place | +10.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Zika M | ⇔ | 595 | 3 : 1 | 3-11 11-6 11-8 11-7 | +3.4 | |
18:04 | gr | Jaksa M | ⇔ | 655 | 2 : 3 | 15-17 11-5 9-11 11-8 5-11 | -3.3 | |
17:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 623 | 3 : 1 | 10-12 11-8 11-9 11-2 | +5.1 | |
16:30 | gr | Zika M | ⇔ | 595 | 3 : 0 | 11-6 11-6 11-8 | +4.6 |
19 Jul 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 641 | 3 place | -2.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Moskor V | ⇔ | 633 | 3 : 1 | 11-4 11-9 4-11 11-7 | +5.5 | |
18:30 | gr | Jaksa M | ⇔ | 641 | 0 : 3 | 5-11 6-11 2-11 | -8 | |
17:30 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 648 | 2 : 3 | 7-11 11-7 11-8 9-11 8-11 | -3.7 | |
16:30 | gr | Moskor V | ⇔ | 633 | 3 : 2 | 12-10 7-11 8-11 11-9 11-8 | +3.7 |
14 Jul 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 637 | 1 place | +4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kolek D | ⇔ | 598 | 3 : 1 | 11-6 16-14 10-12 11-6 | +3.6 | |
14:00 | gr | Moskor V | ⇔ | 641 | 3 : 2 | 11-3 9-11 9-11 11-6 11-6 | +4.1 | |
13:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 636 | 3 : 2 | 9-11 11-3 9-11 12-10 11-3 | +3.9 | |
12:30 | gr | Kolek D | ⇔ | 598 | 1 : 3 | 9-11 9-11 11-8 4-11 | -8.4 |
12 Jul 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 615 | 1 place | +23.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Strelec A | ⇔ | 633 | 3 : 1 | 8-11 11-9 11-6 11-9 | +7.1 | |
10:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 633 | 1 : 3 | 8-11 7-11 11-7 6-11 | -4.9 | |
09:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 653 | 3 : 0 | 11-5 11-5 11-6 | +11.1 | |
08:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 670 | 3 : 1 | 9-11 11-9 13-11 11-7 | +9.3 |
7 Jul 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 641 | 4 place | -26.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 647 | 0 : 3 | 7-11 10-12 10-12 | -7.5 | |
14:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 647 | 0 : 3 | 7-11 9-11 8-11 | -7.5 | |
13:30 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 663 | 1 : 3 | 11-5 12-14 7-11 9-11 | -4.7 | |
12:35 | gr | Sionkala E | ⇔ | 656 | 0 : 3 | 10-12 5-11 5-11 | -6.8 |
5 Jul 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 663 | 4 place | -21.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Stempen S | ⇔ | 695 | 2 : 3 | 11-9 5-11 4-11 11-9 4-11 | -2.7 | |
10:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 695 | 1 : 3 | 11-4 9-11 7-11 3-11 | -4.1 | |
09:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 674 | 0 : 3 | 8-11 6-11 6-11 | -7.1 | |
08:30 | gr | Benesz R-r | ⇔ | 665 | 0 : 3 | 4-11 5-11 9-11 | -7.8 |
27 Jun 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 663 | 2 place | +0.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Navrat L | ⇔ | 683 | 0 : 3 | 5-11 10-12 3-11 | -6.4 | |
14:01 | gr | Navrat L | ⇔ | 683 | 3 : 1 | 11-7 11-6 4-11 11-8 | +7.2 | |
13:00 | gr | Koczy R | ⇔ | 669 | 1 : 3 | 8-11 11-9 10-12 7-11 | -5.6 | |
12:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 679 | 3 : 2 | 11-8 8-11 8-11 11-7 11-8 | +4.7 |
25 Jun 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 682 | 3 place | -18.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:09 | 3rd | Stach Ji | ⇔ | 593 | 3 : 2 | 7-11 11-4 11-3 3-11 11-9 | +0.4 | |
14:07 | gr | Konvicka V | ⇔ | 674 | 2 : 3 | 11-8 11-8 10-12 9-11 9-11 | -4.3 | |
13:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 593 | 2 : 3 | 16-14 11-7 9-11 6-11 13-15 | -7.6 | |
12:06 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 11-6 4-11 9-11 9-11 | -7.8 |
21 Jun 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 671 | 2 place | +11.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Strelec A | ⇔ | 624 | 2 : 3 | 6-11 6-11 11-6 12-10 10-12 | -5.9 | |
10:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 665 | 3 : 0 | 11-9 11-3 11-5 | +7.5 | |
09:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-7 12-10 | +3.2 | |
08:00 | gr | Stempak L | ⇔ | 648 | 3 : 0 | 11-8 11-9 13-11 | +6.1 |
19 Jun 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 663 | 2 place | +8.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Konvicka V | ⇔ | 662 | 2 : 3 | 5-11 8-11 12-10 16-14 10-12 | -4.1 | |
18:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 662 | 3 : 1 | 11-7 11-3 9-11 11-6 | +5.9 | |
17:00 | gr | Stempen S | ⇔ | 692 | 3 : 0 | 11-8 14-12 11-9 | +10.3 | |
16:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 665 | 2 : 3 | 7-11 5-11 11-5 11-5 4-11 | -4 |
15 Jun 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 670 | 3 place | -6.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Strelec A | ⇔ | 635 | 3 : 2 | 7-11 10-12 11-7 11-9 11-7 | +2.6 | |
10:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 661 | 0 : 3 | 8-11 11-13 10-12 | -8.8 | |
09:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 635 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-9 | +5.2 | |
08:00 | gr | Stempen S | ⇔ | 672 | 1 : 3 | 9-11 11-5 7-11 8-11 | -5.9 |
6 Jun 2023 08:00
Tournament А18. league 700-800
Huttl A | 670 | 4 place | 0 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Raska M | ⇔ | 701 | 1 : 3 | 6-11 11-8 6-11 8-11 | -4.2 | |
10:30 | gr | Milata R | ⇔ | 710 | 1 : 3 | 7-11 11-13 11-9 4-11 | -3.6 | |
09:30 | gr | Vavrecka M | ⇔ | 725 | 1 : 3 | 11-9 8-11 9-11 10-12 | -2.7 | |
08:30 | gr | Raska M | ⇔ | 701 | 3 : 0 | 11-8 11-7 14-12 | +10.5 |
1 Jun 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 710 | 4 place | -39.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 5-11 11-7 8-11 12-14 | -9.4 | |
10:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 660 | 1 : 3 | 4-11 11-13 11-9 4-11 | -9 | |
09:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 661 | 0 : 3 | 11-13 12-14 5-11 | -11.9 | |
08:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 6-11 9-11 11-5 9-11 | -9.4 |
26 May 2023 12:00
Tournament А18. league 700-800
Huttl A | 707 | 3 place | +3.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Balusek Z | ⇔ | 711 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-9 | +8.4 | |
14:30 | gr | Raska M | ⇔ | 694 | 1 : 3 | 5-11 5-11 11-9 8-11 | -6.8 | |
13:30 | gr | Vavrecka M | ⇔ | 723 | 1 : 3 | 11-4 2-11 5-11 10-12 | -5 | |
12:30 | gr | Balusek Z | ⇔ | 711 | 3 : 1 | 12-14 14-12 11-7 11-4 | +6.3 |
25 May 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 686 | 1 place | +21.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sionkala E | ⇔ | 658 | 3 : 0 | 11-6 11-7 16-14 | +5.7 | |
10:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 658 | 3 : 2 | 4-11 11-7 11-6 8-11 11-8 | +2.9 | |
09:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 670 | 3 : 0 | 11-9 16-14 13-11 | +6.7 | |
08:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 681 | 3 : 1 | 11-9 7-11 11-9 11-2 | +5.7 |
23 May 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 685 | 3 place | +1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Sionkala E | ⇔ | 668 | 3 : 0 | 11-8 11-0 11-8 | +6.6 | |
14:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 668 | 3 : 0 | 11-6 11-5 12-10 | +6.6 | |
13:00 | gr | Koczy R | ⇔ | 693 | 0 : 3 | 4-11 6-11 7-11 | -7.4 | |
12:03 | gr | Balusek Z | ⇔ | 699 | 1 : 3 | 12-10 4-11 6-11 7-11 | -5.2 |
21 May 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 690 | 2 place | -3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Vavrecka R | ⇔ | 677 | 1 : 3 | 5-11 11-13 11-7 7-11 | -6.7 | |
18:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 677 | 3 : 2 | 11-8 13-15 11-9 12-14 12-10 | +3.5 | |
17:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 642 | 3 : 0 | 11-5 13-11 11-9 | +4.2 | |
16:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 662 | 2 : 3 | 11-5 7-11 17-15 4-11 6-11 | -5.1 |
16 May 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 689 | 2 place | +1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Vavrecka M | ⇔ | 704 | 2 : 3 | 5-11 12-10 10-12 11-6 11-13 | -3.4 | |
14:30 | gr | Balusek Z | ⇔ | 703 | 3 : 2 | 3-11 11-5 11-8 4-11 11-6 | +4.5 | |
13:30 | gr | Neuwirth Ja jr. | ⇔ | 708 | 3 : 2 | 8-11 11-7 12-10 6-11 11-3 | +4.7 | |
12:30 | gr | Vavrecka M | ⇔ | 704 | 1 : 3 | 6-11 8-11 14-12 8-11 | -5.1 |
15 May 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 693 | 3 place | -3.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Stusek D-n | ⇔ | 637 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-6 | +3.5 | |
10:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 668 | 2 : 3 | 11-9 7-11 11-9 8-11 8-11 | -5 | |
09:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 671 | 2 : 3 | 8-11 11-6 6-11 11-2 4-11 | -4.9 | |
08:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 637 | 3 : 1 | 11-6 10-12 11-8 11-6 | +2.6 |
12 May 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 686 | 2 place | +7.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sionkala E | ⇔ | 666 | 1 : 3 | 3-11 11-9 8-11 7-11 | -7.2 | |
10:00 | gr | Navrat L | ⇔ | 683 | 3 : 0 | 14-12 11-9 11-6 | +7.8 | |
09:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 666 | 3 : 2 | 11-8 4-11 11-8 5-11 11-5 | +3.2 | |
08:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 666 | 3 : 2 | 9-11 12-10 13-15 12-10 11-2 | +3.2 |
9 May 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 698 | 4 place | -12 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Vavrecka M | ⇔ | 708 | 0 : 3 | 10-12 6-11 8-11 | -7.2 | |
18:30 | gr | Balusek Z | ⇔ | 702 | 3 : 2 | 6-11 11-4 11-8 8-11 11-7 | +4.2 | |
17:30 | gr | Vavrecka M | ⇔ | 708 | 2 : 3 | 12-10 10-12 11-7 7-11 10-12 | -3.6 | |
16:30 | gr | Raska M | ⇔ | 707 | 1 : 3 | 6-11 11-7 3-11 8-11 | -5.4 |
6 May 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 679 | 1 place | +19.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Navrat L | ⇔ | 681 | 3 : 2 | 10-12 11-9 13-11 7-11 13-11 | +4.1 | |
22:00 | gr | Navrat L | ⇔ | 681 | 3 : 2 | 11-9 13-11 10-12 10-12 11-5 | +4.1 | |
21:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 654 | 3 : 1 | 11-8 11-5 8-11 11-7 | +4.5 | |
20:00 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-8 | +5.8 |
5 May 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 685 | 4 place | -6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:12 | 3rd | Vavrecka R | ⇔ | 677 | 2 : 3 | 11-8 6-11 11-9 11-13 8-11 | -4.3 | |
14:00 | gr | Neuwirth Ja jr. | ⇔ | 702 | 1 : 3 | 12-10 8-11 7-11 7-11 | -5 | |
13:00 | gr | Koczy R | ⇔ | 682 | 2 : 3 | 12-10 6-11 9-11 11-6 3-11 | -4.1 | |
12:30 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 677 | 3 : 0 | 13-11 11-8 11-8 | +7.4 |
3 May 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 691 | 3 place | -5.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:07 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 654 | 3 : 2 | 5-11 5-11 13-11 11-8 18-16 | +2.5 | |
22:00 | gr | Ogrocki T | ⇔ | 750 | 1 : 3 | 6-11 5-11 14-12 6-11 | -2.5 | |
21:00 | gr | Przybyla Ja | ⇔ | 681 | 0 : 3 | 1-11 9-11 11-13 | -8.8 | |
20:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 654 | 3 : 2 | 11-4 11-8 8-11 9-11 11-6 | +2.5 |
28 Arp 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 684 | 2 place | +7.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Navrat L | ⇔ | 666 | 2 : 3 | 9-11 4-11 13-11 11-9 4-11 | -4.7 | |
10:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 689 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-5 11-9 | +6.3 | |
09:00 | gr | Navrat L | ⇔ | 666 | 3 : 2 | 11-4 3-11 10-12 11-9 11-3 | +3.3 | |
08:30 | gr | Moskor V | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 11-8 11-6 7-11 11-3 | +2.4 |
24 Arp 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 680 | 3 place | +4.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Navrat L | ⇔ | 677 | 3 : 1 | 11-5 11-9 6-11 11-9 | +5.8 | |
10:00 | gr | Raska M | ⇔ | 723 | 2 : 3 | 8-11 11-7 11-4 7-11 6-11 | -2.3 | |
09:00 | gr | Navrat L | ⇔ | 677 | 3 : 1 | 2-11 11-8 11-9 11-5 | +5.8 | |
08:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 648 | 2 : 3 | 11-7 9-11 6-11 11-6 4-11 | -5.3 |
19 Arp 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 685 | 2 place | -3.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Koczy R | ⇔ | 684 | 0 : 3 | 11-13 5-11 7-11 | -8 | |
14:00 | gr | Navrat L | ⇔ | 683 | 3 : 1 | 6-11 11-9 11-8 11-7 | +5.9 | |
13:00 | gr | Koczy R | ⇔ | 684 | 0 : 3 | 10-12 8-11 6-11 | -8 | |
12:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 654 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-9 | +5.6 |
18 Arp 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 683 | 2 place | +2.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 | Final | Milata R | ⇔ | 703 | 2 : 3 | 6-11 11-7 8-11 11-9 6-11 | -3.2 | |
10:30 | gr | Navrat L | ⇔ | 678 | 3 : 2 | 11-9 8-11 11-9 6-11 11-8 | +3.8 | |
09:32 | gr | Milata R | ⇔ | 703 | 1 : 3 | 11-9 10-12 3-11 11-13 | -4.8 | |
08:30 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 687 | 3 : 1 | 2-11 11-7 15-13 11-8 | +6.2 |
13 Arp 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 683 | 2 place | -0.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Koczy R | ⇔ | 676 | 0 : 3 | 8-11 2-11 8-11 | -8.6 | |
14:00 | gr | Frejvolt L | ⇔ | 704 | 3 : 0 | 11-8 11-7 13-11 | +9.6 | |
13:30 | gr | Koczy R | ⇔ | 676 | 1 : 3 | 11-9 4-11 11-13 8-11 | -6.5 | |
12:00 | gr | Milata R | ⇔ | 700 | 3 : 2 | 9-11 11-9 13-15 11-6 11-3 | +4.7 |
11 Arp 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 705 | 3 place | -21.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Navrat L | ⇔ | 694 | 3 : 2 | 11-1 11-9 7-11 5-11 11-1 | +3.6 | |
14:00 | gr | Vavrecka M | ⇔ | 700 | 0 : 3 | 10-12 8-11 9-11 | -8.4 | |
13:30 | gr | Balusek Z | ⇔ | 704 | 0 : 3 | 5-11 5-11 10-12 | -8.1 | |
12:00 | gr | Navrat L | ⇔ | 694 | 0 : 3 | 4-11 9-11 9-11 | -8.9 |
7 Arp 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 708 | 2 place | -2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Benesz R-r | ⇔ | 689 | 2 : 3 | 11-8 7-11 11-9 4-11 9-11 | -4.7 | |
14:00 | gr | Balusek Z | ⇔ | 693 | 3 : 0 | 11-9 11-5 11-4 | +6.8 | |
13:30 | gr | Stempak L | ⇔ | 668 | 3 : 0 | 12-10 13-11 11-8 | +4.8 | |
12:00 | gr | Benesz R-r | ⇔ | 689 | 0 : 3 | 10-12 8-11 7-11 | -9.5 |
3 Arp 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 694 | 1 place | +14.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:32 | Final | Balusek Z | ⇔ | 700 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-9 | +8.5 | |
14:42 | gr | Stempen S | ⇔ | 679 | 3 : 2 | 10-12 11-8 8-11 11-9 11-6 | +3.4 | |
13:00 | gr | Koczy R | ⇔ | 686 | 1 : 3 | 3-11 11-8 12-14 5-11 | -6.5 | |
12:00 | gr | Balusek Z | ⇔ | 700 | 3 : 0 | 11-8 13-11 14-12 | +8.5 |
30 Mar 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 691 | 2 place | +4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Benesz R-r | ⇔ | 704 | 2 : 3 | 5-11 11-6 11-7 5-11 9-11 | -3.4 | |
22:30 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 654 | 3 : 1 | 11-8 9-11 11-8 11-8 | +3.8 | |
21:00 | gr | Benesz R-r | ⇔ | 704 | 2 : 3 | 11-9 11-8 3-11 7-11 7-11 | -3.4 | |
20:00 | gr | Neuwirth Ja jr. | ⇔ | 698 | 3 : 1 | 11-5 11-13 11-8 11-6 | +6.4 |
28 Mar 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 691 | 1 place | 0.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 616 | 3 : 1 | 11-4 10-12 11-8 11-6 | +1.5 | |
14:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 616 | 3 : 1 | 11-4 8-11 11-8 11-9 | +1.5 | |
13:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 621 | 3 : 1 | 6-11 11-4 11-1 11-7 | +1.8 | |
12:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 659 | 2 : 3 | 7-11 11-9 11-9 9-11 2-11 | -5.3 |
24 Mar 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 677 | 1 place | +14.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Navrat L | ⇔ | 683 | 3 : 0 | 11-5 12-10 11-8 | +8.5 | |
14:30 | gr | Stempak L | ⇔ | 677 | 3 : 2 | 8-11 11-5 11-7 8-11 11-4 | +4 | |
13:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 698 | 3 : 1 | 11-4 11-5 8-11 11-5 | +7.2 | |
12:30 | gr | Navrat L | ⇔ | 683 | 1 : 3 | 7-11 17-15 11-13 12-14 | -5.7 |
22 Mar 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 653 | 1 place | +24.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Sionkala E | ⇔ | 657 | 3 : 1 | 11-8 11-7 9-11 11-6 | +6.2 | |
14:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 637 | 3 : 1 | 11-5 11-7 3-11 11-4 | +5 | |
13:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 657 | 3 : 2 | 7-11 8-11 11-4 12-10 11-7 | +4.1 | |
12:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 659 | 3 : 0 | 11-7 14-12 11-2 | +8.5 |
18 Mar 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 642 | 1 place | +12 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:32 | Final | Kolek D | ⇔ | 642 | 3 : 1 | 9-11 11-6 11-6 11-4 | +6 | |
22:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 614 | 3 : 2 | 11-8 7-11 8-11 11-7 11-8 | +2.9 | |
21:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 642 | 3 : 1 | 11-7 6-11 11-8 11-7 | +6 | |
20:00 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 648 | 2 : 3 | 5-11 12-10 11-9 6-11 6-11 | -3.7 |
14 Mar 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 629 | 1 place | +13.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Vidlicka R | ⇔ | 648 | 3 : 2 | 9-11 5-11 11-5 11-3 11-5 | +4.7 | |
10:00 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 648 | 0 : 3 | 2-11 5-11 9-11 | -6.5 | |
09:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 642 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-9 | +9 | |
08:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 621 | 3 : 1 | 12-10 9-11 11-8 11-9 | +5.5 |
9 Mar 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 634 | 2 place | -4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 633 | 2 : 3 | 11-9 9-11 11-8 5-11 9-11 | -4.1 | |
14:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 633 | 3 : 2 | 9-11 11-5 11-6 7-11 11-9 | +3.9 | |
13:00 | gr | Sturma P | ⇔ | 606 | 1 : 3 | 8-11 8-11 11-4 7-11 | -7.7 | |
12:30 | gr | Zika M | ⇔ | 575 | 3 : 0 | 14-12 11-7 16-14 | +3.3 |
6 Mar 2023 16:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 633 | 2 place | -0.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Pszczolka V | ⇔ | 601 | 2 : 3 | 9-11 6-11 11-8 11-5 10-12 | -5.3 | |
18:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 601 | 2 : 3 | 11-8 9-11 3-11 12-10 10-12 | -5.3 | |
17:30 | gr | Zientek Z | ⇔ | 591 | 3 : 0 | 14-12 11-9 11-8 | +4.6 | |
16:00 | gr | Sturma P | ⇔ | 608 | 3 : 1 | 11-8 11-8 10-12 11-4 | +4.5 |
6 Mar 2023 20:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 633 | 1 place | +2.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Stach Ji | ⇔ | 617 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-2 | +6.7 | |
22:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 617 | 0 : 3 | 5-11 8-11 5-11 | -9.3 | |
21:00 | gr | Zika M | ⇔ | 573 | 3 : 0 | 11-4 13-11 11-6 | +3.2 | |
20:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 557 | 3 : 1 | 11-5 11-9 6-11 11-8 | +1.4 |
4 Mar 2023 12:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 621 | 1 place | +13.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Pszczolka V | ⇔ | 620 | 3 : 2 | 7-11 13-11 10-12 11-5 11-8 | +4 | |
14:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 620 | 3 : 2 | 11-8 4-11 9-11 11-9 11-5 | +4 | |
13:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 546 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-9 | +2 | |
12:00 | gr | Blejchar M | ⇔ | 566 | 3 : 1 | 11-3 9-11 11-9 11-5 | +2.7 |
28 Feb 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 608 | 1 place | +13.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Pszczolka V | ⇔ | 614 | 3 : 2 | 7-11 10-12 11-5 11-9 11-8 | +4.2 | |
18:31 | gr | Zientek Z | ⇔ | 604 | 3 : 1 | 11-8 10-12 11-4 11-7 | +5.8 | |
17:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 614 | 2 : 3 | 6-11 11-7 6-11 11-6 6-11 | -3.8 | |
16:00 | gr | Blejchar M | ⇔ | 587 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-5 | +6.3 |
18 Feb 2023 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 634 | 4 place | -25.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Vidlicka R | ⇔ | 644 | 2 : 3 | 14-12 11-8 9-11 11-13 5-11 | -3.6 | |
22:00 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 644 | 1 : 3 | 10-12 7-11 11-7 11-13 | -5.4 | |
21:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 621 | 0 : 3 | 4-11 5-11 7-11 | -9.1 | |
20:30 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 605 | 1 : 3 | 5-11 11-6 7-11 8-11 | -7.7 |
13 Feb 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 636 | 2 place | -1.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 639 | 2 : 3 | 11-9 12-10 2-11 1-11 9-11 | -3.9 | |
14:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 639 | 3 : 2 | 11-5 8-11 8-11 11-7 11-9 | +4.1 | |
13:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 638 | 1 : 3 | 7-11 9-11 12-10 10-12 | -5.9 | |
12:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 627 | 3 : 2 | 11-13 11-6 13-11 6-11 13-11 | +3.6 |
9 Feb 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 635 | 3 place | +2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Stach Ji | ⇔ | 591 | 3 : 2 | 11-8 11-3 8-11 4-11 11-9 | +2.3 | |
14:03 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 646 | 3 : 2 | 12-10 13-11 10-12 5-11 15-13 | +4.5 | |
13:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 613 | 0 : 3 | 6-11 9-11 13-15 | -9.7 | |
12:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 591 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-4 | +4.5 |
3 Feb 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 622 | 1 place | +13.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 645 | 3 : 1 | 6-11 14-12 11-6 12-10 | +7.4 | |
10:30 | gr | Blejchar M | ⇔ | 603 | 3 : 2 | 11-9 5-11 11-8 5-11 11-5 | +3.2 | |
09:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 645 | 3 : 2 | 4-11 11-5 11-8 7-11 11-5 | +4.9 | |
08:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 651 | 2 : 3 | 2-11 15-17 11-6 11-8 11-13 | -2.8 |
2 Feb 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 637 | 4 place | -14.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Pszczolka V | ⇔ | 606 | 0 : 3 | 3-11 4-11 10-12 | -10.5 | |
14:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 606 | 3 : 0 | 12-10 11-6 11-2 | +5.5 | |
13:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 605 | 2 : 3 | 12-14 13-11 11-13 11-5 3-11 | -5.3 | |
12:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 625 | 2 : 3 | 11-9 11-9 6-11 8-11 3-11 | -4.5 |
29 Jan 2023 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 644 | 4 place | -7.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 658 | 0 : 3 | 7-11 8-11 5-11 | -6.9 | |
18:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 657 | 1 : 3 | 5-11 11-13 12-10 7-11 | -5.3 | |
17:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 668 | 1 : 3 | 10-12 11-9 6-11 8-11 | -4.6 | |
16:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 658 | 3 : 0 | 12-10 11-5 12-10 | +9.1 |
26 Jan 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 634 | 3 place | +11.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Pszczolka V | ⇔ | 633 | 3 : 1 | 4-11 14-12 11-7 11-8 | +5.9 | |
14:00 | gr | Moskor V | ⇔ | 647 | 0 : 3 | 6-11 7-11 7-11 | -6.9 | |
13:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 629 | 3 : 2 | 6-11 7-11 11-9 11-8 11-2 | +3.8 | |
12:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 633 | 3 : 0 | 11-2 11-3 11-6 | +7.9 |
20 Jan 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 643 | 4 place | -9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Sionkala E | ⇔ | 664 | 1 : 3 | 1-11 5-11 11-9 8-11 | -4.7 | |
10:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 664 | 1 : 3 | 5-11 11-8 8-11 6-11 | -4.7 | |
09:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 668 | 3 : 2 | 9-11 11-7 9-11 11-7 12-10 | +5 | |
08:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 666 | 1 : 3 | 10-12 9-11 11-4 10-12 | -4.6 |
18 Jan 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 660 | 3 place | -16.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Moskor V | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 11-6 11-8 11-7 | +7.4 | |
10:30 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 624 | 0 : 3 | 9-11 9-11 1-11 | -10.8 | |
09:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 643 | 1 : 3 | 11-6 11-13 3-11 4-11 | -7 | |
08:00 | gr | Moskor V | ⇔ | 652 | 1 : 3 | 11-7 9-11 6-11 1-11 | -6.5 |
17 Jan 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 658 | 2 place | +2.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Strelec A | ⇔ | 595 | 2 : 3 | 11-5 11-3 7-11 8-11 8-11 | -6.5 | |
10:00 | gr | Strelec A | ⇔ | 595 | 3 : 1 | 9-11 11-4 11-7 11-5 | +2.2 | |
09:30 | gr | Darin K | ⇔ | 584 | 3 : 1 | 11-6 14-12 4-11 12-10 | +1.6 | |
08:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 634 | 3 : 1 | 12-14 11-5 11-9 11-7 | +4.6 |
13 Jan 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 637 | 2 place | +20.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Lotrek K | ⇔ | 655 | 1 : 3 | 11-7 7-11 8-11 12-14 | -4.9 | |
14:30 | gr | Lotrek K | ⇔ | 655 | 3 : 0 | 11-9 11-6 13-11 | +9.4 | |
13:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 669 | 3 : 1 | 11-8 7-11 11-9 11-5 | +7.9 | |
12:30 | gr | Filko D | ⇔ | 667 | 3 : 1 | 3-11 11-6 11-3 11-7 | +7.8 |
10 Jan 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 648 | 3 place | -10.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Zapletal F | ⇔ | 656 | 3 : 2 | 11-4 8-11 11-7 8-11 11-9 | +4.3 | |
14:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 661 | 1 : 3 | 8-11 11-9 5-11 8-11 | -5.2 | |
13:00 | gr | Zapletal F | ⇔ | 656 | 1 : 3 | 13-11 10-12 7-11 7-11 | -5.5 | |
12:07 | gr | Vavrecka M | ⇔ | 680 | 1 : 3 | 6-11 8-11 11-7 9-11 | -4.1 |
6 Jan 2023 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 650 | 3 place | -1.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Vavrecka R | ⇔ | 681 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-8 | +10.5 | |
10:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 644 | 1 : 3 | 4-11 8-11 11-3 3-11 | -6.3 | |
09:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 663 | 2 : 3 | 6-11 11-8 15-13 7-11 5-11 | -3.5 | |
08:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 681 | 2 : 3 | 11-8 11-7 9-11 6-11 6-11 | -2.7 |
2 Jan 2023 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 645 | 1 place | +5.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 618 | 3 : 2 | 11-5 11-7 9-11 7-11 11-7 | +2.9 | |
14:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 618 | 3 : 0 | 11-9 12-10 11-7 | +5.8 | |
13:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 611 | 3 : 1 | 3-11 11-6 11-7 13-11 | +4 | |
12:00 | gr | Pszczolka V | ⇔ | 612 | 1 : 3 | 10-12 6-11 11-1 7-11 | -8 |
26 Dec 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 631 | 1 place | +15.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kolek D | ⇔ | 637 | 3 : 0 | 11-4 11-6 11-2 | +8.5 | |
14:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 637 | 2 : 3 | 8-11 13-11 1-11 11-7 7-11 | -3.8 | |
13:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 627 | 3 : 1 | 11-8 13-11 8-11 11-6 | +5.8 | |
12:30 | gr | Darin K | ⇔ | 600 | 3 : 1 | 11-6 11-5 3-11 11-7 | +4.1 |
21 Dec 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 643 | 3 place | -12.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 636 | 3 : 1 | 2-11 11-5 11-8 11-7 | +5.6 | |
14:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 654 | 1 : 3 | 13-15 11-7 3-11 9-11 | -5.4 | |
13:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 634 | 1 : 3 | 9-11 11-9 10-12 6-11 | -6.6 | |
12:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 636 | 1 : 3 | 2-11 8-11 11-9 5-11 | -6.4 |
18 Dec 2022 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 664 | 4 place | -20.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Vavrecka R | ⇔ | 673 | 2 : 3 | 8-11 4-11 11-6 11-6 4-11 | -3.6 | |
22:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 667 | 1 : 3 | 9-11 11-7 8-11 9-11 | -5.8 | |
21:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 673 | 1 : 3 | 3-11 11-4 15-17 6-11 | -5.5 | |
20:03 | gr | Raska M | ⇔ | 676 | 1 : 3 | 11-6 9-11 6-11 10-12 | -5.2 |
16 Dec 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 668 | 2 place | -3.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Konvicka V | ⇔ | 641 | 1 : 3 | 3-11 11-8 9-11 5-11 | -7.6 | |
14:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 641 | 3 : 1 | 13-11 11-9 5-11 11-9 | +4.4 | |
13:30 | gr | Zientek Z | ⇔ | 624 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-8 | +4.5 | |
12:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 629 | 2 : 3 | 7-11 7-11 13-11 11-6 3-11 | -5.6 |
13 Dec 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 659 | 1 place | +9.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Konvicka V | ⇔ | 623 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-9 11-4 | +3.8 | |
10:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 648 | 3 : 0 | 11-3 12-10 17-15 | +7.1 | |
09:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 631 | 3 : 0 | 12-10 11-8 11-9 | +5.7 | |
08:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 623 | 1 : 3 | 9-11 9-11 11-9 3-11 | -8.2 |
8 Dec 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 654 | 1 place | +5.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 637 | 3 : 0 | 13-11 11-6 11-5 | +6.6 | |
14:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 637 | 3 : 2 | 4-11 11-7 11-8 3-11 18-16 | +3.3 | |
13:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 644 | 0 : 3 | 8-11 6-11 7-11 | -8.8 | |
12:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 619 | 3 : 1 | 3-11 11-1 11-9 11-9 | +3.9 |
6 Dec 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 648 | 2 place | +6.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Vavrecka R | ⇔ | 661 | 0 : 3 | 5-11 11-13 6-11 | -7 | |
10:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 648 | 1 : 3 | 4-11 13-11 9-11 7-11 | -6 | |
09:30 | gr | Sionkala E | ⇔ | 673 | 3 : 0 | 14-12 11-5 11-7 | +10 | |
08:30 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 661 | 3 : 0 | 11-6 11-6 11-8 | +9 |
30 Nov 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 658 | 2 place | -8.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 633 | 0 : 3 | 9-11 8-11 10-12 | -10 | |
14:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 671 | 3 : 2 | 6-11 14-12 5-11 12-10 11-8 | +4.5 | |
13:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 644 | 3 : 2 | 11-7 9-11 11-8 5-11 11-5 | +3.5 | |
12:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 633 | 1 : 3 | 6-11 10-12 11-5 9-11 | -7.5 |
27 Nov 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 646 | 2 place | +12.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Vavrecka R | ⇔ | 667 | 1 : 3 | 3-11 7-11 11-6 12-14 | -4.8 | |
14:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 667 | 3 : 1 | 14-12 8-11 11-9 11-7 | +7.2 | |
13:00 | gr | Vidlicka R | ⇔ | 647 | 3 : 1 | 2-11 11-6 11-3 11-6 | +6 | |
12:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 604 | 3 : 1 | 12-10 11-7 7-11 11-3 | +3.5 |
25 Nov 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 656 | 4 place | -9.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Stempen S | ⇔ | 669 | 0 : 3 | 6-11 4-11 9-11 | -6.9 | |
14:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 669 | 3 : 2 | 11-6 12-10 8-11 8-11 11-9 | +4.5 | |
13:00 | gr | Lorenc M | ⇔ | 695 | 0 : 3 | 5-11 8-11 9-11 | -4.8 | |
12:00 | gr | Kantor L | ⇔ | 698 | 2 : 3 | 14-12 11-4 4-11 9-11 10-12 | -2.3 |
21 Nov 2022 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 643 | 3 place | +12.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Stempen S | ⇔ | 684 | 3 : 0 | 11-8 11-9 11-8 | +11.3 | |
22:30 | gr | Vavrecka M | ⇔ | 666 | 0 : 3 | 8-11 9-11 9-11 | -6.1 | |
21:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 684 | 3 : 0 | 11-5 11-3 11-9 | +11.3 | |
20:30 | gr | Musil M | ⇔ | 675 | 1 : 3 | 6-11 13-11 9-11 4-11 | -4.1 |
19 Nov 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 625 | 2 place | +18.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Konvicka V | ⇔ | 620 | 1 : 3 | 6-11 3-11 12-10 6-11 | -6.3 | |
10:00 | gr | Krupa D | ⇔ | 642 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-8 | +9.3 | |
09:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 620 | 3 : 0 | 11-4 11-9 14-12 | +7.6 | |
08:30 | gr | Sturma P | ⇔ | 614 | 3 : 0 | 11-5 11-3 11-8 | +7.1 |
16 Nov 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 618 | 1 place | +8.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 621 | 3 : 2 | 11-9 4-11 9-11 11-3 11-5 | +4.1 | |
10:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 621 | 1 : 3 | 11-9 5-11 5-11 9-11 | -5.9 | |
09:00 | gr | Darin K | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 11-4 12-10 13-15 11-8 | +3.8 | |
08:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 606 | 3 : 1 | 11-8 11-7 11-13 11-7 | +5.3 |
14 Nov 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 603 | 1 place | +15.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stach Ji | ⇔ | 616 | 3 : 1 | 11-7 14-16 11-9 12-10 | +6.8 | |
10:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 616 | 1 : 3 | 5-11 11-9 9-11 5-11 | -5.2 | |
09:00 | gr | Darin K | ⇔ | 593 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-5 | +7.2 | |
08:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 608 | 3 : 1 | 11-4 3-11 11-3 11-6 | +6.3 |
5 Nov 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 614 | 4 place | -10.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Konvicka V | ⇔ | 628 | 0 : 3 | 5-11 10-12 14-16 | -6.9 | |
10:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 625 | 3 : 1 | 11-6 4-11 11-6 11-6 | +6.7 | |
09:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 645 | 0 : 3 | 5-11 11-13 6-11 | -5.6 | |
08:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 628 | 1 : 3 | 8-11 11-9 5-11 9-11 | -5.1 |
31 Oct 2022 20:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 621 | 2 place | -6.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Konvicka V | ⇔ | 624 | 1 : 3 | 11-6 5-11 8-11 8-11 | -5.8 | |
22:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 624 | 0 : 3 | 9-11 6-11 2-11 | -7.7 | |
21:30 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 11-7 6-11 11-5 11-7 | +3.6 | |
20:00 | gr | Zientek Z | ⇔ | 574 | 3 : 1 | 11-7 11-9 5-11 11-9 | +3.2 |
29 Oct 2022 08:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 624 | 3 place | -3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Zika M | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 12-10 8-11 11-9 11-5 | +3.4 | |
10:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 613 | 1 : 3 | 7-11 3-11 11-9 9-11 | -6.7 | |
09:30 | gr | Zika M | ⇔ | 581 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-7 | +4.6 | |
08:00 | gr | Sturma P | ⇔ | 605 | 2 : 3 | 15-13 11-5 7-11 8-11 8-11 | -4.8 |
25 Oct 2022 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 628 | 2 place | -3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Stempen S | ⇔ | 640 | 0 : 3 | 7-11 7-11 7-11 | -7 | |
22:00 | gr | Stempen S | ⇔ | 640 | 1 : 3 | 11-4 10-12 9-11 9-11 | -5.3 | |
21:00 | gr | Zientek Z | ⇔ | 602 | 3 : 1 | 10-12 11-6 11-6 11-7 | +4.4 | |
20:30 | gr | Darin K | ⇔ | 592 | 3 : 1 | 11-5 11-7 6-11 11-3 | +3.8 |
22 Oct 2022 12:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 623 | 1 place | +6.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:37 | Final | Konvicka V | ⇔ | 605 | 3 : 2 | 11-8 4-11 11-7 7-11 12-10 | +3.3 | |
14:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 605 | 2 : 3 | 11-6 9-11 11-9 7-11 8-11 | -4.7 | |
13:30 | gr | Zika M | ⇔ | 588 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-3 | +5.2 | |
12:00 | gr | Vilimek Z | ⇔ | 562 | 3 : 2 | 14-12 9-11 6-11 11-9 11-8 | +1.6 |
21 Oct 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 609 | 1 place | +14.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Zientek Z | ⇔ | 602 | 3 : 1 | 11-7 11-7 6-11 11-6 | +5.6 | |
14:00 | gr | Zientek Z | ⇔ | 602 | 3 : 0 | 11-8 11-5 12-10 | +7.4 | |
13:30 | gr | Zika M | ⇔ | 579 | 2 : 3 | 11-5 8-11 11-8 8-11 10-12 | -5.2 | |
12:00 | gr | Vilimek Z | ⇔ | 585 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-4 | +6.1 |
15 Oct 2022 12:00
Tournament А18. league 550-600
Huttl A | 609 | 1 place | +0.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Konvicka V | ⇔ | 596 | 3 : 1 | 13-11 11-13 11-4 11-9 | +5.2 | |
14:00 | gr | Zika M | ⇔ | 577 | 2 : 3 | 11-6 11-7 2-11 7-11 10-12 | -5.3 | |
13:30 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 564 | 3 : 0 | 11-9 11-6 11-9 | +4.4 | |
12:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 596 | 2 : 3 | 3-11 7-11 11-8 12-10 5-11 | -4.5 |
10 Oct 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 614 | 4 place | -4.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Stach Ji | ⇔ | 671 | 0 : 3 | 9-11 8-11 11-13 | -3.4 | |
14:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 621 | 1 : 3 | 7-11 7-11 11-8 4-11 | -5.6 | |
13:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 671 | 3 : 1 | 7-11 11-8 11-7 12-10 | +9.5 | |
12:30 | gr | Balvar A | ⇔ | 649 | 0 : 3 | 5-11 7-11 6-11 | -5.2 |
9 Oct 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 613 | 2 place | +1.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Balvar A | ⇔ | 625 | 0 : 3 | 4-11 5-11 8-11 | -7.1 | |
10:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 609 | 3 : 1 | 14-12 11-7 4-11 11-8 | +5.8 | |
09:30 | gr | Balvar A | ⇔ | 625 | 2 : 3 | 6-11 11-8 4-11 11-6 5-11 | -3.5 | |
08:00 | gr | Zientek Z | ⇔ | 608 | 3 : 1 | 7-11 11-2 12-10 11-7 | +5.7 |
2 Oct 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 601 | 1 place | +12.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Zientek Z | ⇔ | 613 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-7 | +9 | |
10:30 | gr | Zientek Z | ⇔ | 613 | 1 : 3 | 6-11 11-9 8-11 9-11 | -5.3 | |
09:30 | gr | Strelec A | ⇔ | 594 | 3 : 2 | 11-9 6-11 11-4 1-11 11-7 | +3.7 | |
08:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 614 | 3 : 2 | 11-5 11-13 5-11 12-10 12-10 | +4.5 |
28 Sep 2022 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 613 | 4 place | -12.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Navrat L | ⇔ | 689 | 1 : 3 | 4-11 12-14 11-5 5-11 | -1.5 | |
22:30 | gr | Lorenc M | ⇔ | 648 | 0 : 3 | 6-11 9-11 10-12 | -5.2 | |
21:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 669 | 0 : 3 | 5-11 13-15 6-11 | -3.6 | |
20:30 | gr | Navrat L | ⇔ | 689 | 0 : 3 | 6-11 10-12 9-11 | -2 |
26 Sep 2022 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 632 | 4 place | -18.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Navrat L | ⇔ | 689 | 0 : 3 | 8-11 10-12 6-11 | -3.4 | |
22:30 | gr | Lotrek K | ⇔ | 620 | 0 : 3 | 7-11 9-11 6-11 | -8.9 | |
21:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 668 | 2 : 3 | 11-9 11-9 5-11 8-11 8-11 | -2.6 | |
20:00 | gr | Navrat L | ⇔ | 689 | 0 : 3 | 9-11 7-11 3-11 | -3.4 |
24 Sep 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 625 | 2 place | +7.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 667 | 2 : 3 | 8-11 11-8 11-8 8-11 2-11 | -2.3 | |
14:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 667 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-9 11-7 | +8.5 | |
13:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 635 | 1 : 3 | 6-11 11-13 11-9 8-11 | -5.4 | |
12:30 | gr | Zientek Z | ⇔ | 599 | 3 : 0 | 11-5 11-5 11-7 | +5.9 |
22 Sep 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 636 | 2 place | -10.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Jochym P | ⇔ | 637 | 0 : 3 | 7-11 9-11 5-11 | -7.9 | |
10:34 | gr | Jochym P | ⇔ | 637 | 2 : 3 | 11-9 5-11 11-5 8-11 9-11 | -4 | |
09:30 | gr | Lotrek K | ⇔ | 629 | 3 : 2 | 11-8 11-9 6-11 9-11 11-5 | +3.7 | |
08:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 671 | 2 : 3 | 11-4 13-11 11-13 9-11 11-13 | -2.6 |
10 Sep 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 623 | 4 place | +12.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Konvicka V | ⇔ | 627 | 1 : 3 | 5-11 11-8 10-12 7-11 | -5.8 | |
14:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 627 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-7 | +8.3 | |
13:30 | gr | Pagac Z | ⇔ | 718 | 0 : 3 | 8-11 5-11 5-11 | -0.4 | |
12:30 | gr | Chovanec P | ⇔ | 699 | 3 : 1 | 11-5 9-11 11-5 11-7 | +10.5 |
6 Sep 2022 16:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 640 | 3 place | -16 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Vilimek Z | ⇔ | 617 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-8 | +6.2 | |
18:00 | gr | Stempen S | ⇔ | 634 | 0 : 3 | 7-11 9-11 7-11 | -8.4 | |
17:30 | gr | Vilimek Z | ⇔ | 617 | 1 : 3 | 7-11 6-11 11-2 8-11 | -7.3 | |
16:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 625 | 1 : 3 | 13-15 11-8 8-11 7-11 | -6.9 |
3 Sep 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 651 | 2 place | -10.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Sturma P | ⇔ | 597 | 1 : 3 | 7-11 12-10 6-11 5-11 | -9.2 | |
14:30 | gr | Sturma P | ⇔ | 597 | 0 : 3 | 15-17 11-13 8-11 | -12.3 | |
13:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 640 | 3 : 0 | 11-7 12-10 12-10 | +7.1 | |
12:31 | gr | Strelec A | ⇔ | 603 | 3 : 1 | 14-12 3-11 11-8 11-4 | +3.1 |
1 Sep 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 642 | 2 place | +9.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stempen S | ⇔ | 638 | 2 : 3 | 9-11 11-7 11-8 5-11 8-11 | -4.2 | |
10:00 | gr | Stempen S | ⇔ | 638 | 3 : 1 | 11-6 11-7 7-11 11-6 | +5.7 | |
09:30 | gr | Sturma P | ⇔ | 612 | 3 : 2 | 11-8 9-11 7-11 11-4 11-7 | +2.8 | |
08:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 651 | 3 : 2 | 9-11 8-11 11-6 11-7 11-8 | +4.3 |
29 Aug 2022 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 662 | 4 place | -20.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:04 | 3rd | Stach Ji | ⇔ | 651 | 2 : 3 | 3-11 11-9 7-11 11-7 6-11 | -4.5 | |
22:02 | gr | Stempak L | ⇔ | 661 | 2 : 3 | 11-9 11-5 9-11 8-11 9-11 | -4.1 | |
21:30 | gr | Stach Ji | ⇔ | 651 | 2 : 3 | 16-14 6-11 11-9 12-14 7-11 | -4.5 | |
20:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 645 | 1 : 3 | 5-11 11-6 7-11 3-11 | -7 |
23 Aug 2022 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 679 | 4 place | -16.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Vavrecka R | ⇔ | 644 | 0 : 3 | 9-11 7-11 6-11 | -10.8 | |
22:30 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 644 | 1 : 3 | 8-11 11-6 5-11 9-11 | -8.1 | |
21:00 | gr | Macura R | ⇔ | 718 | 2 : 3 | 11-9 6-11 12-14 11-6 7-11 | -2.5 | |
20:00 | gr | Pagac Z | ⇔ | 691 | 3 : 2 | 11-3 9-11 8-11 11-9 11-8 | +4.5 |
22 Aug 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 672 | 1 place | +8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:33 | Final | Nikl Z | ⇔ | 654 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-8 | +6.6 | |
14:00 | gr | Stempak L | ⇔ | 665 | 1 : 3 | 8-11 4-11 11-9 7-11 | -6.4 | |
13:30 | gr | Lorenc M | ⇔ | 642 | 3 : 1 | 12-10 8-11 11-5 11-6 | +4.2 | |
12:00 | gr | Nikl Z | ⇔ | 654 | 3 : 2 | 11-9 12-10 7-11 11-13 11-7 | +3.3 |
20 Aug 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 689 | 4 place | -17.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 693 | 2 : 3 | 11-8 9-11 9-11 11-9 0-11 | -3.9 | |
14:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 693 | 2 : 3 | 11-7 9-11 11-13 11-6 6-11 | -3.9 | |
13:30 | gr | Macura R | ⇔ | 690 | 1 : 3 | 10-12 11-8 3-11 5-11 | -5.9 | |
12:30 | gr | Kolek D | ⇔ | 688 | 2 : 3 | 12-10 10-12 11-2 5-11 9-11 | -4 |
19 Aug 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 676 | 1 place | +14.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 685 | 3 : 0 | 12-10 12-10 11-7 | +8.8 | |
14:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 685 | 0 : 3 | 6-11 4-11 5-11 | -7.2 | |
13:00 | gr | Vavrecka R | ⇔ | 670 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-7 | +7.6 | |
12:30 | gr | Nikl Z | ⇔ | 649 | 3 : 1 | 11-9 11-3 11-13 11-5 | +4.4 |
15 Aug 2022 12:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 662 | 1 place | +14.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 684 | 3 : 2 | 8-11 4-11 11-5 11-9 11-6 | +4.9 | |
14:30 | gr | Nikl Z | ⇔ | 669 | 3 : 1 | 11-7 11-6 8-11 11-5 | +6.4 | |
13:00 | gr | Jochym P | ⇔ | 684 | 1 : 3 | 11-7 9-11 8-11 5-11 | -4.6 | |
12:05 | gr | Macura R | ⇔ | 685 | 3 : 1 | 11-13 11-6 11-9 11-6 | +7.4 |
13 Aug 2022 08:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 671 | 4 place | -9.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Pagac Z | ⇔ | 687 | 0 : 3 | 6-11 3-11 8-11 | -6.7 | |
10:30 | gr | Kolek D | ⇔ | 687 | 1 : 3 | 3-11 5-11 12-10 9-11 | -5.1 | |
09:31 | gr | Muller D | ⇔ | 706 | 2 : 3 | 11-7 11-8 3-11 4-11 4-11 | -2.6 | |
08:34 | gr | Pagac Z | ⇔ | 687 | 3 : 2 | 11-9 8-11 6-11 12-10 11-3 | +4.6 |
6 Aug 2022 12:00
Tournament А18. league 700-800
Huttl A | 682 | 3 place | -10.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Stempen S | ⇔ | 698 | 3 : 0 | 11-8 11-6 11-6 | +9.2 | |
14:30 | gr | Kantor L | ⇔ | 698 | 0 : 3 | 4-11 3-11 5-11 | -6.8 | |
13:30 | gr | Benesz R-r | ⇔ | 700 | 0 : 3 | 7-11 9-11 9-11 | -6.6 | |
12:30 | gr | Stempen S | ⇔ | 698 | 0 : 3 | 8-11 8-11 6-11 | -6.8 |
1 Jun 2022 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 681 | 4 place | +1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 | gr | Stempak T | ⇔ | 655 | 1 : 3 | 7-11 8-11 11-9 9-11 | -7.6 | |
21:00 | gr | Velky D jr. | ⇔ | 696 | 3 : 2 | 9-11 11-13 16-14 11-9 13-11 | +4.6 | |
20:00 | gr | Macura R | ⇔ | 689 | 3 : 2 | 6-11 11-6 6-11 13-11 11-9 | +4.3 | |
3rd | Velky D jr. | ⇔ | 696 | 0 : 3 | 0-11 0-11 0-11 | 0 |
26 May 2022 20:00
Tournament А18. league 600-700
Huttl A | 669 | 1 place | +12.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Lotrek K | ⇔ | 608 | 3 : 2 | 8-11 7-11 11-8 11-4 11-3 | +1.6 | |
22:00 | gr | Petr R | ⇔ | 639 | 3 : 0 | 11-2 11-7 11-7 | +5.6 | |
21:30 | gr | Lotrek K | ⇔ | 608 | 3 : 1 | 11-13 11-4 11-2 11-5 | +2.4 | |
20:00 | gr | Toth Jo | ⇔ | 611 | 3 : 1 | 11-9 11-7 6-11 11-6 | +2.5 |
23 May 2022 12:00
Tournament А18
Huttl A | 656 | 2 place | +13.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Jochym P | ⇔ | 642 | 1 : 3 | 8-11 11-13 11-9 9-11 | -6.8 | |
14:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 673 | 3 : 1 | 7-11 11-3 11-4 11-5 | +7.1 | |
13:00 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 650 | 3 : 0 | 11-5 16-14 11-6 | +7.6 | |
12:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 642 | 3 : 1 | 14-12 11-8 7-11 12-10 | +5.2 |
20 May 2022 08:00
Tournament А18
Huttl A | 663 | 4 place | -7.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 649 | 2 : 3 | 11-13 11-5 11-8 9-11 7-11 | -4.6 | |
10:30 | gr | Jochym P | ⇔ | 649 | 3 : 1 | 11-6 4-11 11-7 11-6 | +5.1 | |
09:00 | gr | Mezera M | ⇔ | 672 | 1 : 3 | 11-6 4-11 7-11 7-11 | -5.5 | |
08:06 | gr | Sionkala E | ⇔ | 710 | 2 : 3 | 12-10 11-5 2-11 6-11 11-13 | -2.1 |
17 May 2022 12:00
Tournament А18
Huttl A | 664 | 3 place | -0.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Jochym P | ⇔ | 661 | 3 : 2 | 4-11 11-6 8-11 11-5 11-9 | +3.9 | |
14:00 | gr | Kolek D | ⇔ | 675 | 1 : 3 | 9-11 11-6 9-11 7-11 | -5.3 | |
13:01 | gr | Jochym P | ⇔ | 661 | 3 : 1 | 11-6 11-7 9-11 11-4 | +5.9 | |
12:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 632 | 2 : 3 | 11-13 10-12 14-12 11-7 9-11 | -5.2 |
4 May 2022 12:00
Tournament А18
Huttl A | 673 | 4 place | -9.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Stusek D-n | ⇔ | 635 | 2 : 3 | 11-8 10-12 7-11 11-9 6-11 | -5.5 | |
14:30 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 635 | 3 : 0 | 11-9 11-3 11-5 | +4.9 | |
13:30 | gr | Velky D jr. | ⇔ | 685 | 1 : 3 | 9-11 15-13 8-11 6-11 | -5.3 | |
12:31 | gr | Filko D | ⇔ | 711 | 1 : 3 | 9-11 12-10 12-14 10-12 | -3.8 |
3 May 2022 20:00
Tournament А18
Huttl A | 679 | 4 place | -5.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Musil M | ⇔ | 714 | 2 : 3 | 6-11 11-4 11-9 16-18 5-11 | -2.6 | |
22:30 | gr | Musil M | ⇔ | 714 | 3 : 2 | 11-8 8-11 11-5 6-11 11-9 | +5.4 | |
21:30 | gr | Molin V | ⇔ | 732 | 0 : 3 | 3-11 5-11 7-11 | -3.8 | |
20:30 | gr | Machander D | ⇔ | 718 | 0 : 3 | 7-11 2-11 6-11 | -4.9 |
2 May 2022 00:00
Tournament А17
Huttl A | 690 | -10.7 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 | gr | Molin V | ⇔ | 722 | 0 : 3 | 6-11 1-11 5-11 | -5.4 | |
02:30 | gr | Macura R | ⇔ | 686 | 3 : 0 | 11-8 13-11 11-8 | +7.7 | |
01:30 | gr | Oborny D | ⇔ | 713 | 0 : 3 | 8-11 4-11 8-11 | -6.2 | |
00:30 | gr | Vavrecka M | ⇔ | 705 | 0 : 3 | 9-11 9-11 8-11 | -6.8 |
28 Arp 2022 08:00
Tournament А18
Huttl A | 692 | 3 place | -1.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:03 | 3rd | Martinak L | ⇔ | 748 | 3 : 1 | 7-11 11-6 11-7 11-7 | +9.4 | |
10:30 | gr | Molin V | ⇔ | 720 | 2 : 3 | 10-12 11-8 10-12 12-10 9-11 | -2.9 | |
09:00 | gr | Raska M | ⇔ | 711 | 1 : 3 | 10-12 12-10 9-11 9-11 | -4.8 | |
08:00 | gr | Martinak L | ⇔ | 748 | 0 : 3 | 9-11 7-11 6-11 | -3.5 |
25 Arp 2022 08:00
Tournament А18
Huttl A | 725 | 4 place | -33.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Sionkala E | ⇔ | 720 | 2 : 3 | 11-9 11-8 8-11 7-11 6-11 | -4.2 | |
10:00 | gr | Sionkala E | ⇔ | 720 | 0 : 3 | 1-11 5-11 9-11 | -8.4 | |
09:00 | gr | Molin V | ⇔ | 695 | 1 : 3 | 9-11 10-12 11-7 9-11 | -7.8 | |
08:30 | gr | Macura R | ⇔ | 665 | 0 : 3 | 9-11 11-13 4-11 | -12.8 |
21 Arp 2022 00:00
Tournament А17
Huttl A | 713 | 1 place | +12.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 | Final | Machander D | ⇔ | 720 | 3 : 2 | 6-11 8-11 11-7 11-7 11-9 | +4.3 | |
04:00 | gr | Machander D | ⇔ | 720 | 3 : 2 | 11-8 2-11 4-11 11-9 12-10 | +4.3 | |
02:30 | gr | Raska M | ⇔ | 717 | 1 : 3 | 11-7 9-11 5-11 9-11 | -5.8 | |
01:00 | gr | Stach Ji | ⇔ | 689 | 3 : 1 | 11-5 11-8 11-13 11-9 | +4.6 | |
00:00 | gr | Oborny D | ⇔ | 727 | 3 : 2 | 11-7 8-11 13-11 7-11 11-7 | +4.5 |