Kindl Tomas ID: 4331
Profile / Tournaments / History games / Opponents / Other tournaments
26 Mar 2024 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 799 | 1 place | +12 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Janik M | ⇔ | 835 | 3 : 2 | 8-11 11-8 6-11 12-10 11-9 | +5.4 | |
10:00 | gr | Janik M | ⇔ | 835 | 0 : 3 | 7-11 5-11 10-12 | -5.1 | |
09:00 | gr | Raska M | ⇔ | 795 | 3 : 1 | 11-5 11-7 10-12 11-5 | +5.8 | |
08:30 | gr | Macura R | ⇔ | 783 | 3 : 1 | 12-10 11-8 8-11 14-12 | +5.1 |
5 Mar 2024 12:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 794 | 3 place | +5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Macura R | ⇔ | 778 | 3 : 2 | 13-15 12-14 11-5 12-10 11-3 | +3.3 | |
14:00 | gr | Chlad P | ⇔ | 810 | 3 : 2 | 8-11 11-9 8-11 11-6 11-8 | +4.7 | |
13:00 | gr | Pagac Z | ⇔ | 790 | 0 : 3 | 9-11 16-18 11-13 | -8.4 | |
12:30 | gr | Macura R | ⇔ | 778 | 3 : 1 | 8-11 12-10 11-6 11-5 | +5 |
1 Mar 2024 12:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 809 | 4 place | -14.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Urbaniec R | ⇔ | 830 | 0 : 3 | 7-11 11-13 10-12 | -6.3 | |
14:30 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 830 | 2 : 3 | 6-11 6-11 11-7 11-6 6-11 | -3.1 | |
13:30 | gr | Vrtal O | ⇔ | 853 | 2 : 3 | 11-8 11-9 7-11 1-11 12-14 | -2.3 | |
12:30 | gr | Marsalek P | ⇔ | 834 | 2 : 3 | 15-13 11-7 8-11 12-14 7-11 | -3 |
14 Feb 2024 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 797 | 1 place | +12.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Janik M | ⇔ | 806 | 3 : 2 | 14-12 8-11 11-7 8-11 11-9 | +4.4 | |
10:31 | gr | Schwan Ja | ⇔ | 788 | 3 : 1 | 11-8 9-11 11-7 11-8 | +5.5 | |
09:00 | gr | Janik M | ⇔ | 806 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-8 13-11 | +6.5 | |
08:00 | gr | Pagac Z | ⇔ | 826 | 1 : 3 | 6-11 11-6 6-11 13-15 | -4.3 |
30 Jan 2024 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 798 | 3 place | -1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Fojtik T | ⇔ | 759 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-9 | +4.9 | |
10:30 | gr | Fojtik T | ⇔ | 759 | 3 : 2 | 6-11 11-8 11-7 6-11 12-10 | +2.4 | |
09:00 | gr | Kus O | ⇔ | 774 | 2 : 3 | 6-11 6-11 12-10 11-3 7-11 | -5 | |
08:00 | gr | Machander D | ⇔ | 805 | 2 : 3 | 11-13 3-11 11-4 11-7 14-16 | -3.7 |
25 Jan 2024 20:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 772 | 1 place | +26.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Przeczek K | ⇔ | 773 | 3 : 1 | 6-11 13-11 11-4 14-12 | +6.1 | |
22:00 | gr | Przeczek K | ⇔ | 773 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-8 13-11 | +6.1 | |
21:00 | gr | Fojtik T | ⇔ | 772 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-7 | +8 | |
20:30 | gr | Martinak L | ⇔ | 766 | 3 : 1 | 11-9 12-10 6-11 11-4 | +5.6 |
24 Jan 2024 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 779 | 3 place | -5.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Vavrecka M | ⇔ | 749 | 3 : 1 | 11-9 11-4 9-11 11-8 | +4.2 | |
10:00 | gr | Lysek T | ⇔ | 754 | 1 : 3 | 10-12 6-11 11-6 7-11 | -7.5 | |
09:30 | gr | Kantor L | ⇔ | 735 | 1 : 3 | 11-7 6-11 6-11 8-11 | -8.6 | |
08:00 | gr | Vavrecka M | ⇔ | 749 | 3 : 0 | 16-14 14-12 15-13 | +5.6 |
18 Jan 2024 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 771 | 1 place | +8.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Fojtik T | ⇔ | 761 | 3 : 2 | 9-11 11-6 11-6 6-11 11-9 | +3.6 | |
10:00 | gr | Schwan Ja | ⇔ | 783 | 3 : 1 | 12-10 11-9 5-11 11-8 | +6.7 | |
09:00 | gr | Fojtik T | ⇔ | 761 | 2 : 3 | 5-11 7-11 11-9 11-7 8-11 | -4.4 | |
08:30 | gr | Skacelik R | ⇔ | 726 | 3 : 2 | 7-11 7-11 11-8 11-8 11-5 | +2.2 |
10 Jan 2024 16:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 783 | 4 place | -12.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Kus O | ⇔ | 788 | 1 : 3 | 11-13 5-11 11-7 11-13 | -5.7 | |
18:30 | gr | Przeczek K | ⇔ | 764 | 3 : 2 | 11-9 5-11 11-7 9-11 11-9 | +3.3 | |
17:00 | gr | Skacelik F | ⇔ | 784 | 1 : 3 | 11-7 10-12 8-11 17-19 | -5.9 | |
16:00 | gr | Kus O | ⇔ | 788 | 2 : 3 | 11-8 10-12 12-10 9-11 9-11 | -3.8 |
1 Jan 2024 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 794 | 4 place | -11.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Machander D | ⇔ | 810 | 2 : 3 | 9-11 10-12 11-8 11-5 8-11 | -3.4 | |
18:30 | gr | Machander D | ⇔ | 810 | 1 : 3 | 10-12 11-6 8-11 12-14 | -5 | |
17:00 | gr | Raska M | ⇔ | 804 | 3 : 2 | 4-11 11-9 8-11 11-3 11-8 | +4.4 | |
16:00 | gr | Pagac Z | ⇔ | 803 | 0 : 3 | 4-11 4-11 10-12 | -7.3 |
19 Dec 2023 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 796 | 3 place | -1.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:34 | 3rd | Schwan Ja | ⇔ | 776 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-8 12-10 | +4.8 | |
10:52 | gr | Uhlar R | ⇔ | 824 | 1 : 3 | 13-11 8-11 6-11 6-11 | -4.3 | |
09:02 | gr | Schwan Ja | ⇔ | 776 | 3 : 2 | 11-9 8-11 9-11 11-9 11-8 | +3.2 | |
08:30 | gr | Machander D | ⇔ | 762 | 2 : 3 | 10-12 11-7 11-7 8-11 8-11 | -5.3 |
19 Nov 2023 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 815 | 4 place | -19.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Kus O | ⇔ | 796 | 2 : 3 | 9-11 12-10 11-9 9-11 5-11 | -4.8 | |
18:00 | gr | Pagac Z | ⇔ | 842 | 0 : 3 | 13-15 8-11 13-15 | -5.8 | |
17:30 | gr | Janik M | ⇔ | 816 | 2 : 3 | 7-11 9-11 11-3 11-9 5-11 | -4 | |
16:00 | gr | Kus O | ⇔ | 796 | 2 : 3 | 4-11 11-4 11-2 5-11 8-11 | -4.8 |
1 Nov 2023 12:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 809 | 3 place | +5.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Pavliska M | ⇔ | 825 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-7 | +9.3 | |
14:30 | gr | Pavliska M | ⇔ | 825 | 3 : 1 | 11-7 6-11 11-7 11-7 | +6.9 | |
13:30 | gr | Sedlacek R | ⇔ | 821 | 2 : 3 | 2-11 8-11 11-7 17-15 9-11 | -3.5 | |
12:30 | gr | Branny D | ⇔ | 819 | 0 : 3 | 7-11 3-11 3-11 | -7.2 |
28 Oct 2023 20:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 808 | 3 place | +1.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:59 | 3rd | Volny M | ⇔ | 798 | 3 : 0 | 11-9 14-12 14-12 | +7.2 | |
22:03 | gr | Marsalek P | ⇔ | 821 | 1 : 3 | 8-11 6-11 11-7 8-11 | -5.2 | |
21:00 | gr | Volny M | ⇔ | 798 | 2 : 3 | 11-9 7-11 11-9 9-11 9-11 | -4.4 | |
20:30 | gr | Machander D | ⇔ | 770 | 3 : 1 | 11-7 8-11 11-9 11-8 | +3.7 |
22 Oct 2023 16:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 806 | 3 place | +3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Holub M-k | ⇔ | 813 | 3 : 1 | 11-6 9-11 12-10 19-17 | +6.5 | |
18:00 | gr | Raska M | ⇔ | 809 | 0 : 3 | 11-13 10-12 9-11 | -7.7 | |
17:00 | gr | Holub M-k | ⇔ | 813 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-7 | +8.6 | |
16:30 | gr | Martinak L | ⇔ | 786 | 2 : 3 | 11-9 9-11 11-7 9-11 5-11 | -4.8 |
11 Oct 2023 12:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 813 | 4 place | -7.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Branny D | ⇔ | 821 | 1 : 3 | 4-11 11-8 8-11 9-11 | -5.5 | |
14:30 | gr | Branny D | ⇔ | 821 | 3 : 2 | 9-11 8-11 11-9 11-7 11-6 | +4.3 | |
13:00 | gr | Pagac Z | ⇔ | 839 | 2 : 3 | 10-12 11-9 11-13 11-8 3-11 | -3 | |
12:00 | gr | Sedlacek R | ⇔ | 835 | 2 : 3 | 11-7 8-11 6-11 14-12 0-11 | -3.1 |
23 Sep 2023 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 813 | 3 place | -0.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:03 | 3rd | Branny D | ⇔ | 822 | 3 : 1 | 13-11 8-11 11-6 11-9 | +6.5 | |
10:00 | gr | Pagac Z | ⇔ | 812 | 1 : 3 | 3-11 5-11 11-9 11-13 | -6.1 | |
09:00 | gr | Przeczek K | ⇔ | 779 | 2 : 3 | 11-6 11-13 11-9 4-11 6-11 | -5.4 | |
08:30 | gr | Branny D | ⇔ | 822 | 3 : 2 | 2-11 12-10 12-10 8-11 13-11 | +4.4 |
14 Sep 2023 20:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 803 | 2 place | +11.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Pagac Z | ⇔ | 814 | 1 : 3 | 6-11 11-9 9-11 7-11 | -5.4 | |
22:31 | gr | Raska M | ⇔ | 788 | 3 : 2 | 11-5 10-12 11-9 7-11 11-7 | +3.4 | |
21:00 | gr | Marsalek P | ⇔ | 801 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-7 11-9 | +5.9 | |
20:00 | gr | Pagac Z | ⇔ | 814 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-8 11-8 | +6.6 |
13 Sep 2023 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 798 | 1 place | +6.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Raska M | ⇔ | 781 | 3 : 2 | 14-12 4-11 11-9 5-11 11-5 | +3.3 | |
10:00 | gr | Neuwirth Ja sr. | ⇔ | 789 | 3 : 2 | 9-11 11-9 12-10 8-11 11-5 | +3.6 | |
09:30 | gr | Raska M | ⇔ | 781 | 1 : 3 | 8-11 9-11 11-8 6-11 | -7 | |
08:00 | gr | Schwan Ja | ⇔ | 767 | 3 : 0 | 14-12 11-7 12-10 | +5.5 |
11 Sep 2023 20:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 797 | 2 place | +1.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Pavliska M | ⇔ | 804 | 0 : 3 | 4-11 9-11 11-13 | -7.4 | |
22:30 | gr | Przeczek K | ⇔ | 793 | 3 : 1 | 7-11 12-10 11-8 12-10 | +5.8 | |
21:00 | gr | Pavliska M | ⇔ | 804 | 2 : 3 | 9-11 12-10 9-11 11-9 8-11 | -3.7 | |
20:00 | gr | Holub M-k | ⇔ | 802 | 3 : 1 | 7-11 11-8 13-11 11-8 | +6.3 |
26 Aug 2023 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 813 | 3 place | -16.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Holub M-k | ⇔ | 804 | 3 : 2 | 7-11 11-5 11-5 6-11 11-4 | +3.6 | |
10:01 | gr | Janik M | ⇔ | 822 | 0 : 3 | 8-11 11-13 10-12 | -7.3 | |
09:01 | gr | Branny D | ⇔ | 807 | 0 : 3 | 5-11 10-12 5-11 | -8.5 | |
08:30 | gr | Holub M-k | ⇔ | 804 | 2 : 3 | 11-8 9-11 8-11 11-6 6-11 | -4.4 |
13 Aug 2023 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 799 | 1 place | +14.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Branny D | ⇔ | 811 | 3 : 2 | 8-11 15-13 11-7 6-11 11-7 | +4.5 | |
18:30 | gr | Branny D | ⇔ | 811 | 2 : 3 | 9-11 12-10 11-9 8-11 8-11 | -3.5 | |
17:31 | gr | Pagac Z | ⇔ | 816 | 3 : 1 | 11-9 5-11 11-9 12-10 | +7 | |
16:37 | gr | Uhlar R | ⇔ | 842 | 3 : 2 | 11-8 11-9 7-11 5-11 11-5 | +5.7 |
7 Aug 2023 12:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 812 | 3 place | -12.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Neuwirth Ja sr. | ⇔ | 784 | 3 : 2 | 5-11 11-7 5-11 11-9 11-8 | +2.9 | |
14:00 | gr | Branny D | ⇔ | 818 | 2 : 3 | 11-7 11-9 7-11 8-11 12-14 | -3.8 | |
13:00 | gr | Janik M | ⇔ | 808 | 2 : 3 | 10-12 11-9 11-4 11-13 5-11 | -4.2 | |
12:30 | gr | Neuwirth Ja sr. | ⇔ | 784 | 1 : 3 | 3-11 6-11 11-9 8-11 | -7.7 |
1 Aug 2023 12:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 846 | 4 place | -33.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:02 | 3rd | Uhlar R | ⇔ | 824 | 1 : 3 | 7-11 5-11 11-9 8-11 | -7.3 | |
14:00 | gr | Uhlar R | ⇔ | 824 | 0 : 3 | 9-11 9-11 9-11 | -9.8 | |
13:30 | gr | Theodor F | ⇔ | 826 | 0 : 3 | 6-11 7-11 8-11 | -9.6 | |
12:00 | gr | Szotek D | ⇔ | 857 | 0 : 3 | 9-11 6-11 6-11 | -7.2 |
3 Jul 2023 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 825 | 1 place | +21.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Pagac Z | ⇔ | 828 | 3 : 2 | 8-11 11-7 18-16 7-11 11-9 | +4.1 | |
18:00 | gr | Pagac Z | ⇔ | 828 | 3 : 2 | 8-11 5-11 11-9 11-4 11-9 | +4.1 | |
17:00 | gr | Marsalek P | ⇔ | 820 | 3 : 0 | 11-7 11-8 12-10 | +7.6 | |
16:30 | gr | Branny D | ⇔ | 812 | 3 : 1 | 11-4 11-7 2-11 11-9 | +5.2 |
26 Jun 2023 12:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 853 | 4 place | -27.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Zika T | ⇔ | 850 | 2 : 3 | 13-11 14-12 3-11 9-11 7-11 | -4.1 | |
14:30 | gr | Hudeczek R | ⇔ | 854 | 0 : 3 | 7-11 8-11 6-11 | -7.9 | |
13:30 | gr | Zika T | ⇔ | 850 | 1 : 3 | 11-7 3-11 9-11 11-13 | -6.2 | |
12:30 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 838 | 0 : 3 | 10-12 8-11 5-11 | -9.2 |
15 Jun 2023 20:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 862 | 4 place | -9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Theodor F | ⇔ | 849 | 2 : 3 | 5-11 14-12 11-9 12-14 9-11 | -4.5 | |
22:00 | gr | Krupnik Ja | ⇔ | 873 | 2 : 3 | 7-11 11-7 12-10 5-11 6-11 | -3.6 | |
21:00 | gr | Zika T | ⇔ | 828 | 1 : 3 | 11-9 10-12 9-11 7-11 | -8 | |
20:30 | gr | Theodor F | ⇔ | 849 | 3 : 0 | 11-8 15-13 11-5 | +7 |
23 May 2023 20:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 851 | 2 place | +11.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Krupnik Ja | ⇔ | 874 | 2 : 3 | 11-8 5-11 11-7 6-11 18-20 | -3.1 | |
22:00 | gr | Zika T | ⇔ | 875 | 3 : 2 | 7-11 10-12 12-10 11-9 11-5 | +5 | |
21:00 | gr | Krupnik Ja | ⇔ | 874 | 3 : 2 | 14-16 7-11 11-8 11-5 20-18 | +4.9 | |
20:31 | gr | Henzel M | ⇔ | 819 | 3 : 1 | 11-8 11-4 10-12 11-3 | +4.1 |
20 May 2023 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 860 | 3 place | -9.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Vrtal O | ⇔ | 895 | 3 : 1 | 7-11 11-7 13-11 11-7 | +8.1 | |
10:30 | gr | Krupnik Ja | ⇔ | 845 | 1 : 3 | 7-11 7-11 12-10 9-11 | -6.9 | |
09:00 | gr | Kalias P | ⇔ | 865 | 1 : 3 | 5-11 4-11 11-6 8-11 | -5.7 | |
08:00 | gr | Vrtal O | ⇔ | 895 | 0 : 3 | 9-11 7-11 8-11 | -5.2 |
13 May 2023 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 860 | 2 place | +1.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Berbr A | ⇔ | 847 | 1 : 3 | 7-11 11-8 5-11 8-11 | -6.8 | |
18:30 | gr | Berbr A | ⇔ | 847 | 3 : 0 | 15-13 12-10 13-11 | +7 | |
17:00 | gr | Moravec B | ⇔ | 871 | 1 : 3 | 11-6 9-11 10-12 8-11 | -5.3 | |
16:15 | gr | Kalias P | ⇔ | 901 | 3 : 2 | 11-6 9-11 4-11 11-7 11-7 | +5.6 |
10 May 2023 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 872 | 4 place | -11.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:04 | 3rd | Moravec B | ⇔ | 869 | 2 : 3 | 3-11 15-13 11-3 9-11 10-12 | -4.1 | |
18:06 | gr | Kleprlik K | ⇔ | 900 | 0 : 3 | 5-11 3-11 12-14 | -5.7 | |
17:00 | gr | Vrtal O | ⇔ | 878 | 3 : 2 | 11-6 6-11 12-10 7-11 11-5 | +4.3 | |
16:30 | gr | Moravec B | ⇔ | 869 | 1 : 3 | 12-14 8-11 13-11 5-11 | -6.2 |
8 May 2023 08:00
Tournament А18. league 900-1000
Kindl T | 875 | 3 place | -3.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Benes R-k | ⇔ | 923 | 3 : 2 | 11-8 10-12 9-11 11-4 12-10 | +5.9 | |
10:30 | gr | Skalicky Ji | ⇔ | 911 | 1 : 3 | 10-12 3-11 11-7 5-11 | -3.9 | |
09:32 | gr | Benes R-k | ⇔ | 923 | 2 : 3 | 6-11 11-9 4-11 11-7 6-11 | -2.1 | |
08:30 | gr | Mazurek M | ⇔ | 917 | 1 : 3 | 11-13 11-8 7-11 10-12 | -3.5 |
5 May 2023 20:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 883 | 4 place | -7.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Vrtal O | ⇔ | 876 | 1 : 3 | 11-8 8-11 9-11 4-11 | -6.4 | |
22:30 | gr | Vrtal O | ⇔ | 876 | 1 : 3 | 10-12 7-11 11-6 8-11 | -6.4 | |
21:00 | gr | Skalicky Ji | ⇔ | 897 | 2 : 3 | 12-10 6-11 6-11 11-7 4-11 | -3.4 | |
20:00 | gr | Stusek D-d | ⇔ | 923 | 3 : 1 | 12-10 11-8 8-11 11-9 | +8.4 |
28 Arp 2023 20:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 894 | 4 place | -11.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Krupnik Ja | ⇔ | 857 | 2 : 3 | 6-11 11-9 3-11 11-5 6-11 | -5.5 | |
22:00 | gr | Mazurek M | ⇔ | 907 | 1 : 3 | 4-11 9-11 11-9 4-11 | -5.2 | |
21:00 | gr | Skalicky Ji | ⇔ | 887 | 2 : 3 | 7-11 13-11 7-11 11-5 4-11 | -4.3 | |
20:30 | gr | Krupnik Ja | ⇔ | 857 | 3 : 1 | 24-22 4-11 11-4 12-10 | +3.8 |
21 Arp 2023 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 903 | 2 place | -7.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Vrtal O | ⇔ | 849 | 2 : 3 | 8-11 7-11 14-12 11-7 4-11 | -6.2 | |
10:00 | gr | Theodor F | ⇔ | 857 | 3 : 2 | 8-11 12-10 10-12 15-13 11-5 | +2.2 | |
09:30 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 845 | 3 : 2 | 8-11 11-7 6-11 11-8 11-8 | +1.7 | |
08:00 | gr | Vrtal O | ⇔ | 849 | 2 : 3 | 7-11 11-9 11-9 4-11 6-11 | -6.2 |
19 Arp 2023 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 886 | 1 place | +17.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Bezdicek M | ⇔ | 874 | 3 : 2 | 11-9 13-15 3-11 11-6 11-1 | +3.5 | |
10:30 | gr | Hudeczek R | ⇔ | 840 | 3 : 1 | 11-7 9-11 11-9 11-9 | +3.3 | |
09:00 | gr | Bezdicek M | ⇔ | 874 | 3 : 1 | 10-12 12-10 12-10 11-8 | +5.3 | |
08:00 | gr | Chaloupka F | ⇔ | 868 | 3 : 1 | 6-11 19-17 12-10 12-10 | +5 |
13 Arp 2023 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 865 | 1 place | +21.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Vrtal O | ⇔ | 861 | 3 : 1 | 11-7 5-11 11-6 16-14 | +5.7 | |
18:30 | gr | Mazurek M | ⇔ | 903 | 3 : 0 | 13-11 12-10 11-8 | +11 | |
17:00 | gr | Vrtal O | ⇔ | 861 | 2 : 3 | 11-9 5-11 6-11 13-11 9-11 | -4.2 | |
16:00 | gr | Krupnik Ja | ⇔ | 897 | 3 : 1 | 6-11 11-9 11-8 11-6 | +7.9 |
9 Arp 2023 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 851 | 1 place | +14.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Macurak M | ⇔ | 855 | 3 : 1 | 8-11 11-5 11-2 11-9 | +6.3 | |
10:38 | gr | Szotek D | ⇔ | 834 | 3 : 0 | 12-10 11-8 12-10 | +6.6 | |
09:00 | gr | Macurak M | ⇔ | 855 | 3 : 2 | 11-6 7-11 11-5 7-11 11-9 | +4.2 | |
08:00 | gr | Vrtal O | ⇔ | 874 | 2 : 3 | 10-12 10-12 11-9 11-5 10-12 | -3.1 |
5 Arp 2023 12:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 864 | 4 place | -13.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Vrtal O | ⇔ | 877 | 0 : 3 | 12-14 5-11 9-11 | -7 | |
14:00 | gr | Bezdicek M | ⇔ | 866 | 3 : 2 | 3-11 11-8 9-11 11-6 11-7 | +4.1 | |
13:00 | gr | Vrtal O | ⇔ | 877 | 1 : 3 | 7-11 3-11 11-7 5-11 | -5.3 | |
12:30 | gr | Macurak M | ⇔ | 841 | 2 : 3 | 11-8 7-11 11-13 11-9 7-11 | -5 |
23 Mar 2023 20:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 846 | 1 place | +19.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:42 | Final | Macurak M | ⇔ | 834 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-9 | +7.1 | |
22:00 | gr | Macurak M | ⇔ | 834 | 3 : 2 | 9-11 4-11 11-8 11-8 11-8 | +3.5 | |
21:30 | gr | Zika T | ⇔ | 812 | 3 : 1 | 7-11 11-5 11-6 12-10 | +4 | |
20:00 | gr | Moravec B | ⇔ | 848 | 3 : 2 | 9-11 10-12 11-8 11-6 11-9 | +4.1 |
25 Feb 2023 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 847 | 3 place | -0.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Krupnik Ja | ⇔ | 893 | 3 : 1 | 11-9 11-3 3-11 11-9 | +8.8 | |
18:30 | gr | Herold Ja | ⇔ | 881 | 0 : 3 | 11-13 8-11 9-11 | -5.2 | |
17:30 | gr | Rezab Ji | ⇔ | 930 | 0 : 3 | 9-11 1-11 6-11 | -1.4 | |
16:30 | gr | Krupnik Ja | ⇔ | 893 | 1 : 3 | 9-11 10-12 12-10 9-11 | -3.2 |
22 Feb 2023 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 862 | 4 place | -15.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Krupnik Ja | ⇔ | 899 | 2 : 3 | 11-4 9-11 11-9 2-11 5-11 | -2.5 | |
18:30 | gr | Krenek T | ⇔ | 848 | 2 : 3 | 5-11 6-11 11-6 11-5 9-11 | -4.6 | |
17:00 | gr | Krupnik Ja | ⇔ | 899 | 1 : 3 | 5-11 7-11 11-6 7-11 | -3.8 | |
16:00 | gr | Kleprlik K | ⇔ | 883 | 1 : 3 | 8-11 11-9 9-11 9-11 | -4.8 |
11 Feb 2023 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 841 | 1 place | +22.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Macurak M | ⇔ | 838 | 3 : 0 | 12-10 14-12 14-12 | +7.8 | |
10:30 | gr | Macurak M | ⇔ | 838 | 3 : 2 | 6-11 11-5 7-11 12-10 11-7 | +3.9 | |
09:00 | gr | Theodor F | ⇔ | 858 | 3 : 2 | 11-9 5-11 9-11 11-5 11-8 | +4.7 | |
08:00 | gr | Marsalek P | ⇔ | 867 | 3 : 2 | 11-8 10-12 9-11 11-6 11-6 | +5.1 |
15 Jan 2023 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 856 | 4 place | -14.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Vrtal O | ⇔ | 851 | 1 : 3 | 11-8 8-11 4-11 3-11 | -6.3 | |
10:00 | gr | Szotek D | ⇔ | 842 | 1 : 3 | 8-11 9-11 11-7 7-11 | -6.8 | |
09:32 | gr | Macurak M | ⇔ | 820 | 2 : 3 | 7-11 14-12 12-14 11-8 9-11 | -5.4 | |
08:00 | gr | Vrtal O | ⇔ | 851 | 3 : 2 | 8-11 15-13 9-11 11-7 11-4 | +3.8 |
8 Jan 2023 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 835 | 1 place | +21.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Moravec B | ⇔ | 859 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-6 | +9.9 | |
10:00 | gr | Moravec B | ⇔ | 859 | 3 : 2 | 11-4 8-11 11-5 5-11 11-8 | +4.9 | |
09:00 | gr | Hudeczek R | ⇔ | 818 | 3 : 2 | 7-11 7-11 11-5 12-10 11-6 | +3.3 | |
08:30 | gr | Drozd A | ⇔ | 797 | 3 : 2 | 10-12 11-9 9-11 11-6 11-7 | +2.5 |
28 Dec 2022 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 835 | 3 place | +0.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:02 | 3rd | Hudeczek R | ⇔ | 839 | 3 : 2 | 11-8 11-8 7-11 10-12 11-7 | +4.2 | |
10:30 | gr | Zika T | ⇔ | 854 | 2 : 3 | 7-11 8-11 12-10 11-9 5-11 | -3.2 | |
09:30 | gr | Krupnik Ja | ⇔ | 859 | 3 : 2 | 7-11 7-11 11-4 11-7 11-7 | +5 | |
08:30 | gr | Hudeczek R | ⇔ | 839 | 1 : 3 | 11-8 8-11 6-11 9-11 | -5.7 |
18 Dec 2022 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 835 | 2 place | +0.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Hudeczek R | ⇔ | 836 | 1 : 3 | 12-14 10-12 11-4 10-12 | -5.9 | |
10:00 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 847 | 1 : 3 | 9-11 7-11 13-11 5-11 | -5.3 | |
09:00 | gr | Hudeczek R | ⇔ | 836 | 3 : 1 | 11-9 11-9 13-15 11-6 | +6.1 | |
08:30 | gr | Vrtal O | ⇔ | 824 | 3 : 1 | 11-9 5-11 11-4 11-9 | +5.3 |
17 Dec 2022 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 843 | 3 place | -7.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Pavliska M | ⇔ | 797 | 3 : 1 | 5-11 11-9 11-4 11-6 | +3.3 | |
18:00 | gr | Krupnik Ja | ⇔ | 859 | 1 : 3 | 12-14 11-6 9-11 8-11 | -5 | |
17:30 | gr | Zika T | ⇔ | 796 | 1 : 3 | 12-14 11-8 7-11 5-11 | -8.8 | |
16:00 | gr | Pavliska M | ⇔ | 797 | 3 : 2 | 8-11 11-5 7-11 11-5 11-9 | +2.2 |
11 Dec 2022 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 845 | 2 place | -1.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Urbaniec R | ⇔ | 819 | 2 : 3 | 11-9 11-9 8-11 7-11 3-11 | -5 | |
10:00 | gr | Hudeczek R | ⇔ | 827 | 2 : 3 | 14-12 11-8 7-11 9-11 8-11 | -4.7 | |
09:30 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 819 | 3 : 2 | 12-10 5-11 9-11 12-10 11-7 | +3 | |
08:00 | gr | Zika T | ⇔ | 823 | 3 : 1 | 3-11 12-10 12-10 11-7 | +4.7 |
10 Dec 2022 16:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 839 | 1 place | +7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:33 | Final | Lysek T | ⇔ | 765 | 3 : 2 | 11-8 13-15 8-11 13-11 11-5 | +1 | |
18:17 | gr | Pagac Z | ⇔ | 783 | 3 : 1 | 14-12 6-11 11-6 11-9 | +2.6 | |
17:48 | gr | Lysek T | ⇔ | 765 | 3 : 2 | 12-14 11-6 9-11 11-5 11-8 | +1 | |
16:33 | gr | Holub M-k | ⇔ | 779 | 3 : 2 | 11-9 5-11 3-11 11-7 11-6 | +1.6 |
9 Dec 2022 20:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 823 | 1 place | +16.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Hudeczek R | ⇔ | 821 | 3 : 2 | 11-5 11-7 8-11 7-11 11-6 | +3.9 | |
22:00 | gr | Pavliska M | ⇔ | 825 | 3 : 2 | 3-11 11-7 11-7 5-11 15-13 | +4.1 | |
21:00 | gr | Hudeczek R | ⇔ | 821 | 3 : 2 | 11-8 13-11 9-11 8-11 11-7 | +3.9 | |
20:30 | gr | Zika T | ⇔ | 817 | 3 : 2 | 11-7 9-11 8-11 11-7 11-9 | +3.8 |
4 Nov 2022 08:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 820 | 3 place | +3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:06 | 3rd | Schwan Ja | ⇔ | 827 | 3 : 1 | 3-11 11-5 18-16 11-9 | +6.4 | |
10:31 | gr | Theodor F | ⇔ | 822 | 1 : 3 | 5-11 8-11 11-8 6-11 | -5.9 | |
09:30 | gr | Vrtal O | ⇔ | 867 | 3 : 2 | 17-15 9-11 11-13 11-7 11-7 | +5.9 | |
08:30 | gr | Schwan Ja | ⇔ | 827 | 2 : 3 | 11-7 13-15 11-6 9-11 8-11 | -3.7 |
27 Oct 2022 12:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 795 | 1 place | +26.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Neuwirth Ja sr. | ⇔ | 823 | 3 : 0 | 11-8 11-9 11-9 | +10.3 | |
14:30 | gr | Marsalek P | ⇔ | 818 | 3 : 1 | 13-11 7-11 11-7 11-7 | +7.4 | |
13:30 | gr | Neuwirth Ja sr. | ⇔ | 823 | 2 : 3 | 10-12 9-11 15-13 11-8 9-11 | -2.9 | |
12:30 | gr | Theodor F | ⇔ | 828 | 3 : 0 | 11-9 12-10 12-10 | +10.6 |
26 Oct 2022 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 806 | 2 place | -10.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Schwan Ja | ⇔ | 807 | 1 : 3 | 11-8 8-11 8-11 9-11 | -6 | |
10:00 | gr | Schwan Ja | ⇔ | 807 | 2 : 3 | 12-10 3-11 15-13 8-11 8-11 | -4 | |
09:00 | gr | Pavliska M | ⇔ | 790 | 2 : 3 | 11-8 5-11 11-7 8-11 11-13 | -4.6 | |
08:30 | gr | Volny M | ⇔ | 784 | 3 : 2 | 9-11 12-10 11-13 11-8 11-9 | +3.1 |
19 Oct 2022 16:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 836 | 4 place | -30 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:09 | 3rd | Urbaniec R | ⇔ | 816 | 1 : 3 | 3-11 11-9 7-11 0-11 | -7.2 | |
18:11 | gr | Kleprlik K | ⇔ | 862 | 0 : 3 | 9-11 8-11 6-11 | -5.9 | |
17:00 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 816 | 1 : 3 | 11-5 8-11 9-11 8-11 | -7.2 | |
16:30 | gr | Kasnik S | ⇔ | 815 | 0 : 3 | 11-13 6-11 3-11 | -9.7 |
17 Oct 2022 12:00
Tournament А18. league 800-900
Kindl T | 828 | 1 place | +9.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kalias P | ⇔ | 841 | 3 : 1 | 5-11 11-5 11-5 11-8 | +6.8 | |
14:00 | gr | Kalias P | ⇔ | 841 | 3 : 2 | 15-13 11-5 8-11 10-12 11-7 | +4.6 | |
13:30 | gr | Hudeczek R | ⇔ | 819 | 0 : 3 | 4-11 8-11 7-11 | -8.7 | |
12:00 | gr | Theodor F | ⇔ | 828 | 3 : 1 | 5-11 11-5 11-9 11-2 | +6 |
25 Sep 2022 16:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 817 | 3 place | +11.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Urbaniec R | ⇔ | 820 | 3 : 2 | 6-11 11-5 12-10 3-11 11-7 | +4.1 | |
18:30 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 820 | 3 : 0 | 12-10 11-1 11-7 | +8.3 | |
17:30 | gr | Neuwirth Ja sr. | ⇔ | 822 | 1 : 3 | 7-11 9-11 11-6 9-11 | -5.7 | |
16:30 | gr | Kolonicny P | ⇔ | 822 | 3 : 2 | 11-8 11-7 11-13 8-11 14-12 | +4.2 |
18 Sep 2022 16:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 805 | 2 place | +11.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Kolonicny P | ⇔ | 809 | 1 : 3 | 7-11 12-10 13-15 5-11 | -5.8 | |
18:00 | gr | Kolonicny P | ⇔ | 809 | 3 : 2 | 8-11 5-11 16-14 11-9 11-6 | +4.2 | |
17:00 | gr | Skacelik F | ⇔ | 797 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-8 | +7.4 | |
16:30 | gr | Baros K | ⇔ | 797 | 3 : 1 | 8-11 11-6 11-9 11-8 | +5.5 |
31 Aug 2022 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 804 | 3 place | +1.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Pavliska M | ⇔ | 788 | 3 : 1 | 11-5 5-11 11-8 11-8 | +5 | |
10:00 | gr | Schwan Ja | ⇔ | 783 | 2 : 3 | 11-7 9-11 11-5 5-11 3-11 | -4.9 | |
09:00 | gr | Pavliska M | ⇔ | 788 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-8 | +6.7 | |
08:30 | gr | Chlad P | ⇔ | 761 | 2 : 3 | 5-11 11-7 11-6 8-11 9-11 | -5.7 |
27 Aug 2022 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 782 | 1 place | +23 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Pavliska M | ⇔ | 781 | 3 : 1 | 6-11 11-8 13-11 11-7 | +6 | |
10:00 | gr | Zaricky P | ⇔ | 784 | 3 : 0 | 13-11 11-8 11-9 | +8.2 | |
09:00 | gr | Pavliska M | ⇔ | 781 | 3 : 2 | 9-11 9-11 11-6 11-9 11-9 | +4 | |
08:31 | gr | Zeman K | ⇔ | 781 | 3 : 2 | 12-10 5-11 11-7 11-13 11-9 | +4 |
18 Aug 2022 16:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 785 | 2 place | -2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Urbaniec R | ⇔ | 783 | 1 : 3 | 2-11 1-11 11-9 10-12 | -6.1 | |
18:00 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 783 | 2 : 3 | 16-18 7-11 11-8 12-10 7-11 | -4.1 | |
17:30 | gr | Przeczek K | ⇔ | 782 | 3 : 2 | 11-6 4-11 5-11 11-4 11-9 | +3.9 | |
16:00 | gr | Zaricky P | ⇔ | 776 | 3 : 2 | 11-5 11-9 11-13 9-11 11-7 | +3.7 |
14 Aug 2022 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 775 | 1 place | +10.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Skacelik F | ⇔ | 792 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-5 | +9.3 | |
10:00 | gr | Skacelik F | ⇔ | 792 | 2 : 3 | 7-11 11-8 7-11 11-3 6-11 | -3.3 | |
09:00 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 793 | 3 : 1 | 11-8 8-11 12-10 11-9 | +7.1 | |
08:30 | gr | Zeman K | ⇔ | 787 | 2 : 3 | 7-11 9-11 11-5 11-8 8-11 | -3.5 |
11 Aug 2022 12:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 791 | 4 place | -16 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:12 | 3rd | Zika T | ⇔ | 833 | 2 : 3 | 9-11 11-9 13-11 2-11 6-11 | -2.3 | |
14:42 | gr | Neuwirth Ja sr. | ⇔ | 813 | 2 : 3 | 11-8 1-11 6-11 12-10 4-11 | -3.1 | |
13:52 | gr | Zika T | ⇔ | 833 | 2 : 3 | 5-11 11-5 8-11 11-8 4-11 | -2.3 | |
13:09 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 788 | 0 : 3 | 8-11 9-11 4-11 | -8.3 |
8 Aug 2022 16:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 794 | 3 place | -2.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Urbaniec R | ⇔ | 801 | 3 : 2 | 11-9 9-11 11-9 9-11 11-3 | +4.3 | |
18:30 | gr | Holub M-k | ⇔ | 793 | 3 : 1 | 8-11 11-8 11-5 11-5 | +5.9 | |
17:04 | gr | Martinak L | ⇔ | 798 | 0 : 3 | 7-11 7-11 4-11 | -7.7 | |
16:00 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 801 | 1 : 3 | 4-11 11-8 10-12 3-11 | -5.6 |
1 Aug 2022 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 771 | 1 place | +23.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Vojtek L | ⇔ | 774 | 3 : 1 | 12-10 11-7 4-11 11-3 | +6.2 | |
10:00 | gr | Vojtek L | ⇔ | 774 | 3 : 1 | 11-7 5-11 11-8 11-9 | +6.2 | |
09:00 | gr | Mohelnik R | ⇔ | 770 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-9 | +7.9 | |
08:30 | gr | Molin V | ⇔ | 741 | 3 : 2 | 11-8 6-11 12-10 10-12 11-8 | +2.8 |
27 Jul 2022 12:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 780 | 4 place | -9.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Mohelnik R | ⇔ | 772 | 2 : 3 | 8-11 12-10 11-5 2-11 10-12 | -4.4 | |
14:00 | gr | Lysek T | ⇔ | 777 | 3 : 2 | 11-7 10-12 6-11 12-10 11-9 | +3.8 | |
13:30 | gr | Zaricky P | ⇔ | 772 | 2 : 3 | 11-9 11-5 4-11 7-11 10-12 | -4.3 | |
12:05 | gr | Mohelnik R | ⇔ | 772 | 2 : 3 | 11-8 12-14 11-8 3-11 11-13 | -4.4 |
7 Jul 2022 12:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 771 | 3 place | +9.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Zika T | ⇔ | 783 | 3 : 2 | 11-6 11-8 4-11 9-11 12-10 | +4.5 | |
14:00 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 809 | 1 : 3 | 11-13 12-10 5-11 3-11 | -3.8 | |
13:00 | gr | Zika T | ⇔ | 783 | 3 : 2 | 13-11 6-11 11-8 6-11 11-5 | +4.5 | |
12:30 | gr | Neuwirth Ja jr. | ⇔ | 736 | 3 : 1 | 11-9 12-10 3-11 11-8 | +3.9 |
4 Jul 2022 12:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 771 | 2 place | +1.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Zika T | ⇔ | 771 | 2 : 3 | 9-11 12-10 11-4 5-11 12-14 | -4 | |
14:00 | gr | Zika T | ⇔ | 771 | 3 : 2 | 3-11 11-8 12-10 7-11 11-6 | +4 | |
13:30 | gr | Skacelik R | ⇔ | 754 | 2 : 3 | 8-11 11-3 15-13 8-11 8-11 | -4.7 | |
12:00 | gr | Mezera O | ⇔ | 759 | 3 : 1 | 10-12 11-7 11-3 11-7 | +5.3 |
22 Jun 2022 16:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 794 | 4 place | -23.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:59 | 3rd | Schwan Ja | ⇔ | 789 | 1 : 3 | 8-11 9-11 12-10 5-11 | -6.3 | |
18:30 | gr | Marsalek P | ⇔ | 798 | 1 : 3 | 5-11 6-11 12-10 6-11 | -5.7 | |
17:30 | gr | Neuwirth Ja sr. | ⇔ | 780 | 1 : 3 | 3-11 5-11 11-5 8-11 | -6.9 | |
16:30 | gr | Schwan Ja | ⇔ | 789 | 2 : 3 | 11-13 12-10 12-10 6-11 0-11 | -4.2 |
6 Jun 2022 08:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 797 | 2 place | -3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Mezera O | ⇔ | 769 | 2 : 3 | 9-11 11-8 11-7 9-11 6-11 | -5.2 | |
10:00 | gr | Schwan Ja | ⇔ | 800 | 3 : 1 | 14-12 14-12 3-11 11-4 | +6.1 | |
09:00 | gr | Mezera O | ⇔ | 769 | 1 : 3 | 11-4 6-11 6-11 10-12 | -7.7 | |
08:31 | gr | Zika T | ⇔ | 778 | 3 : 2 | 11-13 11-6 11-6 5-11 11-7 | +3.2 |
29 May 2022 16:00
Tournament А18. league 700-800
Kindl T | 801 | 4 place | -3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:05 | 3rd | Urbaniec R | ⇔ | 797 | 1 : 3 | 4-11 6-11 11-6 3-11 | -6.2 | |
18:00 | gr | Kolonicny P | ⇔ | 803 | 3 : 2 | 9-11 5-11 11-3 11-9 11-9 | +4.1 | |
17:00 | gr | Urbaniec R | ⇔ | 797 | 3 : 1 | 12-10 3-11 11-6 11-6 | +5.8 | |
16:30 | gr | Marsalek P | ⇔ | 787 | 1 : 3 | 10-12 4-11 11-8 8-11 | -6.8 |
9 May 2022 16:00
Tournament А18
Kindl T | 786 | 1 place | +15.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:39 | Final | Kasnik S | ⇔ | 801 | 3 : 1 | 11-6 6-11 11-8 11-8 | +6.9 | |
18:30 | gr | Zika T | ⇔ | 778 | 2 : 3 | 9-11 11-6 7-11 16-14 12-14 | -4.3 | |
17:30 | gr | Laburda F | ⇔ | 804 | 3 : 1 | 11-5 8-11 12-10 11-7 | +7.1 | |
16:30 | gr | Kasnik S | ⇔ | 801 | 3 : 2 | 10-12 11-6 11-4 6-11 11-6 | +4.6 |
1 May 2022 16:00
Tournament А18
Kindl T | 782 | 2 place | +4.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Uhlar R | ⇔ | 806 | 0 : 3 | 9-11 10-12 9-11 | -6.1 | |
18:30 | gr | Zika T | ⇔ | 802 | 3 : 1 | 11-5 12-14 11-8 11-8 | +7.2 | |
17:30 | gr | Uhlar R | ⇔ | 806 | 3 : 1 | 11-6 11-6 7-11 11-6 | +7.4 | |
16:30 | gr | Henzel M | ⇔ | 805 | 1 : 3 | 10-12 11-4 12-14 8-11 | -4.6 |
29 Arp 2022 20:00
Tournament А18
Kindl T | 801 | 4 place | -18.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Vrtal O | ⇔ | 813 | 2 : 3 | 11-6 4-11 7-11 12-10 9-11 | -3.5 | |
22:00 | gr | Vrtal O | ⇔ | 813 | 0 : 3 | 10-12 9-11 5-11 | -7 | |
21:03 | gr | Skacelik F | ⇔ | 813 | 2 : 3 | 7-11 11-6 11-13 11-7 9-11 | -3.5 | |
20:38 | gr | Hudeczek R | ⇔ | 794 | 2 : 3 | 11-9 4-11 8-11 12-10 5-11 | -4.3 |
18 Arp 2022 00:00
Tournament А17
Kindl T | 796 | 3 place | +4.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:04 | 3rd | Volny M | ⇔ | 782 | 3 : 2 | 8-11 11-7 11-4 6-11 12-10 | +3.4 | |
04:00 | gr | Volny M | ⇔ | 782 | 2 : 3 | 11-9 11-8 9-11 4-11 10-12 | -4.6 | |
03:00 | gr | Pavliska M | ⇔ | 789 | 0 : 3 | 9-11 9-11 7-11 | -8.6 | |
02:00 | gr | Neuwirth Ja sr. | ⇔ | 798 | 3 : 1 | 6-11 15-13 11-7 11-9 | +6.1 | |
00:30 | gr | Zeman K | ⇔ | 798 | 3 : 0 | 12-10 11-7 11-6 | +8.2 |
14 Arp 2022 12:00
Tournament А18
Kindl T | 795 | 4 place | +1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Laburda F | ⇔ | 811 | 2 : 3 | 11-8 10-12 4-11 11-9 7-11 | -3.4 | |
14:31 | gr | Skacelik F | ⇔ | 780 | 0 : 3 | 7-11 7-11 7-11 | -9.2 | |
13:01 | gr | Uhlar R | ⇔ | 809 | 3 : 2 | 6-11 11-8 11-8 5-11 15-13 | +4.6 | |
12:03 | gr | Laburda F | ⇔ | 811 | 3 : 0 | 11-7 13-11 11-7 | +9.3 |
8 Arp 2022 20:00
Tournament А18
Kindl T | 784 | 1 place | +11.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Langer T | ⇔ | 799 | 3 : 1 | 11-6 11-9 8-11 11-6 | +6.9 | |
22:01 | gr | Langer T | ⇔ | 799 | 2 : 3 | 11-6 4-11 12-10 3-11 7-11 | -3.4 | |
21:00 | gr | Drozd A | ⇔ | 777 | 3 : 2 | 1-11 11-6 11-7 9-11 11-8 | +3.7 | |
20:30 | gr | Marsalek P | ⇔ | 774 | 3 : 2 | 8-11 12-10 11-6 8-11 11-7 | +3.6 |