Skulina Bohumil ID: 4306
Profile / Tournaments / History games / Opponents / Other tournaments
26 Mar 2024 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 484 | 1 place | +5.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Suta T | ⇔ | 475 | 3 : 2 | 5-11 2-11 11-6 12-10 11-5 | +3.6 | |
14:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 491 | 3 : 1 | 5-11 11-9 11-6 11-7 | +6.4 | |
13:00 | gr | Suta T | ⇔ | 475 | 3 : 2 | 9-11 11-5 6-11 11-6 11-8 | +3.6 | |
12:30 | gr | Motak J | ⇔ | 473 | 0 : 3 | 9-11 8-11 6-11 | -8.9 |
12 Mar 2024 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 456 | 1 place | +29.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Motak J | ⇔ | 465 | 3 : 1 | 11-4 6-11 11-4 11-7 | +6.6 | |
14:30 | gr | Motak J | ⇔ | 465 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-8 | +8.8 | |
13:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 495 | 3 : 1 | 11-4 11-8 13-15 11-9 | +8.4 | |
12:30 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 484 | 3 : 2 | 10-12 11-6 10-12 11-8 11-8 | +5.1 |
10 Mar 2024 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 480 | 4 place | -24.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 506 | 0 : 3 | 8-11 8-11 3-11 | -5.9 | |
22:01 | gr | Kanak A | ⇔ | 506 | 1 : 3 | 6-11 8-11 13-11 11-13 | -4.4 | |
21:02 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 475 | 0 : 3 | 8-11 10-12 8-11 | -8.4 | |
20:31 | gr | Motak J | ⇔ | 439 | 2 : 3 | 11-8 14-16 11-6 2-11 10-12 | -5.6 |
6 Mar 2024 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 483 | 3 place | -2.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Motak J | ⇔ | 443 | 3 : 0 | 12-10 11-7 11-8 | +4.8 | |
14:30 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 449 | 2 : 3 | 6-11 11-8 5-11 11-7 14-16 | -5.4 | |
13:00 | gr | Motak J | ⇔ | 443 | 3 : 2 | 7-11 12-14 12-10 11-6 11-9 | +2.4 | |
12:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 526 | 0 : 3 | 6-11 6-11 9-11 | -4.5 |
27 Feb 2024 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 479 | 2 place | +4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:33 | Final | Kanok Ja | ⇔ | 519 | 1 : 3 | 11-6 7-11 7-11 10-12 | -3.6 | |
18:30 | gr | Suta T | ⇔ | 478 | 3 : 2 | 11-5 11-7 9-11 3-11 12-10 | +4 | |
17:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 519 | 0 : 3 | 8-11 6-11 6-11 | -4.8 | |
16:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 510 | 3 : 1 | 11-6 13-11 8-11 11-9 | +7.8 |
26 Feb 2024 12:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 477 | 1 place | +2.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Motak J | ⇔ | 440 | 3 : 1 | 8-11 11-6 11-4 11-7 | +3.8 | |
14:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 431 | 0 : 3 | 7-11 8-11 10-12 | -11.7 | |
13:33 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 454 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-3 | +6.2 | |
12:30 | gr | Motak J | ⇔ | 440 | 3 : 1 | 9-11 11-7 12-10 11-9 | +3.8 |
19 Feb 2024 08:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 476 | 3 place | +1.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Foltynek Ji | ⇔ | 487 | 3 : 2 | 11-9 8-11 11-9 7-11 13-11 | +4.4 | |
10:00 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 487 | 2 : 3 | 11-7 8-11 11-13 11-5 9-11 | -3.6 | |
09:00 | gr | Suta T | ⇔ | 465 | 3 : 1 | 11-7 11-4 4-11 11-6 | +5.4 | |
08:30 | gr | Motak J | ⇔ | 446 | 2 : 3 | 6-11 11-8 11-3 7-11 9-11 | -5.2 |
14 Feb 2024 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 478 | 3 place | -1.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Palmi I | ⇔ | 457 | 3 : 1 | 11-7 12-10 9-11 11-9 | +4.7 | |
14:01 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 486 | 0 : 3 | 11-13 7-11 6-11 | -7.4 | |
13:00 | gr | Palmi I | ⇔ | 457 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-4 | +6.3 | |
12:30 | gr | Motak J | ⇔ | 433 | 2 : 3 | 6-11 10-12 11-8 11-9 5-11 | -5.8 |
31 Jan 2024 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 482 | 3 place | -2.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Homola O | ⇔ | 503 | 3 : 0 | 11-9 11-5 12-10 | +9.7 | |
22:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 484 | 2 : 3 | 12-10 11-7 4-11 3-11 7-11 | -3.9 | |
21:00 | gr | Homola O | ⇔ | 503 | 1 : 3 | 6-11 11-2 10-12 7-11 | -4.7 | |
20:00 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 508 | 1 : 3 | 11-7 6-11 7-11 7-11 | -4.4 |
26 Jan 2024 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 495 | 4 place | -13.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 480 | 1 : 3 | 12-10 10-12 8-11 6-11 | -6.9 | |
14:00 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 509 | 3 : 0 | 11-8 11-4 12-10 | +9.1 | |
13:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 480 | 1 : 3 | 9-11 11-7 11-13 10-12 | -6.9 | |
12:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 447 | 1 : 3 | 8-11 11-5 10-12 5-11 | -8.9 |
24 Jan 2024 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 474 | 1 place | +22.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 | Final | Kanok Ja | ⇔ | 528 | 3 : 2 | 9-11 11-7 11-6 7-11 12-10 | +6.2 | |
22:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 528 | 0 : 3 | 7-11 9-11 3-11 | -3.7 | |
21:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 506 | 3 : 0 | 11-8 12-10 11-9 | +10.6 | |
20:30 | gr | Homola O | ⇔ | 510 | 3 : 1 | 8-11 11-8 11-6 11-3 | +8.2 |
23 Jan 2024 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 472 | 3 place | +2.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Palmi I | ⇔ | 461 | 3 : 0 | 11-9 11-9 12-10 | +7.1 | |
14:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 461 | 2 : 3 | 9-11 11-4 12-10 5-11 9-11 | -4.4 | |
13:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 484 | 0 : 3 | 7-11 8-11 9-11 | -7 | |
12:00 | gr | Suta T | ⇔ | 480 | 3 : 1 | 11-7 14-12 6-11 12-10 | +6.5 |
16 Jan 2024 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 474 | 3 place | -1.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Foltynek Ji | ⇔ | 458 | 3 : 1 | 11-4 8-11 11-6 11-9 | +5.1 | |
18:31 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 458 | 0 : 3 | 9-11 7-11 7-11 | -9.2 | |
17:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 482 | 3 : 0 | 11-4 11-7 12-10 | +8.6 | |
16:00 | gr | Suta T | ⇔ | 489 | 0 : 3 | 13-15 7-11 6-11 | -6.8 |
12 Jan 2024 16:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 468 | 2 place | +6.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Foltynek Ji | ⇔ | 447 | 2 : 3 | 13-11 9-11 11-4 8-11 6-11 | -4.8 | |
18:00 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 447 | 3 : 1 | 11-13 11-3 11-4 11-5 | +4.7 | |
17:30 | gr | Motak J | ⇔ | 413 | 3 : 1 | 6-11 11-6 11-7 11-5 | +2.7 | |
16:00 | gr | Toth Jo | ⇔ | 424 | 3 : 1 | 11-9 11-8 9-11 11-6 | +3.4 |
9 Jan 2024 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 453 | 1 place | +15.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kanak A | ⇔ | 483 | 3 : 2 | 10-12 5-11 11-9 11-7 11-8 | +5.2 | |
14:31 | gr | Kanak A | ⇔ | 483 | 0 : 3 | 10-12 5-11 6-11 | -5.6 | |
13:30 | gr | Suta T | ⇔ | 499 | 3 : 1 | 11-4 9-11 11-9 11-7 | +8.7 | |
12:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 462 | 3 : 1 | 11-7 11-9 5-11 11-7 | +6.5 |
18 Dec 2023 12:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 469 | 4 place | -16.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:03 | 3rd | Foltynek Ji | ⇔ | 409 | 2 : 3 | 7-11 11-3 9-11 11-6 6-11 | -6.4 | |
14:00 | gr | Suta T | ⇔ | 486 | 2 : 3 | 6-11 12-10 10-12 11-8 4-11 | -3.3 | |
13:00 | gr | Motak J | ⇔ | 423 | 1 : 3 | 9-11 15-17 11-9 6-11 | -8.8 | |
12:31 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 409 | 3 : 1 | 2-11 11-8 11-7 13-11 | +2.4 |
14 Dec 2023 12:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 463 | 1 place | +6.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Toth Jo | ⇔ | 405 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-7 | +3.3 | |
14:00 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 406 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-9 11-9 | +2.6 | |
13:30 | gr | Toth Jo | ⇔ | 405 | 2 : 3 | 10-12 11-9 11-8 8-11 7-11 | -6.3 | |
12:06 | gr | Motak J | ⇔ | 442 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-5 | +6.3 |
8 Dec 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 464 | 2 place | 0.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Motak J | ⇔ | 417 | 2 : 3 | 11-7 12-10 6-11 6-11 9-11 | -5.9 | |
14:02 | gr | Suta T | ⇔ | 475 | 3 : 1 | 8-11 11-9 12-10 12-10 | +6.7 | |
13:00 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 423 | 3 : 0 | 12-10 11-8 11-9 | +4.7 | |
12:30 | gr | Motak J | ⇔ | 417 | 2 : 3 | 11-5 2-11 13-11 3-11 10-12 | -5.9 |
4 Dec 2023 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 485 | 4 place | -21.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Suta T | ⇔ | 476 | 2 : 3 | 11-8 5-11 5-11 13-11 9-11 | -4.4 | |
18:30 | gr | Suta T | ⇔ | 476 | 1 : 3 | 12-14 11-8 8-11 8-11 | -6.6 | |
17:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 490 | 1 : 3 | 11-5 6-11 14-16 9-11 | -5.7 | |
16:00 | gr | Vilimek Z | ⇔ | 505 | 1 : 3 | 6-11 13-11 7-11 5-11 | -4.8 |
30 Nov 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 478 | 2 place | +8.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Stefek M | ⇔ | 488 | 0 : 3 | 9-11 8-11 5-11 | -7.2 | |
22:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 488 | 3 : 2 | 11-6 8-11 9-11 11-4 11-7 | +4.4 | |
21:00 | gr | Homola O | ⇔ | 482 | 3 : 0 | 11-4 11-4 11-3 | +8.4 | |
20:30 | gr | Motak J | ⇔ | 429 | 3 : 2 | 4-11 11-5 11-9 8-11 11-6 | +2 |
27 Nov 2023 08:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 491 | 3 place | -12.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Motak J | ⇔ | 448 | 3 : 1 | 11-4 10-12 11-6 11-7 | +3.4 | |
10:00 | gr | Motak J | ⇔ | 448 | 3 : 1 | 11-8 2-11 11-6 11-6 | +3.4 | |
09:30 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 431 | 1 : 3 | 10-12 12-10 8-11 6-11 | -9.6 | |
08:00 | gr | Suta T | ⇔ | 460 | 0 : 3 | 9-11 9-11 10-12 | -10.5 |
22 Nov 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 461 | 1 place | +31 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Vedmoch M | ⇔ | 538 | 3 : 1 | 13-11 12-10 2-11 11-9 | +10.7 | |
14:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 528 | 3 : 1 | 11-7 11-8 9-11 11-4 | +10 | |
13:30 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 538 | 0 : 3 | 10-12 7-11 9-11 | -1.8 | |
12:30 | gr | Darin K | ⇔ | 549 | 3 : 1 | 11-8 9-11 11-5 11-5 | +11.3 |
20 Nov 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 476 | 4 place | -15.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Suta T | ⇔ | 452 | 2 : 3 | 5-11 11-4 10-12 11-7 8-11 | -5 | |
14:00 | gr | Stempak V | ⇔ | 480 | 0 : 3 | 10-12 6-11 6-11 | -7.7 | |
13:30 | gr | Suta T | ⇔ | 452 | 3 : 1 | 6-11 11-9 11-9 11-7 | +4.6 | |
12:00 | gr | Motak J | ⇔ | 454 | 1 : 3 | 7-11 11-8 9-11 6-11 | -7.3 |
17 Nov 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 488 | 3 place | -11.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Stempak V | ⇔ | 485 | 3 : 2 | 11-8 7-11 9-11 11-8 11-3 | +3.9 | |
14:30 | gr | Stempak V | ⇔ | 485 | 0 : 3 | 7-11 9-11 7-11 | -8.3 | |
13:05 | gr | Homola O | ⇔ | 493 | 2 : 3 | 6-11 8-11 11-8 12-10 10-12 | -3.8 | |
12:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 503 | 2 : 3 | 11-7 11-7 12-14 11-13 7-11 | -3.4 |
15 Nov 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 500 | 3 place | -11.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Stempak V | ⇔ | 497 | 3 : 0 | 11-8 11-9 14-12 | +7.8 | |
14:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 529 | 2 : 3 | 11-8 5-11 14-12 5-11 5-11 | -2.8 | |
13:00 | gr | Stempak V | ⇔ | 497 | 0 : 3 | 10-12 10-12 5-11 | -8.2 | |
12:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 491 | 0 : 3 | 8-11 13-15 8-11 | -8.7 |
10 Nov 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 502 | 4 place | -2.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Darin K | ⇔ | 530 | 1 : 3 | 15-13 8-11 8-11 11-13 | -4.4 | |
14:30 | gr | Darin K | ⇔ | 530 | 3 : 1 | 8-11 11-7 11-5 11-7 | +7.7 | |
13:30 | gr | Zika M | ⇔ | 567 | 0 : 3 | 5-11 8-11 8-11 | -2.8 | |
12:30 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 550 | 1 : 3 | 9-11 11-3 8-11 9-11 | -3.1 |
3 Nov 2023 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 526 | 3 place | -23.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Palmi I | ⇔ | 493 | 3 : 0 | 11-9 11-5 13-11 | +5.3 | |
18:00 | gr | Vilimek Z | ⇔ | 510 | 0 : 3 | 7-11 3-11 6-11 | -9.3 | |
17:30 | gr | Navrat T | ⇔ | 478 | 1 : 3 | 5-11 7-11 11-8 9-11 | -8.9 | |
16:00 | gr | Palmi I | ⇔ | 493 | 0 : 3 | 10-12 9-11 8-11 | -10.7 |
31 Oct 2023 08:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 517 | 3 place | +8.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Zientek Z | ⇔ | 548 | 3 : 1 | 11-9 11-6 5-11 11-4 | +7.8 | |
10:30 | gr | Darin K | ⇔ | 538 | 0 : 3 | 9-11 9-11 8-11 | -6.3 | |
09:30 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 575 | 0 : 3 | 7-11 9-11 7-11 | -3.4 | |
08:30 | gr | Zientek Z | ⇔ | 548 | 3 : 0 | 16-14 11-8 11-9 | +10.4 |
23 Oct 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 501 | 1 place | +17.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Darin K | ⇔ | 536 | 3 : 2 | 5-11 11-3 11-5 8-11 11-5 | +5.4 | |
22:00 | gr | Darin K | ⇔ | 536 | 2 : 3 | 9-11 11-7 9-11 12-10 9-11 | -2.6 | |
21:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 511 | 3 : 1 | 8-11 12-10 12-10 11-5 | +6.6 | |
20:33 | gr | Motak J | ⇔ | 492 | 3 : 0 | 11-5 11-6 11-8 | +7.3 |
16 Oct 2023 08:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 489 | 3 place | +12.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Darin K | ⇔ | 532 | 3 : 0 | 13-11 11-7 11-8 | +11.5 | |
10:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 541 | 1 : 3 | 11-9 9-11 6-11 7-11 | -2.8 | |
09:30 | gr | Zientek Z | ⇔ | 550 | 1 : 3 | 9-11 8-11 11-5 5-11 | -2.3 | |
08:30 | gr | Darin K | ⇔ | 532 | 3 : 2 | 4-11 11-7 6-11 11-7 16-14 | +5.7 |
12 Oct 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 494 | 3 place | -5.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Foltynek Ji | ⇔ | 452 | 3 : 2 | 3-11 11-9 11-8 9-11 11-5 | +2.3 | |
22:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 451 | 2 : 3 | 11-5 4-11 11-5 5-11 15-17 | -5.7 | |
21:33 | gr | Motak J | ⇔ | 453 | 3 : 1 | 9-11 11-2 11-8 11-6 | +3.5 | |
20:00 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 452 | 2 : 3 | 10-12 8-11 11-4 11-8 7-11 | -5.7 |
10 Oct 2023 08:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 492 | 2 place | +2.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stefek M | ⇔ | 498 | 2 : 3 | 11-5 9-11 8-11 11-5 10-12 | -3.8 | |
10:30 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 470 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-8 | +6.2 | |
09:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 498 | 1 : 3 | 11-7 9-11 9-11 7-11 | -5.6 | |
08:00 | gr | Kubos D | ⇔ | 518 | 3 : 2 | 9-11 11-8 6-11 11-9 11-9 | +5 |
20 Sep 2023 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 481 | 2 place | +11.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Kanok Ja | ⇔ | 529 | 2 : 3 | 12-14 11-7 10-12 11-7 7-11 | -2.1 | |
22:30 | gr | Homola O | ⇔ | 488 | 3 : 1 | 11-4 12-10 12-14 11-9 | +6.4 | |
21:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 529 | 1 : 3 | 8-11 6-11 11-5 8-11 | -3.2 | |
20:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 506 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-6 | +10 |
11 Sep 2023 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 480 | 3 place | +1.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Navrat T | ⇔ | 474 | 3 : 1 | 12-10 8-11 11-3 11-9 | +5.6 | |
18:30 | gr | Navrat T | ⇔ | 474 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-9 | +7.5 | |
17:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 495 | 0 : 3 | 8-11 6-11 7-11 | -6.8 | |
16:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 519 | 0 : 3 | 6-11 7-11 5-11 | -4.9 |
10 Sep 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 490 | 2 place | -9.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Navrat T | ⇔ | 446 | 2 : 3 | 6-11 11-1 8-11 11-7 4-11 | -5.8 | |
22:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 446 | 1 : 3 | 8-11 11-7 9-11 5-11 | -8.6 | |
21:30 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 415 | 3 : 2 | 11-9 3-11 11-5 6-11 11-7 | +1 | |
20:00 | gr | Toth Jo | ⇔ | 441 | 3 : 1 | 12-10 11-5 11-13 11-9 | +3.1 |
7 Sep 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 494 | 4 place | -3.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Palmi I | ⇔ | 530 | 1 : 3 | 11-8 9-11 6-11 4-11 | -3.8 | |
14:00 | gr | Palmi I | ⇔ | 530 | 3 : 0 | 11-7 11-1 12-10 | +10.9 | |
13:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 497 | 2 : 3 | 13-11 6-11 7-11 11-6 5-11 | -3.9 | |
12:30 | gr | Stempak V | ⇔ | 481 | 1 : 3 | 7-11 11-5 11-13 5-11 | -6.8 |
31 Aug 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 520 | 4 place | -26.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kanok Ja | ⇔ | 510 | 1 : 3 | 6-11 11-6 9-11 9-11 | -6.6 | |
14:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 510 | 1 : 3 | 11-9 9-11 8-11 5-11 | -6.6 | |
13:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 529 | 1 : 3 | 11-7 9-11 6-11 5-11 | -5.5 | |
12:38 | gr | Blejchar M | ⇔ | 488 | 1 : 3 | 11-8 7-11 9-11 5-11 | -7.9 |
25 Aug 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 500 | 3 place | +20.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Zika M | ⇔ | 595 | 3 : 0 | 12-10 11-5 11-8 | +15.6 | |
14:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 499 | 3 : 1 | 11-4 11-8 8-11 12-10 | +5.9 | |
13:30 | gr | Zika M | ⇔ | 595 | 2 : 3 | 11-9 7-11 9-11 11-5 6-11 | -0.2 | |
12:30 | gr | Darin K | ⇔ | 571 | 2 : 3 | 8-11 11-3 11-9 9-11 7-11 | -1.2 |
21 Aug 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 514 | 4 place | -13.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 498 | 2 : 3 | 9-11 11-8 7-11 11-9 9-11 | -4.6 | |
14:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 502 | 1 : 3 | 8-11 15-13 13-15 8-11 | -6.7 | |
13:30 | gr | Blejchar M | ⇔ | 494 | 1 : 3 | 10-12 6-11 11-9 6-11 | -7.2 | |
12:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 498 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-3 11-8 | +5 |
11 Aug 2023 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 515 | 3 place | -0.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Stefek M | ⇔ | 510 | 3 : 1 | 1-11 11-7 11-7 11-5 | +5.7 | |
22:00 | gr | Kubos D | ⇔ | 527 | 2 : 3 | 2-11 11-3 11-9 8-11 11-13 | -3.5 | |
21:01 | gr | Navrat T | ⇔ | 494 | 1 : 3 | 3-11 11-7 4-11 7-11 | -7.3 | |
20:30 | gr | Stefek M | ⇔ | 510 | 3 : 2 | 11-5 9-11 11-2 9-11 12-10 | +3.8 |
7 Aug 2023 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 512 | 3 place | +3.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Navrat T | ⇔ | 506 | 3 : 0 | 11-8 11-9 11-5 | +7.5 | |
22:00 | gr | Kubos D | ⇔ | 521 | 2 : 3 | 7-11 11-5 13-11 9-11 9-11 | -3.7 | |
21:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 506 | 3 : 0 | 11-9 11-6 11-6 | +7.5 | |
20:30 | gr | Telecky J | ⇔ | 506 | 0 : 3 | 8-11 8-11 8-11 | -8.5 |
2 Aug 2023 08:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 506 | 1 place | +7.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Suta T | ⇔ | 449 | 3 : 2 | 11-8 12-10 10-12 7-11 11-9 | +1.7 | |
10:00 | gr | Toth Jo | ⇔ | 447 | 3 : 2 | 8-11 11-9 7-11 11-9 11-7 | +1.6 | |
09:30 | gr | Motak J | ⇔ | 438 | 3 : 2 | 11-3 8-11 11-9 6-11 11-9 | +1.3 | |
08:00 | gr | Suta T | ⇔ | 449 | 3 : 2 | 11-8 11-8 3-11 9-11 12-10 | +1.7 |
30 Jul 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 503 | 1 place | +3.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Stefek M | ⇔ | 486 | 3 : 2 | 8-11 11-8 11-8 7-11 11-9 | +3.3 | |
22:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 486 | 2 : 3 | 12-10 3-11 11-13 11-5 8-11 | -4.7 | |
21:00 | gr | Toth Jo | ⇔ | 452 | 3 : 2 | 7-11 11-8 10-12 12-10 11-8 | +2 | |
20:30 | gr | Motak J | ⇔ | 444 | 3 : 1 | 12-14 15-13 15-13 11-8 | +2.5 |
27 Jul 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 487 | 1 place | +16.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Stempak V | ⇔ | 494 | 3 : 2 | 11-8 9-11 11-8 2-11 11-9 | +4.3 | |
14:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 513 | 3 : 2 | 8-11 13-11 12-14 11-4 11-4 | +5 | |
13:00 | gr | Stempak V | ⇔ | 494 | 3 : 2 | 11-6 9-11 11-9 11-13 16-14 | +4.3 | |
12:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 438 | 3 : 2 | 9-11 12-10 11-7 6-11 11-3 | +2 |
21 Jul 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 499 | 3 place | -11.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 464 | 3 : 2 | 11-9 6-11 8-11 11-7 11-5 | +2.6 | |
14:00 | gr | Stempak V | ⇔ | 470 | 1 : 3 | 11-3 8-11 1-11 9-11 | -7.7 | |
13:30 | gr | Motak J | ⇔ | 448 | 0 : 3 | 9-11 9-11 4-11 | -12.1 | |
12:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 464 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-8 | +5.1 |
18 Jul 2023 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 497 | 3 place | +3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 487 | 3 : 2 | 6-11 8-11 11-4 12-10 11-6 | +3.6 | |
18:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 498 | 2 : 3 | 7-11 11-4 11-7 8-11 5-11 | -3.9 | |
17:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 491 | 2 : 3 | 11-8 11-13 6-11 11-7 9-11 | -4.2 | |
16:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 487 | 3 : 0 | 11-6 11-6 11-5 | +7.2 |
4 Jul 2023 08:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 468 | 1 place | +29.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stempak V | ⇔ | 493 | 3 : 1 | 11-8 8-11 12-10 11-5 | +7.5 | |
10:30 | gr | Motak J | ⇔ | 464 | 3 : 1 | 11-7 11-3 4-11 11-9 | +5.8 | |
09:30 | gr | Stempak V | ⇔ | 493 | 3 : 1 | 4-11 11-8 11-9 11-7 | +7.5 | |
08:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 467 | 3 : 0 | 11-6 11-3 11-8 | +7.9 |
29 Jun 2023 08:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 446 | 1 place | +22.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Suta T | ⇔ | 433 | 3 : 1 | 13-11 3-11 15-13 11-6 | +5.2 | |
10:01 | gr | Kubos D | ⇔ | 494 | 3 : 1 | 6-11 12-10 11-6 11-9 | +8.9 | |
09:30 | gr | Suta T | ⇔ | 433 | 3 : 2 | 11-9 11-9 9-11 10-12 11-7 | +3.5 | |
08:00 | gr | Motak J | ⇔ | 452 | 3 : 2 | 10-12 11-4 11-3 15-17 11-5 | +4.2 |
28 Jun 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 469 | 4 place | -23.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:09 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 475 | 0 : 3 | 6-11 12-14 10-12 | -7.5 | |
14:30 | gr | Kubos D | ⇔ | 465 | 2 : 3 | 9-11 11-7 14-12 7-11 10-12 | -4.2 | |
13:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 475 | 1 : 3 | 6-11 11-7 10-12 8-11 | -5.6 | |
12:00 | gr | Stempak V | ⇔ | 497 | 0 : 3 | 9-11 7-11 5-11 | -5.8 |
21 Jun 2023 16:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 451 | 1 place | +19.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:39 | Final | Toth Jo | ⇔ | 423 | 3 : 0 | 12-10 11-8 11-6 | +5.8 | |
18:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 466 | 3 : 2 | 5-11 12-10 4-11 11-6 11-4 | +4.6 | |
17:00 | gr | Motak J | ⇔ | 442 | 3 : 2 | 11-3 5-11 15-13 8-11 11-9 | +3.7 | |
16:30 | gr | Toth Jo | ⇔ | 423 | 3 : 1 | 11-8 11-8 10-12 11-9 | +4.3 |
20 Jun 2023 08:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 457 | 4 place | -6.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 488 | 0 : 3 | 11-13 11-13 10-12 | -5.5 | |
10:30 | gr | Stempak V | ⇔ | 490 | 1 : 3 | 5-11 12-10 5-11 5-11 | -4.1 | |
09:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 498 | 0 : 3 | 6-11 5-11 11-13 | -4.7 | |
08:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 488 | 3 : 1 | 11-4 11-9 8-11 11-9 | +7.8 |
18 Jun 2023 20:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 453 | 2 place | +4.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kubos D | ⇔ | 458 | 2 : 3 | 13-11 8-11 11-9 9-11 8-11 | -3.8 | |
22:00 | gr | Kubos D | ⇔ | 458 | 1 : 3 | 2-11 11-5 8-11 8-11 | -5.7 | |
21:00 | gr | Motak J | ⇔ | 441 | 3 : 0 | 11-5 11-0 16-14 | +7 | |
20:30 | gr | Toth Jo | ⇔ | 436 | 3 : 0 | 12-10 11-7 11-8 | +6.6 |
6 Jun 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 454 | 2 place | 0.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Kanak A | ⇔ | 446 | 0 : 3 | 6-11 6-11 7-11 | -8.6 | |
22:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 446 | 1 : 3 | 11-8 12-14 5-11 7-11 | -6.4 | |
21:30 | gr | Motak J | ⇔ | 464 | 3 : 1 | 8-11 11-5 11-4 11-6 | +6.6 | |
20:30 | gr | Homola O | ⇔ | 489 | 3 : 1 | 12-10 7-11 12-10 11-8 | +8.1 |
4 Jun 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 443 | 3 place | +11.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:22 | 3rd | Kaloc B | ⇔ | 473 | 3 : 2 | 11-13 11-9 10-12 16-14 11-6 | +5.2 | |
22:40 | gr | Kaloc B | ⇔ | 473 | 2 : 3 | 13-11 11-6 7-11 9-11 9-11 | -2.8 | |
21:39 | gr | Navrat T | ⇔ | 503 | 2 : 3 | 13-11 9-11 4-11 11-6 7-11 | -1.6 | |
20:38 | gr | Motak J | ⇔ | 466 | 3 : 0 | 11-9 11-5 11-9 | +9.9 |
29 May 2023 08:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 445 | 2 place | -2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Toth Jo | ⇔ | 411 | 2 : 3 | 11-5 9-11 6-11 11-6 8-11 | -5.4 | |
10:30 | gr | Toth Jo | ⇔ | 411 | 3 : 1 | 11-3 11-7 12-14 11-9 | +3.9 | |
09:00 | gr | Suta T | ⇔ | 445 | 3 : 2 | 11-9 10-12 11-7 7-11 11-2 | +4 | |
08:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 460 | 1 : 3 | 6-11 11-9 4-11 6-11 | -5.1 |
19 May 2023 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 446 | 4 place | -1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:04 | 3rd | Kubos D | ⇔ | 471 | 2 : 3 | 6-11 9-11 11-6 11-9 6-11 | -3 | |
18:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 486 | 1 : 3 | 4-11 10-12 11-8 10-12 | -3.6 | |
17:35 | gr | Telecky J | ⇔ | 499 | 2 : 3 | 11-7 16-14 5-11 4-11 3-11 | -1.9 | |
16:33 | gr | Kubos D | ⇔ | 471 | 3 : 1 | 11-7 7-11 11-7 11-4 | +7.5 |
17 May 2023 20:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 446 | 2 place | +0.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Homola O | ⇔ | 467 | 0 : 3 | 8-11 3-11 5-11 | -6.4 | |
22:30 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 421 | 3 : 2 | 7-11 11-5 11-5 8-11 11-6 | +3 | |
21:05 | gr | Homola O | ⇔ | 467 | 1 : 3 | 9-11 7-11 11-8 8-11 | -4.8 | |
20:01 | gr | Kubos D | ⇔ | 483 | 3 : 1 | 11-6 11-7 9-11 11-6 | +8.2 |
3 May 2023 08:00
Tournament А18. league 400-450
Skulina B | 459 | 4 place | -13 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Suta T | ⇔ | 465 | 2 : 3 | 5-11 11-7 11-9 9-11 6-11 | -3.8 | |
10:00 | gr | Suta T | ⇔ | 465 | 2 : 3 | 8-11 11-5 4-11 11-5 4-11 | -3.8 | |
09:00 | gr | Motak J | ⇔ | 443 | 1 : 3 | 11-5 6-11 13-15 8-11 | -7 | |
08:30 | gr | Toth Jo | ⇔ | 386 | 3 : 1 | 9-11 11-6 11-8 11-3 | +1.6 |
25 Arp 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 455 | 3 place | +4.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:04 | 3rd | Homola O | ⇔ | 479 | 3 : 2 | 11-4 8-11 11-5 11-13 11-8 | +5 | |
14:38 | gr | Homola O | ⇔ | 479 | 3 : 1 | 11-8 6-11 11-4 11-7 | +7.4 | |
13:04 | gr | Suta T | ⇔ | 469 | 1 : 3 | 11-3 2-11 11-13 8-11 | -5.2 | |
12:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 476 | 2 : 3 | 13-11 6-11 8-11 11-7 9-11 | -3.2 |
19 Arp 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 467 | 4 place | -11.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:13 | 3rd | Motak J | ⇔ | 439 | 2 : 3 | 7-11 8-11 11-6 12-10 6-11 | -5.1 | |
22:09 | gr | Navrat T | ⇔ | 482 | 2 : 3 | 9-11 7-11 11-9 11-1 13-15 | -3.4 | |
21:00 | gr | Motak J | ⇔ | 439 | 3 : 2 | 11-8 9-11 9-11 11-8 12-10 | +2.9 | |
20:30 | gr | Homola O | ⇔ | 465 | 1 : 3 | 11-7 8-11 9-11 8-11 | -6.1 |
12 Arp 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 484 | 4 place | -16.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kaloc B | ⇔ | 503 | 2 : 3 | 10-12 16-18 11-8 11-5 6-11 | -3.2 | |
14:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 463 | 2 : 3 | 7-11 7-11 11-3 11-3 6-11 | -4.8 | |
13:33 | gr | Palmi I | ⇔ | 536 | 0 : 3 | 5-11 9-11 6-11 | -3.8 | |
12:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 503 | 1 : 3 | 8-11 12-14 11-9 8-11 | -4.8 |
7 Arp 2023 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 489 | 4 place | -5.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:07 | 3rd | Kanok Ja | ⇔ | 543 | 0 : 3 | 11-13 5-11 9-11 | -3.7 | |
22:31 | gr | Kaloc B | ⇔ | 499 | 2 : 3 | 3-11 13-11 7-11 13-11 3-11 | -3.6 | |
21:31 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 543 | 3 : 2 | 11-4 6-11 8-11 11-9 11-9 | +6.1 | |
20:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 519 | 1 : 3 | 11-7 9-11 9-11 11-13 | -4.2 |
4 Arp 2023 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 512 | 4 place | -23.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Palmi I | ⇔ | 505 | 2 : 3 | 5-11 11-4 11-7 8-11 7-11 | -4.3 | |
22:30 | gr | Stefek M | ⇔ | 521 | 1 : 3 | 2-11 7-11 11-8 10-12 | -5.5 | |
21:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 534 | 1 : 3 | 8-11 5-11 13-11 7-11 | -4.7 | |
20:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 505 | 0 : 3 | 6-11 7-11 7-11 | -8.6 |
28 Mar 2023 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 506 | 2 place | +6.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Vedmoch M | ⇔ | 550 | 1 : 3 | 12-10 5-11 3-11 4-11 | -3.4 | |
22:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 522 | 3 : 1 | 11-6 6-11 11-8 11-7 | +6.9 | |
21:30 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 550 | 2 : 3 | 8-11 11-6 11-9 10-12 4-11 | -2.3 | |
20:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 522 | 3 : 2 | 11-9 9-11 8-11 11-9 11-8 | +4.6 |
26 Mar 2023 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 504 | 3 place | +3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Motak J | ⇔ | 474 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-5 | +5.6 | |
14:30 | gr | Motak J | ⇔ | 474 | 3 : 0 | 11-6 11-6 11-8 | +5.6 | |
13:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 520 | 2 : 3 | 11-6 11-6 7-11 5-11 6-11 | -3.4 | |
12:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 518 | 1 : 3 | 11-8 7-11 4-11 12-14 | -5.1 |
21 Mar 2023 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 498 | 2 place | +5.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kaloc B | ⇔ | 502 | 2 : 3 | 11-9 8-11 11-13 11-7 5-11 | -3.9 | |
22:32 | gr | Motak J | ⇔ | 495 | 3 : 0 | 11-6 11-9 11-9 | +7.7 | |
21:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 502 | 2 : 3 | 11-7 12-14 11-9 6-11 9-11 | -3.9 | |
20:00 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 533 | 3 : 2 | 8-11 11-8 12-10 7-11 11-6 | +5.4 |
3 Mar 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 489 | 3 place | +9.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:03 | 3rd | Kubos D | ⇔ | 517 | 3 : 2 | 11-6 7-11 4-11 11-9 16-14 | +5.1 | |
14:31 | gr | Kaloc B | ⇔ | 494 | 0 : 3 | 8-11 11-13 6-11 | -7.7 | |
13:33 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 554 | 3 : 2 | 7-11 11-5 10-12 12-10 11-6 | +6.6 | |
12:30 | gr | Kubos D | ⇔ | 517 | 3 : 2 | 7-11 11-9 11-4 9-11 11-7 | +5.1 |
28 Feb 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 491 | 3 place | -1.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Kaloc B | ⇔ | 505 | 3 : 1 | 11-9 11-6 8-11 11-5 | +6.8 | |
22:30 | gr | Stefek M | ⇔ | 478 | 3 : 2 | 6-11 11-5 7-11 11-8 11-8 | +3.5 | |
21:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 505 | 0 : 3 | 8-11 9-11 6-11 | -6.9 | |
20:05 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 504 | 1 : 3 | 7-11 8-11 11-7 5-11 | -5.2 |
26 Feb 2023 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 493 | 3 place | -1.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 462 | 3 : 2 | 8-11 11-7 7-11 12-10 11-6 | +2.7 | |
22:30 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 512 | 0 : 3 | 10-12 6-11 5-11 | -6.5 | |
21:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 529 | 1 : 3 | 5-11 11-9 3-11 7-11 | -3.9 | |
20:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 462 | 3 : 0 | 11-9 12-10 12-10 | +5.5 |
21 Feb 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 497 | 2 place | -3.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Palmi I | ⇔ | 528 | 0 : 3 | 5-11 10-12 10-12 | -5.5 | |
14:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 459 | 0 : 3 | 10-12 5-11 5-11 | -11.1 | |
13:00 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 516 | 3 : 2 | 14-12 6-11 10-12 11-9 11-8 | +4.7 | |
12:01 | gr | Palmi I | ⇔ | 528 | 3 : 1 | 2-11 11-8 12-10 11-5 | +7.9 |
2 Feb 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 502 | 3 place | -3.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Navrat T | ⇔ | 469 | 3 : 0 | 11-4 11-4 11-3 | +5.4 | |
22:30 | gr | Navrat T | ⇔ | 469 | 3 : 1 | 9-11 11-5 11-7 11-9 | +4.1 | |
21:01 | gr | Telecky J | ⇔ | 485 | 0 : 3 | 7-11 7-11 6-11 | -9.3 | |
20:03 | gr | Motak J | ⇔ | 490 | 2 : 3 | 4-11 11-8 7-11 11-9 8-11 | -4.5 |
30 Jan 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 485 | 1 place | +17.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:43 | Final | Telecky J | ⇔ | 491 | 3 : 0 | 11-9 11-5 11-6 | +8.5 | |
22:00 | gr | Telecky J | ⇔ | 491 | 3 : 0 | 11-9 11-6 13-11 | +8.5 | |
21:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 465 | 1 : 3 | 11-7 8-11 9-11 7-11 | -7.2 | |
20:31 | gr | Navrat T | ⇔ | 474 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-3 | +7.1 |
27 Jan 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 485 | 2 place | 0.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kaloc B | ⇔ | 462 | 0 : 3 | 5-11 5-11 4-11 | -9.9 | |
22:00 | gr | Stefek M | ⇔ | 480 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-9 | +7.6 | |
21:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 462 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-5 | +6.1 | |
20:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 479 | 2 : 3 | 8-11 9-11 11-7 11-7 5-11 | -4.3 |
20 Jan 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 477 | 3 place | +8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kaloc B | ⇔ | 491 | 3 : 2 | 18-16 11-9 7-11 1-11 11-7 | +4.6 | |
14:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 491 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-4 | +9.1 | |
13:30 | gr | Stempak V | ⇔ | 544 | 0 : 3 | 8-11 4-11 7-11 | -2.6 | |
12:33 | gr | Kanak A | ⇔ | 502 | 2 : 3 | 7-11 11-6 8-11 11-7 9-11 | -3 |
17 Jan 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 501 | 4 place | -24.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kaloc B | ⇔ | 485 | 0 : 3 | 6-11 9-11 5-11 | -9.3 | |
14:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 485 | 1 : 3 | 12-10 6-11 7-11 2-11 | -7 | |
13:00 | gr | Motak J | ⇔ | 497 | 2 : 3 | 11-8 1-11 11-3 6-11 8-11 | -4.2 | |
12:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 538 | 1 : 3 | 6-11 7-11 15-13 5-11 | -3.8 |
15 Jan 2023 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 489 | 2 place | +13.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kanok Ja | ⇔ | 522 | 2 : 3 | 12-10 11-4 15-17 2-11 4-11 | -2.6 | |
22:30 | gr | Telecky J | ⇔ | 499 | 3 : 0 | 11-3 11-8 11-9 | +8.8 | |
21:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 522 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-7 | +10.6 | |
20:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 522 | 1 : 3 | 6-11 8-11 11-5 4-11 | -4 |
10 Jan 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 490 | 3 place | -0.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 | 3rd | Navrat T | ⇔ | 491 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-6 | +8.1 | |
22:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 479 | 1 : 3 | 11-3 8-11 8-11 6-11 | -6.6 | |
21:30 | gr | Motak J | ⇔ | 483 | 0 : 3 | 4-11 6-11 5-11 | -8.5 | |
20:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 491 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-8 11-9 | +6.1 |
6 Jan 2023 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 509 | 4 place | -19.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 526 | 2 : 3 | 4-11 11-8 5-11 11-6 6-11 | -3.3 | |
14:00 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 461 | 1 : 3 | 8-11 8-11 11-8 9-11 | -8.9 | |
13:00 | gr | Palmi I | ⇔ | 541 | 1 : 3 | 12-10 6-11 9-11 5-11 | -4.1 | |
12:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 526 | 2 : 3 | 5-11 11-7 12-10 11-13 6-11 | -3.3 |
1 Jan 2023 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 506 | 3 place | +3.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 | 3rd | Vedmoch M | ⇔ | 485 | 3 : 2 | 6-11 12-10 13-11 7-11 11-9 | +3.1 | |
22:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 490 | 0 : 3 | 6-11 4-11 6-11 | -9.3 | |
21:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 480 | 3 : 1 | 13-11 2-11 11-5 13-11 | +4.4 | |
20:00 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 485 | 3 : 1 | 11-5 11-6 11-13 11-6 | +4.7 |
12 Dec 2022 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 487 | 1 place | +20 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kaloc B | ⇔ | 501 | 3 : 1 | 11-9 11-13 11-6 11-9 | +6.8 | |
22:30 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 481 | 3 : 2 | 11-4 5-11 14-12 6-11 11-5 | +3.8 | |
21:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 501 | 3 : 2 | 10-12 11-5 12-10 7-11 11-8 | +4.6 | |
20:35 | gr | Navrat T | ⇔ | 488 | 3 : 2 | 8-11 11-7 8-11 11-6 11-7 | +4 |
8 Dec 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 479 | 2 place | +8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kaloc B | ⇔ | 517 | 2 : 3 | 9-11 5-11 11-9 11-5 8-11 | -2.5 | |
22:30 | gr | Motak J | ⇔ | 471 | 3 : 1 | 6-11 11-3 11-7 11-4 | +5.5 | |
21:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 517 | 1 : 3 | 11-13 9-11 11-9 5-11 | -3.7 | |
20:30 | gr | Navrat T | ⇔ | 487 | 3 : 0 | 11-8 11-8 13-11 | +8.6 |
7 Dec 2022 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 468 | 1 place | +11.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kubos D | ⇔ | 463 | 3 : 1 | 7-11 11-7 15-13 11-4 | +5.7 | |
14:00 | gr | Motak J | ⇔ | 483 | 3 : 1 | 4-11 11-8 12-10 11-6 | +6.9 | |
13:00 | gr | Kubos D | ⇔ | 463 | 1 : 3 | 14-12 10-12 8-11 9-11 | -6.3 | |
12:30 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 443 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-7 17-15 | +4.5 |
1 Dec 2022 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 476 | 4 place | -7.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Telecky J | ⇔ | 505 | 1 : 3 | 10-12 11-8 8-11 7-11 | -4.2 | |
22:30 | gr | Blejchar M | ⇔ | 480 | 2 : 3 | 12-10 9-11 11-9 10-12 6-11 | -3.8 | |
21:30 | gr | Telecky J | ⇔ | 505 | 3 : 1 | 11-7 11-5 4-11 11-4 | +7.8 | |
20:30 | gr | Navrat T | ⇔ | 488 | 0 : 3 | 9-11 7-11 11-13 | -7 |
25 Nov 2022 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 474 | 3 place | +1.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:09 | 3rd | Kubos D | ⇔ | 482 | 3 : 1 | 11-4 9-11 11-4 11-8 | +6.5 | |
22:30 | gr | Stefanik V | ⇔ | 464 | 3 : 2 | 11-8 11-8 12-14 13-15 11-7 | +3.6 | |
21:00 | gr | Kubos D | ⇔ | 482 | 2 : 3 | 11-9 5-11 11-7 6-11 9-11 | -3.7 | |
20:00 | gr | Telecky J | ⇔ | 492 | 1 : 3 | 6-11 5-11 11-8 6-11 | -4.9 |
15 Nov 2022 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 478 | 4 place | -3.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Motak J | ⇔ | 513 | 1 : 3 | 11-8 7-11 6-11 8-11 | -3.9 | |
14:30 | gr | Suta T | ⇔ | 469 | 1 : 3 | 4-11 9-11 11-7 9-11 | -6.5 | |
13:00 | gr | Motak J | ⇔ | 513 | 3 : 1 | 4-11 11-6 11-7 11-9 | +8.1 | |
12:01 | gr | Kanak A | ⇔ | 538 | 2 : 3 | 6-11 11-5 11-8 10-12 6-11 | -1.6 |
9 Nov 2022 08:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 493 | 4 place | -14.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Kubos D | ⇔ | 507 | 0 : 3 | 8-11 9-11 6-11 | -6.9 | |
10:30 | gr | Kubos D | ⇔ | 507 | 0 : 3 | 9-11 8-11 2-11 | -6.9 | |
09:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 500 | 1 : 3 | 6-11 8-11 12-10 8-11 | -5.6 | |
08:00 | gr | Motak J | ⇔ | 505 | 3 : 2 | 9-11 11-7 11-9 9-11 11-7 | +4.5 |
5 Nov 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 498 | 2 place | -5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kaloc B | ⇔ | 546 | 1 : 3 | 3-11 5-11 11-9 7-11 | -3.1 | |
22:30 | gr | Telecky J | ⇔ | 468 | 3 : 2 | 5-11 11-9 10-12 12-10 11-8 | +2.8 | |
21:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 518 | 2 : 3 | 8-11 11-7 12-10 8-11 7-11 | -3.2 | |
20:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 546 | 2 : 3 | 11-9 8-11 8-11 11-6 4-11 | -2.1 |
1 Nov 2022 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 515 | 4 place | -16.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:04 | 3rd | Kaloc B | ⇔ | 552 | 1 : 3 | 8-11 11-9 5-11 11-13 | -3.8 | |
14:30 | gr | Motak J | ⇔ | 506 | 2 : 3 | 11-9 13-11 10-12 9-11 8-11 | -4.4 | |
13:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 545 | 0 : 3 | 2-11 8-11 10-12 | -5.6 | |
12:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 552 | 2 : 3 | 11-6 11-7 6-11 10-12 9-11 | -2.5 |
26 Oct 2022 12:00
Tournament А18. league 550-600
Skulina B | 513 | 3 place | +1.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Vilimek Z | ⇔ | 557 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-6 | +11.5 | |
14:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 563 | 1 : 3 | 2-11 5-11 12-10 6-11 | -3 | |
13:34 | gr | Vilimek Z | ⇔ | 557 | 0 : 3 | 7-11 10-12 5-11 | -4.5 | |
12:30 | gr | Zika M | ⇔ | 579 | 0 : 3 | 5-11 2-11 8-11 | -2.7 |
25 Oct 2022 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 519 | 3 place | -4.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:03 | 3rd | Stempak V | ⇔ | 551 | 3 : 1 | 11-4 5-11 11-3 11-6 | +8 | |
14:00 | gr | Stempak V | ⇔ | 551 | 2 : 3 | 7-11 11-9 11-7 7-11 7-11 | -2.7 | |
13:00 | gr | Motak J | ⇔ | 489 | 2 : 3 | 6-11 12-10 9-11 11-6 8-11 | -5.2 | |
12:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 485 | 2 : 3 | 6-11 12-10 4-11 11-5 9-11 | -5.3 |
20 Oct 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 523 | 2 place | -4.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kanok Ja | ⇔ | 512 | 0 : 3 | 12-14 7-11 7-11 | -8.9 | |
22:00 | gr | Palmi I | ⇔ | 574 | 3 : 2 | 11-6 11-8 8-11 7-11 11-7 | +6 | |
21:30 | gr | Motak J | ⇔ | 504 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-8 11-9 | +4.9 | |
20:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 512 | 1 : 3 | 19-17 9-11 5-11 9-11 | -6.7 |
18 Oct 2022 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 543 | 4 place | -19.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Kaloc B | ⇔ | 567 | 1 : 3 | 6-11 11-7 9-11 6-11 | -4.6 | |
14:39 | gr | Palmi I | ⇔ | 556 | 1 : 3 | 11-13 11-5 6-11 7-11 | -5.2 | |
13:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 567 | 1 : 3 | 10-12 6-11 11-7 8-11 | -4.6 | |
12:06 | gr | Zika M | ⇔ | 576 | 0 : 3 | 7-11 7-11 8-11 | -5.3 |
7 Oct 2022 16:00
Tournament А18. league 550-600
Skulina B | 523 | 1 place | +20.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:38 | Final | Zika M | ⇔ | 588 | 3 : 2 | 8-11 11-4 11-8 9-11 11-8 | +6.6 | |
18:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 546 | 3 : 2 | 11-9 11-8 8-11 8-11 11-6 | +4.9 | |
17:30 | gr | Darin K | ⇔ | 602 | 3 : 1 | 9-11 11-7 12-10 11-5 | +10.7 | |
16:30 | gr | Zika M | ⇔ | 588 | 1 : 3 | 12-10 7-11 2-11 9-11 | -2.1 |
30 Sep 2022 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 533 | 3 place | -9.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Vedmoch M | ⇔ | 482 | 3 : 2 | 11-4 10-12 11-9 8-11 11-8 | +1.9 | |
14:00 | gr | Kaloc B | ⇔ | 546 | 1 : 3 | 11-8 8-11 8-11 6-11 | -5.2 | |
13:33 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 482 | 3 : 1 | 12-10 5-11 11-6 11-6 | +2.9 | |
12:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 511 | 0 : 3 | 5-11 9-11 5-11 | -9.8 |
27 Sep 2022 08:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 544 | 2 place | -10.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Darin K | ⇔ | 574 | 1 : 3 | 9-11 12-10 10-12 7-11 | -4.2 | |
10:00 | gr | Darin K | ⇔ | 574 | 1 : 3 | 5-11 4-11 11-9 9-11 | -4.2 | |
09:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 531 | 2 : 3 | 8-11 11-6 4-11 13-11 8-11 | -4.5 | |
08:30 | gr | Motak J | ⇔ | 492 | 3 : 2 | 11-6 11-5 7-11 9-11 11-6 | +1.9 |
20 Sep 2022 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 535 | 1 place | +10.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Palmi I | ⇔ | 521 | 3 : 0 | 13-11 11-7 11-8 | +6.9 | |
14:00 | gr | Palmi I | ⇔ | 521 | 1 : 3 | 9-11 11-9 10-12 6-11 | -6.8 | |
13:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 527 | 3 : 0 | 11-6 11-9 15-13 | +7.4 | |
12:30 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 488 | 3 : 2 | 13-15 11-6 12-10 7-11 11-5 | +2.1 |
16 Sep 2022 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 531 | 3 place | +4.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Vedmoch M | ⇔ | 510 | 3 : 1 | 12-14 11-4 11-7 12-10 | +4.7 | |
14:00 | gr | Zika M | ⇔ | 562 | 2 : 3 | 11-3 10-12 11-9 7-11 7-11 | -2.8 | |
13:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 518 | 2 : 3 | 11-7 11-7 6-11 11-13 8-11 | -4.5 | |
12:30 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 510 | 3 : 0 | 12-10 11-6 11-5 | +6.3 |
13 Sep 2022 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 500 | 1 place | +15.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Vedmoch M | ⇔ | 499 | 3 : 0 | 11-5 11-5 11-4 | +7.9 | |
14:00 | gr | Motak J | ⇔ | 521 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-9 | +9.7 | |
13:00 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 499 | 3 : 2 | 5-11 11-1 11-8 9-11 12-10 | +4 | |
12:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 517 | 0 : 3 | 10-12 2-11 4-11 | -6.6 |
13 Sep 2022 20:00
Tournament А18. league 550-600
Skulina B | 500 | 2 place | +16.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Zientek Z | ⇔ | 577 | 0 : 3 | 5-11 9-11 11-13 | -1.9 | |
22:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 537 | 3 : 0 | 11-3 11-7 11-8 | +11 | |
21:31 | gr | Zientek Z | ⇔ | 577 | 3 : 2 | 8-11 11-13 11-4 11-3 13-11 | +7.1 | |
20:30 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 595 | 2 : 3 | 7-11 5-11 11-8 11-9 10-12 | -0.2 |
6 Sep 2022 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 495 | 2 place | +5.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Vedmoch M | ⇔ | 485 | 1 : 3 | 5-11 11-7 6-11 8-11 | -6.6 | |
14:01 | gr | Kubos D | ⇔ | 474 | 3 : 2 | 6-11 11-9 13-11 1-11 11-8 | +3.2 | |
13:30 | gr | Suta T | ⇔ | 457 | 3 : 2 | 11-8 18-16 7-11 7-11 11-5 | +2.5 | |
12:00 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 485 | 3 : 1 | 5-11 11-8 12-10 11-7 | +5.4 |
31 Aug 2022 12:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 513 | 4 place | -17.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Zika M | ⇔ | 521 | 0 : 3 | 10-12 7-11 6-11 | -7.4 | |
14:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 476 | 0 : 3 | 8-11 7-11 8-11 | -10.9 | |
13:00 | gr | Motak J | ⇔ | 520 | 2 : 3 | 1-11 11-8 13-11 6-11 4-11 | -3.7 | |
12:00 | gr | Zika M | ⇔ | 521 | 3 : 2 | 11-8 11-4 1-11 6-11 11-8 | +4.3 |
30 Aug 2022 12:00
Tournament А18. league 550-600
Skulina B | 515 | 4 place | -1.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Kaloc B | ⇔ | 547 | 1 : 3 | 9-11 8-11 11-1 3-11 | -4.1 | |
14:36 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 526 | 3 : 1 | 11-5 11-8 7-11 11-6 | +6.7 | |
13:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 581 | 2 : 3 | 11-5 6-11 11-5 2-11 10-12 | -1.4 | |
12:30 | gr | Kaloc B | ⇔ | 547 | 2 : 3 | 13-11 3-11 11-5 4-11 6-11 | -2.7 |
26 Aug 2022 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 510 | 2 place | +5.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Vedmoch M | ⇔ | 457 | 2 : 3 | 11-13 13-11 7-11 11-2 7-11 | -6.1 | |
18:00 | gr | Kubos D | ⇔ | 467 | 3 : 0 | 11-2 11-7 11-3 | +4.6 | |
17:30 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 457 | 3 : 1 | 6-11 12-10 11-3 13-11 | +2.8 | |
16:00 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 467 | 3 : 1 | 11-9 11-6 8-11 17-15 | +3.4 |
23 Aug 2022 08:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 482 | 1 place | +28.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kanok Ja | ⇔ | 534 | 3 : 2 | 17-15 11-9 3-11 5-11 11-7 | +6 | |
10:30 | gr | Kubos D | ⇔ | 488 | 3 : 0 | 12-10 11-4 11-4 | +8.4 | |
09:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 534 | 3 : 1 | 13-11 11-8 8-11 11-4 | +9.1 | |
08:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 479 | 3 : 2 | 11-5 8-11 6-11 11-8 11-7 | +3.9 |
7 Aug 2022 20:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 490 | 2 place | -7.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Toth Jo | ⇔ | 493 | 2 : 3 | 11-6 7-11 11-5 5-11 9-11 | -3.9 | |
22:30 | gr | Kubos D | ⇔ | 483 | 3 : 1 | 11-7 8-11 11-7 11-6 | +5.6 | |
21:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 493 | 2 : 3 | 4-11 7-11 11-7 14-12 6-11 | -3.9 | |
20:00 | gr | Toth Jo | ⇔ | 493 | 1 : 3 | 11-5 10-12 5-11 1-11 | -5.8 |
29 Jul 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 503 | 4 place | -12.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 | 3rd | Kanok Ja | ⇔ | 539 | 2 : 3 | 11-9 9-11 11-13 11-7 11-13 | -2.6 | |
22:33 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 539 | 2 : 3 | 11-5 11-8 9-11 8-11 8-11 | -2.6 | |
21:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 576 | 0 : 3 | 9-11 7-11 9-11 | -2.2 | |
20:30 | gr | Palmi I | ⇔ | 535 | 0 : 3 | 9-11 4-11 5-11 | -5.5 |
22 Jul 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 523 | 4 place | -19.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:04 | 3rd | Palmi I | ⇔ | 549 | 1 : 3 | 7-11 11-6 9-11 0-11 | -4.4 | |
22:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 519 | 2 : 3 | 8-11 11-4 11-9 8-11 8-11 | -4.2 | |
21:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 541 | 1 : 3 | 7-11 7-11 15-13 12-14 | -4.9 | |
20:05 | gr | Palmi I | ⇔ | 549 | 0 : 3 | 5-11 7-11 8-11 | -5.9 |
18 Jul 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 517 | 1 place | +6.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Navrat T | ⇔ | 536 | 3 : 1 | 7-11 11-6 11-6 11-7 | +7.1 | |
22:33 | gr | Motak J | ⇔ | 523 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-7 | +8.4 | |
21:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 531 | 0 : 3 | 10-12 7-11 9-11 | -6.9 | |
20:30 | gr | Navrat T | ⇔ | 536 | 2 : 3 | 9-11 11-1 3-11 14-12 8-11 | -3.3 |
6 Jul 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 526 | 3 place | -8.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:02 | 3rd | Foltynek Ji | ⇔ | 473 | 3 : 0 | 13-11 11-4 11-6 | +3.8 | |
22:30 | gr | Motak J | ⇔ | 514 | 1 : 3 | 11-9 4-11 4-11 8-11 | -6.7 | |
21:30 | gr | Toth Jo | ⇔ | 517 | 3 : 2 | 3-11 11-8 11-7 9-11 13-11 | +3.6 | |
20:30 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 473 | 1 : 3 | 11-3 7-11 6-11 9-11 | -9.2 |
1 Jul 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 508 | 1 place | +18.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Navrat T | ⇔ | 502 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-8 | +7.6 | |
22:00 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 518 | 3 : 0 | 11-8 11-6 13-11 | +8.8 | |
21:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 502 | 2 : 3 | 11-8 7-11 13-15 11-6 9-11 | -4.2 | |
20:30 | gr | Stefanik V | ⇔ | 481 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-1 | +5.8 |
28 Jun 2022 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 494 | 1 place | +14.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Motak J | ⇔ | 501 | 3 : 1 | 11-6 9-11 13-11 11-9 | +6.4 | |
18:30 | gr | Matocha P | ⇔ | 483 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-3 11-4 | +5.3 | |
17:00 | gr | Motak J | ⇔ | 501 | 1 : 3 | 11-8 7-11 5-11 7-11 | -5.6 | |
16:07 | gr | Navrat T | ⇔ | 522 | 3 : 1 | 11-6 11-9 8-11 12-10 | +7.7 |
22 Jun 2022 08:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 498 | 2 place | -3.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kubos D | ⇔ | 466 | 2 : 3 | 13-11 9-11 9-11 14-12 5-11 | -5.3 | |
10:00 | gr | Matocha P | ⇔ | 492 | 3 : 1 | 11-13 11-8 11-6 11-9 | +5.6 | |
09:30 | gr | Kubos D | ⇔ | 466 | 3 : 1 | 6-11 11-8 11-7 11-4 | +4.1 | |
08:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 490 | 0 : 3 | 4-11 6-11 9-11 | -8.6 |
19 Jun 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 487 | 3 place | +11.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Toth Jo | ⇔ | 548 | 3 : 1 | 11-9 11-6 7-11 11-9 | +9.7 | |
22:30 | gr | Foltynek Ji | ⇔ | 533 | 1 : 3 | 7-11 11-5 8-11 9-11 | -3.2 | |
21:30 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 543 | 2 : 3 | 11-7 8-11 11-8 8-11 6-11 | -1.8 | |
20:30 | gr | Toth Jo | ⇔ | 548 | 3 : 2 | 4-11 11-4 6-11 11-9 11-9 | +6.4 |
16 Jun 2022 16:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 510 | 4 place | -23.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Matocha P | ⇔ | 494 | 2 : 3 | 5-11 11-8 11-6 10-12 8-11 | -4.7 | |
18:00 | gr | Konvicka V | ⇔ | 525 | 0 : 3 | 6-11 8-11 9-11 | -6.9 | |
17:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 496 | 1 : 3 | 11-8 3-11 9-11 9-11 | -6.8 | |
16:30 | gr | Matocha P | ⇔ | 494 | 2 : 3 | 11-9 2-11 11-8 6-11 4-11 | -4.7 |
8 Jun 2022 12:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 483 | 1 place | +28.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Motak J | ⇔ | 506 | 3 : 2 | 11-5 5-11 6-11 14-12 11-7 | +4.9 | |
14:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 486 | 3 : 0 | 11-4 11-6 11-7 | +8.3 | |
13:30 | gr | Motak J | ⇔ | 506 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-9 | +9.8 | |
12:30 | gr | Matocha P | ⇔ | 490 | 3 : 2 | 7-11 11-7 14-12 7-11 11-5 | +4.3 |
3 Jun 2022 20:00
Tournament А18. league 500-550
Skulina B | 475 | 2 place | +8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Navrat T | ⇔ | 484 | 1 : 3 | 4-11 9-11 11-9 14-16 | -5.5 | |
22:30 | gr | Navrat T | ⇔ | 484 | 3 : 2 | 11-8 9-11 11-6 11-13 11-6 | +4.4 | |
21:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 528 | 1 : 3 | 9-11 11-5 7-11 5-11 | -2.8 | |
20:30 | gr | Motak J | ⇔ | 523 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-5 | +11.8 |
31 May 2022 08:00
Tournament А18. league 450-500
Skulina B | 478 | 2 place | -2.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kanak A | ⇔ | 475 | 1 : 3 | 11-8 2-11 4-11 4-11 | -6.2 | |
10:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 475 | 1 : 3 | 6-11 11-6 8-11 4-11 | -6.2 | |
09:30 | gr | Vojacek Ja | ⇔ | 420 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-8 | +3.3 | |
08:00 | gr | Suta T | ⇔ | 451 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-9 | +5.8 |
10 May 2022 12:00
Tournament А18
Skulina B | 494 | 4 place | -15.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Kanak A | ⇔ | 480 | 1 : 3 | 3-11 11-8 6-11 4-11 | -6.8 | |
14:30 | gr | Kanak A | ⇔ | 480 | 0 : 3 | 4-11 4-11 9-11 | -9.1 | |
13:00 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 539 | 0 : 3 | 4-11 7-11 5-11 | -4.4 | |
12:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 515 | 3 : 2 | 11-8 9-11 7-11 11-5 11-8 | +4.8 |
5 May 2022 00:00
Tournament А17
Skulina B | 505 | -15.9 | ||||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 536 | 0 : 3 | 7-11 9-11 3-11 | -5.5 | |
02:30 | gr | Poncza A | ⇔ | 533 | 2 : 3 | 7-11 11-9 14-16 11-9 8-11 | -2.9 | |
01:00 | gr | Palmi I | ⇔ | 556 | 0 : 3 | 8-11 11-13 10-12 | -4 | |
00:00 | gr | Kanok Ja | ⇔ | 546 | 1 : 3 | 8-11 8-11 11-7 5-11 | -3.5 |
5 May 2022 20:00
Tournament А18
Skulina B | 505 | 3 place | +4.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Stefek M | ⇔ | 476 | 3 : 1 | 9-11 11-9 13-11 12-10 | +4.2 | |
22:00 | gr | Navrat T | ⇔ | 500 | 1 : 3 | 10-12 11-5 7-11 8-11 | -6.3 | |
21:30 | gr | Matocha P | ⇔ | 469 | 3 : 1 | 11-5 6-11 11-9 11-9 | +3.8 | |
20:03 | gr | Stefek M | ⇔ | 476 | 3 : 2 | 11-8 11-7 9-11 5-11 11-9 | +2.8 |
26 Arp 2022 20:00
Tournament А18
Skulina B | 519 | 4 place | -13.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Levicky Ja | ⇔ | 535 | 1 : 3 | 12-10 5-11 9-11 8-11 | -5 | |
22:30 | gr | Navrat T | ⇔ | 489 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-3 16-14 | +4.2 | |
21:00 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 535 | 0 : 3 | 6-11 6-11 5-11 | -6.7 | |
20:00 | gr | Zientek Z | ⇔ | 543 | 0 : 3 | 5-11 9-11 6-11 | -6.1 |
20 Arp 2022 08:00
Tournament А18
Skulina B | 500 | 1 place | +19.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kanak A | ⇔ | 495 | 3 : 2 | 4-11 4-11 11-6 11-9 11-7 | +3.8 | |
10:00 | gr | Kanak A | ⇔ | 495 | 3 : 1 | 11-7 11-9 11-13 11-9 | +5.7 | |
09:00 | gr | Matocha P | ⇔ | 474 | 3 : 0 | 11-7 11-3 11-4 | +5.9 | |
08:30 | gr | Suta T | ⇔ | 443 | 3 : 0 | 14-12 11-5 11-9 | +3.4 |
17 Arp 2022 20:00
Tournament А18
Skulina B | 475 | 1 place | +25.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Navrat T | ⇔ | 495 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-7 | +9.6 | |
22:30 | gr | Navrat T | ⇔ | 495 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-6 | +9.6 | |
21:30 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 518 | 0 : 3 | 6-11 3-11 6-11 | -4.6 | |
20:30 | gr | Konvicka V | ⇔ | 504 | 3 : 0 | 11-5 11-4 11-5 | +10.3 |
12 Arp 2022 08:00
Tournament А18
Skulina B | 465 | 2 place | +10.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Stusek D-n | ⇔ | 641 | 0 : 3 | 9-11 9-11 8-11 | 0 | |
10:00 | gr | Suta T | ⇔ | 454 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-6 | +7.1 | |
09:02 | gr | Stusek D-n | ⇔ | 641 | 0 : 3 | 9-11 9-11 10-12 | 0 | |
08:24 | gr | Vedmoch M | ⇔ | 432 | 3 : 2 | 11-4 9-11 7-11 11-2 12-10 | +2.7 |
5 Arp 2022 20:00
Tournament А18
Skulina B | 483 | 4 place | -17.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Levicky Ja | ⇔ | 478 | 2 : 3 | 10-12 11-8 8-11 11-9 6-11 | -4.2 | |
22:29 | gr | Levicky Ja | ⇔ | 478 | 0 : 3 | 9-11 6-11 4-11 | -8.4 | |
21:00 | gr | Zientek Z | ⇔ | 520 | 0 : 3 | 5-11 7-11 9-11 | -5 | |
20:00 | gr | Darin K | ⇔ | 610 | 2 : 3 | 8-11 11-5 6-11 11-8 3-11 | 0 |