Pazout Daniel ID: 3979
Profile / Tournaments / History games / Opponents / Other tournaments
17 Mar 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pazout D | 534 | 4 place | -10.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Barta M | ⇔ | 520 | 2 : 3 | 11-13 13-11 11-9 5-11 9-11 | -4.6 | |
18:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 560 | 1 : 3 | 6-11 13-11 6-11 0-11 | -4.5 | |
17:02 | gr | Pleskot Ja | ⇔ | 513 | 2 : 3 | 11-8 4-11 9-11 11-4 8-11 | -4.9 | |
16:30 | gr | Barta M | ⇔ | 520 | 3 : 2 | 11-8 9-11 11-6 14-16 11-3 | +3.4 |
1 Mar 2024 16:00
Tournament A14. league 500-550
Pazout D | 514 | 1 place | +21.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:36 | Final | Holovatiuk Yu | ⇔ | 497 | 3 : 0 | 11-6 14-12 13-11 | +6.6 | |
18:21 | gr | Barta To | ⇔ | 521 | 3 : 1 | 11-9 6-11 11-5 11-1 | +6.4 | |
17:58 | gr | Klimenta Mi | ⇔ | 485 | 3 : 1 | 11-6 9-11 11-5 11-5 | +4.3 | |
16:00 | gr | Holovatiuk Yu | ⇔ | 497 | 3 : 2 | 5-11 9-11 13-11 11-5 11-3 | +3.3 |
24 Jan 2024 12:00
Tournament A14. league 450-500
Pazout D | 500 | 2 place | +13.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 527 | 1 : 3 | 10-12 11-6 5-11 6-11 | -4.4 | |
14:30 | gr | Vrbecky D | ⇔ | 451 | 3 : 1 | 6-11 11-6 11-2 11-4 | +3 | |
13:30 | gr | Hejduk A | ⇔ | 490 | 3 : 0 | 11-5 12-10 14-12 | +7.1 | |
12:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 527 | 3 : 1 | 12-14 11-5 11-9 12-10 | +7.6 |
12 Jan 2024 16:00
Tournament A12. league 450-500
Pazout D | 492 | 3 place | +9.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:02 | 3rd | Varecka M | ⇔ | 500 | 3 : 0 | 11-4 12-10 11-4 | +8.7 | |
18:30 | gr | Svec J | ⇔ | 487 | 3 : 2 | 8-11 6-11 11-5 11-9 11-6 | +3.8 | |
17:00 | gr | Varecka M | ⇔ | 500 | 3 : 2 | 11-13 11-4 7-11 11-9 11-9 | +4.3 | |
16:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 493 | 0 : 3 | 6-11 11-13 11-13 | -7.9 |
7 Jan 2024 08:00
Tournament A14. league 500-550
Pazout D | 517 | 4 place | -25.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Sulava L | ⇔ | 517 | 1 : 3 | 5-11 11-7 7-11 9-11 | -6 | |
10:30 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 514 | 0 : 3 | 9-11 9-11 8-11 | -8.2 | |
09:00 | gr | Pleskot Ja | ⇔ | 530 | 1 : 3 | 6-11 7-11 17-15 8-11 | -5.2 | |
08:00 | gr | Sulava L | ⇔ | 517 | 1 : 3 | 11-9 6-11 6-11 8-11 | -6 |
24 Dec 2023 20:00
Tournament A12. league 500-550
Pazout D | 531 | 4 place | -13.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 | 3rd | Tacinec M | ⇔ | 539 | 1 : 3 | 11-7 7-11 9-11 5-11 | -5.5 | |
22:30 | gr | Pleskot Ja | ⇔ | 514 | 0 : 3 | 9-11 7-11 7-11 | -9.3 | |
21:30 | gr | Tacinec M | ⇔ | 539 | 3 : 2 | 14-12 10-12 14-12 9-11 11-8 | +4.3 | |
20:30 | gr | Sulava L | ⇔ | 551 | 2 : 3 | 12-10 11-6 8-11 2-11 8-11 | -3.2 |
22 Dec 2023 12:00
Tournament A12. league 450-500
Pazout D | 512 | 1 place | +19.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Hejduk A | ⇔ | 485 | 3 : 1 | 11-7 11-8 9-11 15-13 | +4.4 | |
14:03 | gr | Vilhan M | ⇔ | 514 | 3 : 2 | 11-7 11-13 4-11 11-7 11-2 | +4.1 | |
13:06 | gr | Svec J | ⇔ | 506 | 3 : 1 | 6-11 11-4 11-9 13-11 | +5.6 | |
12:00 | gr | Hejduk A | ⇔ | 485 | 3 : 1 | 11-2 11-9 10-12 11-4 | +4.4 |
19 Sep 2023 20:00
Tournament A14. league 500-550
Pazout D | 530 | 3 place | -17.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Vrabec M | ⇔ | 502 | 3 : 1 | 11-8 5-11 11-9 11-3 | +4.4 | |
22:31 | gr | Vrabec M | ⇔ | 502 | 1 : 3 | 11-8 15-17 5-11 9-11 | -7.7 | |
21:01 | gr | Pelikan Jo | ⇔ | 514 | 1 : 3 | 0-11 11-7 11-13 6-11 | -6.9 | |
20:00 | gr | Krok L | ⇔ | 507 | 1 : 3 | 8-11 13-11 10-12 7-11 | -7.4 |
13 Sep 2023 12:00
Tournament A12. league 500-550
Pazout D | 569 | 4 place | -39.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Madle L | ⇔ | 493 | 1 : 3 | 10-12 11-6 11-13 8-11 | -10.6 | |
14:02 | gr | Vrabec M | ⇔ | 529 | 1 : 3 | 11-8 7-11 6-11 9-11 | -8.4 | |
13:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 518 | 2 : 3 | 11-9 6-11 12-10 5-11 11-13 | -6 | |
12:30 | gr | Madle L | ⇔ | 493 | 0 : 3 | 9-11 9-11 11-13 | -14.1 |
13 Arp 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Pazout D | 591 | 4 place | -21.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Grill J | ⇔ | 631 | 0 : 3 | 2-11 5-11 7-11 | -4.7 | |
14:30 | gr | Trinta M | ⇔ | 602 | 0 : 3 | 5-11 4-11 7-11 | -7.1 | |
13:30 | gr | Grill J | ⇔ | 631 | 0 : 3 | 4-11 3-11 6-11 | -4.7 | |
12:30 | gr | Cermak V | ⇔ | 626 | 0 : 3 | 8-11 4-11 10-12 | -5.2 |
2 Arp 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Pazout D | 592 | 2 place | -1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Placek M | ⇔ | 622 | 2 : 3 | 11-8 11-6 8-11 8-11 5-11 | -2.8 | |
14:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 577 | 0 : 3 | 9-11 10-12 5-11 | -9.2 | |
13:00 | gr | Longin M | ⇔ | 621 | 3 : 2 | 10-12 8-11 11-5 11-7 11-7 | +5.2 | |
12:00 | gr | Placek M | ⇔ | 622 | 3 : 2 | 6-11 11-9 11-7 13-15 11-3 | +5.2 |
1 Arp 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Pazout D | 606 | 4 place | -14.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Cermak V | ⇔ | 604 | 0 : 3 | 7-11 9-11 9-11 | -8.2 | |
10:30 | gr | Rygl L | ⇔ | 611 | 1 : 3 | 2-11 7-11 11-7 8-11 | -5.7 | |
09:30 | gr | Briza F | ⇔ | 634 | 1 : 3 | 11-7 9-11 9-11 7-11 | -4.3 | |
08:30 | gr | Cermak V | ⇔ | 604 | 3 : 2 | 14-12 7-11 11-8 7-11 11-3 | +3.9 |
30 Mar 2023 16:00
Tournament A14. league 600-700
Pazout D | 610 | 3 place | -3.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Novotny Ja | ⇔ | 637 | 3 : 1 | 11-6 11-6 6-11 11-7 | +7.6 | |
18:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 588 | 0 : 3 | 11-13 6-11 5-11 | -9.8 | |
17:00 | gr | Longin M | ⇔ | 595 | 0 : 3 | 4-11 8-11 5-11 | -9.2 | |
16:00 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 637 | 3 : 1 | 11-9 11-6 9-11 13-11 | +7.6 |
22 Mar 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Pazout D | 633 | 4 place | -22.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:08 | 3rd | Cermak V | ⇔ | 613 | 0 : 3 | 8-11 10-12 10-12 | -9.6 | |
14:00 | gr | Cermak V | ⇔ | 613 | 1 : 3 | 8-11 11-6 9-11 7-11 | -7.2 | |
13:30 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 524 | 3 : 1 | 11-7 11-7 10-12 11-7 | 0 | |
12:02 | gr | Smrcek M | ⇔ | 635 | 1 : 3 | 6-11 7-11 11-7 11-13 | -5.9 |
20 Mar 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Pazout D | 634 | 3 place | -0.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Svec J | ⇔ | 561 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-9 | +2.2 | |
10:00 | gr | Cermak V | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 7-11 11-8 11-9 12-10 | +5 | |
09:30 | gr | Svec J | ⇔ | 561 | 3 : 1 | 9-11 11-3 11-7 11-7 | +1.6 | |
08:01 | gr | Regner M-n | ⇔ | 611 | 0 : 3 | 7-11 10-12 3-11 | -9.9 |
30 Oct 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Pazout D | 646 | 3 place | -11.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 3rd | Plachy Ji | ⇔ | 610 | 3 : 2 | 11-6 9-11 5-11 11-7 11-6 | +2.5 | |
15:00 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 610 | 3 : 0 | 11-6 11-8 11-7 | +5.1 | |
14:30 | gr | Placek M | ⇔ | 564 | 1 : 3 | 6-11 6-11 11-9 5-11 | -11 | |
13:08 | gr | Picha D | ⇔ | 601 | 1 : 3 | 4-11 11-13 11-7 2-11 | -8.7 |
28 Oct 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Pazout D | 646 | 3 place | 0.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Picha D | ⇔ | 618 | 3 : 2 | 5-11 11-9 3-11 11-9 11-3 | +2.9 | |
10:00 | gr | Cmunt M | ⇔ | 624 | 3 : 2 | 9-11 11-3 11-9 5-11 11-7 | +3.1 | |
09:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 634 | 0 : 3 | 9-11 3-11 8-11 | -9 | |
08:00 | gr | Picha D | ⇔ | 618 | 3 : 2 | 8-11 11-8 13-11 10-12 11-7 | +2.9 |
24 Jan 2022 18:00
Tournament A12
Pazout D | 670 | 4 place | -24.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | 3rd | Knot Ja | ⇔ | 643 | 2 : 3 | 11-9 5-11 4-11 11-9 8-11 | -5.1 | |
20:00 | gr | Knot Ja | ⇔ | 643 | 2 : 3 | 8-11 11-9 6-11 11-6 11-13 | -5.1 | |
19:30 | gr | Sudek P | ⇔ | 637 | 1 : 3 | 7-11 11-7 11-13 5-11 | -8 | |
18:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 671 | 1 : 3 | 8-11 11-8 9-11 7-11 | -6 |
23 Dec 2021 18:00
Tournament A14
Pazout D | 650 | 1 place | +21.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | Final | Novak K | ⇔ | 652 | 3 : 2 | 7-11 11-7 12-14 11-7 11-7 | +4.1 | |
20:10 | gr | Novak K | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-5 | +8.2 | |
19:36 | gr | Kolar M | ⇔ | 652 | 3 : 2 | 7-11 7-11 12-10 11-7 11-6 | +4.1 | |
18:01 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 11-7 11-8 9-11 11-9 | +4.5 |
16 Dec 2021 18:00
Tournament A14
Pazout D | 633 | 1 place | +17.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:32 | Final | Andel Ja | ⇔ | 664 | 3 : 2 | 3-11 11-9 8-11 11-6 13-11 | +5.2 | |
20:01 | gr | Andrle T | ⇔ | 662 | 3 : 1 | 11-8 10-12 11-4 11-2 | +7.7 | |
19:00 | gr | Facek P | ⇔ | 619 | 1 : 3 | 7-11 6-11 11-3 7-11 | -6.9 | |
18:31 | gr | Andel Ja | ⇔ | 664 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-7 | +10.4 |
8 Dec 2021 18:00
Tournament A14
Pazout D | 625 | 1 place | +8.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | Final | Andel Ja | ⇔ | 643 | 3 : 2 | 12-10 8-11 6-11 13-11 11-7 | +4.7 | |
20:02 | gr | Kucirek O | ⇔ | 600 | 1 : 3 | 5-11 11-9 5-11 8-11 | -7.5 | |
19:00 | gr | Facek P | ⇔ | 614 | 3 : 2 | 11-3 6-11 7-11 12-10 11-5 | +3.5 | |
18:30 | gr | Andel Ja | ⇔ | 643 | 3 : 1 | 6-11 11-9 11-6 11-7 | +7.1 |
16 Nov 2021 18:00
Tournament A14
Pazout D | 626 | 3 place | -0.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 610 | 3 : 1 | 9-11 11-3 11-5 11-5 | +5 | |
20:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 645 | 0 : 3 | 5-11 8-11 9-11 | -6.5 | |
19:33 | gr | Kucirek O | ⇔ | 610 | 3 : 1 | 11-1 9-11 11-4 11-8 | +5 | |
18:39 | gr | Leopold M | ⇔ | 615 | 2 : 3 | 11-7 5-11 5-11 11-5 6-11 | -4.4 |
29 Oct 2021 17:00
Tournament A14
Pazout D | 623 | 2 place | +3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Final | Cmunt M | ⇔ | 618 | 0 : 3 | 8-11 8-11 11-13 | -8.4 | |
19:02 | gr | Cmunt M | ⇔ | 618 | 3 : 2 | 11-7 10-12 11-8 8-11 11-9 | +3.8 | |
18:30 | gr | Kucirek O | ⇔ | 600 | 3 : 2 | 11-6 5-11 11-5 9-11 11-7 | +3.1 | |
17:06 | gr | Sudek P | ⇔ | 597 | 3 : 1 | 11-9 11-8 4-11 11-7 | +4.4 |
23 Oct 2021 17:00
Tournament A12
Pazout D | 632 | 4 place | -9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 3rd | Novak K | ⇔ | 659 | 1 : 3 | 11-9 9-11 6-11 6-11 | -4.4 | |
19:30 | gr | Postelt V | ⇔ | 638 | 1 : 3 | 11-4 5-11 3-11 11-13 | -5.7 | |
18:30 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 682 | 0 : 3 | 6-11 8-11 9-11 | -4 | |
17:30 | gr | Novak K | ⇔ | 659 | 3 : 2 | 8-11 11-7 3-11 11-6 11-8 | +5.1 |
19 Sep 2021 09:00
Tournament A12
Pazout D | 629 | 2 place | +4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:31 | Final | Jablonovsky Ja | ⇔ | 666 | 2 : 3 | 8-11 15-13 7-11 11-4 2-11 | -2.5 | |
11:34 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 666 | 1 : 3 | 11-7 13-15 8-11 10-12 | -3.8 | |
10:30 | gr | Pycha P | ⇔ | 703 | 3 : 0 | 12-10 14-12 11-6 | +13.9 | |
09:30 | gr | Cmunt M | ⇔ | 625 | 2 : 3 | 6-11 7-11 11-6 11-6 10-12 | -4.2 |
3 Sep 2021 17:00
Tournament A12
Pazout D | 631 | 3 place | -1.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:02 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 601 | 3 : 0 | 14-12 11-8 13-11 | +5.6 | |
19:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 601 | 3 : 0 | 11-6 11-9 11-9 | +5.6 | |
18:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 616 | 0 : 3 | 9-11 10-12 7-11 | -9.2 | |
17:01 | gr | Smrcek M | ⇔ | 671 | 1 : 3 | 3-11 11-8 9-11 9-11 | -3.6 |
29 Aug 2021 09:00
Tournament A12
Pazout D | 617 | 2 place | +13.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 696 | 1 : 3 | 10-12 2-11 11-5 3-11 | -1.3 | |
11:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 620 | 3 : 1 | 11-7 9-11 11-8 11-8 | +6.2 | |
10:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 696 | 1 : 3 | 3-11 5-11 11-9 9-11 | -1.3 | |
09:34 | gr | Dolezal V | ⇔ | 676 | 3 : 1 | 11-7 13-11 8-11 11-8 | +9.5 |
25 Aug 2021 17:00
Tournament A12
Pazout D | 619 | 3 place | -1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 612 | 3 : 0 | 11-8 11-9 11-6 | +7.4 | |
19:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 628 | 0 : 3 | 7-11 11-13 7-11 | -7.3 | |
18:30 | gr | Kucirek O | ⇔ | 612 | 3 : 2 | 4-11 3-11 12-10 11-3 11-8 | +3.7 | |
17:30 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 628 | 1 : 3 | 6-11 7-11 11-7 8-11 | -5.5 |
27 May 2021 21:00
Tournament A12
Pazout D | 620 | 4 place | -0.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:33 | gr | Novak K | ⇔ | 642 | 2 : 3 | 10-12 11-6 7-11 11-9 11-13 | -3.1 | |
22:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 628 | 2 : 3 | 7-11 12-10 12-10 4-11 3-11 | -3.7 | |
21:00 | gr | Bartos Ji | ⇔ | 640 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-9 | +9.6 | |
00:11 | 3rd | Bartos Ji | ⇔ | 640 | 2 : 3 | 12-10 13-15 11-3 13-15 4-11 | -3.2 |
22 May 2021 17:00
Tournament A12
Pazout D | 638 | 4 place | -18 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:02 | 3rd | Bartos Ji | ⇔ | 640 | 1 : 3 | 8-11 6-11 11-4 8-11 | -5.9 | |
19:30 | gr | Bartos Ji | ⇔ | 640 | 2 : 3 | 8-11 11-8 11-9 4-11 6-11 | -3.9 | |
18:30 | gr | Pycha P | ⇔ | 670 | 2 : 3 | 11-7 10-12 7-11 11-9 9-11 | -2.7 | |
17:46 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 669 | 0 : 3 | 5-11 7-11 6-11 | -5.5 |
17 May 2021 21:00
Tournament A12
Pazout D | 639 | 2 place | -0.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | gr | Postelt V | ⇔ | 625 | 3 : 0 | 16-14 11-9 11-9 | +6.9 | |
22:30 | gr | Svec J | ⇔ | 617 | 3 : 1 | 8-11 11-1 12-10 11-5 | +4.7 | |
21:24 | gr | Regner M-n | ⇔ | 632 | 0 : 3 | 9-11 7-11 4-11 | -8.5 | |
00:39 | Final | Regner M-n | ⇔ | 632 | 2 : 3 | 8-11 12-10 7-11 11-9 4-11 | -4.3 |
11 May 2021 21:00
Tournament A12
Pazout D | 664 | 4 place | -25.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | gr | Bartos Ji | ⇔ | 651 | 0 : 3 | 13-15 3-11 4-11 | -9 | |
22:32 | gr | Smrcek M | ⇔ | 636 | 1 : 3 | 11-9 4-11 11-13 9-11 | -7.7 | |
21:29 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 690 | 1 : 3 | 9-11 5-11 11-4 4-11 | -4.4 | |
00:05 | 3rd | Prokupek Ja | ⇔ | 690 | 1 : 3 | 4-11 11-7 7-11 7-11 | -4.4 |
4 May 2021 21:00
Tournament A12
Pazout D | 670 | 2 place | -4.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:32 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 670 | 2 : 3 | 6-11 12-10 11-6 4-11 3-11 | -4 | |
22:30 | gr | Facek P | ⇔ | 688 | 3 : 0 | 11-8 11-9 11-9 | +9.5 | |
21:30 | gr | Bartos Ji | ⇔ | 648 | 2 : 3 | 7-11 7-11 11-5 11-9 11-13 | -4.8 | |
00:36 | Final | Prokupek Ja | ⇔ | 670 | 1 : 3 | 8-11 7-11 11-9 6-11 | -6 |
19 Arp 2021 21:00
Tournament A12
Pazout D | 664 | 3 place | +5.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | gr | Novak K | ⇔ | 626 | 2 : 3 | 7-11 11-8 9-11 11-7 7-11 | -5.5 | |
22:00 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 681 | 1 : 3 | 5-11 14-12 5-11 10-12 | -5 | |
21:03 | gr | Barbora A | ⇔ | 697 | 3 : 1 | 11-6 7-11 11-8 11-7 | +8 | |
00:05 | 3rd | Barbora A | ⇔ | 697 | 3 : 1 | 11-6 11-7 10-12 11-3 | +8 |
6 Arp 2021 21:00
Tournament A12
Pazout D | 661 | 3 place | +3.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:32 | gr | Cmunt M | ⇔ | 623 | 3 : 0 | 13-11 11-9 11-9 | +5 | |
22:16 | gr | Kolar M | ⇔ | 700 | 1 : 3 | 5-11 7-11 11-9 8-11 | -3.7 | |
21:23 | gr | Facek P | ⇔ | 703 | 1 : 3 | 3-11 11-6 8-11 7-11 | -3.5 | |
00:01 | 3rd | Cmunt M | ⇔ | 623 | 3 : 0 | 12-10 11-7 11-2 | +5 |
29 Mar 2021 21:00
Tournament A12
Pazout D | 666 | 2 place | -4.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:25 | gr | Pycha P | ⇔ | 645 | 3 : 2 | 11-3 2-11 11-7 7-11 11-8 | +3.2 | |
22:55 | gr | Cmunt M | ⇔ | 627 | 3 : 1 | 11-8 11-7 10-12 12-10 | +3.6 | |
21:32 | gr | Novak K | ⇔ | 616 | 2 : 3 | 11-7 7-11 11-6 8-11 10-12 | -6 | |
01:03 | Final | Novak K | ⇔ | 616 | 2 : 3 | 7-11 11-7 7-11 11-5 4-11 | -6 |
17 Mar 2021 22:00
Tournament A12
Pazout D | 659 | 2 place | +8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:32 | gr | Veselka J | ⇔ | 726 | 0 : 3 | 5-11 8-11 8-11 | -2.7 | |
22:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 673 | 3 : 1 | 11-9 4-11 11-7 11-7 | +6.8 | |
01:33 | Final | Veselka J | ⇔ | 726 | 0 : 3 | 4-11 5-11 6-11 | -2.7 | |
00:30 | gr | Novak K | ⇔ | 659 | 3 : 1 | 11-9 11-7 7-11 11-8 | +6 |
16 Mar 2021 10:00
Tournament A12
Pazout D | 666 | 2 place | -6.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:31 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 606 | 2 : 3 | 11-6 6-11 11-3 5-11 7-11 | -6.4 | |
12:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 594 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-2 | +2.2 | |
11:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 606 | 2 : 3 | 11-5 14-12 9-11 6-11 5-11 | -6.4 | |
10:01 | gr | Svec J | ⇔ | 607 | 3 : 0 | 11-4 11-2 11-4 | +3.2 |
11 Mar 2021 22:00
Tournament A12
Pazout D | 656 | 2 place | +11.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 690 | 0 : 3 | 6-11 5-11 10-12 | -5.3 | |
22:30 | gr | Veselka J | ⇔ | 699 | 3 : 1 | 11-8 8-11 11-9 11-6 | +8.6 | |
01:30 | Final | Veselka J | ⇔ | 699 | 0 : 3 | 8-11 4-11 10-12 | -4.6 | |
00:30 | gr | Pecka V | ⇔ | 703 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-7 | +11.8 |
9 Mar 2021 18:00
Tournament A12
Pazout D | 652 | 2 place | +4.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | Final | Facek P | ⇔ | 685 | 0 : 3 | 4-11 8-11 8-11 | -5.3 | |
20:36 | gr | Kolar M | ⇔ | 677 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-7 11-4 | +7.5 | |
19:38 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 689 | 3 : 2 | 7-11 10-12 11-6 11-4 11-7 | +5.5 | |
18:43 | gr | Facek P | ⇔ | 685 | 1 : 3 | 11-9 9-11 6-11 4-11 | -4 |
2 Mar 2021 22:00
Tournament A12
Pazout D | 643 | 1 place | +10.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | gr | Smrcek M | ⇔ | 632 | 3 : 2 | 9-11 11-9 16-14 4-11 11-6 | +3.6 | |
22:31 | gr | Cmunt M | ⇔ | 621 | 3 : 1 | 11-4 11-8 5-11 11-6 | +4.7 | |
01:30 | Final | Facek P | ⇔ | 675 | 3 : 2 | 8-11 3-11 11-7 12-10 11-8 | +5.3 | |
00:00 | gr | Facek P | ⇔ | 675 | 1 : 3 | 10-12 14-12 7-11 7-11 | -4 |
20 Feb 2021 14:00
Tournament A12
Pazout D | 620 | 1 place | +23.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | Final | Cmunt M | ⇔ | 615 | 3 : 1 | 11-8 11-5 8-11 11-6 | +5.7 | |
16:01 | gr | Svec J | ⇔ | 619 | 3 : 1 | 7-11 11-9 12-10 11-3 | +6 | |
15:30 | gr | Andrle T | ⇔ | 610 | 3 : 1 | 11-9 16-14 6-11 11-9 | +5.4 | |
14:10 | gr | Cmunt M | ⇔ | 615 | 3 : 1 | 7-11 11-5 11-9 11-0 | +5.7 |
11 Feb 2021 18:00
Tournament A12
Pazout D | 632 | 4 place | -12.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:03 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 645 | 0 : 3 | 10-12 7-11 7-11 | -7 | |
20:31 | gr | Kucirek O | ⇔ | 645 | 3 : 2 | 11-5 7-11 12-10 11-13 11-9 | +4.5 | |
19:30 | gr | Facek P | ⇔ | 662 | 0 : 3 | 6-11 9-11 9-11 | -5.6 | |
18:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 661 | 1 : 3 | 9-11 12-10 8-11 8-11 | -4.3 |
29 Jan 2021 18:00
Tournament A12
Pazout D | 655 | 4 place | -22.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:01 | 3rd | Smrcek M | ⇔ | 664 | 2 : 3 | 11-4 8-11 11-6 8-11 4-11 | -3.6 | |
20:30 | gr | Facek P | ⇔ | 653 | 0 : 3 | 5-11 8-11 6-11 | -8.1 | |
19:02 | gr | Smrcek M | ⇔ | 664 | 0 : 3 | 0-11 6-11 11-13 | -7.3 | |
18:02 | gr | Knot Ja | ⇔ | 700 | 1 : 3 | 11-8 7-11 6-11 7-11 | -3.3 |
17 Jan 2021 18:00
Tournament A12
Pazout D | 628 | 1 place | +27.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | Final | Cmunt M | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 11-6 13-11 11-9 | +9.9 | |
20:00 | gr | Cmunt M | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 11-2 12-10 11-7 | +9.9 | |
19:00 | gr | Svec J | ⇔ | 600 | 3 : 2 | 11-9 11-8 4-11 9-11 11-8 | +2.9 | |
18:30 | gr | Sudek P | ⇔ | 577 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-4 | +3.9 |
8 Jan 2021 20:00
Tournament A12
Pazout D | 614 | 3 place | +14.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:02 | 3rd | Facek P | ⇔ | 673 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-6 | +12.7 | |
22:32 | gr | Cmunt M | ⇔ | 647 | 1 : 3 | 10-12 11-4 6-11 4-11 | -4 | |
21:31 | gr | Facek P | ⇔ | 673 | 3 : 1 | 9-11 11-8 12-10 11-8 | +9.5 | |
20:38 | gr | Kolar M | ⇔ | 658 | 0 : 3 | 3-11 9-11 12-14 | -4.5 |
2 Jan 2021 15:30
Tournament A12
Pazout D | 607 | 2 place | +7.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:02 | Final | Cmunt M | ⇔ | 630 | 2 : 3 | 7-11 11-9 4-11 11-5 6-11 | -3.1 | |
18:05 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 590 | 3 : 2 | 11-6 11-8 6-11 5-11 11-9 | +3.3 | |
16:30 | gr | Cmunt M | ⇔ | 630 | 1 : 3 | 10-12 11-13 11-8 9-11 | -4.6 | |
15:35 | gr | Kolar M | ⇔ | 651 | 3 : 0 | 12-10 11-8 11-6 | +11.5 |
16 Dec 2020 18:00
Tournament A12
Pazout D | 599 | 4 place | +7.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 | 3rd | Cmunt M | ⇔ | 628 | 2 : 3 | 11-5 11-6 10-12 3-11 3-11 | -2.8 | |
20:39 | gr | Cmunt M | ⇔ | 628 | 1 : 3 | 7-11 14-12 3-11 7-11 | -4.2 | |
19:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 727 | 3 : 0 | 11-6 11-5 11-5 | +18.2 | |
18:37 | gr | Knot Ja | ⇔ | 658 | 0 : 3 | 10-12 3-11 4-11 | -3.3 |
4 Oct 2020 09:00
Tournament A12
Pazout D | 612 | 4 place | -13.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | 3rd | Sudek P | ⇔ | 618 | 0 : 3 | 4-11 10-12 10-12 | -7.6 | |
10:59 | gr | Sudek P | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 12-10 10-12 11-8 11-4 | +6.3 | |
10:00 | gr | Cmunt M | ⇔ | 605 | 1 : 3 | 4-11 11-4 16-18 7-11 | -6.4 | |
09:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 577 | 2 : 3 | 11-9 12-14 7-11 11-8 9-11 | -5.4 |
22 Sep 2020 17:00
Tournament A12
Pazout D | 596 | 1 place | +17.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:31 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 610 | 3 : 0 | 11-8 11-2 11-6 | +9.1 | |
19:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 610 | 3 : 1 | 11-8 8-11 11-3 11-8 | +6.8 | |
18:32 | gr | Knot Ja | ⇔ | 639 | 3 : 2 | 11-9 11-5 3-11 4-11 12-10 | +5.7 | |
17:47 | gr | Bartunek R | ⇔ | 630 | 0 : 3 | 7-11 8-11 9-11 | -5.3 |
15 Sep 2020 17:00
Tournament A12
Pazout D | 580 | 1 place | +16.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:31 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 630 | 3 : 2 | 8-11 9-11 11-5 11-8 11-5 | +6 | |
19:03 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 630 | 2 : 3 | 8-11 11-8 7-11 11-6 4-11 | -2 | |
18:00 | gr | Svec J | ⇔ | 580 | 3 : 2 | 9-11 13-11 11-6 6-11 12-10 | +4 | |
17:31 | gr | Cmunt M | ⇔ | 580 | 3 : 0 | 16-14 11-7 11-8 | +8 |