Regner Milan ID: 3977
Profile / Tournaments / History games / Opponents / Other tournaments
26 Mar 2024 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 623 | 3 place | -10 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Grill J | ⇔ | 592 | 3 : 1 | 11-4 11-4 8-11 11-9 | +4.2 | |
22:30 | gr | Janata T | ⇔ | 611 | 0 : 3 | 7-11 9-11 4-11 | -8.9 | |
21:00 | gr | Pastorek O | ⇔ | 641 | 3 : 2 | 11-8 7-11 11-3 10-12 11-2 | +4.7 | |
20:00 | gr | Grill J | ⇔ | 592 | 0 : 3 | 6-11 2-11 5-11 | -10.4 |
24 Mar 2024 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 624 | 2 place | -1.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Pastorek O | ⇔ | 621 | 1 : 3 | 11-9 2-11 4-11 10-12 | -6.2 | |
10:03 | gr | Briska Ja | ⇔ | 622 | 3 : 1 | 11-9 7-11 11-4 20-18 | +5.8 | |
09:07 | gr | Pastorek O | ⇔ | 621 | 2 : 3 | 11-9 5-11 11-7 9-11 7-11 | -4.1 | |
08:33 | gr | Grill J | ⇔ | 593 | 3 : 2 | 11-7 9-11 12-14 11-4 11-2 | +2.8 |
22 Mar 2024 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 623 | 3 place | +2.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Grill J | ⇔ | 618 | 3 : 0 | 11-9 11-3 11-7 | +7.6 | |
14:30 | gr | Krauter G | ⇔ | 625 | 0 : 3 | 8-11 9-11 9-11 | -7.8 | |
13:01 | gr | Grill J | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 8-11 11-5 11-8 11-3 | +5.7 | |
12:02 | gr | Briska Ja | ⇔ | 630 | 2 : 3 | 10-12 11-8 7-11 11-6 15-17 | -3.7 |
18 Mar 2024 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 606 | 1 place | +17.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Malek L | ⇔ | 580 | 3 : 2 | 9-11 11-6 11-13 11-4 11-7 | +2.9 | |
14:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 577 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-8 | +5.7 | |
13:04 | gr | Malek L | ⇔ | 580 | 3 : 1 | 11-13 11-6 11-8 11-7 | +4.4 | |
12:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 598 | 3 : 2 | 11-8 8-11 12-10 7-11 11-9 | +3.7 |
17 Mar 2024 16:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 610 | 3 place | -3.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Kolenic T | ⇔ | 591 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-8 | +6.5 | |
18:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 593 | 1 : 3 | 9-11 14-12 5-11 7-11 | -7 | |
17:31 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 588 | 0 : 3 | 11-13 7-11 10-12 | -9.7 | |
16:00 | gr | Kolenic T | ⇔ | 591 | 3 : 0 | 11-5 11-3 11-6 | +6.5 |
15 Mar 2024 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 619 | 4 place | -9.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Janata T | ⇔ | 618 | 1 : 3 | 6-11 11-8 9-11 6-11 | -6.1 | |
22:30 | gr | Krok L | ⇔ | 590 | 3 : 1 | 11-9 12-10 5-11 11-5 | +4.2 | |
21:00 | gr | Placek M | ⇔ | 626 | 2 : 3 | 11-3 8-11 10-12 12-10 5-11 | -3.8 | |
20:00 | gr | Janata T | ⇔ | 618 | 2 : 3 | 11-9 8-11 6-11 16-14 3-11 | -4.1 |
12 Mar 2024 16:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 598 | 1 place | +22.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 599 | 3 : 2 | 11-8 11-9 10-12 7-11 11-5 | +4.1 | |
18:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 599 | 3 : 1 | 9-11 11-3 11-6 11-5 | +6.1 | |
17:30 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 547 | 3 : 0 | 13-11 12-10 11-8 | +3.9 | |
16:02 | gr | Grill J | ⇔ | 591 | 3 : 0 | 16-14 11-9 11-3 | +7.5 |
4 Mar 2024 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 632 | 4 place | -34.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Malek L | ⇔ | 616 | 0 : 3 | 4-11 9-11 8-11 | -9.3 | |
14:30 | gr | Malek L | ⇔ | 616 | 0 : 3 | 8-11 7-11 5-11 | -9.3 | |
13:30 | gr | Pecka V | ⇔ | 639 | 0 : 3 | 9-11 8-11 5-11 | -7.4 | |
12:31 | gr | Krauter G | ⇔ | 594 | 1 : 3 | 11-7 8-11 5-11 4-11 | -8.3 |
2 Mar 2024 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 624 | 1 place | +8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:53 | Final | Malek L | ⇔ | 612 | 3 : 1 | 11-7 9-11 11-4 13-11 | +5.3 | |
14:36 | gr | Briska Ja | ⇔ | 630 | 3 : 2 | 11-7 14-12 8-11 7-11 11-6 | +4.2 | |
13:31 | gr | Malek L | ⇔ | 612 | 0 : 3 | 9-11 5-11 9-11 | -9 | |
12:30 | gr | Cmunt M | ⇔ | 644 | 3 : 1 | 8-11 11-3 13-11 11-6 | +7.2 |
1 Mar 2024 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 611 | 1 place | +14.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Janata T | ⇔ | 602 | 3 : 1 | 10-12 13-11 11-8 12-10 | +5.5 | |
14:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 576 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-4 | +5.2 | |
13:30 | gr | Janata T | ⇔ | 602 | 3 : 0 | 11-8 11-9 11-7 | +7.3 | |
12:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 606 | 2 : 3 | 11-13 8-11 11-6 11-8 8-11 | -4.2 |
29 Feb 2024 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 604 | 3 place | +6.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Malek L | ⇔ | 630 | 3 : 1 | 6-11 14-12 11-9 11-2 | +7.5 | |
14:30 | gr | Krauter G | ⇔ | 618 | 0 : 3 | 7-11 8-11 8-11 | -6.9 | |
13:34 | gr | Janousek L | ⇔ | 658 | 2 : 3 | 11-5 11-6 4-11 6-11 9-11 | -1.9 | |
12:30 | gr | Malek L | ⇔ | 630 | 3 : 1 | 11-9 12-10 6-11 13-11 | +7.5 |
27 Feb 2024 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 608 | 3 place | -2.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:08 | 3rd | Malek L | ⇔ | 644 | 3 : 2 | 7-11 11-8 11-5 9-11 11-3 | +5.5 | |
14:41 | gr | Briska Ja | ⇔ | 620 | 2 : 3 | 7-11 11-7 5-11 11-6 9-11 | -3.5 | |
13:00 | gr | Malek L | ⇔ | 644 | 2 : 3 | 11-6 13-11 7-11 7-11 3-11 | -2.5 | |
12:00 | gr | Smrcek M | ⇔ | 662 | 1 : 3 | 8-11 4-11 11-8 4-11 | -2.8 |
26 Feb 2024 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 624 | 4 place | -16.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Janata T | ⇔ | 581 | 0 : 3 | 3-11 6-11 6-11 | -11.5 | |
14:31 | gr | Janata T | ⇔ | 581 | 3 : 2 | 2-11 3-11 11-7 11-9 11-5 | +2.3 | |
13:01 | gr | Placek M | ⇔ | 626 | 2 : 3 | 5-11 11-6 9-11 11-9 2-11 | -3.9 | |
12:04 | gr | Malek L | ⇔ | 638 | 2 : 3 | 11-6 7-11 11-7 7-11 8-11 | -3.4 |
25 Feb 2024 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 616 | 1 place | +9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Pastorek O | ⇔ | 628 | 3 : 2 | 7-11 13-11 11-6 9-11 11-5 | +4.5 | |
14:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 608 | 3 : 1 | 12-14 11-6 11-7 11-7 | +5.5 | |
13:30 | gr | Pastorek O | ⇔ | 628 | 0 : 3 | 5-11 9-11 9-11 | -7.1 | |
12:01 | gr | Grill J | ⇔ | 584 | 3 : 0 | 15-13 11-6 11-9 | +5.4 |
17 Feb 2024 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 632 | 4 place | -15.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 608 | 1 : 3 | 3-11 4-11 11-3 8-11 | -7.4 | |
22:01 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 616 | 2 : 3 | 11-5 13-11 8-11 8-11 7-11 | -4.6 | |
21:01 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 608 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-6 | +6.1 | |
20:32 | gr | Janata T | ⇔ | 569 | 1 : 3 | 11-7 4-11 5-11 6-11 | -9.7 |
16 Feb 2024 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 617 | 1 place | +15.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Grill J | ⇔ | 565 | 3 : 1 | 8-11 11-6 11-9 11-4 | +2.9 | |
14:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 589 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-8 | +5.8 | |
13:30 | gr | Grill J | ⇔ | 565 | 3 : 1 | 11-4 7-11 11-5 11-7 | +2.9 | |
12:02 | gr | Krauter G | ⇔ | 589 | 3 : 2 | 11-8 5-11 7-11 12-10 11-1 | +2.9 |
14 Feb 2024 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 614 | 2 place | +3.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kulhanek P-l | ⇔ | 581 | 1 : 3 | 11-6 7-11 10-12 7-11 | -8 | |
14:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 581 | 3 : 0 | 11-9 11-9 13-11 | +5.4 | |
13:36 | gr | Kolar M | ⇔ | 539 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-4 | +2 | |
12:00 | gr | Leopold M | ⇔ | 560 | 3 : 0 | 11-3 11-6 11-3 | +3.7 |
12 Feb 2024 16:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 607 | 1 place | +8.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:31 | Final | Janata T | ⇔ | 572 | 3 : 2 | 9-11 10-12 11-3 11-7 11-6 | +2.6 | |
18:00 | gr | Janata T | ⇔ | 572 | 2 : 3 | 11-9 7-11 15-13 10-12 4-11 | -5.4 | |
17:30 | gr | Barta M | ⇔ | 557 | 3 : 0 | 11-6 11-8 11-1 | +4 | |
16:00 | gr | Grill J | ⇔ | 585 | 3 : 0 | 13-11 11-8 11-8 | +6.2 |
10 Feb 2024 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 604 | 3 place | +2.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 551 | 3 : 0 | 11-2 11-7 11-4 | +3.7 | |
14:01 | gr | Janata T | ⇔ | 590 | 0 : 3 | 8-11 8-11 4-11 | -9.2 | |
13:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 551 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-9 | +3.7 | |
12:00 | gr | Barta M | ⇔ | 569 | 3 : 1 | 12-14 14-12 11-7 11-7 | +3.9 |
9 Feb 2024 16:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 609 | 3 place | -4.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:02 | 3rd | Kulhanek P-l | ⇔ | 581 | 3 : 2 | 11-7 11-4 7-11 9-11 13-11 | +2.9 | |
18:00 | gr | Grill J | ⇔ | 588 | 2 : 3 | 8-11 14-12 11-7 5-11 7-11 | -4.8 | |
17:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 592 | 1 : 3 | 4-11 11-3 9-11 10-12 | -7 | |
16:30 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-7 11-6 | +4.3 |
8 Feb 2024 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 604 | 4 place | +5.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Placek M | ⇔ | 633 | 2 : 3 | 8-11 11-8 11-4 3-11 9-11 | -2.8 | |
14:30 | gr | Malek L | ⇔ | 667 | 1 : 3 | 1-11 11-4 14-16 10-12 | -2.2 | |
13:30 | gr | Janousek L | ⇔ | 630 | 3 : 2 | 11-5 10-12 5-11 11-8 11-8 | +5.1 | |
12:30 | gr | Placek M | ⇔ | 633 | 3 : 2 | 6-11 8-11 11-8 11-3 13-11 | +5.2 |
6 Feb 2024 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 606 | 3 place | -2.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:06 | 3rd | Sudek P | ⇔ | 590 | 3 : 2 | 12-10 7-11 12-10 6-11 11-5 | +3.3 | |
14:01 | gr | Malek L | ⇔ | 638 | 1 : 3 | 7-11 5-11 11-8 8-11 | -4.1 | |
13:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 590 | 3 : 0 | 11-4 11-9 12-10 | +6.7 | |
12:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 565 | 1 : 3 | 4-11 10-12 11-9 12-14 | -8.5 |
4 Feb 2024 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 616 | 2 place | -9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Grill J | ⇔ | 574 | 2 : 3 | 11-7 3-11 9-11 11-6 10-12 | -5.7 | |
22:00 | gr | Pecka V | ⇔ | 624 | 3 : 2 | 12-10 5-11 6-11 11-7 11-8 | +4.3 | |
21:00 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 568 | 3 : 1 | 11-8 8-11 11-5 11-8 | +3.1 | |
20:00 | gr | Grill J | ⇔ | 574 | 0 : 3 | 8-11 7-11 5-11 | -11.4 |
31 Jan 2024 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 625 | 4 place | -9.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Janata T | ⇔ | 609 | 1 : 3 | 8-11 11-6 7-11 7-11 | -7 | |
22:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 647 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-7 | +9.8 | |
21:03 | gr | Janata T | ⇔ | 609 | 1 : 3 | 11-5 9-11 9-11 5-11 | -7 | |
20:30 | gr | Pastorek O | ⇔ | 601 | 2 : 3 | 8-11 11-9 11-3 10-12 7-11 | -5 |
28 Jan 2024 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 618 | 1 place | +8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Janata T | ⇔ | 603 | 3 : 2 | 11-4 6-11 3-11 11-9 11-9 | +3.4 | |
14:13 | gr | Malek L | ⇔ | 624 | 3 : 2 | 8-11 11-4 11-7 5-11 12-10 | +4.2 | |
13:13 | gr | Janata T | ⇔ | 603 | 2 : 3 | 11-7 5-11 11-13 12-10 9-11 | -4.6 | |
12:42 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 588 | 3 : 1 | 13-11 9-11 11-3 11-4 | +4.2 |
25 Jan 2024 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 612 | 2 place | +7.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:36 | Final | Kulhanek P-l | ⇔ | 590 | 2 : 3 | 11-4 5-11 11-8 3-11 8-11 | -4.9 | |
14:01 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 590 | 3 : 0 | 11-8 11-9 11-5 | +6.3 | |
13:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 529 | 3 : 0 | 11-8 11-2 11-5 | +1.4 | |
12:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 573 | 3 : 1 | 11-8 8-11 11-8 11-6 | +3.7 |
21 Jan 2024 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 598 | 1 place | +14.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Perny M | ⇔ | 565 | 3 : 2 | 8-11 11-8 12-10 12-14 11-2 | +2.7 | |
10:00 | gr | Perny M | ⇔ | 565 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-7 11-8 | +4 | |
09:30 | gr | Hyrsl Ji | ⇔ | 536 | 3 : 0 | 11-9 14-12 11-8 | +3 | |
08:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 549 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-4 | +4.1 |
18 Jan 2024 20:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 587 | 2 place | +11.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Vrabec D | ⇔ | 563 | 2 : 3 | 6-11 11-6 2-11 11-5 7-11 | -5 | |
22:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 580 | 3 : 1 | 8-11 11-5 11-7 12-10 | +5.6 | |
21:31 | gr | Vrabec D | ⇔ | 563 | 3 : 2 | 8-11 0-11 12-10 11-5 11-8 | +3 | |
20:00 | gr | Picek P | ⇔ | 580 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-6 | +7.4 |
12 Jan 2024 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 601 | 4 place | -13.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:03 | 3rd | Grill J | ⇔ | 574 | 0 : 3 | 3-11 6-11 6-11 | -10.2 | |
14:30 | gr | Grill J | ⇔ | 574 | 3 : 2 | 6-11 10-12 11-9 11-5 11-6 | +2.9 | |
13:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 610 | 2 : 3 | 7-11 11-9 7-11 12-10 11-13 | -3.6 | |
12:00 | gr | Longin M | ⇔ | 626 | 2 : 3 | 11-9 13-15 11-9 8-11 9-11 | -3 |
11 Jan 2024 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 600 | 3 place | +1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 609 | 3 : 1 | 11-9 11-13 11-5 11-5 | +6.6 | |
14:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 609 | 3 : 2 | 5-11 0-11 11-3 11-5 11-5 | +4.4 | |
13:00 | gr | Longin M | ⇔ | 611 | 0 : 3 | 5-11 13-15 9-11 | -7.1 | |
12:00 | gr | Malek L | ⇔ | 625 | 2 : 3 | 13-11 13-11 9-11 7-11 5-11 | -3 |
7 Jan 2024 16:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 600 | 3 place | 0.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 563 | 3 : 1 | 5-11 11-6 11-2 11-9 | +3.8 | |
18:04 | gr | Cmunt M | ⇔ | 628 | 2 : 3 | 11-4 11-6 9-11 7-11 11-13 | -2.9 | |
17:00 | gr | Grill J | ⇔ | 579 | 2 : 3 | 1-11 11-7 7-11 11-8 9-11 | -4.8 | |
16:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 563 | 3 : 1 | 11-1 6-11 11-7 11-9 | +3.8 |
5 Jan 2024 16:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 596 | 1 place | +5.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Kulhanek P-l | ⇔ | 541 | 3 : 2 | 5-11 12-10 11-5 7-11 11-8 | +1.8 | |
18:00 | gr | Grill J | ⇔ | 580 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-8 | +6.8 | |
17:30 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 541 | 3 : 2 | 8-11 12-10 11-6 4-11 11-8 | +1.8 | |
16:00 | gr | Janata T | ⇔ | 594 | 1 : 3 | 8-11 10-12 12-10 5-11 | -6.1 |
4 Jan 2024 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 613 | 2 place | -16.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Skola M | ⇔ | 550 | 1 : 3 | 9-11 12-10 6-11 9-11 | -9.8 | |
14:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 552 | 3 : 2 | 5-11 13-11 11-5 6-11 11-8 | +1.6 | |
13:30 | gr | Skola M | ⇔ | 550 | 1 : 3 | 14-12 5-11 5-11 5-11 | -9.8 | |
12:00 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 519 | 3 : 0 | 11-5 12-10 11-9 | +0.5 |
2 Jan 2024 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 602 | 2 place | +11.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Malek L | ⇔ | 626 | 0 : 3 | 7-11 5-11 8-11 | -6.1 | |
14:37 | gr | Sudek P | ⇔ | 618 | 3 : 2 | 11-5 6-11 11-6 8-11 11-5 | +4.7 | |
13:33 | gr | Malek L | ⇔ | 626 | 3 : 2 | 7-11 11-9 4-11 14-12 11-4 | +5 | |
12:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 629 | 3 : 1 | 4-11 11-7 12-10 13-11 | +7.6 |
25 Dec 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 604 | 3 place | -1.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:17 | 3rd | Briska Ja | ⇔ | 648 | 3 : 2 | 11-5 11-13 9-11 13-11 11-9 | +5.8 | |
10:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 611 | 2 : 3 | 8-11 11-9 8-11 11-8 5-11 | -3.7 | |
09:01 | gr | Briska Ja | ⇔ | 648 | 1 : 3 | 6-11 10-12 11-3 14-16 | -3.3 | |
08:00 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 686 | 2 : 3 | 11-5 11-5 8-11 7-11 6-11 | -0.7 |
24 Dec 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 610 | 4 place | -6.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 | 3rd | Novotny Ja | ⇔ | 638 | 1 : 3 | 7-11 16-14 3-11 10-12 | -4.3 | |
14:30 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 638 | 3 : 2 | 11-6 6-11 13-11 5-11 11-8 | +5.1 | |
13:33 | gr | Briska Ja | ⇔ | 650 | 1 : 3 | 9-11 13-11 8-11 8-11 | -3.6 | |
12:30 | gr | Malek L | ⇔ | 645 | 1 : 3 | 11-7 8-11 5-11 10-12 | -3.9 |
23 Dec 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 615 | 4 place | -4.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:09 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 608 | 2 : 3 | 9-11 11-3 8-11 11-9 9-11 | -4.3 | |
10:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 608 | 2 : 3 | 4-11 11-8 8-11 11-5 4-11 | -4.3 | |
09:00 | gr | Briska Ja | ⇔ | 657 | 2 : 3 | 12-10 11-9 4-11 6-11 8-11 | -2.3 | |
08:00 | gr | Cermak V | ⇔ | 666 | 3 : 2 | 11-7 5-11 11-9 4-11 11-7 | +6 |
21 Dec 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 627 | 3 place | -11.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:02 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 617 | 3 : 1 | 5-11 11-3 11-6 11-6 | +5.4 | |
14:02 | gr | Sudek P | ⇔ | 622 | 2 : 3 | 5-11 11-3 8-11 11-9 8-11 | -4.2 | |
13:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 617 | 1 : 3 | 9-11 8-11 12-10 8-11 | -6.6 | |
12:00 | gr | Malek L | ⇔ | 621 | 1 : 3 | 6-11 11-9 8-11 8-11 | -6.4 |
20 Dec 2023 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 629 | 4 place | -2.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:03 | 3rd | Tuma D | ⇔ | 706 | 2 : 3 | 11-8 11-5 10-12 10-12 8-11 | -0.9 | |
18:31 | gr | Briska Ja | ⇔ | 654 | 2 : 3 | 7-11 11-7 11-8 6-11 6-11 | -3 | |
17:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 706 | 3 : 2 | 10-12 11-8 11-9 7-11 11-8 | +7.1 | |
16:30 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 661 | 0 : 3 | 7-11 6-11 9-11 | -5.5 |
14 Dec 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 633 | 3 place | -3.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Malek L | ⇔ | 653 | 3 : 1 | 11-9 11-6 9-11 11-9 | +7.2 | |
14:30 | gr | Briza F | ⇔ | 681 | 2 : 3 | 11-5 11-6 4-11 8-11 2-11 | -2.1 | |
13:00 | gr | Malek L | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 13-11 12-14 5-11 6-11 | -4.8 | |
12:00 | gr | Janousek L | ⇔ | 669 | 1 : 3 | 11-7 4-11 9-11 8-11 | -3.9 |
12 Dec 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 643 | 4 place | -10.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:04 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 629 | 2 : 3 | 3-11 12-10 4-11 11-4 9-11 | -4.6 | |
14:31 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 629 | 3 : 2 | 5-11 11-8 11-9 6-11 11-9 | +3.4 | |
13:01 | gr | Longin M | ⇔ | 627 | 2 : 3 | 11-7 7-11 11-9 9-11 9-11 | -4.7 | |
12:00 | gr | Smrcek M | ⇔ | 631 | 2 : 3 | 7-11 11-7 8-11 11-6 9-11 | -4.5 |
11 Dec 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 625 | 1 place | +19.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:45 | Final | Janata T | ⇔ | 583 | 3 : 1 | 14-12 9-11 13-11 11-9 | +3.5 | |
22:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 615 | 3 : 1 | 8-11 11-9 11-6 13-11 | +5.4 | |
21:30 | gr | Janata T | ⇔ | 583 | 3 : 0 | 11-9 11-1 11-8 | +4.6 | |
20:00 | gr | Pastorek O | ⇔ | 608 | 3 : 1 | 11-7 8-11 11-4 11-8 | +5 |
6 Dec 2023 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 604 | 1 place | +21.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 614 | 3 : 1 | 4-11 11-1 11-3 11-8 | +6.6 | |
14:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 614 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-6 11-8 | +6.6 | |
13:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 517 | 3 : 0 | 11-4 11-3 11-9 | +1 | |
12:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 587 | 3 : 0 | 11-6 13-11 11-4 | +6.6 |
5 Dec 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 602 | 2 place | +2.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 610 | 2 : 3 | 4-11 10-12 11-6 11-5 5-11 | -3.7 | |
14:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 610 | 3 : 1 | 11-7 11-6 8-11 12-10 | +6.5 | |
13:31 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 563 | 3 : 1 | 11-4 4-11 14-12 11-8 | +3.6 | |
12:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 591 | 2 : 3 | 5-11 5-11 11-7 11-4 6-11 | -4.4 |
4 Dec 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 610 | 4 place | -8.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 559 | 2 : 3 | 9-11 6-11 11-7 11-1 9-11 | -6.1 | |
22:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 559 | 3 : 0 | 11-4 11-3 11-5 | +3.9 | |
21:30 | gr | Barta M | ⇔ | 565 | 3 : 2 | 12-10 6-11 11-8 3-11 11-4 | +2.2 | |
20:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 606 | 0 : 3 | 6-11 9-11 9-11 | -8.3 |
2 Dec 2023 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 611 | 1 place | +0.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Kolar M | ⇔ | 576 | 3 : 1 | 11-6 7-11 11-6 15-13 | +3.9 | |
14:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 576 | 1 : 3 | 11-8 7-11 2-11 5-11 | -8.1 | |
13:30 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 554 | 3 : 2 | 3-11 11-8 11-6 5-11 11-8 | +1.7 | |
12:00 | gr | Barta M | ⇔ | 566 | 3 : 2 | 6-11 11-8 11-8 6-11 11-2 | +2.2 |
1 Dec 2023 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 590 | 1 place | +21.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Kolar M | ⇔ | 571 | 3 : 1 | 7-11 11-9 13-11 11-6 | +4.9 | |
14:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 580 | 3 : 1 | 11-7 11-9 6-11 11-5 | +5.4 | |
13:31 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 562 | 3 : 0 | 11-8 12-10 11-6 | +5.8 | |
12:05 | gr | Kolar M | ⇔ | 571 | 3 : 1 | 11-9 11-13 11-5 11-6 | +4.9 |
29 Nov 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 585 | 2 place | +5.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Dousa T | ⇔ | 611 | 1 : 3 | 8-11 7-11 11-9 3-11 | -4.5 | |
14:00 | gr | Dousa T | ⇔ | 611 | 3 : 1 | 3-11 14-12 11-8 11-1 | +7.5 | |
13:31 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 577 | 2 : 3 | 11-8 11-7 6-11 9-11 9-11 | -4.3 | |
12:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 583 | 3 : 1 | 10-12 11-9 11-8 11-6 | +5.9 |
27 Nov 2023 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 597 | 4 place | -11.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 | 3rd | Grill J | ⇔ | 587 | 1 : 3 | 9-11 11-5 7-11 9-11 | -6.6 | |
18:31 | gr | Grill J | ⇔ | 587 | 3 : 2 | 14-12 9-11 9-11 11-4 11-9 | +3.6 | |
17:00 | gr | Dousa T | ⇔ | 603 | 1 : 3 | 6-11 11-7 9-11 10-12 | -5.6 | |
16:00 | gr | Placek M | ⇔ | 623 | 2 : 3 | 11-7 10-12 8-11 11-4 6-11 | -2.9 |
25 Nov 2023 08:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 590 | 2 place | +7.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Vojtech P | ⇔ | 574 | 0 : 3 | 7-11 8-11 12-14 | -9.3 | |
10:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 584 | 3 : 1 | 11-6 8-11 11-5 11-8 | +5.6 | |
09:33 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 549 | 3 : 1 | 10-12 11-8 11-8 11-8 | +3.5 | |
08:02 | gr | Vojtech P | ⇔ | 574 | 3 : 0 | 12-10 11-5 11-9 | +6.7 |
20 Nov 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 586 | 3 place | +4.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 604 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-5 | +9.4 | |
10:30 | gr | Trinta M | ⇔ | 567 | 0 : 3 | 9-11 8-11 11-13 | -9.5 | |
09:31 | gr | Dousa T | ⇔ | 618 | 2 : 3 | 9-11 13-11 11-8 8-11 9-11 | -2.7 | |
08:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 604 | 3 : 1 | 11-8 11-5 7-11 11-9 | +7.1 |
18 Nov 2023 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 576 | 3 place | +10 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Dousa T | ⇔ | 607 | 3 : 1 | 11-9 11-8 8-11 11-8 | +7.9 | |
18:30 | gr | Dousa T | ⇔ | 607 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-9 | +10.5 | |
17:31 | gr | Longin M | ⇔ | 616 | 1 : 3 | 4-11 11-7 9-11 7-11 | -3.6 | |
16:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 590 | 1 : 3 | 7-11 8-11 11-7 8-11 | -5.2 |
16 Nov 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 568 | 3 place | +8.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:51 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 616 | 3 : 2 | 11-4 11-6 7-11 7-11 15-13 | +5.9 | |
15:21 | gr | Dousa T | ⇔ | 612 | 2 : 3 | 9-11 9-11 11-9 11-8 4-11 | -2.3 | |
14:26 | gr | Trinta M | ⇔ | 573 | 3 : 1 | 11-7 11-3 9-11 11-6 | +6.3 | |
12:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 616 | 2 : 3 | 11-9 2-11 11-5 11-13 11-13 | -2.1 |
14 Nov 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 586 | 4 place | -17.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 612 | 0 : 3 | 5-11 11-13 5-11 | -5.9 | |
14:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 612 | 0 : 3 | 5-11 4-11 12-14 | -5.9 | |
13:30 | gr | Havlicek V | ⇔ | 654 | 0 : 3 | 10-12 6-11 6-11 | -2.5 | |
12:30 | gr | Placek M | ⇔ | 637 | 1 : 3 | 8-11 11-6 8-11 9-11 | -2.9 |
12 Nov 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 579 | 2 place | +7.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:38 | Final | Grill J | ⇔ | 576 | 0 : 3 | 13-15 9-11 7-11 | -8.2 | |
22:01 | gr | Krok L | ⇔ | 567 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-8 | +7 | |
21:30 | gr | Barta M | ⇔ | 513 | 3 : 1 | 9-11 11-7 13-11 11-8 | +2 | |
20:08 | gr | Grill J | ⇔ | 576 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-8 11-9 | +5.8 |
8 Nov 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 569 | 4 place | +9.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 | 3rd | Malek L | ⇔ | 652 | 2 : 3 | 11-6 7-11 8-11 11-8 4-11 | -0.7 | |
14:30 | gr | Malek L | ⇔ | 652 | 2 : 3 | 12-10 6-11 11-8 7-11 10-12 | -0.7 | |
13:30 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 691 | 0 : 3 | 8-11 6-11 2-11 | 0 | |
12:30 | gr | Smrcek M | ⇔ | 668 | 3 : 1 | 11-9 12-10 9-11 11-9 | +12 |
5 Nov 2023 08:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 611 | 4 place | -42 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Fisar T | ⇔ | 567 | 0 : 3 | 9-11 9-11 7-11 | -11.5 | |
10:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 593 | 0 : 3 | 8-11 6-11 11-13 | -9.4 | |
09:31 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 556 | 0 : 3 | 4-11 10-12 5-11 | -12.4 | |
08:02 | gr | Fisar T | ⇔ | 567 | 1 : 3 | 11-5 8-11 12-14 8-11 | -8.7 |
24 Oct 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 607 | 1 place | +4.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Grill J | ⇔ | 552 | 3 : 0 | 11-1 11-9 11-5 | +3.6 | |
22:01 | gr | Grill J | ⇔ | 552 | 2 : 3 | 2-11 9-11 11-4 11-9 8-11 | -6.2 | |
21:30 | gr | Barta M | ⇔ | 545 | 3 : 1 | 5-11 11-7 11-9 11-4 | +2.3 | |
20:02 | gr | Pastorek O | ⇔ | 577 | 3 : 1 | 11-5 11-5 6-11 11-5 | +4.2 |
23 Oct 2023 16:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 601 | 1 place | +7.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 579 | 3 : 0 | 11-9 13-11 11-7 | +6.3 | |
18:01 | gr | Fisar T | ⇔ | 583 | 3 : 2 | 4-11 11-9 11-4 6-11 11-9 | +3.3 | |
17:33 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 579 | 2 : 3 | 11-7 9-11 8-11 11-9 8-11 | -4.9 | |
16:21 | gr | Grill J | ⇔ | 534 | 3 : 1 | 11-8 11-8 8-11 12-10 | +2 |
21 Oct 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 594 | 1 place | +6.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:44 | Final | Kolar M | ⇔ | 559 | 3 : 2 | 11-9 9-11 1-11 13-11 11-8 | +2.6 | |
22:01 | gr | Trinta M | ⇔ | 556 | 2 : 3 | 11-7 7-11 11-7 3-11 6-11 | -5.5 | |
21:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 559 | 3 : 1 | 11-7 11-6 3-11 11-9 | +3.9 | |
20:00 | gr | Grill J | ⇔ | 580 | 3 : 1 | 11-6 7-11 17-15 11-9 | +5.1 |
16 Oct 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 627 | 4 place | -33 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 612 | 2 : 3 | 12-10 6-11 3-11 11-8 9-11 | -4.6 | |
14:00 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 619 | 0 : 3 | 6-11 8-11 9-11 | -8.7 | |
13:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 612 | 1 : 3 | 14-16 11-7 9-11 8-11 | -6.9 | |
12:31 | gr | Trinta M | ⇔ | 568 | 0 : 3 | 10-12 4-11 10-12 | -12.8 |
15 Oct 2023 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 607 | 1 place | +8.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:37 | Final | Trinta M | ⇔ | 578 | 3 : 0 | 11-8 12-10 11-8 | +5.7 | |
10:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 531 | 3 : 1 | 11-9 11-13 11-7 11-4 | +1.4 | |
09:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 580 | 3 : 0 | 14-12 11-7 15-13 | +5.9 | |
08:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 578 | 2 : 3 | 8-11 3-11 11-5 11-7 4-11 | -5.2 |
15 Oct 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 607 | 1 place | +13.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:34 | Final | Havel L 1956 | ⇔ | 542 | 3 : 1 | 17-15 11-5 6-11 13-11 | +2.1 | |
22:02 | gr | Pastorek O | ⇔ | 579 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-6 | +5.8 | |
21:36 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 542 | 3 : 1 | 11-8 13-11 10-12 11-6 | +2.1 | |
20:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 580 | 3 : 2 | 5-11 10-12 11-6 11-6 11-8 | +2.9 |
13 Oct 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 599 | 1 place | +8.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:33 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 572 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-9 | +5.9 | |
22:00 | gr | Tacinec M | ⇔ | 578 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-7 | +6.3 | |
21:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 572 | 0 : 3 | 9-11 10-12 9-11 | -10.1 | |
20:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 568 | 3 : 0 | 11-8 13-11 11-4 | +5.5 |
12 Oct 2023 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 606 | 2 place | -6.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Longin M | ⇔ | 605 | 1 : 3 | 11-5 7-11 7-11 10-12 | -6 | |
14:09 | gr | Longin M | ⇔ | 605 | 0 : 3 | 13-15 2-11 7-11 | -8 | |
13:37 | gr | Trinta M | ⇔ | 586 | 3 : 2 | 11-7 7-11 11-5 7-11 11-8 | +3.2 | |
12:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 574 | 3 : 1 | 14-16 11-9 11-5 11-6 | +4.1 |
11 Oct 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 605 | 2 place | +1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:54 | Final | Sudek P | ⇔ | 579 | 1 : 3 | 11-7 7-11 9-11 6-11 | -7.6 | |
14:10 | gr | Kolar M | ⇔ | 586 | 3 : 0 | 11-6 12-10 11-5 | +6.5 | |
13:20 | gr | Tacinec M | ⇔ | 590 | 3 : 0 | 11-7 11-3 11-9 | +6.8 | |
12:50 | gr | Sudek P | ⇔ | 579 | 2 : 3 | 14-12 8-11 8-11 11-9 8-11 | -5 |
10 Oct 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 604 | 2 place | +1.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kucirek O | ⇔ | 619 | 0 : 3 | 5-11 1-11 10-12 | -6.8 | |
22:30 | gr | Grill J | ⇔ | 609 | 3 : 0 | 12-10 11-8 11-6 | +8.4 | |
21:32 | gr | Kucirek O | ⇔ | 619 | 0 : 3 | 6-11 7-11 10-12 | -6.8 | |
20:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 582 | 3 : 0 | 11-4 11-6 12-10 | +6.3 |
7 Oct 2023 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 602 | 2 place | +2.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:37 | Final | Vojtech P | ⇔ | 589 | 2 : 3 | 11-3 12-10 7-11 10-12 9-11 | -4.5 | |
18:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 610 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-6 11-6 | +6.5 | |
17:33 | gr | Vojtech P | ⇔ | 589 | 2 : 3 | 11-9 5-11 11-7 4-11 8-11 | -4.5 | |
16:01 | gr | Fisera M | ⇔ | 607 | 3 : 2 | 7-11 14-16 15-13 11-6 11-3 | +4.2 |
3 Oct 2023 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 617 | 4 place | -14.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Grill J | ⇔ | 597 | 0 : 3 | 8-11 7-11 2-11 | -9.6 | |
18:01 | gr | Grill J | ⇔ | 597 | 3 : 2 | 11-9 11-8 8-11 6-11 11-6 | +3.2 | |
17:31 | gr | Tazler Ja | ⇔ | 650 | 2 : 3 | 12-10 7-11 9-11 11-9 4-11 | -2.7 | |
16:01 | gr | Longin M | ⇔ | 578 | 2 : 3 | 7-11 11-8 11-4 4-11 5-11 | -5.6 |
1 Oct 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 612 | 2 place | +5.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Briza F | ⇔ | 627 | 0 : 3 | 5-11 10-12 4-11 | -6.8 | |
22:31 | gr | Briza F | ⇔ | 627 | 3 : 0 | 14-12 11-8 11-5 | +9.2 | |
21:30 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 663 | 1 : 3 | 11-2 6-11 7-11 7-11 | -3 | |
20:32 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 646 | 3 : 2 | 11-9 7-11 5-11 11-7 11-4 | +5.3 |
29 Sep 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 593 | 3 place | +19.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:03 | 3rd | Placek M | ⇔ | 629 | 3 : 0 | 11-1 11-4 11-4 | +10.9 | |
10:30 | gr | Briska Ja | ⇔ | 614 | 3 : 2 | 11-9 8-11 12-10 7-11 11-8 | +4.8 | |
09:31 | gr | Placek M | ⇔ | 629 | 3 : 1 | 11-7 4-11 11-9 11-7 | +8.1 | |
08:30 | gr | Briza F | ⇔ | 619 | 1 : 3 | 9-11 10-12 11-6 8-11 | -4.5 |
28 Sep 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 602 | 4 place | -9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:02 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 615 | 1 : 3 | 8-11 13-11 6-11 3-11 | -5.2 | |
14:34 | gr | Malek L | ⇔ | 623 | 1 : 3 | 11-5 10-12 11-13 9-11 | -4.7 | |
13:34 | gr | Kolar M | ⇔ | 629 | 0 : 3 | 8-11 9-11 6-11 | -5.9 | |
12:32 | gr | Kucirek O | ⇔ | 615 | 3 : 1 | 11-6 5-11 11-9 11-8 | +6.8 |
27 Sep 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 616 | 2 place | -13.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Grill J | ⇔ | 564 | 2 : 3 | 4-11 12-10 11-8 7-11 8-11 | -6.1 | |
22:00 | gr | Pastorek O | ⇔ | 591 | 2 : 3 | 11-7 1-11 5-11 11-6 11-13 | -5 | |
21:31 | gr | Grill J | ⇔ | 564 | 1 : 3 | 9-11 6-11 14-12 7-11 | -9.1 | |
20:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 622 | 3 : 1 | 11-8 11-4 7-11 11-9 | +6.3 |
26 Sep 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 611 | 3 place | +5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 634 | 3 : 2 | 7-11 3-11 11-4 11-4 11-5 | +4.9 | |
14:31 | gr | Trinta M | ⇔ | 634 | 2 : 3 | 3-11 4-11 12-10 11-3 4-11 | -3.1 | |
13:03 | gr | Malek L | ⇔ | 612 | 3 : 1 | 11-6 11-7 6-11 11-5 | +6 | |
12:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 631 | 2 : 3 | 4-11 7-11 11-7 13-11 5-11 | -3.2 |
15 Sep 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 611 | 2 place | +1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 613 | 1 : 3 | 9-11 14-12 6-11 9-11 | -5.9 | |
14:00 | gr | Malek L | ⇔ | 616 | 3 : 0 | 11-6 11-8 11-9 | +8.4 | |
13:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 613 | 0 : 3 | 4-11 7-11 5-11 | -7.8 | |
12:30 | gr | Longin M | ⇔ | 582 | 3 : 0 | 11-9 11-5 11-8 | +5.7 |
14 Sep 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 610 | 2 place | +1.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:24 | gr | Fisera M | ⇔ | 614 | 3 : 1 | 11-6 11-7 5-11 11-6 | +6.2 | |
21:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 603 | 2 : 3 | 6-11 11-4 11-7 7-11 7-11 | -4.3 | |
20:39 | gr | Pastorek O | ⇔ | 580 | 3 : 0 | 11-7 11-7 12-10 | +5.6 | |
00:23 | Final | Kolar M | ⇔ | 603 | 1 : 3 | 9-11 11-9 9-11 11-13 | -6.4 |
9 Sep 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 592 | 1 place | +18.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Fisera M | ⇔ | 615 | 3 : 2 | 12-10 11-9 8-11 4-11 11-6 | +4.9 | |
22:07 | gr | Fisera M | ⇔ | 615 | 3 : 2 | 7-11 11-7 5-11 11-6 11-3 | +4.9 | |
21:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 602 | 3 : 2 | 10-12 11-5 11-13 11-5 11-6 | +4.4 | |
20:33 | gr | Vojtech P | ⇔ | 576 | 3 : 2 | 8-11 9-11 11-4 13-11 11-6 | +3.3 |
8 Sep 2023 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 575 | 2 place | +17.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Milata V jr. | ⇔ | 644 | 2 : 3 | 6-11 6-11 11-9 11-4 6-11 | -1.3 | |
18:00 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 644 | 2 : 3 | 11-7 4-11 2-11 11-6 2-11 | -1.3 | |
17:17 | gr | Kolar M | ⇔ | 614 | 3 : 0 | 13-11 11-8 11-3 | +11.1 | |
16:53 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 616 | 3 : 1 | 11-8 11-2 7-11 11-9 | +8.5 |
6 Sep 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 587 | 2 place | -10.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 597 | 0 : 3 | 11-13 9-11 8-11 | -7.2 | |
14:00 | gr | Malek L | ⇔ | 615 | 1 : 3 | 13-11 11-13 8-11 7-11 | -4.3 | |
13:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 597 | 1 : 3 | 7-11 18-16 10-12 7-11 | -5.4 | |
12:30 | gr | Steffan Ja | ⇔ | 554 | 3 : 0 | 12-10 16-14 11-4 | +5.4 |
5 Sep 2023 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 589 | 2 place | -1.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Kolar M | ⇔ | 594 | 2 : 3 | 11-9 11-2 12-14 9-11 9-11 | -3.8 | |
10:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 594 | 0 : 3 | 14-16 7-11 8-11 | -7.6 | |
09:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 546 | 3 : 0 | 11-2 12-10 11-6 | +4.6 | |
08:01 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 548 | 3 : 0 | 11-7 13-11 12-10 | +4.7 |
26 Aug 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 569 | 1 place | +20.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:44 | Final | Malek L | ⇔ | 607 | 3 : 2 | 11-3 11-8 6-11 10-12 11-3 | +5.5 | |
14:16 | gr | Donat T | ⇔ | 621 | 3 : 1 | 11-8 10-12 11-7 11-6 | +9.1 | |
13:32 | gr | Malek L | ⇔ | 607 | 2 : 3 | 11-7 11-9 8-11 9-11 9-11 | -2.5 | |
12:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 568 | 3 : 0 | 11-8 11-9 12-10 | +8 |
25 Aug 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 593 | 4 place | -23.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Sudek P | ⇔ | 601 | 0 : 3 | 7-11 13-15 8-11 | -7.3 | |
14:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 601 | 0 : 3 | 6-11 3-11 7-11 | -7.3 | |
13:00 | gr | Placek M | ⇔ | 627 | 1 : 3 | 13-11 6-11 3-11 11-13 | -3.9 | |
12:31 | gr | Dousa T | ⇔ | 626 | 0 : 3 | 9-11 8-11 11-13 | -5.3 |
22 Aug 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 621 | 4 place | -28.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 588 | 0 : 3 | 7-11 4-11 4-11 | -10.6 | |
22:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 588 | 1 : 3 | 8-11 11-8 4-11 4-11 | -8 | |
21:00 | gr | Polreich T | ⇔ | 631 | 1 : 3 | 8-11 9-11 11-9 4-11 | -5.4 | |
20:06 | gr | Veselka J | ⇔ | 644 | 1 : 3 | 7-11 7-11 12-10 9-11 | -4.6 |
20 Aug 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 637 | 4 place | -15.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 613 | 1 : 3 | 5-11 3-11 12-10 9-11 | -7.4 | |
10:06 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 622 | 0 : 3 | 7-11 15-17 10-12 | -9.1 | |
09:31 | gr | Dousa T | ⇔ | 610 | 2 : 3 | 9-11 11-7 11-13 11-6 15-17 | -5.1 | |
08:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 613 | 3 : 0 | 11-4 11-8 11-5 | +6.1 |
19 Aug 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 628 | 2 place | +9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Grill J | ⇔ | 619 | 0 : 3 | 9-11 6-11 5-11 | -8.7 | |
10:00 | gr | Grill J | ⇔ | 619 | 3 : 0 | 11-2 11-7 11-6 | +7.3 | |
09:32 | gr | Adamec M | ⇔ | 600 | 3 : 1 | 11-8 8-11 11-6 11-8 | +4.3 | |
08:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 621 | 3 : 1 | 13-11 7-11 11-6 11-6 | +5.6 |
15 Aug 2023 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 628 | 1 place | +1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 568 | 3 : 1 | 11-9 5-11 11-9 13-11 | +2.4 | |
10:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 605 | 1 : 3 | 8-11 11-2 5-11 7-11 | -7.4 | |
09:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 568 | 3 : 1 | 11-9 1-11 11-8 11-8 | +2.4 | |
08:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 564 | 3 : 0 | 12-10 11-6 11-7 | +2.8 |
13 Aug 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 626 | 2 place | +2.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:50 | Final | Malek L | ⇔ | 570 | 2 : 3 | 11-7 7-11 11-8 9-11 8-11 | -6.2 | |
14:21 | gr | Kolar M | ⇔ | 608 | 3 : 2 | 3-11 11-9 8-11 11-5 11-3 | +3.3 | |
13:55 | gr | Malek L | ⇔ | 570 | 3 : 1 | 7-11 11-5 13-11 11-8 | +2.6 | |
12:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 578 | 3 : 2 | 2-11 14-12 11-9 7-11 13-11 | +2.1 |
7 Aug 2023 08:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 619 | 1 place | +7.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 575 | 3 : 0 | 11-6 11-6 12-10 | +4.4 | |
10:01 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 561 | 3 : 0 | 11-6 11-5 11-9 | +3.3 | |
09:31 | gr | Vojtech P | ⇔ | 581 | 3 : 0 | 11-5 11-8 13-11 | +4.9 | |
08:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 575 | 2 : 3 | 12-10 4-11 5-11 11-7 10-12 | -5.8 |
5 Aug 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 620 | 3 place | -0.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:03 | 3rd | Grill J | ⇔ | 639 | 3 : 1 | 9-11 12-10 11-8 11-8 | +7.1 | |
10:33 | gr | Kolar M | ⇔ | 607 | 1 : 3 | 11-7 6-11 9-11 7-11 | -6.8 | |
09:32 | gr | Sudek P | ⇔ | 655 | 3 : 2 | 16-14 14-16 11-8 5-11 12-10 | +5.4 | |
08:35 | gr | Grill J | ⇔ | 639 | 0 : 3 | 7-11 8-11 8-11 | -6.5 |
4 Aug 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 590 | 1 place | +30.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:32 | Final | Kolar M | ⇔ | 618 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-6 | +10.3 | |
14:32 | gr | Placek M | ⇔ | 595 | 3 : 2 | 11-5 12-10 6-11 10-12 11-6 | +4.2 | |
13:00 | gr | Malek L | ⇔ | 622 | 3 : 2 | 11-4 8-11 14-12 4-11 11-8 | +5.3 | |
12:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 618 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-6 | +10.3 |
2 Aug 2023 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 609 | 2 place | -18 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Trinta M | ⇔ | 592 | 0 : 3 | 9-11 8-11 11-13 | -9.3 | |
14:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 592 | 2 : 3 | 7-11 12-10 7-11 14-12 9-11 | -4.7 | |
13:30 | gr | Perny M | ⇔ | 547 | 2 : 3 | 11-6 11-5 9-11 7-11 9-11 | -6.5 | |
12:01 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 557 | 3 : 2 | 12-10 12-14 11-7 7-11 11-6 | +1.9 |
31 Jul 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 610 | 4 place | -0.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:08 | 3rd | Polreich T | ⇔ | 646 | 2 : 3 | 11-7 11-7 6-11 9-11 11-13 | -2.5 | |
22:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 622 | 0 : 3 | 12-14 3-11 6-11 | -7 | |
21:03 | gr | Polreich T | ⇔ | 646 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-9 | +10.9 | |
20:33 | gr | Veselka J | ⇔ | 652 | 2 : 3 | 3-11 12-10 11-6 9-11 8-11 | -2.3 |
30 Jul 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 602 | 2 place | +8.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:34 | Final | Novotny Ja | ⇔ | 623 | 1 : 3 | 8-11 11-5 10-12 7-11 | -4.7 | |
14:45 | gr | Kolar M | ⇔ | 629 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-9 | +10.2 | |
13:02 | gr | Placek M | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 12-10 8-11 11-7 11-7 | +6.9 | |
12:00 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 623 | 1 : 3 | 11-7 7-11 9-11 3-11 | -4.7 |
28 Jul 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 611 | 3 place | -8.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:04 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 585 | 3 : 1 | 15-13 10-12 11-7 11-5 | +4.5 | |
10:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 585 | 2 : 3 | 11-7 12-10 9-11 12-14 8-11 | -5 | |
09:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 610 | 1 : 3 | 5-11 5-11 13-11 7-11 | -6 | |
08:01 | gr | Veselka J | ⇔ | 657 | 2 : 3 | 6-11 7-11 14-12 11-7 3-11 | -2.2 |
26 Jul 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 617 | 2 place | -6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Tuma D | ⇔ | 647 | 1 : 3 | 13-15 7-11 11-8 12-14 | -4.2 | |
22:31 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 584 | 1 : 3 | 10-12 11-9 4-11 7-11 | -8 | |
21:00 | gr | Polreich T | ⇔ | 657 | 3 : 1 | 11-3 11-7 7-11 13-11 | +8.4 | |
20:06 | gr | Tuma D | ⇔ | 647 | 2 : 3 | 11-5 9-11 8-11 13-11 4-11 | -2.8 |
23 Jul 2023 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 622 | 3 place | -4.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 598 | 3 : 2 | 11-6 11-4 6-11 4-11 11-9 | +3 | |
18:30 | gr | Trinta M | ⇔ | 598 | 3 : 0 | 11-9 11-6 11-6 | +6.1 | |
17:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 644 | 0 : 3 | 13-15 6-11 7-11 | -6.2 | |
16:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 595 | 1 : 3 | 5-11 11-8 8-11 7-11 | -7.6 |
21 Jul 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 591 | 1 place | +31.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Fisera M | ⇔ | 597 | 3 : 2 | 4-11 11-8 8-11 11-8 11-7 | +4.2 | |
22:04 | gr | Kolar M | ⇔ | 602 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-8 | +8.9 | |
21:00 | gr | Fisera M | ⇔ | 597 | 3 : 1 | 11-6 11-9 7-11 15-13 | +6.3 | |
20:32 | gr | Veselka J | ⇔ | 681 | 3 : 1 | 6-11 11-8 11-6 11-5 | +11.4 |
19 Jul 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 597 | 4 place | -5.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:02 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 607 | 0 : 3 | 9-11 8-11 8-11 | -7.2 | |
14:00 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 650 | 2 : 3 | 8-11 11-3 11-6 5-11 7-11 | -1.9 | |
13:05 | gr | Trinta M | ⇔ | 607 | 3 : 1 | 8-11 11-6 11-8 11-8 | +6.6 | |
12:34 | gr | Dousa T | ⇔ | 612 | 2 : 3 | 6-11 10-12 11-8 11-8 8-11 | -3.4 |
17 Jul 2023 16:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 616 | 3 place | -19 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:03 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 568 | 3 : 1 | 4-11 11-5 12-10 11-8 | +3.1 | |
18:13 | gr | Tuma D | ⇔ | 623 | 1 : 3 | 11-5 4-11 5-11 9-11 | -5.6 | |
17:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 590 | 2 : 3 | 11-13 7-11 11-9 11-6 10-12 | -5 | |
16:01 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 568 | 0 : 3 | 6-11 5-11 7-11 | -11.9 |
16 Jul 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 619 | 3 place | -2.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 637 | 3 : 1 | 11-7 9-11 11-9 11-9 | +7.1 | |
14:33 | gr | Trinta M | ⇔ | 637 | 3 : 2 | 13-11 4-11 7-11 11-8 11-7 | +4.7 | |
13:05 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 637 | 0 : 3 | 9-11 11-13 5-11 | -6.5 | |
12:00 | gr | Tuma D | ⇔ | 620 | 0 : 3 | 8-11 9-11 10-12 | -7.9 |
15 Jul 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 610 | 2 place | +9.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Adamec M | ⇔ | 649 | 1 : 3 | 11-13 3-11 11-7 8-11 | -3.7 | |
10:01 | gr | Adamec M | ⇔ | 649 | 3 : 2 | 4-11 11-6 9-11 11-7 13-11 | +5.5 | |
09:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 575 | 3 : 2 | 8-11 12-14 11-3 12-10 11-8 | +2.6 | |
08:31 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 11-5 5-11 11-4 11-9 | +4.2 |
14 Jul 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 625 | 4 place | -14.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 624 | 2 : 3 | 12-10 11-6 9-11 9-11 12-14 | -4 | |
14:30 | gr | Dousa T | ⇔ | 603 | 1 : 3 | 6-11 9-11 11-5 12-14 | -7.3 | |
13:00 | gr | Adamec M | ⇔ | 651 | 3 : 2 | 8-11 8-11 11-9 11-8 14-12 | +5 | |
12:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 624 | 0 : 3 | 7-11 10-12 6-11 | -8.1 |
10 Jul 2023 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 619 | 2 place | +6.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:33 | Final | Briza F | ⇔ | 680 | 0 : 3 | 4-11 7-11 7-11 | -3.1 | |
18:04 | gr | Briza F | ⇔ | 680 | 2 : 3 | 11-7 9-11 11-8 9-11 1-11 | -1.6 | |
17:00 | gr | Dousa T | ⇔ | 597 | 3 : 1 | 13-11 16-18 11-9 11-9 | +4.7 | |
16:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 591 | 3 : 0 | 11-4 11-3 11-7 | +5.8 |
8 Jul 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 645 | 4 place | -26.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Janousek L | ⇔ | 632 | 2 : 3 | 6-11 7-11 11-8 12-10 6-11 | -4.5 | |
14:00 | gr | Novak K | ⇔ | 678 | 0 : 3 | 1-11 7-11 12-14 | -5.4 | |
13:00 | gr | Janousek L | ⇔ | 632 | 0 : 3 | 6-11 5-11 7-11 | -9 | |
12:30 | gr | Adamec M | ⇔ | 652 | 0 : 3 | 11-13 6-11 6-11 | -7.5 |
6 Jul 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 646 | 1 place | +0.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Trinta M | ⇔ | 625 | 3 : 1 | 11-7 11-4 2-11 11-8 | +4.7 | |
10:02 | gr | Trinta M | ⇔ | 625 | 3 : 2 | 11-8 10-12 11-5 8-11 11-4 | +3.2 | |
09:31 | gr | Pastorek O | ⇔ | 575 | 3 : 2 | 12-10 8-11 12-14 11-2 11-8 | +1.2 | |
08:01 | gr | Grill J | ⇔ | 629 | 0 : 3 | 13-15 4-11 9-11 | -9.4 |
4 Jul 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 635 | 2 place | +11.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Janousek L | ⇔ | 632 | 1 : 3 | 11-9 7-11 8-11 5-11 | -6.2 | |
14:31 | gr | Janousek L | ⇔ | 632 | 2 : 3 | 9-11 7-11 12-10 11-9 2-11 | -4.1 | |
13:02 | gr | Malek L | ⇔ | 666 | 3 : 0 | 11-2 11-5 11-6 | +10.5 | |
12:00 | gr | Cermak V | ⇔ | 715 | 3 : 1 | 13-11 11-8 6-11 11-5 | +10.8 |
21 Jun 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 615 | 1 place | +20.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Dousa T | ⇔ | 604 | 3 : 1 | 11-7 11-13 11-8 11-5 | +5.3 | |
10:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 652 | 3 : 2 | 6-11 5-11 11-4 11-6 11-7 | +5.5 | |
09:00 | gr | Dousa T | ⇔ | 604 | 3 : 2 | 9-11 11-4 10-12 11-9 11-9 | +3.6 | |
08:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 606 | 3 : 1 | 11-6 11-8 7-11 11-9 | +5.5 |
19 Jun 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 610 | 3 place | +4.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:02 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 580 | 3 : 2 | 11-8 11-13 11-4 6-11 11-8 | +2.8 | |
14:00 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 634 | 2 : 3 | 3-11 12-10 11-8 8-11 7-11 | -3 | |
13:03 | gr | Placek M | ⇔ | 634 | 3 : 0 | 12-10 11-4 11-6 | +9.9 | |
12:31 | gr | Trinta M | ⇔ | 580 | 2 : 3 | 11-8 12-10 11-13 8-11 9-11 | -5.2 |
18 Jun 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 634 | 4 place | -23.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:04 | 3rd | Longin M | ⇔ | 589 | 1 : 3 | 4-11 7-11 11-9 7-11 | -8.7 | |
14:02 | gr | Placek M | ⇔ | 604 | 3 : 2 | 10-12 11-3 8-11 11-9 11-7 | +2.8 | |
13:30 | gr | Trinta M | ⇔ | 577 | 2 : 3 | 12-10 3-11 10-12 11-3 4-11 | -6.3 | |
12:00 | gr | Longin M | ⇔ | 589 | 0 : 3 | 8-11 7-11 7-11 | -11.6 |
17 Jun 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 633 | 2 place | +2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Tuma D | ⇔ | 632 | 2 : 3 | 6-11 11-7 11-9 2-11 6-11 | -4 | |
14:30 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 613 | 3 : 2 | 5-11 11-9 11-5 9-11 11-6 | +3.2 | |
13:31 | gr | Janousek L | ⇔ | 636 | 3 : 0 | 12-10 11-1 11-7 | +8.3 | |
12:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 632 | 1 : 3 | 8-11 12-14 11-9 8-11 | -6.1 |
16 Jun 2023 08:00
Tournament A12. league 700-800
Regner M-n | 605 | 1 place | +28.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:36 | Final | Pavelka R | ⇔ | 713 | 3 : 1 | 16-14 9-11 11-5 11-9 | +12.5 | |
10:00 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 730 | 2 : 3 | 12-14 11-3 9-11 11-7 3-11 | 0 | |
09:31 | gr | Kostal M | ⇔ | 683 | 3 : 2 | 11-8 8-11 11-3 8-11 11-6 | +7.1 | |
08:30 | gr | Pavelka R | ⇔ | 713 | 3 : 2 | 11-6 3-11 6-11 11-9 11-5 | +8.3 |
15 Jun 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 628 | 3 place | -22.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Havel L 1956 | ⇔ | 578 | 3 : 1 | 15-17 11-7 11-5 13-11 | +3 | |
14:00 | gr | Janousek L | ⇔ | 626 | 0 : 3 | 7-11 8-11 10-12 | -8.1 | |
13:30 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 578 | 0 : 3 | 6-11 5-11 8-11 | -12 | |
12:01 | gr | Dousa T | ⇔ | 588 | 2 : 3 | 11-7 14-16 8-11 11-9 6-11 | -5.6 |
14 Jun 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 632 | 2 place | -3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sudek P | ⇔ | 613 | 2 : 3 | 3-11 11-7 11-5 7-11 6-11 | -4.8 | |
10:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 613 | 0 : 3 | 8-11 7-11 6-11 | -9.5 | |
09:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 605 | 3 : 1 | 10-12 11-6 12-10 11-6 | +4.4 | |
08:00 | gr | Dousa T | ⇔ | 604 | 3 : 0 | 11-9 13-11 11-6 | +5.8 |
12 Jun 2023 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 635 | 2 place | -2.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Placek M | ⇔ | 587 | 2 : 3 | 10-12 11-6 11-6 7-11 6-11 | -5.9 | |
18:00 | gr | Rygl L | ⇔ | 675 | 1 : 3 | 9-11 8-11 11-9 6-11 | -3.6 | |
17:00 | gr | Grill J | ⇔ | 637 | 3 : 2 | 8-11 11-8 5-11 11-8 11-5 | +4.1 | |
16:30 | gr | Placek M | ⇔ | 587 | 3 : 2 | 11-9 11-13 11-8 5-11 11-9 | +2.1 |
8 Jun 2023 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 629 | 1 place | +6.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Plachy Ji | ⇔ | 627 | 3 : 2 | 12-14 7-11 11-5 13-11 11-9 | +3.9 | |
14:02 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 627 | 3 : 1 | 11-9 11-6 9-11 11-8 | +5.9 | |
13:30 | gr | Perny M | ⇔ | 543 | 2 : 3 | 9-11 7-11 11-6 11-6 9-11 | -7.5 | |
12:01 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 584 | 3 : 1 | 11-6 11-13 11-6 11-3 | +3.3 |
7 Jun 2023 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 630 | 2 place | -0.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Sudek P | ⇔ | 619 | 0 : 3 | 3-11 9-11 7-11 | -8.9 | |
10:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 619 | 3 : 2 | 11-7 12-10 9-11 6-11 11-9 | +3.5 | |
09:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 551 | 3 : 1 | 7-11 11-6 11-7 11-8 | +1.3 | |
08:00 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 11-9 11-6 8-11 11-9 | +3 |
3 Jun 2023 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 627 | 3 place | +3.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:08 | 3rd | Placek M | ⇔ | 625 | 3 : 0 | 11-4 11-7 11-5 | +7.9 | |
22:30 | gr | Grill J | ⇔ | 608 | 2 : 3 | 9-11 11-9 8-11 13-11 6-11 | -4.7 | |
21:00 | gr | Placek M | ⇔ | 625 | 3 : 1 | 10-12 11-9 11-6 11-5 | +5.9 | |
20:01 | gr | Novak K | ⇔ | 656 | 0 : 3 | 5-11 8-11 7-11 | -5.7 |
2 Jun 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 620 | 3 place | +7.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Stolfa Ja | ⇔ | 649 | 3 : 1 | 11-5 11-13 11-4 11-6 | +7.7 | |
10:30 | gr | Sudek P | ⇔ | 607 | 0 : 3 | 5-11 10-12 9-11 | -9 | |
09:00 | gr | Stolfa Ja | ⇔ | 649 | 3 : 0 | 11-4 11-7 11-8 | +10.3 | |
08:30 | gr | Kostal M | ⇔ | 666 | 2 : 3 | 14-12 2-11 8-11 11-8 7-11 | -2.2 |
29 May 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 597 | 1 place | +23.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Plachy Ji | ⇔ | 612 | 3 : 1 | 11-1 5-11 11-5 11-9 | +6.9 | |
14:03 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 612 | 3 : 1 | 6-11 12-10 11-9 11-5 | +6.9 | |
13:30 | gr | Kucirek O | ⇔ | 606 | 3 : 2 | 10-12 7-11 11-8 11-7 11-9 | +4.4 | |
12:00 | gr | Perny M | ⇔ | 559 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-9 | +4.9 |
26 May 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 590 | 3 place | +7.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Novak K | ⇔ | 651 | 3 : 2 | 9-11 11-8 9-11 11-9 12-10 | +6.4 | |
14:30 | gr | Barta R | ⇔ | 641 | 0 : 3 | 5-11 1-11 9-11 | -3.9 | |
13:30 | gr | Kohout R | ⇔ | 658 | 1 : 3 | 5-11 8-11 11-4 5-11 | -1.9 | |
12:30 | gr | Novak K | ⇔ | 651 | 3 : 2 | 11-9 13-11 8-11 5-11 11-8 | +6.4 |
25 May 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 595 | 3 place | -4.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:03 | 3rd | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 575 | 3 : 0 | 11-7 11-9 13-11 | +6.4 | |
14:00 | gr | Longin M | ⇔ | 565 | 1 : 3 | 12-10 11-13 10-12 12-14 | -7.8 | |
13:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 588 | 0 : 3 | 8-11 1-11 8-11 | -8.6 | |
12:01 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 575 | 3 : 1 | 11-9 15-17 11-6 11-6 | +4.8 |
24 May 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 609 | 4 place | -14 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Dousa T | ⇔ | 619 | 1 : 3 | 8-11 6-11 11-9 9-11 | -5.4 | |
14:30 | gr | Barta R | ⇔ | 608 | 0 : 3 | 4-11 7-11 6-11 | -8.1 | |
13:30 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 622 | 3 : 1 | 4-11 11-9 12-10 14-12 | +6.8 | |
12:32 | gr | Dousa T | ⇔ | 619 | 0 : 3 | 8-11 10-12 11-13 | -7.3 |
22 May 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 611 | 2 place | -0.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:38 | Final | Barta R | ⇔ | 609 | 2 : 3 | 11-9 8-11 12-10 6-11 3-11 | -4.1 | |
14:00 | gr | Barta R | ⇔ | 609 | 1 : 3 | 6-11 11-8 9-11 7-11 | -6.1 | |
13:01 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 555 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-7 | +3.5 | |
12:30 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 580 | 3 : 0 | 11-2 11-6 11-3 | +5.5 |
20 May 2023 08:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 600 | 1 place | +11.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Rygl L | ⇔ | 650 | 3 : 2 | 6-11 11-7 11-9 6-11 11-8 | +6 | |
10:30 | gr | Moravek Ji | ⇔ | 567 | 3 : 1 | 11-6 9-11 11-4 11-1 | +4 | |
09:01 | gr | Trinta M | ⇔ | 583 | 3 : 2 | 5-11 11-8 2-11 11-4 11-4 | +3.3 | |
08:01 | gr | Rygl L | ⇔ | 650 | 1 : 3 | 10-12 12-10 8-11 6-11 | -3 |
18 May 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 605 | 4 place | -4.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Sudek P | ⇔ | 588 | 1 : 3 | 5-11 10-12 11-9 10-12 | -7 | |
10:30 | gr | Sudek P | ⇔ | 588 | 1 : 3 | 8-11 5-11 11-8 3-11 | -7 | |
09:30 | gr | Briska Ja | ⇔ | 677 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-7 | +13.8 | |
08:30 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 629 | 1 : 3 | 9-11 7-11 11-2 8-11 | -4.6 |
16 May 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 584 | 1 place | +22.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 | Final | Malek L | ⇔ | 653 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-9 12-10 | +10.1 | |
14:30 | gr | Trinta M | ⇔ | 593 | 3 : 2 | 6-11 11-9 8-11 11-8 12-10 | +4.4 | |
13:01 | gr | Dousa T | ⇔ | 631 | 1 : 3 | 3-11 11-6 7-11 9-11 | -3.2 | |
12:01 | gr | Malek L | ⇔ | 653 | 3 : 1 | 9-11 11-5 11-7 11-9 | +10.1 |
15 May 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 609 | 4 place | -25.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 575 | 2 : 3 | 11-3 7-11 11-7 7-11 8-11 | -5.4 | |
22:00 | gr | Barta R | ⇔ | 613 | 1 : 3 | 3-11 7-11 14-12 10-12 | -5.8 | |
21:00 | gr | Grill J | ⇔ | 601 | 1 : 3 | 5-11 12-14 11-5 9-11 | -6.5 | |
20:30 | gr | Kucirek O | ⇔ | 575 | 1 : 3 | 11-9 9-11 8-11 7-11 | -8.1 |
14 May 2023 08:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 613 | 2 place | -3.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:42 | Final | Pastorek O | ⇔ | 558 | 0 : 3 | 7-11 7-11 3-11 | -12.4 | |
10:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 587 | 3 : 1 | 12-10 11-6 8-11 11-5 | +4.4 | |
09:30 | gr | Syroha M | ⇔ | 519 | 3 : 0 | 11-6 11-8 11-7 | +0.5 | |
08:00 | gr | Pastorek O | ⇔ | 558 | 3 : 0 | 11-9 11-2 11-9 | +3.6 |
11 May 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 602 | 1 place | +12.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Grill J | ⇔ | 608 | 3 : 2 | 11-7 8-11 6-11 12-10 13-11 | +4.2 | |
22:34 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 609 | 3 : 1 | 4-11 11-8 11-6 11-8 | +6.4 | |
21:30 | gr | Dousa T | ⇔ | 617 | 3 : 2 | 5-11 5-11 11-9 11-8 11-6 | +4.6 | |
20:30 | gr | Grill J | ⇔ | 608 | 2 : 3 | 14-12 11-8 3-11 5-11 11-13 | -3.8 |
9 May 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 578 | 1 place | +25 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Varcl Ja jr. | ⇔ | 651 | 3 : 1 | 9-11 11-4 11-6 11-5 | +10.4 | |
22:00 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 651 | 3 : 1 | 13-11 11-9 9-11 11-5 | +10.4 | |
21:00 | gr | Longin M | ⇔ | 594 | 3 : 0 | 11-4 11-4 11-9 | +9.3 | |
20:30 | gr | Kucirek O | ⇔ | 580 | 1 : 3 | 2-11 4-11 12-10 6-11 | -5.9 |
7 May 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 598 | 4 place | -20.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 579 | 2 : 3 | 4-11 12-10 11-8 3-11 10-12 | -4.8 | |
14:31 | gr | Trinta M | ⇔ | 579 | 0 : 3 | 9-11 6-11 8-11 | -9.5 | |
13:01 | gr | Briza F | ⇔ | 638 | 2 : 3 | 2-11 11-8 18-16 7-11 3-11 | -2.4 | |
12:01 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 640 | 1 : 3 | 11-7 7-11 3-11 7-11 | -3.5 |
5 May 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 591 | 3 place | +7.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 594 | 3 : 0 | 13-11 11-3 12-10 | +8.2 | |
14:30 | gr | Malek L | ⇔ | 636 | 0 : 3 | 8-11 10-12 8-11 | -4.4 | |
13:00 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 609 | 1 : 3 | 11-7 8-11 9-11 11-13 | -4.9 | |
12:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 594 | 3 : 0 | 11-9 11-6 11-4 | +8.2 |
3 May 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 596 | 2 place | -4.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Grill J | ⇔ | 614 | 0 : 3 | 7-11 10-12 5-11 | -6.5 | |
22:01 | gr | Grill J | ⇔ | 614 | 1 : 3 | 9-11 5-11 13-11 4-11 | -4.9 | |
21:00 | gr | Leopold M | ⇔ | 583 | 3 : 2 | 7-11 11-6 11-8 8-11 11-8 | +3.5 | |
20:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 546 | 3 : 1 | 6-11 12-10 11-7 11-5 | +3 |
2 May 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 607 | 4 place | -11.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 625 | 1 : 3 | 11-8 4-11 6-11 5-11 | -4.9 | |
14:01 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 631 | 0 : 3 | 5-11 7-11 9-11 | -6.1 | |
13:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 625 | 3 : 1 | 6-11 11-7 11-5 11-7 | +7.1 | |
12:31 | gr | Longin M | ⇔ | 583 | 1 : 3 | 9-11 8-11 11-6 11-13 | -7.4 |
30 Arp 2023 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 627 | 4 place | -20 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Bartos Ji | ⇔ | 606 | 2 : 3 | 13-11 6-11 2-11 13-11 6-11 | -4.8 | |
18:31 | gr | Bartos Ji | ⇔ | 606 | 0 : 3 | 4-11 8-11 3-11 | -9.7 | |
17:01 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 613 | 0 : 3 | 7-11 8-11 6-11 | -9.1 | |
16:00 | gr | Briza F | ⇔ | 617 | 3 : 2 | 14-12 11-8 4-11 9-11 14-12 | +3.6 |
28 Arp 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 612 | 2 place | +15.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Plachy Ji | ⇔ | 647 | 2 : 3 | 11-13 11-9 9-11 11-7 8-11 | -2.6 | |
14:34 | gr | Trinta M | ⇔ | 601 | 3 : 1 | 12-14 13-11 11-5 11-7 | +5.3 | |
13:01 | gr | Malek L | ⇔ | 622 | 3 : 2 | 11-8 11-7 8-11 19-21 13-11 | +4.4 | |
12:00 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 647 | 3 : 1 | 6-11 11-5 11-6 11-9 | +8.1 |
27 Arp 2023 08:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 610 | 1 place | +2.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Hruska V sr. | ⇔ | 552 | 3 : 1 | 9-11 11-6 11-6 11-1 | +2.5 | |
10:01 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 552 | 2 : 3 | 11-1 7-11 8-11 11-7 8-11 | -6.3 | |
09:30 | gr | Madle L | ⇔ | 520 | 3 : 1 | 8-11 11-7 11-9 12-10 | +0.6 | |
08:01 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 570 | 3 : 0 | 11-3 12-10 11-6 | +4.8 |
24 Arp 2023 16:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 593 | 1 place | +17.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Hruska V sr. | ⇔ | 573 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-4 11-3 | +4.8 | |
18:33 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 573 | 3 : 0 | 11-6 11-6 11-5 | +6.4 | |
17:30 | gr | Perny M | ⇔ | 543 | 3 : 1 | 11-9 11-9 6-11 11-8 | +3 | |
16:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 563 | 3 : 2 | 11-9 6-11 8-11 11-9 11-6 | +2.8 |
22 Arp 2023 16:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 567 | 1 place | +27 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:36 | Final | Kolenic T | ⇔ | 565 | 3 : 1 | 11-4 8-11 11-6 12-10 | +5.9 | |
18:33 | gr | Kolenic T | ⇔ | 565 | 3 : 1 | 8-11 11-6 11-3 11-7 | +5.9 | |
17:31 | gr | Fisera M | ⇔ | 627 | 3 : 2 | 7-11 11-5 14-12 9-11 11-8 | +6.4 | |
16:30 | gr | Trinta M | ⇔ | 600 | 3 : 1 | 11-2 11-8 8-11 11-7 | +8 |
20 Arp 2023 20:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 559 | 2 place | +8.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Leopold M | ⇔ | 577 | 2 : 3 | 11-8 11-5 2-11 6-11 7-11 | -3.3 | |
22:31 | gr | Leopold M | ⇔ | 577 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-3 | +9.4 | |
21:00 | gr | Kolenic T | ⇔ | 580 | 3 : 1 | 11-9 12-10 3-11 11-7 | +7.2 | |
20:02 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 566 | 1 : 3 | 9-11 11-7 11-13 8-11 | -5.6 |
18 Arp 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 571 | 4 place | -11.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Kostal M | ⇔ | 627 | 2 : 3 | 11-8 3-11 9-11 11-8 10-12 | -1.8 | |
14:30 | gr | Malek L | ⇔ | 600 | 1 : 3 | 6-11 11-4 3-11 7-11 | -4.3 | |
13:02 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 623 | 0 : 3 | 14-16 6-11 10-12 | -3.9 | |
12:01 | gr | Kostal M | ⇔ | 627 | 2 : 3 | 6-11 7-11 13-11 11-9 5-11 | -1.8 |
17 Arp 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 593 | 4 place | -21.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Longin M | ⇔ | 600 | 2 : 3 | 11-9 9-11 9-11 11-9 6-11 | -3.7 | |
10:30 | gr | Longin M | ⇔ | 600 | 1 : 3 | 11-6 9-11 4-11 2-11 | -5.6 | |
09:30 | gr | Trinta M | ⇔ | 611 | 1 : 3 | 5-11 11-4 3-11 9-11 | -4.9 | |
08:32 | gr | Sudek P | ⇔ | 602 | 0 : 3 | 6-11 5-11 14-16 | -7.2 |
13 Arp 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 576 | 4 place | 0.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Sudek P | ⇔ | 605 | 2 : 3 | 8-11 11-6 7-11 11-7 4-11 | -2.9 | |
14:00 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 628 | 1 : 3 | 11-7 8-11 7-11 7-11 | -2.9 | |
13:32 | gr | Sudek P | ⇔ | 605 | 0 : 3 | 10-12 7-11 3-11 | -5.7 | |
12:00 | gr | Andrle T | ⇔ | 623 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-8 | +11.7 |
13 Arp 2023 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 576 | 1 place | +16.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Longin M | ⇔ | 599 | 3 : 2 | 11-5 5-11 11-6 7-11 13-11 | +4.9 | |
10:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 564 | 3 : 1 | 11-6 9-11 11-9 11-7 | +5.2 | |
09:01 | gr | Longin M | ⇔ | 599 | 0 : 3 | 4-11 10-12 6-11 | -6.2 | |
08:02 | gr | Cermak V | ⇔ | 626 | 3 : 0 | 11-8 13-11 11-5 | +12 |
11 Arp 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 581 | 4 place | -5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Longin M | ⇔ | 603 | 2 : 3 | 3-11 8-11 11-9 11-3 7-11 | -3.1 | |
22:30 | gr | Longin M | ⇔ | 603 | 1 : 3 | 11-5 6-11 10-12 6-11 | -4.7 | |
21:01 | gr | Kucirek O | ⇔ | 609 | 3 : 1 | 11-8 6-11 11-6 11-8 | +7.6 | |
20:00 | gr | Grill J | ⇔ | 621 | 0 : 3 | 7-11 3-11 9-11 | -4.8 |
9 Arp 2023 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 589 | 4 place | -7.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 604 | 0 : 3 | 7-11 8-11 9-11 | -6.8 | |
10:00 | gr | Grill J | ⇔ | 637 | 0 : 3 | 7-11 10-12 4-11 | -4.2 | |
09:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 604 | 3 : 0 | 11-8 11-7 13-11 | +9.2 | |
08:30 | gr | Perny M | ⇔ | 547 | 2 : 3 | 11-7 6-11 11-7 5-11 10-12 | -5.7 |
7 Arp 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 605 | 4 place | -15.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Grill J | ⇔ | 627 | 2 : 3 | 7-11 7-11 11-7 11-9 5-11 | -3.1 | |
14:00 | gr | Grill J | ⇔ | 627 | 1 : 3 | 3-11 11-9 9-11 7-11 | -4.6 | |
13:01 | gr | Longin M | ⇔ | 604 | 2 : 3 | 11-8 6-11 11-6 8-11 8-11 | -4 | |
12:31 | gr | Cermak V | ⇔ | 601 | 2 : 3 | 11-6 11-5 5-11 11-13 6-11 | -4.2 |
5 Arp 2023 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 617 | 3 place | -11.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Havel L 1956 | ⇔ | 570 | 3 : 1 | 13-11 4-11 11-5 11-7 | +3.2 | |
10:30 | gr | Dousa T | ⇔ | 606 | 0 : 3 | 2-11 9-11 9-11 | -8.8 | |
09:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 557 | 1 : 3 | 7-11 5-11 11-9 9-11 | -9.6 | |
08:31 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 570 | 3 : 1 | 11-7 4-11 11-9 11-8 | +3.2 |
3 Arp 2023 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 598 | 1 place | +19.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:36 | Final | Hruska V sr. | ⇔ | 573 | 3 : 0 | 11-4 11-6 11-8 | +6.1 | |
10:00 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 573 | 3 : 0 | 11-5 11-5 11-8 | +6.1 | |
09:35 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 523 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-9 | +2 | |
08:01 | gr | Svec J | ⇔ | 559 | 3 : 0 | 11-9 11-5 11-7 | +4.9 |
2 Arp 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 573 | 1 place | +26 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Fisera M | ⇔ | 640 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-9 | +13.4 | |
14:42 | gr | Briza F | ⇔ | 641 | 1 : 3 | 9-11 11-9 8-11 4-11 | -1.9 | |
13:30 | gr | Fisera M | ⇔ | 640 | 3 : 2 | 13-11 7-11 7-11 11-5 11-4 | +6.7 | |
12:31 | gr | Tuma D | ⇔ | 648 | 3 : 2 | 11-9 3-11 11-8 4-11 13-11 | +7 |
30 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 595 | 4 place | -22.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:02 | 3rd | Kvapil J | ⇔ | 593 | 0 : 3 | 7-11 9-11 8-11 | -8.2 | |
14:02 | gr | Kostal M | ⇔ | 632 | 2 : 3 | 6-11 11-5 11-7 8-11 6-11 | -2.5 | |
13:00 | gr | Grill J | ⇔ | 608 | 2 : 3 | 11-8 8-11 8-11 11-7 7-11 | -3.5 | |
12:30 | gr | Kvapil J | ⇔ | 593 | 0 : 3 | 5-11 8-11 6-11 | -8.2 |
29 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 610 | 2 place | -14.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:34 | Final | Placek M | ⇔ | 590 | 0 : 3 | 8-11 5-11 9-11 | -9.6 | |
14:00 | gr | Kvapil J | ⇔ | 608 | 2 : 3 | 12-10 5-11 11-9 12-14 3-11 | -4.1 | |
13:00 | gr | Dousa T | ⇔ | 583 | 3 : 0 | 11-5 11-5 11-8 | +5.8 | |
12:30 | gr | Placek M | ⇔ | 590 | 1 : 3 | 7-11 11-6 3-11 8-11 | -7.2 |
27 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 607 | 1 place | +3.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Novotny Ja | ⇔ | 628 | 3 : 2 | 7-11 7-11 11-7 11-8 16-14 | +4.8 | |
14:00 | gr | Grill J | ⇔ | 629 | 2 : 3 | 10-12 11-8 11-6 5-11 9-11 | -3.1 | |
13:00 | gr | Placek M | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-5 11-9 | +4.5 | |
12:31 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 628 | 2 : 3 | 3-11 7-11 11-4 11-3 9-11 | -3.2 |
22 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 625 | 4 place | -18.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kostal M | ⇔ | 654 | 0 : 3 | 8-11 7-11 7-11 | -5.7 | |
14:30 | gr | Grill J | ⇔ | 626 | 1 : 3 | 8-11 3-11 11-7 9-11 | -6 | |
13:30 | gr | Janousek L | ⇔ | 678 | 0 : 3 | 8-11 4-11 7-11 | -3.8 | |
12:32 | gr | Kostal M | ⇔ | 654 | 2 : 3 | 11-5 6-11 4-11 11-7 7-11 | -2.8 |
20 Mar 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 611 | 1 place | +15.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Cermak V | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 6-11 11-7 11-6 11-6 | +6.4 | |
10:30 | gr | Svec J | ⇔ | 561 | 3 : 0 | 11-9 12-10 11-7 | +4 | |
09:05 | gr | Cermak V | ⇔ | 618 | 1 : 3 | 11-6 4-11 4-11 2-11 | -5.6 | |
08:01 | gr | Pazout D | ⇔ | 634 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-3 | +9.9 |
19 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 593 | 1 place | +18.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Grill J | ⇔ | 633 | 3 : 0 | 11-4 11-8 11-9 | +11.2 | |
14:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 591 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-9 11-7 | +5.9 | |
13:00 | gr | Rygl L | ⇔ | 605 | 1 : 3 | 11-7 3-11 7-11 7-11 | -5.3 | |
12:00 | gr | Grill J | ⇔ | 633 | 3 : 2 | 3-11 11-13 11-5 11-8 11-9 | +5.6 |
18 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 601 | 4 place | -7.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Longin M | ⇔ | 588 | 1 : 3 | 11-8 5-11 4-11 4-11 | -6.8 | |
14:00 | gr | Rygl L | ⇔ | 617 | 2 : 3 | 12-10 11-13 8-11 11-5 6-11 | -3.4 | |
13:00 | gr | Longin M | ⇔ | 588 | 3 : 0 | 11-5 11-8 11-8 | +7 | |
12:30 | gr | Placek M | ⇔ | 588 | 2 : 3 | 11-8 9-11 9-11 12-10 9-11 | -4.5 |
17 Mar 2023 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 600 | 2 place | +1.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Cmunt M | ⇔ | 652 | 1 : 3 | 9-11 8-11 11-6 5-11 | -2.9 | |
22:30 | gr | Fisera M | ⇔ | 645 | 3 : 1 | 11-6 6-11 11-9 11-7 | +8.7 | |
21:38 | gr | Briza F | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 11-9 9-11 9-11 13-15 | -2.8 | |
20:30 | gr | Cmunt M | ⇔ | 652 | 2 : 3 | 8-11 11-8 8-11 11-8 8-11 | -1.9 |
14 Mar 2023 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 610 | 2 place | -9.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Dousa T | ⇔ | 584 | 2 : 3 | 5-11 11-9 11-13 11-9 6-11 | -5.1 | |
14:00 | gr | Dousa T | ⇔ | 584 | 0 : 3 | 10-12 5-11 5-11 | -10.1 | |
13:31 | gr | Trinta M | ⇔ | 590 | 3 : 2 | 11-8 11-7 8-11 8-11 11-6 | +3.2 | |
12:00 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 530 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-2 | +1.6 |
11 Mar 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 594 | 1 place | +16.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Grill J | ⇔ | 637 | 3 : 2 | 4-11 13-11 8-11 11-5 11-9 | +5.7 | |
22:00 | gr | Grill J | ⇔ | 637 | 2 : 3 | 12-10 7-11 6-11 11-6 6-11 | -2.3 | |
21:00 | gr | Kolenic T | ⇔ | 609 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-9 11-8 | +6.9 | |
20:30 | gr | Pastorek O | ⇔ | 587 | 3 : 1 | 11-5 11-7 8-11 11-4 | +5.5 |
10 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 597 | 3 place | -2.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Hruska V sr. | ⇔ | 563 | 3 : 0 | 11-7 11-6 13-11 | +5.3 | |
14:00 | gr | Rygl L | ⇔ | 591 | 1 : 3 | 7-11 4-11 11-9 11-13 | -6.4 | |
13:32 | gr | Trinta M | ⇔ | 556 | 2 : 3 | 7-11 11-4 9-11 11-2 8-11 | -5.7 | |
12:01 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 563 | 3 : 1 | 8-11 11-8 11-8 11-3 | +3.9 |
8 Mar 2023 08:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 619 | 2 place | -21.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sudek P | ⇔ | 551 | 0 : 3 | 6-11 5-11 8-11 | -13.4 | |
10:04 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 562 | 3 : 0 | 11-5 11-3 18-16 | +3.4 | |
09:30 | gr | Dousa T | ⇔ | 557 | 3 : 2 | 11-6 14-12 8-11 7-11 12-10 | +1.5 | |
08:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 551 | 0 : 3 | 6-11 3-11 8-11 | -13.4 |
6 Mar 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 623 | 2 place | -3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Grill J | ⇔ | 629 | 2 : 3 | 7-11 11-7 11-6 6-11 7-11 | -3.8 | |
14:01 | gr | Grill J | ⇔ | 629 | 3 : 2 | 11-9 9-11 11-6 6-11 11-5 | +4.2 | |
13:00 | gr | Smrcek M | ⇔ | 606 | 3 : 2 | 11-7 6-11 11-9 6-11 13-11 | +3.3 | |
12:30 | gr | Placek M | ⇔ | 593 | 1 : 3 | 8-11 11-5 8-11 6-11 | -7.8 |
4 Mar 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 624 | 2 place | -0.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 | Final | Zuzanek J | ⇔ | 642 | 0 : 3 | 7-11 11-13 5-11 | -6.6 | |
09:30 | gr | Zuzanek J | ⇔ | 642 | 2 : 3 | 11-6 12-10 7-11 8-11 1-11 | -3.3 | |
08:30 | gr | Briza F | ⇔ | 635 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-9 | +8.8 | |
Hasmanda R | ⇔ | 658 | 0 : 0 | 0 |
2 Mar 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 629 | 2 place | -3.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:38 | Final | Kostal M | ⇔ | 627 | 0 : 3 | 2-11 3-11 8-11 | -8.2 | |
14:00 | gr | Kostal M | ⇔ | 627 | 3 : 0 | 13-11 11-7 11-8 | +7.8 | |
13:30 | gr | Kvapil J | ⇔ | 612 | 0 : 3 | 6-11 6-11 7-11 | -9.3 | |
12:00 | gr | Smrcek M | ⇔ | 617 | 3 : 1 | 11-6 3-11 11-7 11-5 | +5.3 |
16 Feb 2023 12:00
Tournament A12. league 500-550
Regner M-n | 623 | 1 place | +6.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Trinta M | ⇔ | 550 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-7 | +2.1 | |
14:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 550 | 3 : 0 | 12-10 11-4 12-10 | +2.1 | |
13:30 | gr | Legen Ju | ⇔ | 521 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-8 | 0 | |
12:00 | gr | Dousa T | ⇔ | 544 | 3 : 1 | 11-4 10-12 11-3 11-8 | +1.2 |
15 Feb 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 598 | 1 place | +26.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 | Final | Placek M | ⇔ | 618 | 3 : 2 | 11-9 4-11 4-11 11-6 11-8 | +4.8 | |
14:38 | gr | Kostal M | ⇔ | 647 | 3 : 2 | 12-10 4-11 12-10 14-16 11-9 | +6 | |
13:01 | gr | Placek M | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 11-4 11-4 11-13 12-10 | +7.2 | |
12:02 | gr | Fisera M | ⇔ | 622 | 3 : 1 | 6-11 11-9 13-11 11-6 | +7.5 |
11 Feb 2023 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 606 | 3 place | -8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Grill J | ⇔ | 615 | 3 : 2 | 11-9 11-8 7-11 9-11 13-11 | +4.4 | |
22:30 | gr | Grill J | ⇔ | 615 | 0 : 3 | 11-13 9-11 7-11 | -7.3 | |
21:00 | gr | Polreich T | ⇔ | 641 | 1 : 3 | 11-5 10-12 8-11 5-11 | -3.9 | |
20:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 687 | 0 : 3 | 7-11 6-11 2-11 | -1.6 |
8 Feb 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 615 | 4 place | -8.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:04 | 3rd | Kostal M | ⇔ | 648 | 2 : 3 | 9-11 11-5 8-11 11-8 10-12 | -2.7 | |
14:00 | gr | Kostal M | ⇔ | 648 | 1 : 3 | 11-5 6-11 7-11 9-11 | -4.1 | |
13:30 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 697 | 2 : 3 | 11-9 8-11 11-9 3-11 5-11 | -0.7 | |
12:00 | gr | Janousek L | ⇔ | 680 | 2 : 3 | 11-7 14-12 7-11 9-11 7-11 | -1.4 |
7 Feb 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 634 | 4 place | -19.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:13 | 3rd | Zatecka L | ⇔ | 636 | 0 : 3 | 6-11 9-11 9-11 | -7.9 | |
14:00 | gr | Cermak V | ⇔ | 665 | 3 : 2 | 7-11 11-7 6-11 11-9 11-8 | +5.2 | |
13:30 | gr | Zatecka L | ⇔ | 636 | 1 : 3 | 6-11 11-7 8-11 7-11 | -5.9 | |
12:06 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 602 | 0 : 3 | 4-11 9-11 10-12 | -10.6 |
6 Feb 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 650 | 4 place | -15.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Vtelensky L | ⇔ | 654 | 1 : 3 | 11-7 4-11 5-11 9-11 | -5.7 | |
10:00 | gr | Vtelensky L | ⇔ | 654 | 2 : 3 | 11-8 11-5 9-11 7-11 3-11 | -3.8 | |
09:00 | gr | Zuzanek J | ⇔ | 599 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-8 | +3.9 | |
08:30 | gr | Zatecka L | ⇔ | 630 | 0 : 3 | 8-11 8-11 7-11 | -9.6 |
5 Feb 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 657 | 2 place | -6.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Milata V jr. | ⇔ | 669 | 1 : 3 | 11-4 15-17 9-11 6-11 | -5.3 | |
14:00 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 669 | 3 : 2 | 11-8 11-6 9-11 7-11 11-6 | +4.5 | |
13:00 | gr | Adamec M | ⇔ | 603 | 1 : 3 | 11-6 8-11 10-12 9-11 | -9.2 | |
12:30 | gr | Rygl L | ⇔ | 599 | 3 : 1 | 11-5 11-5 8-11 11-3 | +2.5 |
4 Feb 2023 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 642 | 1 place | +16.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:31 | Final | Plachy Ji | ⇔ | 664 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-8 | +9.8 | |
18:04 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 664 | 2 : 3 | 11-4 8-11 11-5 9-11 10-12 | -3.1 | |
17:32 | gr | Knot Ja | ⇔ | 639 | 3 : 2 | 11-6 9-11 11-13 11-6 13-11 | +3.9 | |
16:00 | gr | Rygl L | ⇔ | 603 | 3 : 0 | 14-12 11-6 11-7 | +4.9 |
1 Feb 2023 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 638 | 2 place | +4.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Tuma D | ⇔ | 656 | 1 : 3 | 11-9 6-11 10-12 9-11 | -4.9 | |
18:30 | gr | Rygl L | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 16-14 8-11 11-4 11-6 | +4.8 | |
17:00 | gr | Tuma D | ⇔ | 656 | 0 : 3 | 11-13 13-15 10-12 | -6.6 | |
16:00 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 667 | 3 : 0 | 11-4 11-7 11-7 | +10.3 |
30 Jan 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 637 | 3 place | +1.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Plachy Ji | ⇔ | 647 | 3 : 2 | 11-8 6-11 6-11 12-10 11-5 | +4.4 | |
14:03 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 648 | 0 : 3 | 5-11 1-11 9-11 | -7.1 | |
13:05 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 647 | 3 : 0 | 11-6 11-9 11-4 | +8.8 | |
12:31 | gr | Smrcek M | ⇔ | 617 | 2 : 3 | 11-6 11-9 8-11 8-11 9-11 | -4.8 |
29 Jan 2023 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 639 | 2 place | -1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Briza F | ⇔ | 634 | 0 : 3 | 12-14 2-11 9-11 | -8.4 | |
14:30 | gr | Briza F | ⇔ | 634 | 2 : 3 | 12-10 11-4 9-11 8-11 9-11 | -4.2 | |
13:30 | gr | Adamec M | ⇔ | 612 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-5 | +5.9 | |
12:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 8-11 13-11 11-9 11-4 | +4.8 |
26 Jan 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 639 | 1 place | +0.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sudek P | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-5 11-8 | +2.5 | |
10:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 585 | 3 : 1 | 11-1 11-9 9-11 11-6 | +2.8 | |
09:30 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 563 | 3 : 2 | 9-11 11-9 11-5 9-11 11-6 | +1 | |
08:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 581 | 2 : 3 | 11-8 11-9 6-11 10-12 8-11 | -6.3 |
25 Jan 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 630 | 1 place | +9.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 654 | 3 : 1 | 11-8 6-11 11-6 11-8 | +7.4 | |
10:30 | gr | Knot Ja | ⇔ | 634 | 1 : 3 | 6-11 11-5 6-11 7-11 | -5.8 | |
09:31 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 654 | 2 : 3 | 11-7 5-11 11-6 9-11 8-11 | -3.1 | |
08:32 | gr | Smrcek M | ⇔ | 653 | 3 : 0 | 11-9 12-10 13-11 | +9.9 |
23 Jan 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 614 | 1 place | +17.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Novotny Ja | ⇔ | 631 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-9 11-8 | +7.1 | |
14:31 | gr | Trinta M | ⇔ | 622 | 3 : 2 | 11-7 6-11 5-11 14-12 11-4 | +4.4 | |
13:32 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 640 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-6 | +10.1 | |
12:32 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 631 | 1 : 3 | 3-11 9-11 11-9 9-11 | -5 |
22 Jan 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 634 | 4 place | -20.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Perny M | ⇔ | 570 | 2 : 3 | 12-10 11-13 8-11 11-8 6-11 | -6.6 | |
10:01 | gr | Kolenic T | ⇔ | 599 | 3 : 1 | 11-8 11-6 5-11 11-9 | +3.9 | |
09:00 | gr | Adamec M | ⇔ | 599 | 1 : 3 | 5-11 8-11 12-10 8-11 | -8.1 | |
08:30 | gr | Perny M | ⇔ | 570 | 1 : 3 | 11-13 11-9 10-12 14-16 | -9.9 |
21 Jan 2023 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 622 | 2 place | +13.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Rygl L | ⇔ | 610 | 2 : 3 | 9-11 9-11 11-4 11-9 6-11 | -4.5 | |
18:00 | gr | Rygl L | ⇔ | 610 | 3 : 1 | 12-10 11-9 6-11 11-3 | +5.3 | |
17:00 | gr | Adamec M | ⇔ | 596 | 3 : 0 | 11-8 12-10 11-8 | +5.9 | |
16:30 | gr | Longin M | ⇔ | 596 | 3 : 0 | 11-7 13-11 11-9 | +5.9 |
20 Jan 2023 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 603 | 1 place | +19.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Zuzanek J | ⇔ | 583 | 3 : 1 | 12-10 6-11 11-8 11-9 | +4.8 | |
14:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 587 | 3 : 0 | 14-12 11-5 11-5 | +6.7 | |
13:30 | gr | Zuzanek J | ⇔ | 583 | 3 : 2 | 6-11 11-9 12-10 8-11 11-2 | +3.2 | |
12:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 594 | 3 : 2 | 11-5 13-11 5-11 3-11 11-3 | +3.6 |
17 Jan 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 640 | 4 place | -36.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Sudek P | ⇔ | 580 | 0 : 3 | 11-13 8-11 7-11 | -12.8 | |
10:00 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 609 | 1 : 3 | 11-3 7-11 8-11 8-11 | -7.8 | |
09:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 580 | 2 : 3 | 7-11 11-5 11-5 7-11 5-11 | -6.4 | |
08:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 580 | 1 : 3 | 6-11 11-8 5-11 8-11 | -9.6 |
15 Jan 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 631 | 3 place | +9.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Briza F | ⇔ | 661 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-4 | +10.4 | |
22:30 | gr | Krticka L | ⇔ | 635 | 1 : 3 | 11-7 4-11 9-11 12-14 | -5.8 | |
21:00 | gr | Briza F | ⇔ | 661 | 3 : 1 | 8-11 11-9 11-7 11-8 | +7.8 | |
20:01 | gr | Tuma D | ⇔ | 652 | 2 : 3 | 7-11 11-4 5-11 11-8 5-11 | -3.2 |
13 Jan 2023 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 646 | 4 place | -14.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Grill J | ⇔ | 642 | 1 : 3 | 5-11 1-11 11-6 4-11 | -6.2 | |
14:01 | gr | Grill J | ⇔ | 642 | 3 : 2 | 12-10 7-11 11-9 5-11 11-8 | +3.9 | |
13:31 | gr | Knot Ja | ⇔ | 654 | 0 : 3 | 10-12 9-11 11-13 | -7.4 | |
12:00 | gr | Janousek L | ⇔ | 663 | 1 : 3 | 3-11 9-11 11-2 4-11 | -5 |
10 Jan 2023 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 675 | 4 place | -29.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Varcl Ja jr. | ⇔ | 662 | 1 : 3 | 9-11 11-6 6-11 8-11 | -6.8 | |
10:02 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 662 | 0 : 3 | 8-11 7-11 5-11 | -9.1 | |
09:30 | gr | Smrcek M | ⇔ | 642 | 2 : 3 | 11-6 9-11 11-7 6-11 3-11 | -5.3 | |
08:00 | gr | Kostal M | ⇔ | 638 | 1 : 3 | 6-11 10-12 11-9 4-11 | -8.3 |
7 Jan 2023 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 677 | 4 place | -1.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:08 | 3rd | Plachy Ji | ⇔ | 668 | 2 : 3 | 11-6 6-11 12-10 3-11 8-11 | -4.3 | |
18:01 | gr | Janousek L | ⇔ | 662 | 3 : 2 | 12-10 5-11 11-3 8-11 11-9 | +3.4 | |
17:00 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 668 | 3 : 0 | 11-8 11-6 11-4 | +7.3 | |
16:30 | gr | Knot Ja | ⇔ | 641 | 1 : 3 | 11-9 9-11 5-11 11-13 | -8.2 |
4 Jan 2023 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 655 | 1 place | +22.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Cmunt M | ⇔ | 643 | 3 : 0 | 13-11 11-6 11-9 | +7 | |
22:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 599 | 3 : 0 | 11-5 12-10 11-8 | +3.5 | |
21:00 | gr | Odstrcilik T | ⇔ | 630 | 3 : 0 | 11-7 11-6 11-6 | +6 | |
20:01 | gr | Cmunt M | ⇔ | 643 | 3 : 1 | 9-11 11-1 11-4 13-11 | +5.3 |
3 Jan 2023 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 651 | 2 place | +4.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Milata V jr. | ⇔ | 636 | 1 : 3 | 11-4 8-11 7-11 7-11 | -6.9 | |
18:00 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 636 | 3 : 1 | 4-11 12-10 13-11 11-7 | +5.1 | |
17:00 | gr | Kolenic T | ⇔ | 607 | 3 : 0 | 11-2 11-9 11-5 | +4.5 | |
16:30 | gr | Hisler P | ⇔ | 586 | 3 : 2 | 12-14 3-11 11-5 11-9 11-8 | +1.4 |
1 Jan 2023 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 641 | 1 place | +11.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Milata V jr. | ⇔ | 631 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-7 | +7.3 | |
10:01 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 631 | 2 : 3 | 11-7 10-12 11-5 6-11 8-11 | -4.4 | |
09:00 | gr | Hisler P | ⇔ | 605 | 3 : 1 | 16-14 11-9 9-11 13-11 | +3.9 | |
08:31 | gr | Placek M | ⇔ | 585 | 3 : 0 | 11-7 11-2 11-8 | +3.6 |
31 Dec 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 624 | 1 place | +17.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | Final | Vrabec D | ⇔ | 626 | 3 : 0 | 11-3 11-8 11-5 | +8.1 | |
22:33 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-8 | +10.2 | |
21:00 | gr | Vrabec D | ⇔ | 626 | 1 : 3 | 10-12 7-11 12-10 12-14 | -5.9 | |
20:07 | gr | Kucirek O | ⇔ | 593 | 3 : 1 | 11-7 11-5 6-11 11-4 | +4.1 |
25 Dec 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 629 | 3 place | -4.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Fisera M | ⇔ | 632 | 3 : 1 | 5-11 12-10 13-11 11-5 | +6.2 | |
22:01 | gr | Fisera M | ⇔ | 632 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-8 | +8.3 | |
21:00 | gr | Tuma D | ⇔ | 609 | 0 : 3 | 8-11 7-11 11-13 | -9.6 | |
20:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 604 | 0 : 3 | 10-12 10-12 7-11 | -10 |
24 Dec 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 637 | 2 place | -6.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:38 | Final | Krejci R | ⇔ | 653 | 0 : 3 | 8-11 7-11 8-11 | -6.7 | |
14:24 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 628 | 3 : 2 | 11-9 7-11 11-7 9-11 11-2 | +3.7 | |
13:30 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 593 | 3 : 2 | 10-12 11-9 12-10 9-11 17-15 | +2.2 | |
12:00 | gr | Krejci R | ⇔ | 653 | 0 : 3 | 8-11 5-11 7-11 | -6.7 |
23 Dec 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 616 | 1 place | +21.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Fisera M | ⇔ | 635 | 3 : 1 | 5-11 11-8 11-7 11-9 | +7.2 | |
22:01 | gr | Berger Ja | ⇔ | 635 | 3 : 1 | 9-11 11-5 11-8 11-8 | +7.1 | |
21:30 | gr | Drechsler M | ⇔ | 633 | 2 : 3 | 14-12 5-11 11-9 9-11 7-11 | -3.3 | |
20:03 | gr | Fisera M | ⇔ | 635 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-8 | +9.5 |
21 Dec 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 635 | 4 place | -18.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 677 | 1 : 3 | 11-13 11-6 6-11 3-11 | -3.4 | |
10:33 | gr | Krejci R | ⇔ | 623 | 0 : 3 | 7-11 7-11 4-11 | -8.9 | |
09:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 677 | 2 : 3 | 11-13 11-9 11-9 7-11 8-11 | -2.3 | |
08:02 | gr | Smrcek M | ⇔ | 686 | 0 : 3 | 5-11 2-11 5-11 | -3.8 |
19 Dec 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 655 | 4 place | -20.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Vrabec Jak | ⇔ | 663 | 1 : 3 | 11-6 8-11 4-11 13-15 | -5.5 | |
22:30 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 663 | 2 : 3 | 6-11 7-11 14-12 11-6 10-12 | -3.7 | |
21:30 | gr | Novak K | ⇔ | 682 | 0 : 3 | 5-11 4-11 7-11 | -5.8 | |
20:32 | gr | Knot Ja | ⇔ | 666 | 1 : 3 | 8-11 8-11 11-6 8-11 | -5.3 |
17 Dec 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 654 | 1 place | +1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Novotny Ja | ⇔ | 628 | 3 : 2 | 9-11 11-8 7-11 11-6 11-6 | +3 | |
18:00 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 644 | 3 : 2 | 9-11 11-9 10-12 11-6 11-7 | +3.6 | |
17:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 621 | 3 : 1 | 11-7 11-8 9-11 11-8 | +4 | |
16:01 | gr | Novotny Ja | ⇔ | 628 | 0 : 3 | 9-11 7-11 5-11 | -10.1 |
16 Dec 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 655 | 2 place | 0.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 659 | 1 : 3 | 11-9 8-11 5-11 8-11 | -5.7 | |
10:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 659 | 1 : 3 | 11-5 5-11 11-13 8-11 | -5.7 | |
09:01 | gr | Kostal M | ⇔ | 638 | 3 : 2 | 5-11 6-11 11-9 11-4 11-3 | +3.4 | |
08:30 | gr | Kvapil J | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 12-10 12-10 11-7 | +7.8 |
18 Nov 2022 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 652 | 2 place | +3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Vrabec D | ⇔ | 612 | 1 : 3 | 7-11 11-6 4-11 5-11 | -8.4 | |
22:01 | gr | Tuma D | ⇔ | 645 | 3 : 1 | 11-7 0-11 11-9 14-12 | +5.6 | |
21:30 | gr | Vrabec D | ⇔ | 612 | 3 : 2 | 11-9 6-11 11-7 6-11 11-6 | +2.4 | |
20:00 | gr | Adamec M | ⇔ | 623 | 3 : 2 | 6-11 11-5 11-7 7-11 14-12 | +2.8 |
16 Nov 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 655 | 3 place | -2.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:02 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 585 | 3 : 1 | 11-4 9-11 11-4 11-5 | +1.8 | |
14:30 | gr | Trinta M | ⇔ | 585 | 2 : 3 | 12-10 6-11 11-13 11-5 7-11 | -6.8 | |
13:00 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 650 | 3 : 2 | 11-5 4-11 11-4 2-11 11-6 | +3.8 | |
12:04 | gr | Janousek L | ⇔ | 715 | 2 : 3 | 9-11 11-3 9-11 11-9 9-11 | -1.6 |
13 Nov 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 668 | 2 place | -12.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Kulhanek P-l | ⇔ | 591 | 1 : 3 | 10-12 8-11 11-8 8-11 | -10.6 | |
18:00 | gr | Tuma D | ⇔ | 650 | 2 : 3 | 9-11 11-9 11-6 11-13 7-11 | -4.7 | |
17:31 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 591 | 3 : 1 | 11-6 11-7 8-11 11-6 | +1.4 | |
16:00 | gr | Svec J | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 11-1 6-11 11-9 11-9 | +0.8 |
12 Nov 2022 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 656 | 1 place | +13 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Cermak V | ⇔ | 600 | 3 : 1 | 11-5 11-5 8-11 11-5 | +2.7 | |
14:00 | gr | Cermak V | ⇔ | 600 | 3 : 0 | 11-3 11-8 12-10 | +3.6 | |
13:30 | gr | Svec J | ⇔ | 602 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-3 | +3.7 | |
12:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 592 | 3 : 1 | 8-11 11-9 11-9 11-3 | +2.2 |
11 Nov 2022 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 648 | 1 place | +9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 649 | 3 : 2 | 11-8 11-7 6-11 9-11 11-9 | +4 | |
10:04 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 649 | 3 : 2 | 8-11 11-8 7-11 11-7 11-7 | +4 | |
09:31 | gr | Picha D | ⇔ | 633 | 2 : 3 | 11-8 9-11 11-7 6-11 8-11 | -4.6 | |
08:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 609 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-6 | +4.9 |
6 Nov 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 645 | 3 place | +2.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:06 | 3rd | Fisera M | ⇔ | 686 | 3 : 0 | 11-3 11-3 11-8 | +11.2 | |
18:00 | gr | Fisera M | ⇔ | 686 | 3 : 2 | 9-11 11-5 11-5 7-11 14-12 | +5.6 | |
17:00 | gr | Novak K | ⇔ | 652 | 0 : 3 | 3-11 2-11 6-11 | -7.5 | |
16:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 628 | 1 : 3 | 8-11 7-11 11-9 3-11 | -7.1 |
4 Nov 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 655 | 3 place | -9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Trinta M | ⇔ | 591 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-5 | +2.9 | |
14:00 | gr | Knot Ja | ⇔ | 670 | 0 : 3 | 8-11 9-11 9-11 | -6.7 | |
13:30 | gr | Picha D | ⇔ | 624 | 1 : 3 | 11-9 4-11 12-14 5-11 | -7.8 | |
12:00 | gr | Trinta M | ⇔ | 591 | 3 : 1 | 8-11 11-9 11-9 11-5 | +2.2 |
2 Nov 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 661 | 4 place | -6.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 | 3rd | Grill J | ⇔ | 695 | 2 : 3 | 8-11 11-8 11-3 9-11 9-11 | -2.6 | |
18:00 | gr | Grill J | ⇔ | 695 | 0 : 3 | 7-11 6-11 8-11 | -5.3 | |
17:02 | gr | Kvapil J | ⇔ | 620 | 2 : 3 | 11-7 6-11 10-12 11-9 11-13 | -5.7 | |
16:30 | gr | Fisera M | ⇔ | 682 | 3 : 1 | 11-6 14-16 11-3 11-6 | +7.2 |
31 Oct 2022 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 659 | 3 place | +3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | gr | Kouble D | ⇔ | 695 | 2 : 3 | 11-6 7-11 10-12 14-12 8-11 | -2.5 | |
11:00 | 3rd | Kostal M | ⇔ | 643 | 3 : 0 | 12-10 11-9 11-9 | +6.7 | |
10:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 633 | 2 : 3 | 11-5 8-11 11-9 9-11 12-14 | -5 | |
09:30 | gr | Kostal M | ⇔ | 643 | 3 : 2 | 9-11 11-7 9-11 12-10 11-6 | +3.4 |
27 Oct 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 648 | 1 place | +11.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kostal M | ⇔ | 642 | 3 : 2 | 13-11 11-6 8-11 6-11 11-2 | +3.7 | |
14:00 | gr | Knot Ja | ⇔ | 631 | 3 : 1 | 11-8 4-11 13-11 13-11 | +5 | |
13:31 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 8-11 8-11 11-7 10-12 | -5.7 | |
12:00 | gr | Kostal M | ⇔ | 642 | 3 : 0 | 11-6 11-6 11-9 | +7.5 |
23 Oct 2022 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 653 | 2 place | -4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Knot Ja | ⇔ | 617 | 1 : 3 | 2-11 9-11 11-9 4-11 | -8.1 | |
22:31 | gr | Knot Ja | ⇔ | 617 | 2 : 3 | 12-10 5-11 8-11 11-8 10-12 | -5.4 | |
21:00 | gr | Vrabec D | ⇔ | 595 | 3 : 1 | 11-8 11-13 11-6 11-5 | +2.6 | |
20:02 | gr | Grill J | ⇔ | 658 | 3 : 1 | 13-11 11-7 6-11 11-9 | +6.3 |
22 Oct 2022 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 628 | 1 place | +25.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Celler Ji | ⇔ | 660 | 3 : 2 | 13-11 5-11 5-11 11-9 11-9 | +5.3 | |
22:00 | gr | Grill J | ⇔ | 659 | 3 : 2 | 11-9 8-11 11-7 8-11 11-4 | +5.3 | |
21:00 | gr | Celler Ji | ⇔ | 660 | 3 : 1 | 11-6 12-14 11-8 11-4 | +7.9 | |
20:31 | gr | Vrabec D | ⇔ | 631 | 3 : 1 | 11-5 11-8 3-11 11-9 | +6.2 |
21 Oct 2022 12:00
Tournament A14. league 700-800
Regner M-n | 627 | 2 place | +1.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Novak K | ⇔ | 660 | 0 : 3 | 4-11 9-11 4-11 | -5.4 | |
14:01 | gr | Novak K | ⇔ | 660 | 1 : 3 | 7-11 13-11 4-11 6-11 | -4.1 | |
13:00 | gr | Knot Ja | ⇔ | 622 | 3 : 2 | 7-11 11-6 11-8 8-11 11-4 | +3.8 | |
12:30 | gr | Cermak V | ⇔ | 607 | 3 : 0 | 11-4 11-8 11-5 | +6.3 |
20 Oct 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 638 | 2 place | -9.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Vrabec Jan | ⇔ | 607 | 1 : 3 | 5-11 11-8 10-12 10-12 | -7.8 | |
14:00 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 607 | 1 : 3 | 14-12 3-11 6-11 11-13 | -7.8 | |
13:31 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 594 | 3 : 1 | 4-11 11-8 11-7 11-5 | +3.4 | |
12:00 | gr | Svec J | ⇔ | 562 | 3 : 0 | 11-9 11-5 11-6 | +2 |
18 Oct 2022 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 639 | 4 place | -1.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 | 3rd | Smrcek M | ⇔ | 665 | 2 : 3 | 12-10 8-11 11-5 8-11 5-11 | -3 | |
10:31 | gr | Kvapil J | ⇔ | 626 | 2 : 3 | 8-11 9-11 11-2 11-5 9-11 | -4.5 | |
09:00 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 666 | 3 : 0 | 11-7 11-8 11-7 | +10.1 | |
08:01 | gr | Smrcek M | ⇔ | 665 | 1 : 3 | 11-2 7-11 9-11 10-12 | -4.4 |
16 Oct 2022 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 644 | 3 place | -4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Rygl L | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-8 14-12 | +4.8 | |
18:00 | gr | Novak K | ⇔ | 633 | 1 : 3 | 7-11 11-6 6-11 9-11 | -6.6 | |
17:00 | gr | Rygl L | ⇔ | 624 | 3 : 0 | 11-6 11-4 11-9 | +6.4 | |
16:30 | gr | Knot Ja | ⇔ | 631 | 0 : 3 | 9-11 8-11 9-11 | -9 |
15 Oct 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 624 | 1 place | +20.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kulhanek P-l | ⇔ | 598 | 3 : 2 | 7-11 11-5 5-11 11-8 11-3 | +3 | |
14:01 | gr | Picha D | ⇔ | 617 | 3 : 1 | 11-6 8-11 11-9 11-4 | +5.6 | |
13:31 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 598 | 3 : 1 | 11-5 6-11 11-3 11-7 | +4.4 | |
12:02 | gr | Placek M | ⇔ | 610 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-5 | +6.9 |
14 Oct 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 629 | 4 place | -5.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Novak K | ⇔ | 655 | 0 : 3 | 3-11 5-11 10-12 | -6 | |
18:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 613 | 3 : 1 | 11-13 13-11 11-4 11-4 | +5 | |
17:31 | gr | Novak K | ⇔ | 655 | 3 : 2 | 8-11 8-11 12-10 14-12 11-7 | +5 | |
16:30 | gr | Knot Ja | ⇔ | 610 | 0 : 3 | 9-11 1-11 5-11 | -9.6 |
13 Oct 2022 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 632 | 1 place | -1.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Hruska V sr. | ⇔ | 566 | 3 : 0 | 11-9 11-5 11-2 | +2.7 | |
10:00 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 571 | 3 : 0 | 14-12 11-6 11-5 | +3.1 | |
09:31 | gr | Strnad Ja 1964 | ⇔ | 559 | 3 : 1 | 11-7 7-11 11-2 11-7 | +1.6 | |
08:02 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 566 | 1 : 3 | 8-11 11-6 6-11 7-11 | -10 |
12 Oct 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 623 | 3 place | +9.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Knot Ja | ⇔ | 637 | 3 : 1 | 9-11 11-6 14-12 11-9 | +6.9 | |
14:31 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 661 | 1 : 3 | 5-11 13-15 11-8 5-11 | -3.7 | |
13:31 | gr | Grill J | ⇔ | 672 | 1 : 3 | 3-11 11-5 10-12 9-11 | -3.1 | |
12:40 | gr | Knot Ja | ⇔ | 637 | 3 : 0 | 11-6 11-6 15-13 | +9.2 |
11 Oct 2022 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 613 | 1 place | +10.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Cmunt M | ⇔ | 603 | 3 : 2 | 8-11 11-8 7-11 13-11 12-10 | +3.6 | |
22:30 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 592 | 3 : 0 | 13-11 11-5 12-10 | +6.3 | |
21:05 | gr | Cmunt M | ⇔ | 603 | 1 : 3 | 11-5 8-11 6-11 9-11 | -6.6 | |
20:01 | gr | Tuma D | ⇔ | 618 | 3 : 1 | 11-7 10-12 11-2 11-7 | +6.3 |
9 Oct 2022 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 612 | 2 place | +1.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Bartunek R | ⇔ | 583 | 2 : 3 | 11-4 5-11 10-12 11-2 8-11 | -5.2 | |
14:00 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 603 | 3 : 1 | 11-6 11-13 11-7 11-3 | +5.5 | |
13:30 | gr | Bartunek R | ⇔ | 583 | 3 : 0 | 11-7 11-7 19-17 | +5.7 | |
12:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 587 | 2 : 3 | 9-11 11-8 9-11 11-4 9-11 | -5 |
4 Oct 2022 12:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 593 | 1 place | +20 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Havel L 1956 | ⇔ | 566 | 3 : 1 | 11-4 8-11 11-9 12-10 | +4.4 | |
14:02 | gr | Svec J | ⇔ | 596 | 3 : 2 | 4-11 11-8 11-5 9-11 11-9 | +4.1 | |
13:30 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 566 | 3 : 2 | 11-5 11-9 7-11 6-11 11-6 | +2.9 | |
12:02 | gr | Legen Ju | ⇔ | 590 | 3 : 0 | 11-6 11-4 11-8 | +7.8 |
29 Sep 2022 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 584 | 2 place | +9.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Havel L 1956 | ⇔ | 560 | 2 : 3 | 7-11 11-6 4-11 11-9 7-11 | -5 | |
14:01 | gr | Legen Ju | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 12-10 8-11 11-2 14-12 | +5.8 | |
13:31 | gr | Nohejl T | ⇔ | 574 | 3 : 1 | 11-5 10-12 11-6 11-7 | +5.4 | |
12:02 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 560 | 3 : 2 | 10-12 11-7 11-6 5-11 11-9 | +3 |
27 Sep 2022 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 601 | 4 place | -17.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Picha D | ⇔ | 627 | 2 : 3 | 5-11 12-10 11-4 8-11 10-12 | -3 | |
10:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 600 | 1 : 3 | 6-11 7-11 11-8 7-11 | -6.1 | |
09:00 | gr | Picha D | ⇔ | 627 | 1 : 3 | 5-11 9-11 11-9 5-11 | -4.5 | |
08:02 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 635 | 1 : 3 | 9-11 3-11 11-7 8-11 | -4 |
14 Sep 2022 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 624 | 4 place | -22.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Kvapil J | ⇔ | 630 | 1 : 3 | 9-11 12-14 11-8 6-11 | -5.6 | |
10:30 | gr | Kvapil J | ⇔ | 630 | 0 : 3 | 5-11 10-12 8-11 | -7.5 | |
09:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 655 | 0 : 3 | 4-11 7-11 3-11 | -5.5 | |
08:00 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 676 | 0 : 3 | 8-11 7-11 7-11 | -3.8 |
12 Sep 2022 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 629 | 3 place | -5.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Tuma D | ⇔ | 638 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-6 | +8.7 | |
22:31 | gr | Kucirek O | ⇔ | 637 | 2 : 3 | 5-11 11-9 11-7 9-11 6-11 | -3.7 | |
21:30 | gr | Fojt P | ⇔ | 649 | 2 : 3 | 6-11 11-7 11-7 4-11 7-11 | -3.2 | |
20:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 638 | 0 : 3 | 9-11 10-12 7-11 | -7.3 |
11 Sep 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 633 | 3 place | -3.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Drechsler M | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 11-8 9-11 11-5 11-7 | +5.4 | |
22:00 | gr | Berger Ja | ⇔ | 655 | 0 : 3 | 5-11 8-11 10-12 | -6.2 | |
21:00 | gr | Vrabec D | ⇔ | 627 | 3 : 1 | 8-11 11-8 11-6 12-10 | +5.7 | |
20:30 | gr | Drechsler M | ⇔ | 624 | 0 : 3 | 6-11 9-11 11-13 | -8.7 |
7 Sep 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 651 | 4 place | -18.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:04 | 3rd | Kulhanek P-l | ⇔ | 598 | 1 : 3 | 13-15 11-5 10-12 2-11 | -9.2 | |
10:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 657 | 1 : 3 | 11-7 9-11 9-11 14-16 | -5.6 | |
09:02 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 598 | 3 : 2 | 11-5 11-6 9-11 8-11 11-3 | +1.9 | |
08:30 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 620 | 2 : 3 | 14-16 6-11 11-7 11-7 6-11 | -5.2 |
5 Sep 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 657 | 3 place | -5.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 612 | 3 : 1 | 7-11 13-11 14-12 11-6 | +3.3 | |
10:02 | gr | Sudek P | ⇔ | 649 | 2 : 3 | 2-11 4-11 11-8 11-7 10-12 | -4.3 | |
09:00 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 617 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-2 11-9 | +3.6 | |
08:33 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 612 | 1 : 3 | 4-11 6-11 11-7 7-11 | -8.7 |
4 Sep 2022 08:00
Tournament A14. league 550-600
Regner M-n | 649 | 1 place | +9.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Hruska V sr. | ⇔ | 590 | 3 : 1 | 11-8 11-9 5-11 11-8 | +2.5 | |
10:01 | gr | Vrabec D | ⇔ | 620 | 3 : 2 | 11-3 8-11 5-11 11-5 11-4 | +2.9 | |
09:30 | gr | Picek P | ⇔ | 539 | 3 : 0 | 11-8 11-3 11-6 | 0 | |
08:00 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 590 | 3 : 0 | 11-9 11-3 11-6 | +3.3 |
31 Aug 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 649 | 2 place | -0.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sudek P | ⇔ | 649 | 1 : 3 | 11-7 5-11 9-11 9-11 | -6 | |
10:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 649 | 1 : 3 | 5-11 12-10 9-11 6-11 | -6 | |
09:00 | gr | Andrle T | ⇔ | 631 | 3 : 0 | 11-3 11-8 13-11 | +6.5 | |
08:31 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 609 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-6 | +4.8 |
28 Aug 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 658 | 3 place | -8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Grill J | ⇔ | 676 | 3 : 1 | 13-11 12-10 3-11 11-8 | +7.1 | |
22:30 | gr | Babicka L | ⇔ | 661 | 1 : 3 | 12-14 6-11 11-3 8-11 | -5.8 | |
21:01 | gr | Grill J | ⇔ | 676 | 0 : 3 | 7-11 4-11 12-14 | -6.5 | |
20:00 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 678 | 2 : 3 | 11-7 7-11 11-6 6-11 7-11 | -3.2 |
27 Aug 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 648 | 1 place | +10.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Polreich T | ⇔ | 652 | 3 : 1 | 1-11 11-8 11-8 11-9 | +6.2 | |
14:00 | gr | Polreich T | ⇔ | 652 | 1 : 3 | 14-16 10-12 11-7 13-15 | -5.8 | |
13:30 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 606 | 3 : 0 | 11-2 11-6 11-4 | +4.7 | |
12:01 | gr | Andrle T | ⇔ | 628 | 3 : 1 | 7-11 11-6 11-4 12-10 | +4.8 |
25 Aug 2022 08:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 653 | 2 place | -5.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Kvapil J | ⇔ | 616 | 0 : 3 | 3-11 7-11 6-11 | -11 | |
10:07 | gr | Kvapil J | ⇔ | 616 | 3 : 2 | 4-11 11-13 11-4 11-8 12-10 | +2.5 | |
09:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 585 | 3 : 0 | 11-5 11-2 11-5 | +2.5 | |
08:30 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 558 | 3 : 1 | 11-6 11-5 9-11 11-9 | +0.3 |
22 Aug 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 645 | 3 place | +8.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Jablonovsky Ja | ⇔ | 665 | 3 : 0 | 11-9 13-11 11-7 | +9.5 | |
14:31 | gr | Sudek P | ⇔ | 662 | 1 : 3 | 11-7 8-11 6-11 6-11 | -5 | |
13:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 654 | 2 : 3 | 16-14 11-13 15-13 11-13 8-11 | -3.7 | |
12:30 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 665 | 3 : 1 | 10-12 11-9 12-10 11-6 | +7.2 |
20 Aug 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 650 | 4 place | -4.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:03 | 3rd | Novak K | ⇔ | 716 | 0 : 3 | 7-11 7-11 11-13 | -2.7 | |
22:31 | gr | Knot Ja | ⇔ | 655 | 1 : 3 | 7-11 11-7 9-11 4-11 | -5.7 | |
21:32 | gr | Novak K | ⇔ | 716 | 3 : 1 | 12-10 2-11 11-8 12-10 | +10 | |
20:31 | gr | Polreich T | ⇔ | 652 | 1 : 3 | 9-11 8-11 11-8 2-11 | -5.9 |
17 Aug 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 655 | 4 place | -5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:06 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 672 | 2 : 3 | 7-11 14-12 11-6 3-11 5-11 | -3.3 | |
14:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 672 | 3 : 2 | 2-11 8-11 11-5 15-13 12-10 | +4.7 | |
13:06 | gr | Sudek P | ⇔ | 655 | 2 : 3 | 11-6 11-2 6-11 3-11 7-11 | -4 | |
12:05 | gr | Vogel M | ⇔ | 715 | 1 : 3 | 7-11 5-11 11-8 8-11 | -2.4 |
16 Aug 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 643 | 4 place | +12 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 | 3rd | Tauchman D | ⇔ | 711 | 0 : 3 | 10-12 9-11 7-11 | -2.6 | |
14:31 | gr | Stolfa Ja | ⇔ | 686 | 3 : 2 | 11-7 11-5 7-11 7-11 11-8 | +5.7 | |
13:31 | gr | Tauchman D | ⇔ | 711 | 3 : 0 | 11-6 11-8 11-4 | +13.4 | |
12:31 | gr | Smrcek M | ⇔ | 687 | 0 : 3 | 6-11 7-11 6-11 | -4.5 |
14 Aug 2022 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 647 | 4 place | -4.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Smrcek M | ⇔ | 691 | 0 : 3 | 7-11 8-11 7-11 | -4.5 | |
22:30 | gr | Tonar L | ⇔ | 663 | 0 : 3 | 8-11 7-11 5-11 | -6.7 | |
21:01 | gr | Grill J | ⇔ | 692 | 0 : 3 | 3-11 9-11 9-11 | -4.4 | |
20:03 | gr | Smrcek M | ⇔ | 691 | 3 : 0 | 13-11 11-4 11-6 | +11.5 |
12 Aug 2022 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 664 | 4 place | -16.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:02 | 3rd | Grill J | ⇔ | 692 | 1 : 3 | 9-11 11-5 9-11 9-11 | -4.3 | |
22:33 | gr | Grill J | ⇔ | 692 | 1 : 3 | 11-8 7-11 6-11 9-11 | -4.3 | |
21:30 | gr | Kouble D | ⇔ | 722 | 0 : 3 | 5-11 10-12 5-11 | -3.3 | |
20:31 | gr | Vogel M | ⇔ | 680 | 1 : 3 | 11-8 9-11 11-13 2-11 | -5 |
9 Aug 2022 08:00
Tournament A14. league 700-800
Regner M-n | 664 | 4 place | 0 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:02 | 3rd | Pecka V | ⇔ | 735 | 2 : 3 | 11-7 11-7 5-11 10-12 9-11 | -1.2 | |
10:31 | gr | Vogel M | ⇔ | 697 | 2 : 3 | 11-9 3-11 7-11 11-5 6-11 | -2.7 | |
09:30 | gr | Pecka V | ⇔ | 735 | 1 : 3 | 11-6 7-11 4-11 7-11 | -1.7 | |
08:31 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 704 | 3 : 2 | 11-5 3-11 11-2 9-11 11-7 | +5.6 |
7 Aug 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 684 | 4 place | -20.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:04 | 3rd | Varnuska T | ⇔ | 721 | 1 : 3 | 15-13 8-11 6-11 10-12 | -3.7 | |
22:00 | gr | Varnuska T | ⇔ | 721 | 1 : 3 | 11-8 7-11 4-11 3-11 | -3.7 | |
21:30 | gr | Grill J | ⇔ | 678 | 0 : 3 | 2-11 8-11 10-12 | -8.5 | |
20:00 | gr | Smrcek M | ⇔ | 679 | 2 : 3 | 18-16 11-7 7-11 8-11 11-13 | -4.2 |
6 Aug 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 694 | 2 place | -9.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sudek P | ⇔ | 647 | 2 : 3 | 8-11 11-6 11-9 12-14 8-11 | -5.9 | |
10:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 647 | 3 : 1 | 9-11 11-4 11-7 11-7 | +3.2 | |
09:30 | gr | Placek M | ⇔ | 554 | 3 : 1 | 11-6 11-6 9-11 11-6 | 0 | |
08:00 | gr | Celler Ji | ⇔ | 600 | 2 : 3 | 1-11 11-4 11-7 9-11 8-11 | -7.8 |
4 Aug 2022 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 701 | 2 place | -5.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Tuma D | ⇔ | 679 | 0 : 3 | 8-11 9-11 8-11 | -9.7 | |
10:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 679 | 1 : 3 | 11-4 10-12 9-11 9-11 | -7.3 | |
09:30 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 684 | 3 : 1 | 11-5 11-8 5-11 11-7 | +5 | |
08:30 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 694 | 3 : 1 | 11-8 11-9 6-11 11-8 | +5.6 |
2 Aug 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 696 | 1 place | +5.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Tuma D | ⇔ | 674 | 3 : 1 | 11-3 7-11 11-5 11-9 | +4.7 | |
14:00 | gr | Tuma D | ⇔ | 674 | 3 : 2 | 11-8 12-14 11-9 6-11 12-10 | +3.1 | |
13:00 | gr | Janousek L | ⇔ | 649 | 2 : 3 | 6-11 12-10 9-11 11-9 10-12 | -5.9 | |
12:30 | gr | Sudek P | ⇔ | 642 | 3 : 1 | 16-14 5-11 17-15 11-8 | +2.8 |
1 Aug 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 687 | 2 place | +9.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:33 | Final | Novak K | ⇔ | 687 | 2 : 3 | 5-11 11-5 11-4 15-17 11-13 | -4 | |
18:30 | gr | Kucirek O | ⇔ | 663 | 3 : 2 | 8-11 5-11 12-10 11-9 11-8 | +3 | |
17:01 | gr | Grill J | ⇔ | 680 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-6 11-6 | +5.6 | |
16:00 | gr | Novak K | ⇔ | 687 | 3 : 2 | 11-6 11-5 8-11 5-11 11-7 | +4 |
30 Jul 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 673 | 1 place | +15.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Grill J | ⇔ | 675 | 3 : 1 | 8-11 11-4 11-6 11-8 | +6.1 | |
10:30 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 693 | 3 : 2 | 9-11 20-18 11-5 7-11 12-10 | +4.8 | |
09:00 | gr | Grill J | ⇔ | 675 | 0 : 3 | 6-11 9-11 7-11 | -7.8 | |
08:00 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 719 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-8 | +11.7 |
28 Jul 2022 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 686 | 4 place | -13 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 | 3rd | Smrcek M | ⇔ | 681 | 2 : 3 | 3-11 14-12 13-11 9-11 6-11 | -4.2 | |
10:31 | gr | Tonar L | ⇔ | 681 | 1 : 3 | 6-11 6-11 11-9 7-11 | -6.3 | |
09:02 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 681 | 1 : 3 | 14-12 4-11 7-11 8-11 | -6.3 | |
08:01 | gr | Smrcek M | ⇔ | 681 | 3 : 2 | 10-12 11-8 13-11 11-13 12-10 | +3.8 |
27 Jul 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 672 | 2 place | +14.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Belovsky Jo | ⇔ | 678 | 2 : 3 | 5-11 11-9 7-11 12-10 8-11 | -3.8 | |
14:00 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 678 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-6 | +8.5 | |
13:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 11-5 3-11 11-7 13-11 | +3.1 | |
12:00 | gr | Janousek L | ⇔ | 668 | 3 : 1 | 7-11 11-9 11-8 11-4 | +5.8 |
26 Jul 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 669 | 3 place | +3.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Jablonovsky Ja | ⇔ | 721 | 3 : 2 | 8-11 11-7 7-11 11-3 11-5 | +6.1 | |
14:30 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 672 | 0 : 3 | 5-11 6-11 2-11 | -7.8 | |
13:00 | gr | Tonar L | ⇔ | 670 | 2 : 3 | 8-11 11-8 13-15 11-6 6-11 | -4 | |
12:06 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 721 | 3 : 1 | 13-11 11-4 12-14 12-10 | +9.1 |
23 Jul 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 674 | 3 place | -5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 3rd | Tonar L | ⇔ | 683 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-6 | +8.7 | |
18:30 | gr | Novak K | ⇔ | 683 | 1 : 3 | 11-8 8-11 6-11 9-11 | -5.5 | |
17:33 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 712 | 0 : 3 | 11-13 11-13 10-12 | -5 | |
16:30 | gr | Tonar L | ⇔ | 683 | 2 : 3 | 5-11 11-8 5-11 12-10 10-12 | -3.6 |
19 Jul 2022 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 661 | 1 place | +13.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:09 | Final | Kvapil J | ⇔ | 612 | 3 : 0 | 11-8 13-11 12-10 | +4 | |
10:03 | gr | Kvapil J | ⇔ | 612 | 3 : 1 | 15-13 4-11 11-8 11-8 | +3 | |
09:38 | gr | Bartunek R | ⇔ | 596 | 3 : 1 | 5-11 11-6 11-8 11-7 | +2.1 | |
08:00 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 606 | 3 : 0 | 11-9 11-9 14-12 | +3.6 |
18 Jul 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 665 | 2 place | -3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:32 | Final | Polreich T | ⇔ | 612 | 0 : 3 | 5-11 6-11 7-11 | -12.3 | |
14:00 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 641 | 3 : 2 | 10-12 11-5 5-11 11-8 11-5 | +3.1 | |
13:02 | gr | Linder L | ⇔ | 625 | 3 : 1 | 8-11 11-6 13-11 11-8 | +3.6 | |
12:30 | gr | Polreich T | ⇔ | 612 | 3 : 2 | 8-11 11-9 8-11 11-3 11-3 | +1.9 |
16 Jul 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 644 | 1 place | +22.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Leopold M | ⇔ | 614 | 3 : 1 | 11-5 10-12 11-4 11-6 | +4.2 | |
14:01 | gr | Vojtech P | ⇔ | 656 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-9 | +9 | |
13:32 | gr | Leopold M | ⇔ | 614 | 3 : 1 | 11-8 8-11 11-6 11-4 | +4.2 | |
12:05 | gr | Knot Ja | ⇔ | 642 | 3 : 2 | 11-7 8-11 10-12 11-2 11-3 | +3.9 |
14 Jul 2022 08:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 657 | 2 place | -13.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:33 | Final | Sudek P | ⇔ | 579 | 2 : 3 | 11-5 15-13 8-11 3-11 7-11 | -7.1 | |
10:00 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 619 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-6 | +5 | |
09:30 | gr | Sudek P | ⇔ | 579 | 3 : 1 | 14-12 12-10 6-11 11-8 | +1.3 | |
08:00 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 542 | 1 : 3 | 11-4 9-11 10-12 7-11 | -12.9 |
12 Jul 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 649 | 1 place | +8.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Kvapil J | ⇔ | 616 | 3 : 2 | 11-5 9-11 8-11 11-8 11-5 | +2.7 | |
10:00 | gr | Kvapil J | ⇔ | 616 | 3 : 0 | 11-4 11-4 11-8 | +5.3 | |
09:32 | gr | Potensky Ja | ⇔ | 549 | 3 : 1 | 11-7 11-2 8-11 11-6 | 0 | |
08:00 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 544 | 3 : 0 | 11-4 11-5 11-4 | 0 |
10 Jul 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 650 | 3 place | -0.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Tuma D | ⇔ | 630 | 3 : 1 | 11-7 11-13 11-7 11-9 | +4.8 | |
22:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 630 | 3 : 1 | 11-4 11-3 11-13 11-8 | +4.8 | |
21:31 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 669 | 2 : 3 | 7-11 11-8 11-9 12-14 7-11 | -3.2 | |
20:31 | gr | Drechsler M | ⇔ | 662 | 0 : 3 | 3-11 5-11 7-11 | -7 |
9 Jul 2022 12:00
Tournament A12. league 550-600
Regner M-n | 633 | 1 place | +18.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:31 | Final | Linder L | ⇔ | 621 | 3 : 1 | 8-11 12-10 11-9 11-5 | +5.3 | |
14:00 | gr | Linder L | ⇔ | 621 | 3 : 2 | 10-12 13-11 13-11 9-11 11-5 | +3.5 | |
13:30 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 573 | 3 : 0 | 11-9 13-11 11-4 | +3.2 | |
12:01 | gr | Havel L 1956 | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 8-11 11-7 12-10 11-2 | +5.5 |
7 Jul 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 645 | 4 place | -12.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:06 | 3rd | Tonar L | ⇔ | 661 | 2 : 3 | 8-11 11-7 11-4 9-11 10-12 | -3.4 | |
18:30 | gr | Tonar L | ⇔ | 661 | 2 : 3 | 6-11 10-12 11-9 11-9 10-12 | -3.4 | |
17:31 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 714 | 0 : 3 | 7-11 7-11 2-11 | -2.5 | |
16:30 | gr | Berger Ja | ⇔ | 702 | 0 : 3 | 11-13 6-11 10-12 | -3.5 |
6 Jul 2022 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 661 | 4 place | -15.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:02 | 3rd | Knot Ja | ⇔ | 634 | 2 : 3 | 11-9 12-10 4-11 6-11 7-11 | -5.1 | |
18:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 670 | 1 : 3 | 4-11 13-15 11-6 2-11 | -5.5 | |
17:31 | gr | Linder L | ⇔ | 626 | 0 : 3 | 7-11 12-14 10-12 | -10.7 | |
16:00 | gr | Knot Ja | ⇔ | 634 | 3 : 0 | 13-11 11-7 11-8 | +5.9 |
5 Jul 2022 12:00
Tournament A12. league 700-800
Regner M-n | 659 | 2 place | +2.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Kucirek O | ⇔ | 653 | 2 : 3 | 5-11 7-11 11-7 11-7 10-12 | -4.2 | |
14:31 | gr | Grill J | ⇔ | 680 | 3 : 1 | 11-5 11-7 6-11 15-13 | +7.3 | |
13:31 | gr | Smrcek M | ⇔ | 683 | 3 : 1 | 11-7 11-9 3-11 11-7 | +7.5 | |
12:35 | gr | Kucirek O | ⇔ | 653 | 0 : 3 | 4-11 7-11 7-11 | -8.4 |
24 Jun 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 654 | 2 place | +5.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Tonar L | ⇔ | 661 | 2 : 3 | 5-11 7-11 12-10 11-2 7-11 | -3.7 | |
14:30 | gr | Knot Ja | ⇔ | 633 | 3 : 1 | 7-11 11-7 14-12 11-8 | +4.8 | |
13:00 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 710 | 3 : 1 | 5-11 11-9 11-9 11-4 | +9.4 | |
12:00 | gr | Tonar L | ⇔ | 661 | 1 : 3 | 6-11 11-8 4-11 9-11 | -5.6 |
22 Jun 2022 20:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 643 | 1 place | +11 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 638 | 3 : 1 | 11-7 7-11 11-5 12-10 | +5.7 | |
22:30 | gr | Kolenic T | ⇔ | 628 | 3 : 0 | 11-9 11-7 12-10 | +6.8 | |
21:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 645 | 3 : 1 | 11-6 11-4 7-11 11-9 | +6.1 | |
20:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 638 | 0 : 3 | 7-11 4-11 12-14 | -8.4 |
21 Jun 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 645 | 2 place | -1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Gabriel V Sr. | ⇔ | 692 | 2 : 3 | 3-11 11-9 7-11 11-6 7-11 | -2.1 | |
14:30 | gr | Tonar L | ⇔ | 675 | 0 : 3 | 9-11 2-11 8-11 | -5.6 | |
13:35 | gr | Gabriel V Sr. | ⇔ | 692 | 2 : 3 | 3-11 12-10 6-11 11-5 3-11 | -2.1 | |
12:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 682 | 3 : 1 | 10-12 16-14 11-6 11-7 | +8.2 |
20 Jun 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 635 | 3 place | +10.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Janousek L | ⇔ | 680 | 3 : 1 | 11-9 4-11 11-9 11-9 | +8.7 | |
14:30 | gr | Tonar L | ⇔ | 664 | 0 : 3 | 8-11 9-11 4-11 | -5.7 | |
13:30 | gr | Lazar Ju | ⇔ | 712 | 0 : 3 | 8-11 8-11 3-11 | -1.9 | |
12:31 | gr | Janousek L | ⇔ | 680 | 3 : 1 | 17-15 8-11 11-5 12-10 | +8.7 |
19 Jun 2022 20:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 644 | 3 place | -8.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Moravek Ji | ⇔ | 598 | 3 : 0 | 11-4 11-5 12-10 | +4.3 | |
22:00 | gr | Drechsler M | ⇔ | 658 | 0 : 3 | 7-11 5-11 6-11 | -6.9 | |
21:00 | gr | Pesula T | ⇔ | 628 | 0 : 3 | 6-11 9-11 7-11 | -9.3 | |
20:30 | gr | Moravek Ji | ⇔ | 598 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-6 11-6 | +3.2 |
15 Jun 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 638 | 2 place | +6.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Gabriel V Sr. | ⇔ | 664 | 2 : 3 | 4-11 13-15 16-14 13-11 9-11 | -2.9 | |
18:30 | gr | Cermak V | ⇔ | 634 | 3 : 0 | 11-9 11-1 11-8 | +7.7 | |
17:02 | gr | Tonar L | ⇔ | 656 | 0 : 3 | 5-11 2-11 10-12 | -6.6 | |
16:00 | gr | Gabriel V Sr. | ⇔ | 664 | 3 : 1 | 11-6 11-8 7-11 11-4 | +7.6 |
13 Jun 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 657 | 4 place | -19.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:04 | 3rd | Pesula T | ⇔ | 656 | 2 : 3 | 9-11 10-12 11-9 11-6 8-11 | -4.1 | |
14:31 | gr | Pesula T | ⇔ | 656 | 1 : 3 | 15-13 7-11 10-12 8-11 | -6.1 | |
13:04 | gr | Janousek L | ⇔ | 667 | 1 : 3 | 12-10 8-11 8-11 5-11 | -5.4 | |
12:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 665 | 2 : 3 | 11-6 6-11 11-3 10-12 6-11 | -3.7 |
6 Jun 2022 16:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 651 | 3 place | +6.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:05 | 3rd | Bukovec R | ⇔ | 665 | 3 : 2 | 4-11 11-8 11-6 6-11 11-6 | +4.5 | |
18:30 | gr | Berger Ja | ⇔ | 686 | 2 : 3 | 9-11 11-2 10-12 11-5 7-11 | -2.6 | |
17:30 | gr | Grill J | ⇔ | 687 | 2 : 3 | 11-9 7-11 6-11 11-5 9-11 | -2.6 | |
16:31 | gr | Bukovec R | ⇔ | 665 | 3 : 1 | 11-8 11-2 7-11 14-12 | +6.8 |
3 Jun 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 654 | 4 place | -3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:07 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 718 | 1 : 3 | 5-11 8-11 11-8 10-12 | -2.2 | |
14:34 | gr | Lazar Ju | ⇔ | 707 | 3 : 2 | 11-9 8-11 5-11 11-6 11-6 | +6.1 | |
13:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 718 | 0 : 3 | 3-11 8-11 7-11 | -2.9 | |
12:33 | gr | Novak K | ⇔ | 687 | 1 : 3 | 12-10 6-11 11-13 7-11 | -4.1 |
31 May 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 664 | 4 place | -18.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:59 | 3rd | Tuma D | ⇔ | 640 | 1 : 3 | 9-11 11-9 8-11 8-11 | -7.5 | |
10:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 740 | 0 : 3 | 7-11 5-11 3-11 | -1.9 | |
09:00 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 708 | 0 : 3 | 7-11 9-11 7-11 | -4.5 | |
08:31 | gr | Tuma D | ⇔ | 640 | 2 : 3 | 2-11 15-13 11-9 11-13 10-12 | -5 |
31 May 2022 16:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 664 | 1 place | +10.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Briska Ja | ⇔ | 709 | 3 : 1 | 11-5 4-11 11-3 11-9 | +8.7 | |
18:31 | gr | Andrle T | ⇔ | 676 | 3 : 1 | 7-11 11-5 12-10 11-7 | +6.7 | |
17:01 | gr | Grill J | ⇔ | 693 | 2 : 3 | 7-11 11-7 11-8 8-11 6-11 | -2.8 | |
16:00 | gr | Briska Ja | ⇔ | 709 | 1 : 3 | 10-12 6-11 11-8 5-11 | -3.3 |
30 May 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 663 | 2 place | +1.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Janousek L | ⇔ | 636 | 1 : 3 | 11-13 11-8 5-11 7-11 | -7.6 | |
14:01 | gr | Lazar Ju | ⇔ | 716 | 3 : 2 | 11-5 11-8 8-11 6-11 11-6 | +6.1 | |
13:00 | gr | Tuma D | ⇔ | 658 | 3 : 0 | 11-3 12-10 11-8 | +7.6 | |
12:30 | gr | Janousek L | ⇔ | 636 | 2 : 3 | 14-12 7-11 3-11 11-9 7-11 | -5.1 |
27 May 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 674 | 4 place | -11.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:02 | 3rd | Varcl Ja jr. | ⇔ | 664 | 2 : 3 | 8-11 7-11 15-13 13-11 10-12 | -4.4 | |
10:00 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 664 | 3 : 0 | 11-5 11-8 11-5 | +7.1 | |
09:30 | gr | Vtelensky L | ⇔ | 631 | 2 : 3 | 11-5 9-11 8-11 11-8 6-11 | -5.7 | |
08:01 | gr | Tonar L | ⇔ | 635 | 1 : 3 | 5-11 11-6 6-11 9-11 | -8.4 |
26 May 2022 08:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 710 | 4 place | -35.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 723 | 1 : 3 | 4-11 1-11 11-9 8-11 | -5.3 | |
10:34 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 647 | 0 : 3 | 2-11 10-12 7-11 | -13.1 | |
09:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 723 | 0 : 3 | 8-11 8-11 6-11 | -7 | |
08:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 682 | 0 : 3 | 1-11 4-11 8-11 | -10.3 |
25 May 2022 12:00
Tournament A14. league 600-700
Regner M-n | 695 | 1 place | +16.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Pecka V | ⇔ | 730 | 3 : 2 | 5-11 11-8 11-13 16-14 11-9 | +5.4 | |
14:30 | gr | Lazar Ju | ⇔ | 702 | 3 : 0 | 11-2 11-5 11-5 | +8.6 | |
13:31 | gr | Pecka V | ⇔ | 730 | 2 : 3 | 11-8 6-11 11-4 8-11 4-11 | -2.6 | |
12:42 | gr | Pesula T | ⇔ | 665 | 3 : 1 | 11-3 3-11 11-7 11-9 | +4.2 |
24 May 2022 12:00
Tournament A12. league 600-700
Regner M-n | 703 | 3 place | -8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:09 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 695 | 3 : 0 | 11-7 11-9 13-11 | +7.3 | |
14:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 678 | 2 : 3 | 12-10 7-11 6-11 11-9 8-11 | -5 | |
13:35 | gr | Varnuska T | ⇔ | 744 | 0 : 3 | 7-11 9-11 6-11 | -4.7 | |
12:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 695 | 1 : 3 | 11-9 6-11 4-11 9-11 | -6.5 |
23 May 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 707 | 2 place | -2.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:52 | Final | Varnuska T | ⇔ | 728 | 1 : 3 | 9-11 6-11 11-8 6-11 | -4.7 | |
14:33 | gr | Kolar M | ⇔ | 695 | 3 : 2 | 12-10 5-11 5-11 15-13 11-7 | +3.5 | |
13:41 | gr | Varnuska T | ⇔ | 728 | 1 : 3 | 5-11 11-6 8-11 8-11 | -4.7 | |
12:30 | gr | Pesula T | ⇔ | 667 | 3 : 2 | 11-5 9-11 11-8 5-11 11-7 | +2.4 |
22 May 2022 16:00
Tournament A14
Regner M-n | 679 | 1 place | +28.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:31 | Final | Pesula T | ⇔ | 692 | 3 : 1 | 12-14 11-9 11-3 11-6 | +6.8 | |
18:42 | gr | Knot Ja | ⇔ | 663 | 3 : 0 | 11-5 11-5 11-7 | +6.7 | |
17:03 | gr | Pesula T | ⇔ | 692 | 3 : 1 | 12-10 6-11 11-6 11-9 | +6.8 | |
16:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 700 | 3 : 1 | 11-5 2-11 11-8 11-3 | +7.2 |
21 May 2022 20:00
Tournament A12
Regner M-n | 667 | 3 place | +13.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:01 | 3rd | Postelt V | ⇔ | 728 | 3 : 1 | 8-11 11-6 11-5 12-10 | +9.7 | |
22:32 | gr | Postelt V | ⇔ | 728 | 3 : 0 | 11-4 11-4 11-9 | +12.9 | |
21:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 687 | 1 : 3 | 14-12 10-12 3-11 6-11 | -4.8 | |
20:02 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 684 | 1 : 3 | 9-11 11-6 15-17 7-11 | -5 |
20 May 2022 08:00
Tournament A14
Regner M-n | 670 | 1 place | -2.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Sudek P | ⇔ | 594 | 3 : 0 | 11-9 11-6 11-3 | +1.9 | |
10:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 594 | 2 : 3 | 3-11 11-6 8-11 11-8 8-11 | -7 | |
09:30 | gr | Svec J | ⇔ | 589 | 3 : 2 | 9-11 11-4 11-4 6-11 11-6 | +0.7 | |
08:00 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 581 | 3 : 0 | 11-6 11-6 11-7 | +0.8 |
19 May 2022 12:00
Tournament A12
Regner M-n | 680 | 4 place | -9.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:04 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 675 | 1 : 3 | 4-11 7-11 11-7 6-11 | -6.2 | |
14:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 681 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-3 | +8.1 | |
13:46 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 675 | 1 : 3 | 13-11 3-11 5-11 9-11 | -6.2 | |
12:39 | gr | Smrcek M | ⇔ | 695 | 1 : 3 | 16-14 8-11 9-11 9-11 | -5 |
17 May 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 637 | 2 place | +7.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:33 | Final | Kulhanek P-l | ⇔ | 592 | 2 : 3 | 6-11 11-8 11-7 9-11 9-11 | -5.8 | |
14:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 605 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-5 | +5.4 | |
13:01 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 589 | 3 : 0 | 11-6 11-4 11-9 | +4.1 | |
12:30 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 592 | 3 : 1 | 9-11 11-5 11-8 11-9 | +3.3 |
17 May 2022 08:00
Tournament A14
Regner M-n | 637 | 1 place | +36.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Kolar M | ⇔ | 714 | 3 : 2 | 7-11 11-9 11-4 3-11 11-5 | +7.1 | |
10:30 | gr | Gabriel V Sr. | ⇔ | 646 | 3 : 1 | 6-11 12-10 12-10 11-7 | +6.5 | |
09:29 | gr | Kolar M | ⇔ | 714 | 3 : 1 | 6-11 11-3 11-9 18-16 | +10.6 | |
08:30 | gr | Kostal M | ⇔ | 677 | 3 : 0 | 11-8 12-10 11-9 | +11.2 |
16 May 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 637 | 3 place | +1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Sudek P | ⇔ | 619 | 3 : 2 | 11-7 9-11 11-13 11-4 11-3 | +3.3 | |
14:31 | gr | Sudek P | ⇔ | 619 | 3 : 1 | 7-11 11-7 11-8 17-15 | +4.9 | |
13:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 706 | 0 : 3 | 6-11 6-11 2-11 | -2.4 | |
12:31 | gr | Janousek L | ⇔ | 650 | 1 : 3 | 4-11 11-8 12-14 4-11 | -5.2 |
12 May 2022 20:00
Tournament A14
Regner M-n | 625 | 2 place | +11.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Grill J | ⇔ | 693 | 0 : 3 | 7-11 5-11 11-13 | -2.6 | |
22:30 | gr | Schanel Ja | ⇔ | 625 | 3 : 0 | 11-3 11-6 11-6 | +8 | |
21:32 | gr | Cermak V | ⇔ | 656 | 3 : 1 | 12-10 11-3 6-11 12-10 | +7.9 | |
20:31 | gr | Grill J | ⇔ | 693 | 1 : 3 | 11-9 8-11 5-11 5-11 | -2 |
10 May 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 631 | 3 place | -5.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Svec J | ⇔ | 598 | 3 : 0 | 12-10 11-8 11-3 | +5.3 | |
14:00 | gr | Tuma D | ⇔ | 626 | 3 : 0 | 11-6 11-5 11-8 | +7.6 | |
13:30 | gr | Svec J | ⇔ | 598 | 0 : 3 | 5-11 5-11 11-13 | -10.7 | |
12:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 628 | 0 : 3 | 8-11 6-11 10-12 | -8.3 |
9 May 2022 08:00
Tournament A14
Regner M-n | 623 | 3 place | +8.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Tuma D | ⇔ | 642 | 3 : 0 | 11-7 11-2 11-6 | +9.5 | |
10:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 642 | 3 : 1 | 11-6 11-9 5-11 11-5 | +7.1 | |
09:01 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 632 | 2 : 3 | 9-11 12-10 8-11 12-10 7-11 | -3.6 | |
08:05 | gr | Tonar L | ⇔ | 641 | 1 : 3 | 12-10 6-11 6-11 5-11 | -4.9 |
5 May 2022 08:00
Tournament A12
Regner M-n | 610 | 3 place | +14.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:01 | 3rd | Vtelensky L | ⇔ | 654 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-8 | +11.5 | |
10:00 | gr | Vtelensky L | ⇔ | 654 | 3 : 0 | 11-8 11-8 12-10 | +11.5 | |
09:30 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 645 | 1 : 3 | 7-11 7-11 11-8 6-11 | -3.8 | |
08:00 | gr | Tonar L | ⇔ | 640 | 0 : 3 | 3-11 9-11 5-11 | -5.5 |
4 May 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 617 | 4 place | -7.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Kvapil J | ⇔ | 630 | 1 : 3 | 10-12 13-11 11-13 4-11 | -5.3 | |
14:00 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 637 | 1 : 3 | 11-9 7-11 9-11 11-13 | -4.8 | |
13:30 | gr | Tuma D | ⇔ | 614 | 3 : 0 | 11-4 11-8 11-7 | +7.8 | |
12:02 | gr | Kvapil J | ⇔ | 630 | 1 : 3 | 11-7 11-13 8-11 6-11 | -5.3 |
2 May 2022 16:00
Tournament A14
Regner M-n | 633 | 3 place | -15 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:01 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 647 | 3 : 2 | 6-11 11-8 9-11 11-8 11-4 | +4.6 | |
18:01 | gr | Knot Ja | ⇔ | 659 | 0 : 3 | 7-11 8-11 8-11 | -5.9 | |
17:31 | gr | Cermak V | ⇔ | 642 | 0 : 3 | 9-11 5-11 8-11 | -7.3 | |
16:01 | gr | Kucirek O | ⇔ | 647 | 0 : 3 | 10-12 7-11 9-11 | -6.8 |
1 May 2022 16:00
Tournament A14
Regner M-n | 647 | 4 place | -14 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:06 | 3rd | Novak K | ⇔ | 678 | 0 : 3 | 9-11 9-11 6-11 | -5.5 | |
18:37 | gr | Novak K | ⇔ | 678 | 1 : 3 | 12-14 11-9 4-11 9-11 | -4.1 | |
17:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 699 | 2 : 3 | 2-11 11-9 4-11 11-6 9-11 | -1.9 | |
16:31 | gr | Lieskovsky D | ⇔ | 706 | 1 : 3 | 11-13 11-8 2-11 8-11 | -2.5 |
30 Arp 2022 20:00
Tournament A14
Regner M-n | 649 | 3 place | -1.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | 3rd | Postelt V | ⇔ | 714 | 3 : 2 | 12-10 11-9 8-11 9-11 14-12 | +6.6 | |
22:30 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 684 | 0 : 3 | 2-11 10-12 3-11 | -5.2 | |
21:30 | gr | Postelt V | ⇔ | 714 | 2 : 3 | 11-6 7-11 11-8 7-11 7-11 | -1.4 | |
20:31 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 715 | 1 : 3 | 7-11 3-11 11-8 7-11 | -2 |
28 Arp 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 665 | 4 place | -16.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 715 | 0 : 3 | 2-11 4-11 10-12 | -4 | |
14:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 696 | 1 : 3 | 4-11 9-11 11-7 9-11 | -4.2 | |
13:40 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 700 | 0 : 3 | 7-11 6-11 9-11 | -5.2 | |
12:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 715 | 1 : 3 | 11-5 3-11 3-11 7-11 | -3 |
27 Arp 2022 08:00
Tournament A14
Regner M-n | 645 | 3 place | +19.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Pecka V | ⇔ | 741 | 3 : 1 | 11-9 11-4 9-11 11-7 | +11.7 | |
10:30 | gr | Postelt V | ⇔ | 707 | 1 : 3 | 9-11 7-11 11-9 9-11 | -2.3 | |
09:35 | gr | Pecka V | ⇔ | 741 | 3 : 1 | 11-6 11-13 12-10 11-9 | +11.7 | |
08:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 705 | 2 : 3 | 5-11 4-11 11-9 11-8 10-12 | -1.6 |
25 Arp 2022 12:00
Tournament A12
Regner M-n | 667 | 4 place | -21.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:04 | 3rd | Vrabec Jan | ⇔ | 671 | 0 : 3 | 2-11 4-11 8-11 | -7.7 | |
14:30 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 671 | 0 : 3 | 9-11 11-13 6-11 | -7.7 | |
13:30 | gr | Briska Ja | ⇔ | 701 | 2 : 3 | 5-11 14-12 10-12 17-15 4-11 | -2.6 | |
12:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 690 | 2 : 3 | 11-8 9-11 11-2 13-15 4-11 | -3.1 |
23 Arp 2022 20:00
Tournament A14
Regner M-n | 665 | 3 place | +2.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:02 | 3rd | Grill J | ⇔ | 677 | 3 : 2 | 11-7 6-11 11-13 11-6 11-8 | +4.5 | |
22:30 | gr | Grill J | ⇔ | 677 | 3 : 1 | 11-6 11-8 9-11 11-5 | +6.7 | |
21:00 | gr | Postelt V | ⇔ | 686 | 2 : 3 | 7-11 11-8 11-6 7-11 4-11 | -3.2 | |
20:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 686 | 0 : 3 | 3-11 1-11 7-11 | -6.3 |
22 Arp 2022 08:00
Tournament A14
Regner M-n | 675 | 4 place | -10.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:17 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 696 | 1 : 3 | 2-11 6-11 13-11 7-11 | -4.7 | |
10:46 | gr | Gabriel V Sr. | ⇔ | 664 | 2 : 3 | 13-15 11-8 9-11 12-10 7-11 | -4.5 | |
09:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 696 | 3 : 2 | 13-11 12-14 11-6 10-12 12-10 | +4.9 | |
08:35 | gr | Veselka J | ⇔ | 677 | 1 : 3 | 11-3 2-11 7-11 6-11 | -5.9 |
21 Arp 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 671 | 3 place | +4.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:01 | 3rd | Tonar L | ⇔ | 628 | 3 : 2 | 13-11 7-11 5-11 11-7 13-11 | +2.3 | |
14:34 | gr | Tonar L | ⇔ | 628 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-9 11-4 | +3.4 | |
13:00 | gr | Berger Ja | ⇔ | 661 | 0 : 3 | 10-12 11-13 9-11 | -8.8 | |
12:01 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 687 | 3 : 1 | 11-8 10-12 11-8 11-5 | +7 |
19 Arp 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 678 | 3 place | -6.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Gabriel V Sr. | ⇔ | 679 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-9 | +8.1 | |
14:30 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 722 | 0 : 3 | 9-11 6-11 8-11 | -4.5 | |
13:00 | gr | Berger Ja | ⇔ | 668 | 2 : 3 | 6-11 5-11 11-8 11-8 8-11 | -4.4 | |
12:00 | gr | Gabriel V Sr. | ⇔ | 679 | 1 : 3 | 11-6 2-11 9-11 0-11 | -5.9 |
18 Arp 2022 20:00
Tournament A12
Regner M-n | 666 | 2 place | +12.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Vrabec Jak | ⇔ | 671 | 1 : 3 | 11-5 5-11 10-12 4-11 | -5.7 | |
22:30 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 671 | 2 : 3 | 11-7 11-7 9-11 8-11 4-11 | -3.8 | |
21:03 | gr | Andrle T | ⇔ | 691 | 3 : 0 | 11-4 11-6 11-8 | +10 | |
20:01 | gr | Novak K | ⇔ | 706 | 3 : 0 | 11-9 12-10 11-9 | +11.2 |
17 Arp 2022 20:00
Tournament A14
Regner M-n | 661 | 1 place | +6.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | Final | Kolenic T | ⇔ | 605 | 3 : 2 | 9-11 11-8 10-12 11-6 11-8 | +1.8 | |
22:00 | gr | Svec J | ⇔ | 583 | 3 : 2 | 6-11 11-8 11-7 5-11 11-6 | +0.9 | |
21:30 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 561 | 3 : 1 | 12-10 8-11 11-7 11-8 | 0 | |
20:00 | gr | Kolenic T | ⇔ | 605 | 3 : 1 | 11-8 11-6 8-11 11-5 | +2.6 |
13 Arp 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 648 | 2 place | +13.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:38 | Final | Kolar M | ⇔ | 667 | 0 : 3 | 8-11 6-11 7-11 | -6.5 | |
14:00 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 638 | 3 : 1 | 11-8 9-11 11-5 11-4 | +5.4 | |
13:30 | gr | Sudek P | ⇔ | 660 | 3 : 1 | 5-11 11-5 12-10 11-4 | +6.7 | |
12:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 667 | 3 : 1 | 11-9 8-11 11-9 11-8 | +7.1 |
11 Arp 2022 20:00
Tournament A14
Regner M-n | 635 | 1 place | +9.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:33 | Final | Kucirek O | ⇔ | 619 | 3 : 1 | 11-6 1-11 12-10 11-9 | +5.1 | |
22:01 | gr | Kucirek O | ⇔ | 619 | 1 : 3 | 11-6 9-11 5-11 2-11 | -6.9 | |
21:30 | gr | Leopold M | ⇔ | 591 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-7 | +4.5 | |
20:00 | gr | Polreich T | ⇔ | 612 | 3 : 0 | 11-2 13-11 11-9 | +6.2 |
11 Arp 2022 08:00
Tournament A12
Regner M-n | 635 | 2 place | +5.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:32 | Final | Varcl Ja jr. | ⇔ | 640 | 1 : 3 | 9-11 8-11 11-7 6-11 | -5.7 | |
10:00 | gr | Varcl Ja jr. | ⇔ | 640 | 3 : 2 | 5-11 7-11 11-6 13-11 11-3 | +4.2 | |
09:00 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 603 | 3 : 0 | 11-5 11-6 11-3 | +5.5 | |
08:30 | gr | Madle L | ⇔ | 549 | 3 : 2 | 11-4 9-11 11-6 9-11 11-7 | +0.6 |
9 Arp 2022 20:00
Tournament A12
Regner M-n | 632 | 4 place | +2.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:07 | 3rd | Novak K | ⇔ | 693 | 1 : 3 | 12-10 7-11 5-11 13-15 | -2.3 | |
22:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 678 | 0 : 3 | 10-12 6-11 10-12 | -4.3 | |
21:31 | gr | Kouble D | ⇔ | 727 | 2 : 3 | 10-12 11-8 10-12 11-9 10-12 | -0.2 | |
20:30 | gr | Novak K | ⇔ | 693 | 3 : 1 | 9-11 11-4 11-7 11-8 | +9.7 |
7 Arp 2022 08:00
Tournament A14
Regner M-n | 665 | 4 place | -33.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3rd | Knot Ja | ⇔ | 640 | 0 : 3 | 3-11 5-11 6-11 | -10 | |
10:00 | gr | Knot Ja | ⇔ | 640 | 2 : 3 | 5-11 6-11 12-10 11-7 4-11 | -5 | |
09:31 | gr | Tonar L | ⇔ | 622 | 1 : 3 | 7-11 11-8 9-11 5-11 | -8.6 | |
08:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 644 | 0 : 3 | 6-11 10-12 9-11 | -9.7 |
6 Arp 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 681 | 3 place | -15.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:03 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 679 | 3 : 1 | 11-8 11-8 5-11 11-2 | +5.9 | |
14:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 679 | 1 : 3 | 12-10 8-11 5-11 4-11 | -6.1 | |
13:36 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 700 | 0 : 3 | 3-11 8-11 2-11 | -6.4 | |
12:32 | gr | Novak K | ⇔ | 665 | 0 : 3 | 5-11 5-11 5-11 | -9.3 |
4 Arp 2022 08:00
Tournament A12
Regner M-n | 690 | 2 place | -8.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:31 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 695 | 0 : 3 | 8-11 10-12 8-11 | -7.6 | |
10:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 695 | 3 : 2 | 5-11 9-11 11-9 11-8 11-8 | +4.2 | |
09:02 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 595 | 3 : 2 | 11-6 13-15 5-11 11-8 11-7 | +0.2 | |
08:31 | gr | Sudek P | ⇔ | 632 | 2 : 3 | 11-7 11-2 4-11 6-11 7-11 | -6.3 |
3 Arp 2022 08:00
Tournament A14
Regner M-n | 670 | 1 place | +20.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 | Final | Andrle T | ⇔ | 668 | 3 : 0 | 12-10 11-3 11-7 | +7.8 | |
10:00 | gr | Andrle T | ⇔ | 668 | 3 : 0 | 11-3 11-5 11-9 | +7.8 | |
09:30 | gr | Cermak V | ⇔ | 631 | 3 : 2 | 11-13 3-11 12-10 11-4 11-6 | +2.4 | |
08:00 | gr | Babicka L | ⇔ | 606 | 3 : 1 | 11-8 7-11 11-8 12-10 | +2.1 |
2 Arp 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 669 | 4 place | +1.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3rd | Novak K | ⇔ | 672 | 1 : 3 | 11-9 6-11 8-11 3-11 | -5.8 | |
14:30 | gr | Novak K | ⇔ | 672 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-8 | +8.2 | |
13:30 | gr | Sedlak M sr. | ⇔ | 775 | 1 : 3 | 11-13 5-11 11-8 11-13 | 0 | |
12:30 | gr | Barbora A | ⇔ | 752 | 1 : 3 | 11-13 5-11 11-8 9-11 | -1 |
1 Arp 2022 16:00
Tournament A14
Regner M-n | 665 | 1 place | +4.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 | Final | Knot Ja | ⇔ | 635 | 3 : 2 | 11-8 6-11 9-11 11-4 11-6 | +2.8 | |
18:00 | gr | Novak K | ⇔ | 675 | 3 : 2 | 11-6 2-11 7-11 11-8 13-11 | +4.4 | |
17:00 | gr | Knot Ja | ⇔ | 635 | 3 : 1 | 11-6 8-11 11-5 11-4 | +4.2 | |
16:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 642 | 1 : 3 | 6-11 7-11 12-10 8-11 | -7.4 |
30 Mar 2022 08:00
Tournament A14
Regner M-n | 678 | 4 place | -13.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:17 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 688 | 2 : 3 | 11-9 11-7 10-12 8-11 4-11 | -3.6 | |
10:48 | gr | Smrcek M | ⇔ | 660 | 0 : 3 | 11-13 8-11 7-11 | -9.4 | |
09:40 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 691 | 0 : 3 | 8-11 5-11 10-12 | -7 | |
08:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 688 | 3 : 1 | 13-11 3-11 11-8 11-4 | +6.6 |
28 Mar 2022 12:00
Tournament A14
Regner M-n | 678 | 2 place | +1.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | Final | Cermak V | ⇔ | 617 | 2 : 3 | 10-12 11-7 8-11 11-7 11-13 | -6.4 | |
14:02 | gr | Cermak V | ⇔ | 617 | 3 : 1 | 11-8 11-8 5-11 11-4 | +2.4 | |
13:31 | gr | Sudek P | ⇔ | 605 | 3 : 2 | 5-11 11-4 12-10 14-16 11-7 | +1.1 | |
12:00 | gr | Kulhanek P-l | ⇔ | 638 | 3 : 1 | 11-7 15-17 11-7 11-4 | +3.6 |
27 Mar 2022 16:00
Tournament A14
Regner M-n | 678 | 2 place | -0.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:34 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 680 | 2 : 3 | 7-11 5-11 13-11 11-5 6-11 | -3.9 | |
18:40 | gr | Novak K | ⇔ | 691 | 3 : 1 | 12-10 2-11 11-8 11-9 | +6.7 | |
17:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 680 | 3 : 2 | 9-11 11-6 11-9 6-11 11-8 | +4.1 | |
16:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 682 | 0 : 3 | 3-11 7-11 3-11 | -7.7 |
26 Mar 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 652 | 1 place | +27.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 689 | 3 : 1 | 11-7 11-9 9-11 11-8 | +8.2 | |
12:01 | gr | Bukovec R | ⇔ | 673 | 3 : 2 | 11-7 9-11 11-7 9-11 11-7 | +4.8 | |
11:30 | gr | Cermak V | ⇔ | 647 | 3 : 1 | 13-15 11-5 11-6 11-8 | +5.7 | |
10:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 689 | 3 : 1 | 11-6 11-6 10-12 11-6 | +8.2 |
23 Mar 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 672 | 4 place | -20.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:01 | 3rd | Vtelensky L | ⇔ | 642 | 0 : 3 | 7-11 7-11 11-13 | -10.4 | |
12:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 683 | 1 : 3 | 11-8 3-11 9-11 6-11 | -5.4 | |
11:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 661 | 0 : 3 | 8-11 4-11 9-11 | -8.9 | |
10:02 | gr | Vtelensky L | ⇔ | 642 | 3 : 1 | 7-11 11-6 11-6 11-1 | +4.2 |
22 Mar 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 688 | 4 place | -15.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:02 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 687 | 0 : 3 | 8-11 4-11 4-11 | -8.1 | |
12:07 | gr | Smrcek M | ⇔ | 704 | 1 : 3 | 7-11 9-11 12-10 5-11 | -5 | |
11:01 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 648 | 1 : 3 | 11-8 6-11 8-11 6-11 | -8.4 | |
10:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 687 | 3 : 1 | 11-4 5-11 11-6 11-9 | +6 |
20 Mar 2022 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 706 | 4 place | -18 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Postelt V | ⇔ | 714 | 3 : 0 | 11-7 14-12 11-7 | +8.7 | |
22:30 | gr | Smrcek M | ⇔ | 708 | 1 : 3 | 14-16 6-11 11-6 6-11 | -5.9 | |
01:00 | 3rd | Novak K | ⇔ | 675 | 0 : 3 | 5-11 3-11 7-11 | -10.4 | |
00:30 | gr | Novak K | ⇔ | 675 | 0 : 3 | 8-11 7-11 5-11 | -10.4 |
16 Mar 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 690 | 2 place | +16.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Final | Smrcek M | ⇔ | 708 | 2 : 3 | 11-5 5-11 7-11 11-6 12-14 | -3.3 | |
12:34 | gr | Vtelensky L | ⇔ | 646 | 3 : 2 | 11-9 14-16 11-6 8-11 11-8 | +2.3 | |
11:02 | gr | Andrle T | ⇔ | 679 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-5 | +7.1 | |
10:01 | gr | Smrcek M | ⇔ | 708 | 3 : 0 | 11-2 11-8 11-7 | +9.5 |
14 Mar 2022 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 695 | 3 place | -5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:17 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 688 | 3 : 2 | 11-6 3-11 5-11 11-5 11-9 | +3.7 | |
16:55 | gr | Smrcek M | ⇔ | 680 | 0 : 3 | 9-11 3-11 8-11 | -9.3 | |
15:38 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 660 | 2 : 3 | 8-11 11-9 11-5 11-13 10-12 | -5.4 | |
14:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 688 | 3 : 1 | 11-8 11-5 8-11 11-8 | +5.6 |
13 Mar 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 672 | 1 place | +24.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Final | Grill J | ⇔ | 641 | 3 : 0 | 11-5 11-7 11-6 | +5.6 | |
12:01 | gr | Andrle T | ⇔ | 678 | 3 : 0 | 11-5 11-8 11-9 | +8.5 | |
11:02 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 640 | 3 : 1 | 11-4 6-11 11-6 11-8 | +4.1 | |
10:31 | gr | Grill J | ⇔ | 641 | 3 : 0 | 11-9 11-8 11-8 | +5.6 |
11 Mar 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 651 | 1 place | +21.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:32 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 648 | 3 : 1 | 11-6 11-5 4-11 11-8 | +5.8 | |
12:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 648 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-4 | +7.8 | |
11:31 | gr | Sudek P | ⇔ | 596 | 3 : 0 | 11-3 11-7 11-6 | +3.7 | |
10:03 | gr | Plachy Ji | ⇔ | 597 | 3 : 0 | 11-5 11-4 13-11 | +3.7 |
9 Mar 2022 14:00
Tournament A14
Regner M-n | 651 | 3 place | 0.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:01 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 669 | 3 : 0 | 11-6 11-8 11-6 | +9.5 | |
16:31 | gr | Babicka L | ⇔ | 619 | 1 : 3 | 11-7 6-11 12-14 10-12 | -7.9 | |
15:33 | gr | Kolar M | ⇔ | 669 | 3 : 1 | 11-8 13-11 7-11 11-6 | +7.1 | |
14:38 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 640 | 0 : 3 | 9-11 1-11 7-11 | -8.9 |
7 Mar 2022 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 648 | 2 place | +3.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 603 | 3 : 1 | 9-11 11-5 11-6 11-5 | +3.3 | |
22:04 | gr | Tuma D | ⇔ | 603 | 3 : 0 | 11-3 11-5 11-4 | +4.4 | |
01:30 | Final | Kucirek O | ⇔ | 603 | 1 : 3 | 9-11 8-11 11-6 6-11 | -8.7 | |
00:30 | gr | Grill J | ⇔ | 642 | 3 : 2 | 11-8 11-4 5-11 7-11 11-3 | +3.8 |
2 Mar 2022 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 657 | 4 place | -9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:03 | 3rd | Smrcek M | ⇔ | 690 | 0 : 3 | 9-11 5-11 4-11 | -5.4 | |
16:34 | gr | Smrcek M | ⇔ | 690 | 0 : 3 | 10-12 8-11 9-11 | -5.4 | |
15:42 | gr | Barbora A | ⇔ | 673 | 1 : 3 | 10-12 4-11 12-10 7-11 | -5.1 | |
14:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 672 | 3 : 1 | 15-13 11-7 4-11 11-6 | +6.9 |
28 Feb 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 661 | 3 place | -3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:16 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 668 | 3 : 2 | 11-8 8-11 11-7 6-11 11-5 | +4.3 | |
12:50 | gr | Pozarsky J | ⇔ | 776 | 1 : 3 | 9-11 11-8 8-11 4-11 | 0 | |
11:16 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 686 | 1 : 3 | 6-11 13-11 9-11 5-11 | -4.5 | |
10:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 668 | 2 : 3 | 5-11 8-11 11-8 11-9 11-13 | -3.7 |
26 Feb 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 683 | 4 place | -21.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:01 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 682 | 2 : 3 | 11-9 5-11 9-11 11-9 3-11 | -4 | |
12:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 682 | 0 : 3 | 9-11 5-11 10-12 | -8 | |
11:00 | gr | Hanus Ji | ⇔ | 702 | 0 : 3 | 6-11 7-11 10-12 | -6.5 | |
10:00 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 726 | 1 : 3 | 9-11 9-11 11-8 12-14 | -3.4 |
25 Feb 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 706 | 4 place | -23.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:01 | 3rd | Belovsky Jo | ⇔ | 706 | 2 : 3 | 13-11 7-11 10-12 11-8 10-12 | -4 | |
12:30 | gr | Lazar Ju | ⇔ | 713 | 0 : 3 | 6-11 7-11 8-11 | -7.5 | |
11:34 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 706 | 1 : 3 | 11-9 11-13 7-11 6-11 | -6 | |
10:31 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 729 | 0 : 3 | 8-11 4-11 9-11 | -6.2 |
23 Feb 2022 14:00
Tournament A14
Regner M-n | 696 | 1 place | +11.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:47 | Final | Smrcek M | ⇔ | 707 | 3 : 1 | 7-11 11-6 11-3 11-7 | +6.7 | |
16:33 | gr | Smrcek M | ⇔ | 707 | 2 : 3 | 8-11 7-11 11-8 12-10 8-11 | -3.5 | |
15:34 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 689 | 3 : 2 | 11-8 7-11 7-11 11-9 11-7 | +3.7 | |
14:38 | gr | Kolar M | ⇔ | 662 | 3 : 1 | 11-13 11-7 11-2 11-9 | +4 |
22 Feb 2022 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 685 | 2 place | +10.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:31 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 678 | 2 : 3 | 7-11 9-11 11-6 11-5 5-11 | -4.3 | |
16:31 | gr | Brozek M-v | ⇔ | 668 | 3 : 2 | 10-12 11-5 11-13 11-5 11-2 | +3.3 | |
15:31 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 678 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-9 11-8 | +5.6 | |
14:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 679 | 3 : 1 | 7-11 11-9 11-6 11-7 | +5.6 |
16 Feb 2022 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 684 | 3 place | +1.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:39 | gr | Cmunt M | ⇔ | 661 | 2 : 3 | 11-8 11-9 7-11 9-11 8-11 | -4.9 | |
22:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 681 | 2 : 3 | 11-7 13-11 5-11 9-11 12-14 | -4.1 | |
01:04 | 3rd | Cmunt M | ⇔ | 661 | 3 : 1 | 11-6 11-8 6-11 11-7 | +4.6 | |
00:45 | gr | Smrcek M | ⇔ | 656 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-4 | +5.8 |
14 Feb 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 672 | 2 place | +12.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:31 | Final | Barbora A | ⇔ | 722 | 0 : 3 | 1-11 9-11 5-11 | -4 | |
12:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 681 | 2 : 3 | 11-7 7-11 11-4 7-11 7-11 | -3.6 | |
11:33 | gr | Barbora A | ⇔ | 722 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-8 | +12 | |
10:30 | gr | Brozek M-v | ⇔ | 693 | 3 : 1 | 11-7 4-11 11-2 11-9 | +7.2 |
12 Feb 2022 22:00
Tournament A12
Regner M-n | 680 | 2 place | -6.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | gr | Grill J | ⇔ | 653 | 3 : 0 | 11-4 11-8 11-5 | +5.9 | |
22:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 641 | 0 : 3 | 7-11 7-11 4-11 | -11.1 | |
01:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 641 | 0 : 3 | 9-11 9-11 6-11 | -11.1 | |
00:00 | gr | Postelt V | ⇔ | 731 | 3 : 1 | 11-6 12-14 11-7 11-7 | +9.1 |
11 Feb 2022 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 698 | 4 place | -18.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:08 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 618 | 2 : 3 | 11-4 11-7 11-13 11-13 6-11 | -7.2 | |
16:37 | gr | Kucirek O | ⇔ | 618 | 2 : 3 | 6-11 7-11 11-7 11-9 11-13 | -7.2 | |
15:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 679 | 0 : 3 | 7-11 8-11 8-11 | -9.6 | |
14:32 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 683 | 3 : 1 | 11-5 9-11 11-9 11-2 | +5.1 |
10 Feb 2022 14:00
Tournament A14
Regner M-n | 689 | 3 place | +9.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:05 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 654 | 3 : 2 | 9-11 9-11 11-7 11-9 11-6 | +2.6 | |
16:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 654 | 3 : 0 | 11-9 13-11 11-8 | +5.2 | |
15:01 | gr | Berger Ja | ⇔ | 701 | 0 : 3 | 8-11 8-11 5-11 | -7.1 | |
14:01 | gr | Postelt V | ⇔ | 727 | 3 : 1 | 11-7 11-8 8-11 11-8 | +8.3 |
8 Feb 2022 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 710 | 2 place | -19.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Libal Ja | ⇔ | 678 | 0 : 3 | 9-11 9-11 4-11 | -10.5 | |
22:30 | gr | Smrcek M | ⇔ | 688 | 3 : 1 | 8-11 11-5 11-7 11-7 | +4.7 | |
01:50 | Final | Libal Ja | ⇔ | 678 | 1 : 3 | 8-11 6-11 13-11 4-11 | -7.9 | |
00:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 650 | 2 : 3 | 9-11 11-8 9-11 11-6 8-11 | -6.4 |
7 Feb 2022 10:00
Tournament A12
Regner M-n | 697 | 2 place | +13.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Final | Kouble D | ⇔ | 713 | 2 : 3 | 11-9 11-7 10-12 7-11 7-11 | -3.4 | |
12:32 | gr | Postelt V | ⇔ | 717 | 3 : 0 | 11-2 11-4 11-8 | +9.6 | |
11:00 | gr | Kouble D | ⇔ | 713 | 2 : 3 | 8-11 11-9 8-11 11-9 8-11 | -3.4 | |
10:01 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 722 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-8 | +10.1 |
5 Feb 2022 22:00
Tournament A12
Regner M-n | 708 | 3 place | -11.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:43 | gr | Postelt V | ⇔ | 718 | 0 : 3 | 8-11 6-11 5-11 | -7.2 | |
22:55 | gr | Knot Ja | ⇔ | 651 | 1 : 3 | 11-5 8-11 6-11 9-11 | -9.4 | |
01:10 | 3rd | Knot Ja | ⇔ | 651 | 3 : 2 | 11-5 5-11 3-11 15-13 11-4 | +1.7 | |
00:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 691 | 3 : 2 | 7-11 9-11 11-5 11-3 11-8 | +3.3 |
4 Feb 2022 14:00
Tournament A14
Regner M-n | 698 | 1 place | +10.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:36 | Final | Smrcek M | ⇔ | 684 | 3 : 1 | 11-9 11-9 12-14 11-8 | +5.1 | |
16:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 701 | 3 : 2 | 13-11 9-11 8-11 14-12 11-2 | +4.1 | |
15:06 | gr | Smrcek M | ⇔ | 684 | 1 : 3 | 11-6 5-11 8-11 8-11 | -6.9 | |
14:02 | gr | Postelt V | ⇔ | 724 | 3 : 1 | 11-5 11-9 3-11 12-10 | +7.5 |
1 Feb 2022 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 705 | 3 place | -6.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:05 | gr | Smrcek M | ⇔ | 685 | 1 : 3 | 13-11 5-11 7-11 7-11 | -7.2 | |
22:00 | gr | Grill J | ⇔ | 671 | 3 : 0 | 11-3 11-5 11-2 | +5.3 | |
01:00 | 3rd | Grill J | ⇔ | 671 | 3 : 0 | 11-9 11-2 11-5 | +5.3 | |
00:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 681 | 0 : 3 | 6-11 7-11 6-11 | -9.9 |
31 Jan 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 722 | 4 place | -17.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:01 | 3rd | Barbora A | ⇔ | 719 | 0 : 3 | 8-11 4-11 5-11 | -8.2 | |
12:30 | gr | Barbora A | ⇔ | 719 | 1 : 3 | 4-11 13-11 8-11 5-11 | -6.2 | |
11:31 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 723 | 0 : 3 | 10-12 5-11 5-11 | -7.9 | |
10:30 | gr | Pavelka R | ⇔ | 749 | 3 : 2 | 11-9 8-11 8-11 11-9 17-15 | +5.1 |
29 Jan 2022 18:00
Tournament A14
Regner M-n | 727 | 2 place | -4.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:31 | Final | Pycha P | ⇔ | 732 | 0 : 3 | 8-11 4-11 3-11 | -7.6 | |
20:31 | gr | Marholt D | ⇔ | 730 | 3 : 2 | 11-3 5-11 11-2 7-11 11-6 | +4.1 | |
19:01 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 740 | 3 : 2 | 5-11 8-11 11-9 11-7 11-7 | +4.5 | |
18:02 | gr | Pycha P | ⇔ | 732 | 1 : 3 | 7-11 10-12 11-9 5-11 | -5.7 |
28 Jan 2022 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 720 | 1 place | +7.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | gr | Postelt V | ⇔ | 713 | 2 : 3 | 11-8 11-9 11-13 7-11 5-11 | -4.3 | |
22:31 | gr | Veselka J | ⇔ | 694 | 3 : 0 | 11-5 11-5 11-7 | +5.9 | |
01:33 | Final | Postelt V | ⇔ | 713 | 3 : 2 | 10-12 13-11 11-8 10-12 11-7 | +3.7 | |
00:30 | gr | Grill J | ⇔ | 649 | 3 : 2 | 9-11 11-6 11-5 10-12 15-13 | +1.1 |
26 Jan 2022 10:00
Tournament A12
Regner M-n | 719 | 1 place | +2.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:54 | Final | Jablonovsky Ja | ⇔ | 667 | 3 : 0 | 12-10 11-7 11-4 | +3.8 | |
12:52 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 667 | 3 : 2 | 3-11 11-8 2-11 13-11 11-2 | +1.9 | |
11:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 662 | 3 : 2 | 9-11 11-9 10-12 11-6 11-6 | +1.7 | |
10:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 677 | 2 : 3 | 11-5 11-9 5-11 1-11 9-11 | -5.7 |
25 Jan 2022 10:00
Tournament A12
Regner M-n | 716 | 2 place | +3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:48 | Final | Kolar M | ⇔ | 669 | 1 : 3 | 7-11 11-9 13-15 10-12 | -8.8 | |
12:58 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 697 | 3 : 0 | 11-6 11-3 11-8 | +6.5 | |
11:20 | gr | Smrcek M | ⇔ | 660 | 3 : 1 | 15-13 11-7 9-11 11-6 | +2.6 | |
10:10 | gr | Kolar M | ⇔ | 669 | 3 : 2 | 12-14 4-11 11-3 11-8 11-9 | +2.1 |
22 Jan 2022 10:00
Tournament A12
Regner M-n | 683 | 1 place | +34.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:31 | Final | Berger Ja | ⇔ | 722 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-5 | +11.1 | |
12:32 | gr | Lazar Ju | ⇔ | 669 | 3 : 1 | 11-7 11-4 4-11 11-7 | +5.2 | |
11:31 | gr | Berger Ja | ⇔ | 722 | 3 : 1 | 12-10 11-9 7-11 11-7 | +8.3 | |
10:31 | gr | Hanus Ji | ⇔ | 692 | 3 : 0 | 11-8 11-3 14-12 | +8.7 |
20 Jan 2022 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 689 | 3 place | -5.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:01 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 672 | 3 : 2 | 4-11 9-11 11-6 11-9 12-10 | +3.3 | |
16:33 | gr | Novak K | ⇔ | 658 | 0 : 3 | 5-11 4-11 9-11 | -10.5 | |
15:36 | gr | Berger Ja | ⇔ | 723 | 1 : 3 | 11-7 2-11 7-11 5-11 | -4 | |
14:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 672 | 3 : 1 | 11-6 11-9 7-11 11-8 | +5 |
18 Jan 2022 22:00
Tournament A12
Regner M-n | 664 | 1 place | +26.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:02 | gr | Novak K | ⇔ | 693 | 3 : 1 | 11-9 11-6 9-11 13-11 | +7.8 | |
22:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 664 | 3 : 1 | 11-8 9-11 11-7 12-10 | +6 | |
01:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 664 | 3 : 1 | 11-9 7-11 11-8 12-10 | +6 | |
00:30 | gr | Grill J | ⇔ | 655 | 3 : 1 | 11-7 10-12 11-6 11-9 | +5.5 |
17 Jan 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 670 | 1 place | -4.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Final | Hruska V sr. | ⇔ | 630 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-3 | +4.8 | |
12:31 | gr | Abraham M | ⇔ | 547 | 3 : 0 | 11-8 11-7 11-6 | 0 | |
11:30 | gr | Svec J | ⇔ | 578 | 0 : 3 | 7-11 9-11 8-11 | -15.3 | |
10:30 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 630 | 3 : 0 | 11-6 11-5 11-4 | +4.8 |
15 Jan 2022 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 676 | 2 place | -6.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | gr | Libal Ja | ⇔ | 694 | 3 : 2 | 11-6 8-11 10-12 11-8 11-4 | +4.7 | |
22:31 | gr | Knot Ja | ⇔ | 624 | 0 : 3 | 7-11 10-12 7-11 | -12.2 | |
01:38 | Final | Libal Ja | ⇔ | 694 | 1 : 3 | 8-11 11-7 6-11 11-13 | -4.9 | |
00:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 672 | 3 : 1 | 11-6 11-6 9-11 11-8 | +5.7 |
13 Jan 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 669 | 3 place | +7.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | 3rd | Jablonovsky Ja | ⇔ | 699 | 3 : 1 | 13-11 11-5 9-11 11-5 | +7.8 | |
12:30 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 699 | 3 : 0 | 11-7 11-7 11-6 | +10.4 | |
11:30 | gr | Dolezal V | ⇔ | 635 | 2 : 3 | 14-12 8-11 10-12 11-3 11-13 | -5.3 | |
10:30 | gr | Postelt V | ⇔ | 702 | 0 : 3 | 5-11 5-11 14-16 | -5.4 |
12 Jan 2022 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 661 | 1 place | +9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:47 | Final | Vtelensky L | ⇔ | 622 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-8 | +4.9 | |
16:50 | gr | Dolezal V | ⇔ | 640 | 2 : 3 | 11-13 11-13 12-10 11-9 7-11 | -4.8 | |
15:00 | gr | Vtelensky L | ⇔ | 622 | 3 : 2 | 11-8 11-4 5-11 10-12 11-3 | +2.5 | |
14:00 | gr | Smrcek M | ⇔ | 632 | 3 : 0 | 11-3 11-8 19-17 | +5.7 |
11 Jan 2022 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 659 | 3 place | +1.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:06 | 3rd | Jablonovsky Ja | ⇔ | 698 | 3 : 1 | 8-11 11-5 12-10 11-6 | +8.4 | |
16:32 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 698 | 3 : 2 | 16-14 6-11 3-11 11-5 11-9 | +5.6 | |
15:00 | gr | Postelt V | ⇔ | 682 | 0 : 3 | 8-11 7-11 7-11 | -6.2 | |
14:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 11-8 6-11 7-11 9-11 | -6.3 |
9 Jan 2022 22:00
Tournament A12
Regner M-n | 677 | 4 place | -18.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Drechsler M | ⇔ | 665 | 0 : 3 | 6-11 6-11 5-11 | -9 | |
22:30 | gr | Postelt V | ⇔ | 671 | 3 : 1 | 11-9 7-11 11-5 12-10 | +5.6 | |
01:00 | 3rd | Dolezal V | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 6-11 11-7 2-11 3-11 | -7.4 | |
00:30 | gr | Dolezal V | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 10-12 11-13 11-6 9-11 | -7.4 |
6 Jan 2022 10:00
Tournament A12
Regner M-n | 663 | 1 place | +15 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:31 | Final | Cermak V | ⇔ | 603 | 3 : 0 | 11-6 11-5 13-11 | +3.2 | |
12:32 | gr | Hruska V sr. | ⇔ | 612 | 3 : 0 | 11-6 11-5 11-7 | +3.9 | |
11:01 | gr | Cermak V | ⇔ | 603 | 3 : 0 | 11-3 11-4 11-3 | +3.2 | |
10:01 | gr | Sudek P | ⇔ | 628 | 3 : 1 | 11-7 6-11 15-13 11-6 | +3.9 |
5 Jan 2022 10:00
Tournament A12
Regner M-n | 654 | 3 place | +9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | 3rd | Andrle T | ⇔ | 626 | 3 : 0 | 11-6 11-5 11-5 | +5.8 | |
12:31 | gr | Smrcek M | ⇔ | 625 | 0 : 3 | 6-11 7-11 8-11 | -10.4 | |
11:34 | gr | Andrle T | ⇔ | 626 | 3 : 0 | 12-10 11-8 11-5 | +5.8 | |
10:30 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 679 | 3 : 1 | 13-11 9-11 11-9 11-1 | +7.5 |
3 Jan 2022 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 659 | 2 place | -4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:38 | gr | Kucirek O | ⇔ | 620 | 3 : 0 | 11-7 13-11 11-6 | +4.8 | |
22:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 668 | 3 : 1 | 6-11 13-11 12-10 11-3 | +6.5 | |
01:31 | Final | Kucirek O | ⇔ | 620 | 1 : 3 | 11-8 8-11 2-11 7-11 | -8.4 | |
00:33 | gr | Smrcek M | ⇔ | 635 | 1 : 3 | 11-13 7-11 11-8 6-11 | -7.5 |
1 Jan 2022 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 659 | 3 place | +0.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 | 3rd | Jablonovsky Ja | ⇔ | 683 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-4 | +9.9 | |
12:31 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 718 | 2 : 3 | 11-9 9-11 11-7 9-11 9-11 | -1.6 | |
11:30 | gr | Pycha P | ⇔ | 734 | 0 : 3 | 9-11 4-11 4-11 | -2 | |
10:30 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 683 | 0 : 3 | 8-11 5-11 8-11 | -6.1 |
29 Dec 2021 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 668 | 4 place | -9.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | gr | Novak K | ⇔ | 650 | 3 : 1 | 5-11 11-8 11-7 11-6 | +4.9 | |
22:13 | gr | Dolezal V | ⇔ | 673 | 1 : 3 | 11-7 6-11 7-11 6-11 | -5.7 | |
01:00 | 3rd | Novak K | ⇔ | 650 | 2 : 3 | 11-4 12-10 9-11 8-11 6-11 | -4.7 | |
00:30 | gr | Postelt V | ⇔ | 677 | 2 : 3 | 11-8 5-11 0-11 11-9 4-11 | -3.6 |
27 Dec 2021 18:00
Tournament A14
Regner M-n | 672 | 2 place | -3.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 679 | 0 : 3 | 6-11 4-11 12-14 | -7.5 | |
20:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 679 | 1 : 3 | 11-9 7-11 8-11 8-11 | -5.6 | |
19:30 | gr | Smrcek M | ⇔ | 630 | 3 : 1 | 2-11 12-10 11-7 11-9 | +3.5 | |
18:30 | gr | Cermak V | ⇔ | 638 | 3 : 0 | 11-9 11-6 11-3 | +5.2 |
25 Dec 2021 22:00
Tournament A14
Regner M-n | 687 | 3 place | -14 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | gr | Cermak V | ⇔ | 644 | 3 : 1 | 11-6 11-8 7-11 17-15 | +3.4 | |
22:00 | gr | Dolezal V | ⇔ | 655 | 0 : 3 | 8-11 6-11 9-11 | -10.6 | |
01:03 | 3rd | Cermak V | ⇔ | 644 | 3 : 2 | 9-11 7-11 11-7 11-9 11-5 | +2.3 | |
00:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 628 | 1 : 3 | 7-11 12-10 9-11 9-11 | -9.5 |
24 Dec 2021 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 688 | 3 place | -0.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 3rd | Berger Ja | ⇔ | 692 | 3 : 1 | 11-8 11-7 7-11 11-8 | +6.3 | |
16:31 | gr | Pycha P | ⇔ | 714 | 0 : 3 | 8-11 1-11 6-11 | -5.9 | |
15:09 | gr | Novak K | ⇔ | 647 | 2 : 3 | 6-11 2-11 15-13 11-9 7-11 | -5.6 | |
14:17 | gr | Berger Ja | ⇔ | 692 | 3 : 2 | 11-9 11-8 8-11 6-11 11-4 | +4.2 |
18 Nov 2021 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 664 | 1 place | +24.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:38 | Final | Andel Ja | ⇔ | 632 | 3 : 0 | 13-11 11-6 11-3 | +5.5 | |
12:32 | gr | Andel Ja | ⇔ | 632 | 3 : 0 | 11-9 11-4 11-4 | +5.5 | |
11:37 | gr | Libal Ja | ⇔ | 706 | 3 : 2 | 11-6 7-11 11-9 10-12 11-9 | +5.7 | |
10:36 | gr | Kolar M | ⇔ | 656 | 3 : 0 | 12-10 12-10 11-7 | +7.4 |
16 Nov 2021 14:00
Tournament A14
Regner M-n | 679 | 4 place | -15 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:01 | 3rd | Postelt V | ⇔ | 669 | 0 : 3 | 10-12 12-14 7-11 | -8.8 | |
16:30 | gr | Postelt V | ⇔ | 669 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-7 | +7.2 | |
15:00 | gr | Kurik M | ⇔ | 650 | 1 : 3 | 5-11 9-11 11-9 5-11 | -7.7 | |
14:03 | gr | Smrcek M | ⇔ | 636 | 2 : 3 | 11-5 10-12 11-8 6-11 7-11 | -5.7 |
15 Nov 2021 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 672 | 2 place | +7.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | Final | Blecha D | ⇔ | 699 | 0 : 3 | 8-11 4-11 6-11 | -5.8 | |
16:31 | gr | Berger Ja | ⇔ | 687 | 3 : 1 | 11-6 11-7 9-11 11-8 | +7 | |
15:01 | gr | Blecha D | ⇔ | 699 | 2 : 3 | 11-8 8-11 11-8 2-11 4-11 | -2.9 | |
14:07 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 717 | 3 : 1 | 11-4 3-11 11-9 11-2 | +8.7 |
14 Nov 2021 22:00
Tournament A12
Regner M-n | 680 | 4 place | -8.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Pycha P | ⇔ | 746 | 1 : 3 | 7-11 12-10 9-11 7-11 | -2 | |
22:31 | gr | Pikous M | ⇔ | 720 | 0 : 3 | 8-11 6-11 10-12 | -4.8 | |
01:00 | 3rd | Pycha P | ⇔ | 746 | 1 : 3 | 4-11 9-11 11-6 3-11 | -2 | |
00:30 | gr | Pozarsky J | ⇔ | 791 | 1 : 3 | 5-11 11-6 5-11 5-11 | 0 |
12 Nov 2021 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 694 | 3 place | -13.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | 3rd | Berger Ja | ⇔ | 679 | 3 : 1 | 11-6 11-9 9-11 11-5 | +5.1 | |
12:30 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 712 | 0 : 3 | 6-11 9-11 9-11 | -6.6 | |
11:30 | gr | Pycha P | ⇔ | 724 | 0 : 3 | 8-11 10-12 10-12 | -5.6 | |
10:30 | gr | Berger Ja | ⇔ | 679 | 1 : 3 | 9-11 11-4 5-11 9-11 | -6.9 |
11 Nov 2021 14:00
Tournament A14
Regner M-n | 704 | 4 place | -9.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:11 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 639 | 2 : 3 | 6-11 6-11 11-4 11-8 6-11 | -6.6 | |
16:15 | gr | Pavelka R | ⇔ | 773 | 2 : 3 | 9-11 3-11 15-13 12-10 10-12 | -1.2 | |
15:09 | gr | Pecka V | ⇔ | 723 | 2 : 3 | 11-5 11-5 7-11 9-11 5-11 | -3.3 | |
14:34 | gr | Kolar M | ⇔ | 639 | 3 : 2 | 11-9 8-11 11-7 6-11 11-9 | +1.4 |
8 Nov 2021 10:00
Tournament A14
Regner M-n | 729 | 4 place | -25.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | 3rd | Pycha P | ⇔ | 717 | 0 : 3 | 5-11 6-11 8-11 | -9 | |
12:31 | gr | Pycha P | ⇔ | 717 | 1 : 3 | 8-11 12-10 3-11 1-11 | -6.7 | |
11:30 | gr | Havlicek V | ⇔ | 793 | 0 : 3 | 4-11 7-11 6-11 | -2.9 | |
10:31 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 746 | 0 : 3 | 4-11 6-11 6-11 | -6.6 |
6 Nov 2021 22:00
Tournament A12
Regner M-n | 719 | 1 place | +11 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 701 | 3 : 2 | 9-11 11-8 11-9 9-11 11-5 | +3.3 | |
22:30 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 699 | 1 : 3 | 3-11 9-11 11-7 8-11 | -7.2 | |
01:31 | Final | Hasmanda R | ⇔ | 701 | 3 : 0 | 15-13 11-7 11-7 | +6.5 | |
00:06 | gr | Pycha P | ⇔ | 745 | 3 : 1 | 11-7 8-11 11-9 11-9 | +7.6 |
5 Nov 2021 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 737 | 4 place | -18.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:11 | 3rd | Prokupek Ja | ⇔ | 694 | 1 : 3 | 8-11 12-10 12-14 7-11 | -8.6 | |
16:32 | gr | Berger Ja | ⇔ | 660 | 2 : 3 | 11-4 12-14 9-11 11-7 9-11 | -7.1 | |
15:35 | gr | Pycha P | ⇔ | 741 | 1 : 3 | 6-11 12-10 16-18 6-11 | -5.8 | |
14:41 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 694 | 3 : 1 | 11-5 11-9 8-11 15-13 | +3.4 |
4 Nov 2021 10:00
Tournament A12
Regner M-n | 735 | 2 place | +3.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:33 | Final | Vojtech J | ⇔ | 785 | 1 : 3 | 3-11 11-5 8-11 13-15 | -3 | |
12:31 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 779 | 3 : 2 | 7-11 8-11 11-8 11-7 11-8 | +5.8 | |
11:31 | gr | Pecka V | ⇔ | 730 | 3 : 2 | 9-11 11-9 11-6 4-11 11-6 | +3.8 | |
10:35 | gr | Vojtech J | ⇔ | 785 | 0 : 3 | 9-11 4-11 9-11 | -4 |
2 Nov 2021 18:00
Tournament A14
Regner M-n | 720 | 1 place | +15 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 | Final | Sedlak M sr. | ⇔ | 727 | 3 : 1 | 9-11 11-6 11-9 11-4 | +6.4 | |
20:30 | gr | Pikous M | ⇔ | 706 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-9 | +6.8 | |
19:30 | gr | Varnuska T | ⇔ | 737 | 3 : 2 | 9-11 11-9 11-8 11-13 11-8 | +4.7 | |
18:30 | gr | Sedlak M sr. | ⇔ | 727 | 2 : 3 | 11-9 11-7 6-11 8-11 11-13 | -3.7 |
1 Nov 2021 14:00
Tournament A14
Regner M-n | 728 | 2 place | -7.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:32 | Final | Blecha D | ⇔ | 700 | 2 : 3 | 11-5 4-11 3-11 11-9 9-11 | -5.1 | |
16:33 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 727 | 3 : 1 | 11-2 4-11 11-5 11-5 | +5.9 | |
15:01 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 685 | 0 : 3 | 7-11 5-11 7-11 | -11.4 | |
14:04 | gr | Blecha D | ⇔ | 700 | 3 : 2 | 11-7 8-11 11-7 5-11 12-10 | +2.9 |
27 Oct 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 733 | 4 place | -5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:01 | 3rd | Pavelka R | ⇔ | 786 | 1 : 3 | 8-11 11-8 7-11 10-12 | -2.8 | |
15:31 | gr | Belovsky Jo | ⇔ | 774 | 0 : 3 | 7-11 7-11 7-11 | -4.7 | |
14:31 | gr | Pavelka R | ⇔ | 786 | 3 : 2 | 15-13 11-4 12-14 8-11 12-10 | +6.1 | |
13:30 | gr | Vojtech J | ⇔ | 772 | 1 : 3 | 5-11 6-11 11-6 9-11 | -3.6 |
26 Oct 2021 13:00
Tournament A14
Regner M-n | 731 | 3 place | +2.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:02 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 700 | 3 : 0 | 12-10 14-12 11-6 | +5.6 | |
15:30 | gr | Svedik M | ⇔ | 782 | 0 : 3 | 4-11 10-12 7-11 | -3.9 | |
14:30 | gr | Pozarsky J | ⇔ | 775 | 2 : 3 | 11-9 11-3 4-11 10-12 8-11 | -2.3 | |
13:32 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 700 | 3 : 2 | 13-11 12-10 6-11 6-11 11-5 | +2.8 |
24 Oct 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 734 | 3 place | -2.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:36 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 700 | 3 : 1 | 11-7 6-11 11-8 11-6 | +4 | |
22:16 | gr | Pycha P | ⇔ | 718 | 1 : 3 | 4-11 9-11 12-10 5-11 | -7 | |
21:16 | gr | Pavelka R | ⇔ | 772 | 2 : 3 | 11-7 5-11 12-10 7-11 10-12 | -2.5 | |
00:02 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 700 | 3 : 2 | 10-12 10-12 11-4 11-8 14-12 | +2.6 |
23 Oct 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 720 | 1 place | +14.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:58 | Final | Jablonovsky Ja | ⇔ | 722 | 3 : 1 | 11-9 11-4 9-11 11-8 | +6.2 | |
11:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 707 | 3 : 2 | 11-5 11-13 11-9 9-11 11-3 | +3.5 | |
10:11 | gr | Cmunt M | ⇔ | 605 | 3 : 1 | 11-6 11-7 7-11 11-7 | 0 | |
09:02 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 722 | 3 : 2 | 8-11 11-7 11-8 7-11 11-3 | +4.1 |
21 Oct 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 701 | 1 place | +19.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:47 | Final | Pecka V | ⇔ | 732 | 3 : 1 | 11-9 11-9 2-11 11-8 | +7.9 | |
11:31 | gr | Dolezal V | ⇔ | 661 | 3 : 2 | 15-13 7-11 11-8 6-11 11-7 | +2.4 | |
10:33 | gr | Pecka V | ⇔ | 732 | 3 : 2 | 11-6 7-11 8-11 13-11 11-8 | +5.3 | |
09:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 644 | 3 : 0 | 11-7 11-8 12-10 | +3.5 |
17 Oct 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 688 | 1 place | +13.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:36 | gr | Veselka J | ⇔ | 655 | 3 : 2 | 12-10 12-10 2-11 4-11 11-7 | +2.7 | |
22:36 | gr | Cmunt M | ⇔ | 622 | 3 : 0 | 11-9 11-9 11-4 | +2.7 | |
21:33 | gr | Kolar M | ⇔ | 638 | 3 : 1 | 15-13 3-11 11-7 15-13 | +3 | |
00:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 638 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-6 | +4 |
16 Oct 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 696 | 4 place | -8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:32 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 718 | 1 : 3 | 3-11 11-7 6-11 6-11 | -4.7 | |
22:31 | gr | Pycha P | ⇔ | 732 | 0 : 3 | 11-13 6-11 9-11 | -5.2 | |
21:31 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 685 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-7 | +7.1 | |
00:01 | 3rd | Pycha P | ⇔ | 732 | 0 : 3 | 9-11 7-11 4-11 | -5.2 |
11 Oct 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 701 | 2 place | -4.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:33 | Final | Prokupek Ja | ⇔ | 691 | 0 : 3 | 6-11 10-12 9-11 | -8.8 | |
15:31 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 693 | 3 : 0 | 11-5 11-6 11-8 | +7.3 | |
14:31 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 691 | 1 : 3 | 11-7 6-11 7-11 6-11 | -6.6 | |
13:33 | gr | Novak K | ⇔ | 658 | 3 : 1 | 11-8 11-13 11-5 11-5 | +3.4 |
9 Oct 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 710 | 2 place | -8.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 697 | 3 : 0 | 11-3 11-9 15-13 | +6.9 | |
22:48 | gr | Pycha P | ⇔ | 711 | 2 : 3 | 8-11 4-11 11-9 11-9 6-11 | -4 | |
21:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 658 | 2 : 3 | 14-12 9-11 7-11 11-9 4-11 | -6.1 | |
00:32 | Final | Pycha P | ⇔ | 711 | 1 : 3 | 2-11 9-11 11-9 5-11 | -6 |
4 Oct 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 702 | 1 place | +9.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 | Final | Jablonovsky Ja | ⇔ | 709 | 3 : 1 | 11-7 11-6 6-11 11-4 | +6.4 | |
11:31 | gr | Smrcek M | ⇔ | 650 | 2 : 3 | 7-11 11-4 11-9 6-11 6-11 | -6.1 | |
10:00 | gr | Postelt V | ⇔ | 634 | 3 : 1 | 11-4 7-11 11-7 14-12 | +1.9 | |
09:03 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 709 | 3 : 1 | 11-3 11-6 9-11 11-6 | +6.4 |
2 Oct 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 711 | 1 place | -8.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | gr | Svec J | ⇔ | 535 | 1 : 3 | 11-13 11-3 9-11 6-11 | -16.6 | |
22:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 663 | 3 : 1 | 12-14 11-5 11-7 11-8 | +3.1 | |
21:02 | gr | Andrle T | ⇔ | 595 | 3 : 0 | 11-6 11-3 11-6 | 0 | |
00:31 | Final | Kolar M | ⇔ | 663 | 3 : 0 | 11-8 14-12 11-8 | +4.1 |
28 Sep 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 722 | 2 place | -10 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 | gr | Smrcek M | ⇔ | 677 | 3 : 0 | 14-12 11-5 11-8 | +4.4 | |
22:38 | gr | Novak K | ⇔ | 678 | 2 : 3 | 11-6 10-12 11-5 7-11 6-11 | -5.7 | |
21:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 676 | 3 : 2 | 8-11 11-6 8-11 11-7 11-8 | +2.2 | |
00:39 | Final | Novak K | ⇔ | 678 | 0 : 3 | 9-11 8-11 9-11 | -11.5 |
17 Sep 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 709 | 1 place | +14 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:31 | Final | Pavelka R | ⇔ | 722 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-5 | +9.1 | |
11:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 652 | 2 : 3 | 5-11 11-7 5-11 11-9 4-11 | -6.3 | |
10:34 | gr | Pavelka R | ⇔ | 722 | 3 : 1 | 6-11 11-3 12-10 11-2 | +6.8 | |
09:30 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 669 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-8 11-5 | +3.6 |
13 Sep 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 711 | 2 place | -1.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | Final | Dolezal V | ⇔ | 693 | 2 : 3 | 9-11 12-10 11-7 9-11 6-11 | -4.7 | |
15:30 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 672 | 3 : 2 | 11-13 12-10 4-11 11-6 11-8 | +2.4 | |
14:30 | gr | Barbora A | ⇔ | 698 | 3 : 0 | 12-10 12-10 11-5 | +6.9 | |
13:32 | gr | Dolezal V | ⇔ | 693 | 1 : 3 | 11-4 12-14 10-12 9-11 | -7.1 |
11 Sep 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 727 | 4 place | -16.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | gr | Veselka J | ⇔ | 676 | 1 : 3 | 11-6 5-11 10-12 4-11 | -9.1 | |
22:30 | gr | Pycha P | ⇔ | 691 | 2 : 3 | 10-12 9-11 11-9 11-4 8-11 | -5.5 | |
21:30 | gr | Dolezal V | ⇔ | 705 | 3 : 2 | 12-10 9-11 11-3 9-11 11-9 | +3.1 | |
00:00 | 3rd | Dolezal V | ⇔ | 705 | 2 : 3 | 11-5 15-17 9-11 11-7 7-11 | -4.9 |
8 Sep 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 715 | 2 place | +13.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:31 | Final | Barbora A | ⇔ | 679 | 2 : 3 | 11-9 11-9 6-11 5-11 6-11 | -5.5 | |
11:32 | gr | Sich Ja | ⇔ | 743 | 3 : 0 | 11-5 11-9 11-8 | +10.2 | |
10:31 | gr | Barbora A | ⇔ | 679 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-9 | +5.1 | |
09:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 682 | 3 : 2 | 8-11 11-5 11-4 7-11 11-9 | +2.7 |
6 Sep 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 715 | 2 place | +0.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 | Final | Dolezal V | ⇔ | 698 | 1 : 3 | 11-5 11-13 11-13 10-12 | -7 | |
11:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 613 | 3 : 1 | 9-11 11-9 11-3 11-8 | 0 | |
10:00 | gr | Dolezal V | ⇔ | 698 | 3 : 2 | 6-11 11-7 10-12 12-10 11-7 | +3.3 | |
09:05 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 663 | 3 : 0 | 11-4 11-7 11-2 | +3.8 |
4 Sep 2021 17:00
Tournament A12
Regner M-n | 692 | 1 place | +23.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:31 | Final | Barbora A | ⇔ | 695 | 3 : 2 | 8-11 11-6 11-5 9-11 11-9 | +4.1 | |
19:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 705 | 3 : 0 | 11-6 11-8 19-17 | +9 | |
18:31 | gr | Barbora A | ⇔ | 695 | 3 : 1 | 17-15 11-4 5-11 11-7 | +6.2 | |
17:38 | gr | Cmunt M | ⇔ | 631 | 3 : 0 | 11-8 11-4 11-7 | +3.1 |
2 Sep 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 668 | 1 place | +25.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:31 | Final | Jablonovsky Ja | ⇔ | 666 | 3 : 0 | 14-12 11-5 11-8 | +7.8 | |
11:31 | gr | Jablonovsky Ja | ⇔ | 666 | 3 : 0 | 11-7 11-4 11-4 | +7.8 | |
10:07 | gr | Smrcek M | ⇔ | 671 | 3 : 2 | 11-9 6-11 9-11 11-7 11-8 | +4.1 | |
09:19 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 648 | 3 : 1 | 11-9 9-11 11-3 11-4 | +4.8 |
29 Aug 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 655 | 2 place | +13.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Veselka J | ⇔ | 687 | 3 : 0 | 12-10 11-8 13-11 | +10.6 | |
22:30 | gr | Cmunt M | ⇔ | 633 | 3 : 1 | 11-5 7-11 11-5 11-9 | +4.7 | |
21:31 | gr | Andrle T | ⇔ | 574 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-6 | +1.5 | |
00:30 | Final | Veselka J | ⇔ | 687 | 1 : 3 | 11-7 6-11 8-11 6-11 | -4.1 |
23 Aug 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 629 | 1 place | +27.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:49 | gr | Veselka J | ⇔ | 691 | 1 : 3 | 7-11 4-11 11-8 5-11 | -2.3 | |
22:12 | gr | Cmunt M | ⇔ | 651 | 3 : 1 | 11-5 1-11 11-5 11-5 | +7.3 | |
21:24 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 671 | 3 : 1 | 11-5 6-11 12-10 11-9 | +8.5 | |
00:55 | Final | Veselka J | ⇔ | 691 | 3 : 0 | 13-11 13-11 11-7 | +13 |
20 Aug 2021 17:00
Tournament A12
Regner M-n | 637 | 4 place | -8.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:02 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 623 | 2 : 3 | 12-10 4-11 9-11 11-6 5-11 | -4.6 | |
19:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 619 | 2 : 3 | 11-5 5-11 11-6 9-11 8-11 | -4.7 | |
18:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 623 | 3 : 2 | 11-7 7-11 11-5 2-11 11-5 | +3.4 | |
17:01 | gr | Novota S | ⇔ | 676 | 2 : 3 | 11-7 3-11 11-7 6-11 9-11 | -2.5 |
17 Aug 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 649 | 4 place | -12.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 675 | 0 : 3 | 11-13 6-11 9-11 | -6 | |
22:00 | gr | Cmunt M | ⇔ | 656 | 3 : 1 | 11-9 11-7 7-11 11-9 | +6.4 | |
21:03 | gr | Kucirek O | ⇔ | 599 | 1 : 3 | 11-8 7-11 8-11 5-11 | -9 | |
00:01 | 3rd | Cmunt M | ⇔ | 656 | 2 : 3 | 2-11 11-6 6-11 12-10 11-13 | -3.7 |
15 Aug 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 653 | 3 place | -3.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:49 | gr | Svec J | ⇔ | 593 | 3 : 0 | 11-2 11-6 11-9 | +3.1 | |
22:00 | gr | Pycha P | ⇔ | 690 | 0 : 3 | 8-11 10-12 13-15 | -5 | |
21:04 | gr | Kolar M | ⇔ | 694 | 1 : 3 | 3-11 11-7 7-11 9-11 | -3.6 | |
00:14 | 3rd | Svec J | ⇔ | 593 | 3 : 2 | 9-11 8-11 11-7 11-5 11-4 | +1.6 |
14 Aug 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 677 | 3 place | -22.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | gr | Svec J | ⇔ | 589 | 2 : 3 | 15-13 8-11 15-13 7-11 7-11 | -7.5 | |
22:10 | gr | Kolar M | ⇔ | 672 | 0 : 3 | 7-11 4-11 2-11 | -8.4 | |
21:22 | gr | Smrcek M | ⇔ | 671 | 0 : 3 | 7-11 10-12 11-13 | -8.4 | |
00:13 | 3rd | Svec J | ⇔ | 589 | 3 : 0 | 11-7 11-5 11-5 | +1 |
8 Aug 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 674 | 2 place | +3.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:33 | Final | Smrcek M | ⇔ | 664 | 2 : 3 | 11-7 6-11 11-6 7-11 5-11 | -4.4 | |
11:30 | gr | Svec J | ⇔ | 575 | 3 : 2 | 5-11 11-9 11-4 9-11 11-4 | 0 | |
10:08 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 622 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-6 | +3.9 | |
09:01 | gr | Smrcek M | ⇔ | 664 | 3 : 2 | 9-11 11-8 11-13 12-10 11-3 | +3.6 |
31 Jul 2021 17:00
Tournament A12
Regner M-n | 653 | 1 place | +21.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:42 | Final | Pycha P | ⇔ | 704 | 3 : 2 | 9-11 6-11 11-8 11-9 11-7 | +6 | |
19:36 | gr | Pycha P | ⇔ | 704 | 2 : 3 | 7-11 11-8 11-8 5-11 9-11 | -2 | |
18:02 | gr | Barbora A | ⇔ | 679 | 3 : 0 | 11-7 12-10 11-9 | +10.1 | |
17:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 662 | 3 : 1 | 7-11 12-10 11-8 12-10 | +6.5 |
29 Jul 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 660 | 4 place | -7.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Novak K | ⇔ | 661 | 2 : 3 | 14-12 6-11 11-8 9-11 11-13 | -4 | |
22:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 603 | 2 : 3 | 6-11 11-9 11-5 8-11 10-12 | -6.3 | |
21:06 | gr | Barbora A | ⇔ | 678 | 3 : 1 | 9-11 11-8 11-4 11-8 | +7.1 | |
00:08 | 3rd | Novak K | ⇔ | 661 | 2 : 3 | 11-7 5-11 8-11 13-11 6-11 | -4 |
27 Jul 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 666 | 4 place | -5.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:12 | 3rd | Hasmanda R | ⇔ | 701 | 1 : 3 | 3-11 6-11 11-9 13-15 | -3.9 | |
11:30 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 701 | 2 : 3 | 11-8 11-13 11-6 9-11 8-11 | -2.6 | |
10:30 | gr | Barbora A | ⇔ | 662 | 3 : 2 | 9-11 11-8 9-11 11-4 11-5 | +3.9 | |
09:32 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 726 | 0 : 3 | 6-11 6-11 11-13 | -3.2 |
25 Jul 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 662 | 1 place | +4.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:31 | Final | Barbora A | ⇔ | 657 | 3 : 2 | 11-6 8-11 11-5 8-11 11-8 | +3.8 | |
15:30 | gr | Novak K | ⇔ | 637 | 3 : 2 | 5-11 11-8 11-6 7-11 13-11 | +3 | |
14:30 | gr | Barbora A | ⇔ | 657 | 0 : 3 | 9-11 7-11 4-11 | -8.4 | |
13:35 | gr | Dolezal V | ⇔ | 656 | 3 : 1 | 11-7 11-13 11-7 11-9 | +5.6 |
19 Jul 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 668 | 2 place | -5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:31 | Final | Smrcek M | ⇔ | 631 | 0 : 3 | 7-11 10-12 6-11 | -10.9 | |
11:31 | gr | Smrcek M | ⇔ | 631 | 3 : 1 | 11-6 8-11 11-6 11-7 | +3.8 | |
10:03 | gr | Dolezal V | ⇔ | 656 | 1 : 3 | 6-11 11-7 9-11 9-11 | -6.7 | |
09:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 670 | 3 : 0 | 11-2 11-6 11-1 | +8.2 |
18 Jul 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 682 | 2 place | -14.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | Final | Kolar M | ⇔ | 653 | 0 : 3 | 6-11 5-11 11-13 | -10.4 | |
15:31 | gr | Smrcek M | ⇔ | 633 | 0 : 3 | 14-16 3-11 4-11 | -11.9 | |
14:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 653 | 3 : 1 | 11-9 11-7 11-13 11-7 | +4.2 | |
13:04 | gr | Novak K | ⇔ | 638 | 3 : 1 | 11-6 9-11 11-6 11-5 | +3.4 |
15 Jul 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 664 | 1 place | +18.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:38 | Final | Smrcek M | ⇔ | 637 | 3 : 1 | 7-11 11-7 11-7 11-9 | +4.3 | |
11:50 | gr | Smrcek M | ⇔ | 637 | 3 : 1 | 11-3 11-6 8-11 11-6 | +4.3 | |
10:01 | gr | Dolezal V | ⇔ | 632 | 3 : 2 | 11-8 7-11 11-9 9-11 11-8 | +2.7 | |
09:10 | gr | Kolar M | ⇔ | 672 | 3 : 1 | 9-11 11-4 11-8 11-4 | +6.5 |
10 Jul 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 641 | 1 place | +24.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 688 | 3 : 1 | 8-11 11-7 11-4 11-8 | +8.8 | |
22:18 | gr | Kucirek O | ⇔ | 639 | 3 : 0 | 11-8 11-8 13-11 | +7.9 | |
21:17 | gr | Varnuska T | ⇔ | 688 | 2 : 3 | 1-11 12-10 13-15 11-6 9-11 | -2.1 | |
00:34 | Final | Varnuska T | ⇔ | 688 | 3 : 1 | 11-7 11-9 14-16 12-10 | +8.8 |
6 Jul 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 643 | 2 place | -1.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:29 | Final | Dolezal V | ⇔ | 635 | 1 : 3 | 9-11 4-11 11-9 7-11 | -6.5 | |
11:29 | gr | Dolezal V | ⇔ | 635 | 1 : 3 | 4-11 2-11 12-10 5-11 | -6.5 | |
10:00 | gr | Cmunt M | ⇔ | 591 | 3 : 0 | 11-6 11-7 13-11 | +3.8 | |
09:03 | gr | Facek P | ⇔ | 666 | 3 : 1 | 14-12 11-7 5-11 11-9 | +7.4 |
3 Jul 2021 17:00
Tournament A12
Regner M-n | 646 | 3 place | -3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:01 | 3rd | Novak K | ⇔ | 638 | 3 : 0 | 11-8 11-6 11-3 | +7.3 | |
19:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 681 | 0 : 3 | 4-11 6-11 12-14 | -5.2 | |
18:34 | gr | Novak K | ⇔ | 638 | 3 : 1 | 8-11 13-11 13-11 11-7 | +5.5 | |
17:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 608 | 0 : 3 | 8-11 9-11 10-12 | -11.1 |
30 Jun 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 638 | 3 place | +8.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:11 | 3rd | Dolezal V | ⇔ | 627 | 3 : 1 | 11-7 11-4 8-11 11-8 | +5.3 | |
11:51 | gr | Dolezal V | ⇔ | 627 | 3 : 0 | 11-8 11-8 11-8 | +7.1 | |
09:59 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 715 | 2 : 3 | 11-5 6-11 5-11 11-6 8-11 | -1 | |
09:01 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 695 | 0 : 3 | 8-11 7-11 10-12 | -3.5 |
27 Jun 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 658 | 3 place | -19.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 | gr | Svec J | ⇔ | 579 | 2 : 3 | 12-14 12-10 11-6 11-13 3-11 | -7.2 | |
22:00 | gr | Novak K | ⇔ | 632 | 1 : 3 | 10-12 8-11 12-10 10-12 | -7.6 | |
21:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 673 | 0 : 3 | 9-11 5-11 8-11 | -6.8 | |
00:15 | 3rd | Svec J | ⇔ | 579 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-6 | +1.6 |
21 Jun 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 654 | 3 place | +4.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | 3rd | Milata V jr. | ⇔ | 652 | 3 : 0 | 11-7 11-8 13-11 | +7.8 | |
11:31 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 652 | 1 : 3 | 11-8 10-12 6-11 4-11 | -6.1 | |
10:01 | gr | Dolezal V | ⇔ | 656 | 2 : 3 | 11-5 11-5 12-14 8-11 9-11 | -3.9 | |
09:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 659 | 3 : 1 | 8-11 13-11 14-12 11-3 | +6.3 |
20 Jun 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 630 | 1 place | +25.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:37 | Final | Kolar M | ⇔ | 660 | 3 : 1 | 11-9 11-7 1-11 12-10 | +7.8 | |
11:35 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 660 | 3 : 2 | 8-11 11-9 11-7 10-12 11-9 | +5.2 | |
10:53 | gr | Cmunt M | ⇔ | 606 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-6 | +6.1 | |
09:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 660 | 3 : 2 | 20-18 11-8 9-11 10-12 11-5 | +5.2 |
18 Jun 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 657 | 4 place | -26.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 647 | 1 : 3 | 8-11 11-7 6-11 9-11 | -6.6 | |
15:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 647 | 1 : 3 | 6-11 4-11 11-4 7-11 | -6.6 | |
14:33 | gr | Kucirek O | ⇔ | 650 | 2 : 3 | 8-11 11-4 7-11 11-9 4-11 | -4.3 | |
13:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 644 | 0 : 3 | 3-11 5-11 10-12 | -9 |
12 Jun 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 641 | 3 place | +15.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Kucirek O | ⇔ | 636 | 0 : 3 | 10-12 12-14 10-12 | -8.4 | |
22:00 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 654 | 3 : 2 | 9-11 11-9 9-11 11-8 11-8 | +4.5 | |
21:05 | gr | Novak K | ⇔ | 662 | 3 : 0 | 11-5 13-11 11-7 | +9.7 | |
00:02 | 3rd | Novak K | ⇔ | 662 | 3 : 0 | 14-12 13-11 11-8 | +9.7 |
10 Jun 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 637 | 2 place | +4.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 603 | 1 : 3 | 4-11 7-11 11-6 10-12 | -8 | |
11:34 | gr | Svec J | ⇔ | 581 | 3 : 1 | 11-8 4-11 11-3 11-0 | +2.6 | |
10:04 | gr | Andrle T | ⇔ | 606 | 3 : 0 | 11-6 11-4 11-4 | +5.5 | |
09:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 603 | 3 : 1 | 8-11 11-3 11-5 11-8 | +4 |
8 Jun 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 633 | 2 place | +4.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:32 | Final | Kolar M | ⇔ | 650 | 1 : 3 | 3-11 5-11 11-8 10-12 | -5 | |
11:30 | gr | Smrcek M | ⇔ | 646 | 3 : 0 | 11-6 11-7 11-8 | +9 | |
10:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 650 | 1 : 3 | 9-11 9-11 11-6 6-11 | -5 | |
09:30 | gr | Andrle T | ⇔ | 613 | 3 : 1 | 8-11 11-2 11-8 11-7 | +4.8 |
2 Jun 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 617 | 1 place | +16.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:31 | Final | Kasinski Z | ⇔ | 600 | 3 : 1 | 11-4 6-11 11-7 11-6 | +5 | |
15:31 | gr | Zigo R | ⇔ | 550 | 3 : 0 | 11-5 11-7 12-10 | +2.6 | |
13:59 | gr | Svec J | ⇔ | 600 | 3 : 1 | 4-11 11-9 11-9 11-8 | +5 | |
12:59 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 600 | 3 : 2 | 11-6 11-3 8-11 6-11 11-3 | +3.3 |
31 May 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 639 | 4 place | -21.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:07 | 3rd | Svec J | ⇔ | 602 | 1 : 3 | 11-7 11-13 7-11 2-11 | -8.2 | |
15:29 | gr | Svec J | ⇔ | 602 | 3 : 2 | 4-11 11-8 12-10 6-11 11-7 | +2.5 | |
14:03 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 579 | 1 : 3 | 1-11 6-11 11-4 10-12 | -9.6 | |
13:04 | gr | Milata V jr. | ⇔ | 663 | 0 : 3 | 3-11 6-11 10-12 | -6 |
29 May 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 667 | 4 place | -28.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Svec J | ⇔ | 587 | 2 : 3 | 10-12 10-12 11-8 12-10 6-11 | -7.2 | |
22:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 572 | 1 : 3 | 7-11 7-11 11-7 9-11 | -11.7 | |
21:04 | gr | Andrle T | ⇔ | 593 | 3 : 0 | 11-4 11-9 11-5 | +2.1 | |
00:09 | 3rd | Sudek P | ⇔ | 572 | 1 : 3 | 9-11 11-8 7-11 3-11 | -11.7 |
24 May 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 656 | 3 place | +11.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:13 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 670 | 3 : 1 | 11-9 10-12 11-6 11-8 | +6.8 | |
15:47 | gr | Pozarsky J | ⇔ | 731 | 1 : 3 | 4-11 9-11 11-9 7-11 | -1.5 | |
14:02 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 702 | 1 : 3 | 2-11 10-12 11-6 9-11 | -3.3 | |
13:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 670 | 3 : 0 | 11-8 11-5 11-5 | +9.1 |
17 May 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 632 | 1 place | +24.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:31 | gr | Svec J | ⇔ | 617 | 3 : 2 | 11-6 9-11 6-11 11-9 11-6 | +3.4 | |
22:00 | gr | Postelt V | ⇔ | 625 | 3 : 0 | 11-3 11-8 11-4 | +7.4 | |
21:24 | gr | Pazout D | ⇔ | 639 | 3 : 0 | 11-9 11-7 11-4 | +8.5 | |
00:39 | Final | Pazout D | ⇔ | 639 | 3 : 2 | 11-8 10-12 11-7 9-11 11-4 | +4.3 |
10 May 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 616 | 1 place | +16.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:29 | Final | Pycha P | ⇔ | 680 | 3 : 1 | 12-10 11-8 6-11 11-7 | +9.9 | |
15:31 | gr | Svec J | ⇔ | 615 | 3 : 1 | 11-7 5-11 11-8 11-8 | +5.9 | |
14:47 | gr | Pycha P | ⇔ | 680 | 0 : 3 | 4-11 12-14 8-11 | -2.9 | |
13:50 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 595 | 3 : 2 | 2-11 6-11 11-7 11-8 11-9 | +3.2 |
8 May 2021 21:00
Tournament A12
Regner M-n | 610 | 3 place | +6.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 | gr | Andrle T | ⇔ | 616 | 3 : 1 | 11-6 5-11 11-9 11-5 | +6.4 | |
22:30 | gr | Pycha P | ⇔ | 660 | 1 : 3 | 7-11 11-7 9-11 5-11 | -3 | |
21:30 | gr | Bartos Ji | ⇔ | 653 | 1 : 3 | 11-8 11-13 6-11 7-11 | -3.4 | |
00:04 | 3rd | Andrle T | ⇔ | 616 | 3 : 1 | 11-9 11-7 9-11 11-8 | +6.4 |
4 May 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 608 | 2 place | +2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | Final | Svec J | ⇔ | 616 | 2 : 3 | 11-5 8-11 4-11 11-8 5-11 | -3.7 | |
15:35 | gr | Sudek P | ⇔ | 578 | 3 : 0 | 11-7 11-9 11-6 | +5.5 | |
14:30 | gr | Kucirek O | ⇔ | 592 | 2 : 3 | 11-5 4-11 7-11 12-10 10-12 | -4.7 | |
13:31 | gr | Svec J | ⇔ | 616 | 3 : 2 | 12-10 8-11 11-9 6-11 11-9 | +4.3 |
30 Arp 2021 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 602 | 2 place | +7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:31 | Final | Novak K | ⇔ | 635 | 0 : 3 | 10-12 7-11 8-11 | -5.3 | |
15:30 | gr | Kucirek O | ⇔ | 584 | 2 : 3 | 7-11 11-6 7-11 11-9 8-11 | -4.7 | |
14:00 | gr | Novak K | ⇔ | 635 | 3 : 2 | 8-11 6-11 11-9 11-5 11-7 | +5.3 | |
13:06 | gr | Smrcek M | ⇔ | 641 | 3 : 0 | 11-9 12-10 11-8 | +11.1 |
19 Arp 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 604 | 3 place | -1.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:11 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 624 | 3 : 2 | 11-5 6-11 5-11 18-16 11-5 | +4.8 | |
11:39 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 624 | 2 : 3 | 11-5 7-11 9-11 11-6 6-11 | -3.2 | |
10:31 | gr | Kolar M | ⇔ | 704 | 2 : 3 | 9-11 7-11 12-10 11-9 2-11 | 0 | |
09:32 | gr | Smrcek M | ⇔ | 639 | 1 : 3 | 11-4 11-13 6-11 10-12 | -3.9 |
9 Arp 2021 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 606 | 3 place | -0.9 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:59 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 609 | 3 : 1 | 11-7 7-11 11-9 11-8 | +6.2 | |
11:31 | gr | Svec J | ⇔ | 602 | 0 : 3 | 6-11 5-11 0-11 | -8.3 | |
09:59 | gr | Kucirek O | ⇔ | 609 | 3 : 1 | 15-13 11-3 3-11 12-10 | +6.2 | |
09:02 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 616 | 1 : 3 | 9-11 11-7 11-13 11-13 | -5.4 |
8 Mar 2021 18:00
Tournament A12
Regner M-n | 599 | 1 place | +7.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:34 | Final | Sudek P | ⇔ | 567 | 3 : 1 | 12-10 3-11 11-3 11-6 | +4.1 | |
20:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 567 | 1 : 3 | 4-11 5-11 11-6 6-11 | -7.9 | |
19:30 | gr | Hruda K | ⇔ | 566 | 3 : 0 | 11-4 11-7 11-9 | +5.4 | |
18:08 | gr | Polovka R | ⇔ | 562 | 3 : 0 | 11-4 14-12 11-8 | +5 |
1 Mar 2021 18:00
Tournament A12
Regner M-n | 617 | 3 place | -17.6 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:04 | 3rd | Kucirek O | ⇔ | 613 | 3 : 2 | 10-12 9-11 11-5 11-6 11-6 | +3.8 | |
20:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 613 | 0 : 3 | 11-13 5-11 5-11 | -8.3 | |
19:07 | gr | Svec J | ⇔ | 599 | 1 : 3 | 6-11 8-11 11-6 6-11 | -7.1 | |
18:40 | gr | Hruda K | ⇔ | 556 | 2 : 3 | 11-9 6-11 8-11 11-9 5-11 | -6.4 |
29 Jan 2021 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 645 | 4 place | -27.8 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 3rd | Kasinski Z | ⇔ | 593 | 0 : 3 | 6-11 6-11 5-11 | -12.2 | |
16:00 | gr | Kucirek O | ⇔ | 651 | 1 : 3 | 7-11 11-8 5-11 9-11 | -5.6 | |
15:00 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 593 | 3 : 2 | 5-11 11-5 11-5 6-11 11-8 | +1.9 | |
14:33 | gr | Svec J | ⇔ | 596 | 0 : 3 | 9-11 7-11 6-11 | -11.9 |
24 Jan 2021 10:00
Tournament A12
Regner M-n | 635 | 3 place | +10.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:07 | 3rd | Cmunt M | ⇔ | 637 | 3 : 0 | 11-9 12-10 11-5 | +8.2 | |
12:48 | gr | Cmunt M | ⇔ | 637 | 3 : 0 | 11-4 11-4 11-6 | +8.2 | |
11:12 | gr | Knot Ja | ⇔ | 677 | 0 : 3 | 9-11 8-11 7-11 | -4.6 | |
10:04 | gr | Kolar M | ⇔ | 682 | 2 : 3 | 9-11 8-11 11-9 11-6 10-12 | -2.1 |
21 Jan 2021 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 629 | 2 place | +6.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:48 | Final | Kolar M | ⇔ | 670 | 1 : 3 | 6-11 11-6 4-11 10-12 | -3.6 | |
16:52 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 589 | 3 : 2 | 4-11 9-11 11-4 14-12 16-14 | +2.4 | |
15:02 | gr | Kolar M | ⇔ | 670 | 2 : 3 | 11-8 11-8 6-11 2-11 9-11 | -2.4 | |
14:03 | gr | Smrcek M | ⇔ | 685 | 3 : 1 | 10-12 11-9 11-8 12-10 | +9.4 |
15 Jan 2021 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 643 | 4 place | -14.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:07 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 667 | 2 : 3 | 13-11 11-8 6-11 10-12 7-11 | -3.1 | |
16:33 | gr | Kolar M | ⇔ | 667 | 2 : 3 | 15-13 1-11 12-10 7-11 3-11 | -3.1 | |
15:33 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 701 | 1 : 3 | 11-6 9-11 4-11 9-11 | -2.6 | |
14:45 | gr | Knot Ja | ⇔ | 656 | 1 : 3 | 2-11 11-7 10-12 7-11 | -5.3 |
12 Jan 2021 14:00
Tournament A12
Regner M-n | 644 | 1 place | 0.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | Final | Svec J | ⇔ | 584 | 3 : 1 | 9-11 11-3 11-2 11-7 | +2.4 | |
16:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 604 | 3 : 0 | 11-5 12-10 12-10 | +4.8 | |
15:30 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 577 | 3 : 1 | 9-11 11-7 11-4 11-7 | +2 | |
14:04 | gr | Svec J | ⇔ | 584 | 1 : 3 | 8-11 9-11 11-6 1-11 | -9.6 |
10 Oct 2020 17:00
Tournament A12
Regner M-n | 660 | 3 place | -16.2 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:01 | 3rd | Bartunek R | ⇔ | 630 | 3 : 1 | 12-10 11-6 10-12 11-7 | +4.2 | |
19:00 | gr | Berger Ja | ⇔ | 657 | 0 : 3 | 8-11 7-11 2-11 | -8.3 | |
18:02 | gr | Knot Ja | ⇔ | 638 | 1 : 3 | 8-11 10-12 13-11 7-11 | -7.3 | |
17:32 | gr | Bartunek R | ⇔ | 630 | 2 : 3 | 4-11 11-5 11-7 7-11 8-11 | -5.2 |
3 Oct 2020 09:00
Tournament A12
Regner M-n | 649 | 1 place | +12.4 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 | Final | Cmunt M | ⇔ | 596 | 3 : 2 | 5-11 11-7 7-11 11-1 11-9 | +1.9 | |
11:00 | gr | Sudek P | ⇔ | 646 | 3 : 1 | 9-11 11-5 11-8 11-5 | +5.9 | |
10:31 | gr | Plisek Ja | ⇔ | 561 | 3 : 0 | 11-3 11-3 11-9 | +1 | |
09:06 | gr | Cmunt M | ⇔ | 596 | 3 : 1 | 11-5 11-7 7-11 11-9 | +2.8 |
1 Oct 2020 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 651 | 3 place | -1.7 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:01 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 654 | 3 : 0 | 11-5 11-8 11-8 | +8.2 | |
15:30 | gr | Kolar M | ⇔ | 654 | 2 : 3 | 6-11 11-7 11-1 9-11 8-11 | -3.9 | |
14:31 | gr | Varnuska T | ⇔ | 706 | 0 : 3 | 3-11 10-12 11-13 | -3.6 | |
13:30 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 680 | 2 : 3 | 12-10 8-11 9-11 11-9 11-13 | -2.8 |
22 Sep 2020 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 669 | 4 place | -18.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:11 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 655 | 0 : 3 | 7-11 4-11 9-11 | -9.1 | |
15:32 | gr | Kolar M | ⇔ | 655 | 3 : 2 | 11-5 12-10 7-11 8-11 12-10 | +3.4 | |
14:36 | gr | Varnuska T | ⇔ | 699 | 1 : 3 | 5-11 11-13 11-4 11-13 | -4.2 | |
13:33 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 666 | 0 : 3 | 9-11 7-11 8-11 | -8.2 |
21 Sep 2020 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 663 | 3 place | +6.5 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:11 | 3rd | Kolar M | ⇔ | 665 | 3 : 0 | 11-8 11-7 15-13 | +8.1 | |
15:32 | gr | Hasmanda R | ⇔ | 702 | 2 : 3 | 11-9 5-11 10-12 11-5 8-11 | -2.4 | |
14:01 | gr | Kolar M | ⇔ | 665 | 0 : 3 | 1-11 18-20 5-11 | -7.9 | |
13:05 | gr | Prokupek Ja | ⇔ | 667 | 3 : 0 | 11-7 13-11 11-5 | +8.3 |
17 Sep 2020 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 664 | 2 place | -0.3 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:33 | Final | Vrabec Jak | ⇔ | 687 | 0 : 3 | 9-11 5-11 4-11 | -6.2 | |
15:00 | gr | Vrabec Jak | ⇔ | 687 | 1 : 3 | 11-9 9-11 4-11 5-11 | -4.6 | |
14:00 | gr | Kolar M | ⇔ | 669 | 3 : 1 | 11-6 11-1 10-12 11-9 | +6.3 | |
13:31 | gr | Kasinski Z | ⇔ | 624 | 3 : 1 | 11-9 13-11 11-13 11-9 | +3.6 |
15 Sep 2020 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 667 | 3 place | -3.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 3rd | Sudek P | ⇔ | 654 | 3 : 2 | 11-7 5-11 11-9 2-11 11-8 | +3.5 | |
15:13 | gr | Varnuska T | ⇔ | 693 | 0 : 3 | 8-11 6-11 6-11 | -6 | |
14:24 | gr | Sudek P | ⇔ | 654 | 3 : 2 | 5-11 11-5 6-11 11-8 15-13 | +3.5 | |
13:48 | gr | Kolar M | ⇔ | 654 | 2 : 3 | 4-11 11-6 11-9 9-11 9-11 | -4.5 |
10 Sep 2020 13:00
Tournament A12
Regner M-n | 650 | 1 place | +18.1 | |||||
Opponent | Rat. | Result | Delta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:34 | Final | Sudek P | ⇔ | 655 | 3 : 0 | 11-2 11-5 11-5 | +8.4 | |
15:33 | gr | Kolar M | ⇔ | 650 | 3 : 2 | 11-7 8-11 9-11 11-7 12-10 | +4 | |
14:03 | gr | Sudek P | ⇔ | 655 | 2 : 3 | 11-3 7-11 11-5 7-11 9-11 | -3.8 | |
13:03 | gr | Vrabec Jan | ⇔ | 695 | 3 : 1 | 11-4 9-11 14-12 14-12 | +8.7 |