Login

Forget your password?

Send a private message

A message to: Николай Иванов (Brad)

To edit the message

Klement Milan ID: 3884

11 Jun 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 793 4 place -2.8
Opponent Rat. Result Delta
16:04 3rd Salomon D 980 1 : 3 11-8 7-11 6-11 10-12 0
14:59 gr Salomon D 980 2 : 3 10-12 9-11 11-8 14-12 8-11 0
14:08 gr Brozik K 929 2 : 3 11-6 9-11 13-11 5-11 7-11 0
13:29 gr Cinibulk M 822 2 : 3 16-14 10-12 7-11 11-9 10-12 -2.8
4 Jun 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 827 4 place -33.7
Opponent Rat. Result Delta
16:01 3rd Adamec L 774 0 : 3 4-11 13-15 9-11 -12.2
15:02 gr Adamec L 774 2 : 3 5-11 11-4 6-11 11-9 6-11 -6.1
13:59 gr Batthyany T 849 0 : 3 9-11 9-11 7-11 -6.2
13:30 gr Just F 774 1 : 3 11-13 11-7 9-11 11-13 -9.2
27 May 2021 09:00 Tournament A12
Klement M 815 3 place +12.2
Opponent Rat. Result Delta
12:01 3rd Obeslo Jo Sr. 844 3 : 1 11-6 6-11 11-8 13-11 +7.7
11:30 gr Obeslo Jo Sr. 844 3 : 2 11-5 9-11 7-11 11-1 11-8 +5.2
10:37 gr Havlik Ja jr. 942 1 : 3 11-9 5-11 9-11 6-11 0
09:40 gr Huk M 888 2 : 3 12-10 9-11 8-11 11-9 5-11 -1.1
25 May 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 800 3 place +15.3
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Batthyany T 839 3 : 0 11-5 12-10 11-6 +11.1
15:30 gr Jamrich R 914 1 : 3 4-11 11-7 4-11 8-11 0
14:30 gr Batthyany T 839 1 : 3 14-12 6-11 7-11 7-11 -3.7
13:33 gr Huk M 889 3 : 2 6-11 11-5 11-9 12-14 11-8 +7.5
21 May 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 812 4 place -11.8
Opponent Rat. Result Delta
15:59 3rd Vojtech J 753 2 : 3 11-6 11-9 9-11 3-11 8-11 -6.4
15:01 gr Cinibulk M 849 0 : 3 9-11 8-11 4-11 -5.1
14:00 gr Holik T 821 2 : 3 8-11 11-5 11-8 7-11 8-11 -3.6
13:30 gr Vojtech J 753 3 : 0 13-11 11-9 11-8 +3.3
13 May 2021 09:00 Tournament A12
Klement M 809 3 place +3.1
Opponent Rat. Result Delta
12:20 3rd Korp P Sr. 775 3 : 0 12-10 11-7 11-7 +5.2
11:09 gr Korp P Sr. 775 3 : 2 11-5 11-7 6-11 9-11 11-6 +2.6
10:37 gr Louda Ji 871 2 : 3 11-8 11-8 5-11 8-11 5-11 -1.5
09:01 gr Obeslo Jo Sr. 849 1 : 3 12-14 4-11 11-7 14-16 -3.6
11 May 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 807 3 place +2.4
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Holik T 812 3 : 0 11-8 11-5 11-8 +8.3
15:29 gr Korp P Sr. 778 3 : 1 11-9 4-11 11-7 11-8 +4.3
13:59 gr Holik T 812 1 : 3 7-11 11-6 8-11 13-15 -5.7
12:59 gr Cinibulk M 826 1 : 3 11-8 9-11 10-12 8-11 -4.9
6 May 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 810 1 place -1.7
Opponent Rat. Result Delta
16:36 Final Adamec L 745 3 : 2 10-12 14-12 11-5 6-11 12-10 +1.4
15:06 gr Berger Ja 723 3 : 0 11-8 11-6 11-9 +1.1
14:30 gr Belovsky Jo 749 3 : 2 11-9 9-11 10-12 13-11 11-9 +1.6
13:00 gr Adamec L 745 2 : 3 2-11 11-7 7-11 11-8 8-11 -6.6
27 Arp 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 812 4 place -2.7
Opponent Rat. Result Delta
16:04 3rd Holik T 815 1 : 3 8-11 10-12 13-11 11-13 -5.8
15:30 gr Holik T 815 3 : 1 12-10 15-13 9-11 12-10 +6.2
14:30 gr Jamrich R 896 1 : 3 11-9 7-11 6-11 7-11 -1
13:30 gr Batthyany T 861 2 : 3 6-11 7-11 11-3 11-9 10-12 -2.1
26 Arp 2021 17:00 Tournament A12
Klement M 818 3 place -5.3
Opponent Rat. Result Delta
20:26 3rd Holik T 820 3 : 2 11-9 11-9 4-11 7-11 11-9 +4.1
19:49 gr Holik T 820 2 : 3 12-10 11-8 11-13 9-11 8-11 -3.9
18:47 gr Zahradnik T 878 1 : 3 11-9 8-11 12-14 7-11 -2.4
17:43 gr Korp Petr Oliver 860 1 : 3 11-9 12-14 6-11 9-11 -3.5
23 Arp 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 805 3 place +13.3
Opponent Rat. Result Delta
16:09 3rd Holik T 839 3 : 0 11-9 15-13 11-9 +10.7
15:31 gr Holik T 839 3 : 2 11-6 10-12 7-11 11-4 11-7 +5.4
14:30 gr Brozik K 888 1 : 3 3-11 11-8 8-11 8-11 -1.1
13:30 gr Batthyany T 852 2 : 3 10-12 11-5 11-7 11-13 7-11 -2.1
20 Arp 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 797 1 place +9.2
Opponent Rat. Result Delta
16:40 Final Janku O 794 3 : 1 13-11 11-5 4-11 11-9 +5.9
15:00 gr Janku O 794 3 : 2 11-6 11-5 7-11 8-11 11-8 +3.9
14:31 gr Adamec L 744 3 : 0 11-8 14-12 11-9 +3.8
13:00 gr Korp P Sr. 766 2 : 3 13-11 11-5 9-11 9-11 7-11 -5.2
17 Arp 2021 09:00 Tournament A12
Klement M 811 4 place -14.1
Opponent Rat. Result Delta
12:00 3rd Batthyany T 853 2 : 3 7-11 11-9 14-16 11-5 8-11 -2.3
11:00 gr Batthyany T 853 2 : 3 10-12 11-9 11-7 8-11 8-11 -2.3
10:02 gr Korp Petr Oliver 849 2 : 3 11-4 11-9 6-11 4-11 10-12 -2.5
09:39 gr Anton P 795 1 : 3 5-11 9-11 11-9 6-11 -7
14 Arp 2021 09:00 Tournament A12
Klement M 813 2 place -1.8
Opponent Rat. Result Delta
12:49 Final Obeslo Jo Sr. 824 0 : 3 6-11 5-11 9-11 -7.2
11:06 gr Obeslo Jo Sr. 824 2 : 3 11-4 10-12 7-11 11-9 8-11 -3.6
10:10 gr Korp P Sr. 789 3 : 0 11-9 11-8 11-6 +6
09:36 gr Vojtech J 773 3 : 2 9-11 7-11 11-6 11-5 12-10 +2.4
9 Arp 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 807 3 place +6.7
Opponent Rat. Result Delta
16:01 3rd Urban M 794 3 : 0 11-3 11-3 11-4 +7
15:00 gr Urban M 794 3 : 0 11-9 11-2 11-8 +7
14:36 gr Janku O 776 0 : 3 9-11 8-11 8-11 -10.4
13:00 gr Vojtech J 775 3 : 2 11-5 11-9 7-11 8-11 11-9 +2.7
2 Arp 2021 09:00 Tournament A12
Klement M 816 4 place -9.2
Opponent Rat. Result Delta
12:04 3rd Zahradnik T 871 0 : 3 6-11 9-11 7-11 -3.6
11:29 gr Zahradnik T 871 2 : 3 11-9 11-7 4-11 7-11 11-13 -1.8
10:30 gr Huk M 882 2 : 3 11-9 6-11 12-10 10-12 5-11 -1.4
09:30 gr Batthyany T 857 2 : 3 11-9 11-8 5-11 10-12 11-13 -2.4
30 Mar 2021 13:00 Tournament A12
Klement M 818 3 place -1.2
Opponent Rat. Result Delta
16:05 3rd Just F 827 3 : 1 14-12 11-7 8-11 11-6 +6.6
15:08 gr Holik T 801 0 : 3 5-11 6-11 7-11 -9.3
14:05 gr Just F 827 3 : 0 11-3 11-8 11-8 +8.8
13:44 gr Waldhauser V 789 1 : 3 5-11 11-4 3-11 6-11 -7.7
12 Mar 2021 14:00 Tournament A12
Klement M 807 4 place +11.3
Opponent Rat. Result Delta
17:00 3rd Svoboda Ja 901 0 : 3 11-13 9-11 10-12 -0.4
16:32 gr Svoboda Ja 901 3 : 1 6-11 11-3 11-9 11-8 +11.7
15:30 gr Regner M-l 927 1 : 3 9-11 11-8 3-11 2-11 0
14:30 gr Salomon D 909 0 : 3 5-11 4-11 10-12 0
9 Mar 2021 10:00 Tournament A12
Klement M 798 3 place +9.1
Opponent Rat. Result Delta
13:04 3rd Salomon D 915 3 : 2 10-12 11-4 9-11 11-6 11-9 +8.7
12:30 gr Salomon D 915 2 : 3 7-11 10-12 12-10 12-10 5-11 0
11:31 gr Havlik Ja jr. 974 0 : 3 18-20 4-11 7-11 0
10:30 gr Regner M-l 926 1 : 3 11-9 6-11 6-11 11-13 0
2 Mar 2021 14:00 Tournament A12
Klement M 795 3 place +2.8
Opponent Rat. Result Delta
17:02 3rd Just F 848 3 : 2 11-4 5-11 4-11 11-8 12-10 +6.1
16:30 gr Holik T 808 3 : 2 11-5 11-8 7-11 6-11 11-5 +4.5
15:30 gr Just F 848 1 : 3 14-16 10-12 11-9 9-11 -2.8
14:30 gr Batthyany T 828 0 : 3 11-13 9-11 9-11 -5.4
24 Feb 2021 14:00 Tournament A12
Klement M 833 4 place -37.1
Opponent Rat. Result Delta
17:04 3rd Waldhauser V 781 0 : 3 6-11 9-11 8-11 -12.2
16:00 gr Waldhauser V 781 1 : 3 16-14 5-11 11-13 1-11 -9.1
15:30 gr Holik T 805 2 : 3 4-11 11-8 9-11 11-8 9-11 -5.1
14:01 gr Anton P 799 0 : 3 8-11 8-11 7-11 -10.7
23 Feb 2021 14:00 Tournament A12
Klement M 820 1 place +13.6
Opponent Rat. Result Delta
17:37 Final Korp P Sr. 799 3 : 0 11-5 11-9 13-11 +6.3
16:13 gr Urban M 833 3 : 1 11-3 11-8 1-11 11-6 +6.8
15:17 gr Anton P 791 2 : 3 5-11 8-11 11-4 11-9 3-11 -5.1
14:47 gr Korp P Sr. 799 3 : 1 11-7 8-11 13-11 12-10 +4.8
19 Feb 2021 14:00 Tournament A12
Klement M 815 3 place +4.7
Opponent Rat. Result Delta
17:01 3rd Holik T 782 3 : 1 11-8 10-12 11-3 11-9 +4
16:30 gr Holik T 782 3 : 0 11-3 20-18 11-7 +5.3
15:01 gr Batthyany T 846 2 : 3 11-8 10-12 11-8 6-11 5-11 -2.8
14:01 gr Svoboda Ja 878 1 : 3 7-11 11-7 10-12 9-11 -2.2
11 Feb 2021 14:00 Tournament A12
Klement M 825 2 place -9.3
Opponent Rat. Result Delta
17:36 Final Cinibulk M 806 1 : 3 2-11 9-11 11-8 9-11 -7.1
16:01 gr Korp P Sr. 803 3 : 1 9-11 12-10 11-6 11-4 +4.7
15:29 gr Vojtech J 774 3 : 2 7-11 11-4 8-11 11-6 11-4 +2
14:16 gr Cinibulk M 806 0 : 3 5-11 7-11 5-11 -9.5
9 Feb 2021 10:00 Tournament A12
Klement M 813 1 place +13
Opponent Rat. Result Delta
13:34 Final Just F 843 3 : 1 4-11 12-10 11-6 11-8 +7.8
12:12 gr Just F 843 3 : 1 11-6 16-18 11-4 11-6 +7.8
11:02 gr Anton P 795 3 : 1 13-11 11-9 9-11 11-5 +4.9
10:30 gr Waldhauser V 775 1 : 3 11-7 5-11 10-12 17-19 -8.3
7 Dec 2020 14:00 Tournament A12
Klement M 794 3 place +19.6
Opponent Rat. Result Delta
17:04 3rd Brozik K 848 3 : 1 11-5 11-6 12-14 11-8 +9.2
16:30 gr Brozik K 848 3 : 0 13-11 11-7 11-7 +12.3
15:30 gr Huk M 906 2 : 3 11-8 8-11 11-4 7-11 10-12 0
14:31 gr Just F 866 0 : 3 7-11 10-12 4-11 -2.3
4 Dec 2020 10:00 Tournament A12
Klement M 795 2 place -0.1
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Korp P Sr. 802 2 : 3 11-13 11-8 11-4 11-13 12-14 -3.7
12:38 gr Hasmanda R 727 3 : 0 11-5 11-7 11-4 +2.6
11:00 gr Korp P Sr. 802 3 : 1 7-11 12-10 11-9 11-3 +6.4
10:03 gr Havlicek V 794 1 : 3 12-10 11-13 5-11 9-11 -6
8 Oct 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 781 1 place +14
Opponent Rat. Result Delta
16:30 Final Flanderka M 764 3 : 0 11-4 13-11 11-9 +6.6
15:00 gr Flanderka M 764 2 : 3 9-11 4-11 12-10 11-7 6-11 -4.7
14:00 gr Svedik M 753 3 : 0 11-5 11-2 11-9 +5.7
13:30 gr Milata V jr. 751 3 : 0 11-3 11-4 11-8 +5.6
7 Oct 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 772 3 place +9.9
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Flanderka M 790 3 : 0 11-9 11-6 11-5 +9.5
15:30 gr Flanderka M 790 3 : 1 11-6 7-11 11-5 11-7 +7.1
14:30 gr Barton A 854 1 : 3 2-11 11-6 8-11 6-11 -1.1
13:30 gr Korp P Sr. 797 0 : 3 4-11 9-11 3-11 -6
5 Oct 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 789 2 place -16.5
Opponent Rat. Result Delta
16:40 Final Pozarsky J 737 0 : 3 4-11 6-11 9-11 -12.2
15:00 gr Hasmanda R 748 3 : 0 11-6 11-5 11-9 +4.7
14:30 gr Danicek R 732 3 : 1 11-4 11-5 8-11 11-7 +2.6
13:00 gr Pozarsky J 737 0 : 3 6-11 7-11 4-11 -12.2
2 Oct 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 772 3 place +17.8
Opponent Rat. Result Delta
12:00 3rd Korp P Sr. 824 3 : 1 2-11 11-4 11-7 11-5 +9.1
11:32 gr Korp P Sr. 824 3 : 1 11-2 7-11 14-12 11-4 +9.1
10:30 gr Barton A 860 2 : 3 11-7 7-11 5-11 11-6 8-11 -0.5
09:30 gr Just F 868 0 : 3 7-11 8-11 5-11 -0.3
30 Sep 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 791 4 place -19
Opponent Rat. Result Delta
12:00 3rd Havlicek V 805 2 : 3 11-13 11-6 11-5 9-11 5-11 -3.4
11:32 gr Havlicek V 805 0 : 3 9-11 2-11 4-11 -6.8
10:31 gr Regner M-l 841 0 : 3 3-11 7-11 4-11 -4
09:30 gr Korp P Sr. 811 1 : 3 11-9 8-11 7-11 6-11 -4.8
29 Sep 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 801 2 place -9.5
Opponent Rat. Result Delta
16:29 Final Flanderka M 773 0 : 3 10-12 8-11 9-11 -10.2
15:01 gr Flanderka M 773 3 : 2 7-11 11-7 11-8 8-11 11-4 +2.9
14:30 gr Milata V jr. 760 2 : 3 11-6 8-11 11-7 8-11 9-11 -5.6
13:03 gr Danicek R 747 3 : 1 11-13 11-9 11-7 15-13 +2.8
27 Sep 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 788 3 place +13.5
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Jamrich R 837 3 : 2 11-8 10-12 7-11 11-9 16-14 +6
15:32 gr Bittner M 857 1 : 3 8-11 11-9 7-11 9-11 -1.8
14:31 gr Louda Ji 904 0 : 3 3-11 8-11 9-11 0
13:29 gr Jamrich R 837 3 : 1 11-8 11-8 10-12 11-4 +8.9
19 Sep 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 789 4 place -1.7
Opponent Rat. Result Delta
12:00 3rd Svoboda Ja 840 2 : 3 8-11 14-12 11-4 6-11 6-11 -2
11:29 gr Regner M-l 804 1 : 3 3-11 8-11 11-8 11-13 -5.1
10:30 gr Bayer A 898 3 : 2 11-6 9-11 7-11 11-7 11-7 +8.3
09:30 gr Svoboda Ja 840 1 : 3 16-14 3-11 9-11 9-11 -2.9
17 Sep 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 798 3 place -7.9
Opponent Rat. Result Delta
11:59 3rd Danicek R 752 3 : 1 11-3 10-12 11-6 11-5 +3.2
11:01 gr Danicek R 752 3 : 0 11-2 11-3 11-3 +4.3
10:29 gr Flanderka M 762 1 : 3 12-14 11-6 5-11 5-11 -8.2
09:04 gr Havlicek V 771 1 : 3 8-11 6-11 11-8 7-11 -7.6
15 Sep 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 800 4 place -2.7
Opponent Rat. Result Delta
12:13 3rd Regner M-l 809 2 : 3 11-9 10-12 8-11 11-4 9-11 -3.7
11:36 gr Regner M-l 809 3 : 2 11-7 8-11 9-11 11-3 11-8 +4.3
10:38 gr Louda Ji 870 1 : 3 10-12 4-11 11-4 8-11 -1.8
09:33 gr Just F 863 2 : 3 11-7 8-11 8-11 11-7 7-11 -1.5
14 Sep 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 796 3 place +4.6
Opponent Rat. Result Delta
12:08 3rd Danicek R 761 3 : 0 11-8 11-3 11-4 +5.2
11:00 gr Korp P Sr. 816 3 : 0 13-11 11-8 11-8 +9.6
10:01 gr Danicek R 761 2 : 3 11-4 11-6 8-11 5-11 7-11 -5.4
09:30 gr Havlicek V 767 2 : 3 11-9 13-15 11-6 5-11 10-12 -5.2
8 Sep 2020 17:00 Tournament A12
Klement M 784 1 place +12.7
Opponent Rat. Result Delta
20:30 Final Flanderka M 772 3 : 0 11-6 11-6 11-6 +7
19:30 gr Sedlak M sr. 730 3 : 0 12-10 11-4 11-6 +3.7
18:30 gr Flanderka M 772 2 : 3 11-7 8-11 9-11 11-8 10-12 -4.5
17:29 gr Vojtech J 780 3 : 1 11-3 11-7 8-11 11-2 +5.7
7 Sep 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 762 1 place +22.8
Opponent Rat. Result Delta
16:31 Final Svedik M 749 3 : 0 11-7 11-4 11-3 +6.9
15:00 gr Svedik M 749 3 : 0 11-9 11-7 11-4 +6.9
14:29 gr Olechnik D 727 3 : 0 11-6 11-9 11-6 +5.2
13:08 gr Belovsky Jo 738 3 : 2 4-11 12-10 11-8 8-11 11-4 +3
27 Aug 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 766 3 place -3.5
Opponent Rat. Result Delta
12:00 3rd Louda Ji 822 3 : 2 11-9 5-11 8-11 13-11 11-7 +6.2
11:04 gr Louda Ji 822 0 : 3 9-11 12-14 4-11 -3.5
10:36 gr Regner M-l 794 1 : 3 9-11 11-7 7-11 8-11 -4.4
09:00 gr Obeslo Jo Sr. 829 1 : 3 11-7 12-14 8-11 10-12 -2.2
24 Aug 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 766 3 place +0.6
Opponent Rat. Result Delta
11:59 3rd Regner M-l 805 3 : 1 11-6 6-11 12-10 12-10 +8.4
11:02 gr Regner M-l 805 1 : 3 11-8 6-11 4-11 6-11 -3.6
10:33 gr Obeslo Jo Sr. 800 2 : 3 11-5 10-12 5-11 12-10 3-11 -2.6
09:02 gr Svoboda Ja 841 0 : 3 10-12 6-11 10-12 -2
20 Aug 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 763 1 place +3.8
Opponent Rat. Result Delta
12:38 Final Danicek R 726 3 : 0 11-4 11-9 14-12 +5.1
11:40 gr Milata V jr. 704 1 : 3 6-11 8-11 11-9 6-11 -9.5
10:01 gr Danicek R 726 3 : 1 11-5 11-4 11-13 11-5 +3.8
09:02 gr Belovsky Jo 753 3 : 2 9-11 11-6 7-11 11-8 11-9 +3.6
17 Aug 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 766 4 place -2.8
Opponent Rat. Result Delta
12:03 3rd Havlicek V 774 1 : 3 9-11 11-8 8-11 2-11 -5.5
11:00 gr Regner M-l 812 1 : 3 4-11 6-11 11-4 10-12 -3.3
10:00 gr Just F 834 0 : 3 11-13 8-11 6-11 -2.6
09:30 gr Havlicek V 774 3 : 0 11-7 11-3 12-10 +8.6
15 Aug 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 776 3 place -9.9
Opponent Rat. Result Delta
12:16 3rd Veselka J 709 3 : 0 12-10 11-8 11-6 +2.7
11:38 gr Belovsky Jo 768 2 : 3 7-11 11-9 6-11 11-9 10-12 -4.3
10:00 gr Milata V jr. 734 0 : 3 7-11 6-11 7-11 -11.4
09:02 gr Veselka J 709 3 : 0 11-7 11-6 11-3 +2.7
11 Aug 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 785 4 place -8.9
Opponent Rat. Result Delta
12:05 3rd Havlicek V 766 1 : 3 4-11 6-11 11-6 7-11 -7.1
11:01 gr Havlicek V 766 1 : 3 10-12 11-5 9-11 11-13 -7.1
09:59 gr Regner M-l 815 3 : 0 11-5 13-11 11-6 +10.4
09:30 gr Svoboda Ja 800 1 : 3 11-6 12-14 9-11 10-12 -5.1
9 Aug 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 789 2 place -3.1
Opponent Rat. Result Delta
16:31 Final Svoboda Ja 789 1 : 3 11-8 8-11 11-13 8-11 -6
15:30 gr Svoboda Ja 789 3 : 2 11-9 8-11 11-8 10-12 11-4 +4
14:31 gr Danicek R 738 1 : 3 6-11 12-10 5-11 9-11 -9
13:30 gr Milata V Sr. 780 3 : 0 11-7 18-16 11-7 +7.3
7 Aug 2020 17:00 Tournament A12
Klement M 787 3 place +1.9
Opponent Rat. Result Delta
19:57 3rd Belovsky Jo 749 3 : 0 11-9 11-5 11-7 +4.9
19:30 gr Milata V Sr. 774 3 : 0 12-10 11-8 11-6 +6.9
18:06 gr Svoboda Ja 808 1 : 3 10-12 11-13 11-3 11-13 -4.8
17:07 gr Belovsky Jo 749 2 : 3 7-11 11-7 11-7 3-11 8-11 -5.5
2 Aug 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 759 1 place +29.2
Opponent Rat. Result Delta
16:31 Final Milata V Sr. 767 3 : 0 15-13 11-3 11-2 +8.7
15:29 gr Urban M 827 3 : 1 11-5 9-11 12-10 11-6 +10.1
14:38 gr Paszkiewicz W 747 3 : 1 11-6 11-3 6-11 11-3 +5.3
13:45 gr Milata V Sr. 767 3 : 2 10-12 4-11 11-4 11-6 11-8 +4.3
31 Jul 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 777 4 place -18.5
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Mysliwiec M 778 0 : 3 8-11 8-11 9-11 -8
15:31 gr Mysliwiec M 778 3 : 2 11-6 7-11 4-11 11-5 11-7 +4
13:59 gr Svoboda Ja 763 1 : 3 4-11 12-10 7-11 6-11 -6.9
13:06 gr Milata V Sr. 751 1 : 3 11-13 7-11 11-6 5-11 -7.6
30 Jul 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 793 4 place -15.4
Opponent Rat. Result Delta
12:03 3rd Just F 821 1 : 3 5-11 11-1 8-11 9-11 -4.3
10:59 gr Svoboda Ja 744 1 : 3 13-15 11-5 9-11 9-11 -8.9
10:03 gr Perny M 801 0 : 3 9-11 7-11 9-11 -7.3
09:33 gr Just F 821 3 : 2 9-11 7-11 11-6 11-4 11-7 +5.1
29 Jul 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 789 3 place +4.5
Opponent Rat. Result Delta
11:59 3rd Svoboda Ja 760 3 : 1 11-6 11-6 14-16 12-10 +4.3
11:03 gr Svoboda Ja 760 3 : 0 11-7 11-6 11-7 +5.7
10:06 gr Louda Ji 836 2 : 3 10-12 9-11 11-9 11-5 10-12 -2.1
09:29 gr Just F 793 2 : 3 10-12 6-11 11-9 13-11 11-13 -3.8
28 Jul 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 790 4 place -1
Opponent Rat. Result Delta
12:06 3rd Korp P Sr. 827 1 : 3 7-11 9-11 12-10 3-11 -3.7
11:00 gr Perny M 801 1 : 3 6-11 11-5 7-11 9-11 -5.3
10:30 gr Louda Ji 814 2 : 3 9-11 11-5 11-6 6-11 2-11 -3
09:02 gr Korp P Sr. 827 3 : 0 11-9 11-7 11-2 +11
22 Jul 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 775 1 place +15.1
Opponent Rat. Result Delta
16:31 Final Paszkiewicz W 756 3 : 1 8-11 11-7 11-6 12-10 +4.8
15:31 gr Paszkiewicz W 756 3 : 2 11-6 9-11 11-7 9-11 13-11 +3.2
14:16 gr Pecka V 718 3 : 0 11-3 11-5 11-5 +3.4
13:32 gr Vrabec Jan 723 3 : 1 11-8 11-5 9-11 11-4 +2.9
21 Jul 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 763 1 place +12.9
Opponent Rat. Result Delta
16:33 Final Koziej D 760 3 : 0 12-10 11-7 11-7 +7.8
15:29 gr Koziej D 760 1 : 3 11-13 11-7 8-11 9-11 -6.2
13:59 gr Gabriel V jr. 745 3 : 1 11-7 10-12 11-1 11-7 +4.9
13:04 gr Paszkiewicz W 756 3 : 1 11-9 9-11 14-12 11-8 +5.6
19 Jul 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 758 3 place +6
Opponent Rat. Result Delta
12:06 3rd Milata V Sr. 767 3 : 0 12-10 11-9 11-2 +8.8
11:08 gr Pozarsky J 736 2 : 3 11-8 9-11 11-8 10-12 2-11 -4.9
10:02 gr Waldhauser V 789 2 : 3 12-10 7-11 12-10 7-11 6-11 -2.7
09:30 gr Milata V Sr. 767 3 : 2 12-14 11-7 5-11 11-8 11-6 +4.4
17 Jul 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 761 2 place -2.8
Opponent Rat. Result Delta
12:34 Final Svoboda Ja 766 1 : 3 6-11 8-11 11-7 9-11 -5.7
11:37 gr Svoboda Ja 766 3 : 2 11-9 5-11 11-4 5-11 11-6 +4.2
10:30 gr Pecka V 733 3 : 0 11-9 11-5 11-3 +5.8
09:30 gr Pozarsky J 732 1 : 3 11-9 7-11 10-12 4-11 -7.7
16 Jul 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 755 3 place +6.5
Opponent Rat. Result Delta
12:06 3rd Svoboda Ja 776 3 : 2 4-11 10-12 11-6 11-7 11-4 +4.8
11:04 gr Svoboda Ja 776 3 : 1 14-12 10-12 11-9 11-8 +7.2
10:31 gr Belovsky Jo 767 2 : 3 11-7 11-8 2-11 10-12 9-11 -3.5
09:01 gr Obeslo Jo Sr. 796 2 : 3 11-7 11-7 8-11 4-11 2-11 -2.4
14 Jul 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 768 4 place -13.5
Opponent Rat. Result Delta
16:03 3rd Paszkiewicz W 759 1 : 3 11-8 8-11 7-11 3-11 -6.6
15:35 gr Paszkiewicz W 759 2 : 3 4-11 11-4 11-7 6-11 8-11 -4.4
14:30 gr Vrabec Jan 704 3 : 0 11-3 11-8 11-7 +2.8
13:32 gr Pecka V 736 2 : 3 11-6 7-11 5-11 11-7 8-11 -5.3
12 Jul 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 774 3 place -4.9
Opponent Rat. Result Delta
12:01 3rd Obeslo Jo Sr. 819 3 : 2 7-11 11-8 11-9 5-11 11-8 +5.8
11:08 gr Obeslo Jo Sr. 819 1 : 3 1-11 11-7 6-11 8-11 -3.3
10:03 gr Korp P Sr. 804 1 : 3 7-11 10-12 11-9 8-11 -4.2
09:30 gr Svedik M 784 2 : 3 10-12 10-12 11-9 11-7 8-11 -3.6
10 Jul 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 763 1 place +11.9
Opponent Rat. Result Delta
16:42 Final Korp P Sr. 810 3 : 2 11-8 9-11 11-5 4-11 11-7 +5.9
15:03 gr Belovsky Jo 768 3 : 2 7-11 15-13 6-11 12-10 11-4 +4.2
14:00 gr Paszkiewicz W 765 3 : 2 10-12 11-2 9-11 11-8 11-8 +4.1
13:38 gr Korp P Sr. 810 1 : 3 7-11 13-11 5-11 9-11 -3.1
3 Jul 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 766 4 place -3
Opponent Rat. Result Delta
12:05 3rd Louda Ji 818 0 : 3 9-11 1-11 6-11 -3.8
11:03 gr Obeslo Jo Sr. 808 1 : 3 5-11 5-11 11-8 9-11 -3.4
10:33 gr Louda Ji 818 1 : 3 6-11 6-11 12-10 11-13 -2.8
09:01 gr Havlik Ja jr. 840 3 : 2 9-11 11-7 10-12 12-10 11-6 +7
1 Jul 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 769 3 place -3.1
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Svoboda Ja 760 3 : 0 12-10 14-12 11-7 +7.3
15:39 gr Waldhauser V 774 0 : 3 9-11 7-11 6-11 -7.6
14:00 gr Svoboda Ja 760 3 : 1 11-7 11-6 6-11 11-7 +5.5
13:01 gr Danicek R 724 1 : 3 7-11 9-11 11-7 9-11 -8.7
29 Jun 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 771 2 place -1.1
Opponent Rat. Result Delta
12:30 Final Waldhauser V 762 0 : 3 9-11 7-11 3-11 -8.7
11:31 gr Just F 787 3 : 1 6-11 11-7 11-5 11-6 +7
10:43 gr Waldhauser V 762 1 : 3 7-11 7-11 11-6 6-11 -6.5
09:36 gr Svoboda Ja 778 3 : 1 11-4 10-12 11-8 11-9 +6.5
15 Jun 2020 17:00 Tournament A12
Klement M 783 3 place -12.2
Opponent Rat. Result Delta
20:04 3rd Novota S 746 3 : 1 11-9 13-11 2-11 13-11 +3.8
19:36 gr Korp P Sr. 778 1 : 3 7-11 11-6 12-14 7-11 -6.3
18:09 gr Obeslo Jo Sr. 767 2 : 3 11-5 10-12 8-11 13-11 9-11 -4.6
17:09 gr Novota S 746 2 : 3 11-7 7-11 12-10 11-13 9-11 -5.5
11 Jun 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 786 4 place -3.1
Opponent Rat. Result Delta
12:12 3rd Obeslo Jo Sr. 769 1 : 3 11-8 5-11 5-11 7-11 -7.1
11:06 gr Obeslo Jo Sr. 769 3 : 2 15-13 11-9 12-14 0-11 11-6 +3.3
09:59 gr Flanderka M 821 3 : 2 11-8 1-11 5-11 11-9 11-6 +5.4
09:30 gr Just F 808 1 : 3 5-11 9-11 11-4 8-11 -4.7
8 Jun 2020 09:00 Tournament A12
Klement M 787 2 place -0.4
Opponent Rat. Result Delta
12:32 Final Holik T 809 2 : 3 11-8 5-11 11-8 9-11 10-12 -3.1
10:59 gr Obeslo Jo Sr. 769 3 : 2 11-6 11-13 9-11 11-9 11-7 +3.3
10:00 gr Just F 814 3 : 2 7-11 7-11 11-7 11-7 11-6 +5.1
09:29 gr Holik T 809 0 : 3 3-11 12-14 7-11 -6.3
4 Jun 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 800 3 place -12
Opponent Rat. Result Delta
16:01 3rd Pecka V 740 3 : 2 6-11 11-7 12-10 5-11 11-7 +1.6
15:31 gr Holik T 798 1 : 3 11-5 8-11 10-12 10-12 -6.1
13:59 gr Novota S 742 1 : 3 11-8 6-11 6-11 7-11 -9.5
13:00 gr Pecka V 740 3 : 2 11-8 10-12 8-11 11-9 11-9 +1.6
2 Jun 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 798 3 place +2.4
Opponent Rat. Result Delta
16:02 3rd Obeslo Jo Sr. 777 3 : 1 11-6 9-11 13-11 11-5 +4.7
15:04 gr Obeslo Jo Sr. 777 3 : 0 11-4 11-6 13-11 +6.3
14:00 gr Cinibulk M 818 1 : 3 11-13 11-8 1-11 8-11 -4.8
13:35 gr Louda Ji 827 1 : 3 7-11 11-13 11-9 8-11 -4.2
27 May 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 787 3 place +11.3
Opponent Rat. Result Delta
16:02 3rd Svedik M 805 3 : 0 13-11 11-6 11-3 +9.4
15:11 gr Cinibulk M 814 0 : 3 4-11 3-11 10-12 -5.8
14:49 gr Svedik M 805 3 : 0 11-9 11-6 11-9 +9.4
13:15 gr Just F 835 2 : 3 11-6 7-11 11-8 8-11 12-14 -2.1
25 May 2020 13:00 Tournament A12
Klement M 785 1 place +2.7
Opponent Rat. Result Delta
16:30 Final Korp P Sr. 735 3 : 1 18-16 11-13 12-10 11-8 +3
15:29 gr Pecka V 750 1 : 3 9-11 9-11 11-8 6-11 -8.1
13:59 gr Svoboda Ja 735 3 : 0 11-4 16-14 11-6 +4
13:00 gr Korp P Sr. 735 3 : 1 11-9 11-5 10-12 11-5 +3