Login

Forget your password?

Send a private message

A message to: Николай Иванов (Brad)

To edit the message

Huk Martin ID: 3808

Huk M 913 1 place -9.1
Opponent Rat. Result Delta
19:30 Final Korp Petr Oliver 829 3 : 2 11-3 9-11 9-11 11-2 11-7 +0.6
18:00 gr Kowalik M 866 3 : 0 11-5 11-7 11-5 +4.3
17:30 gr Sucharda Ja 799 3 : 2 4-11 10-12 11-6 11-7 11-8 0
16:01 gr Korp Petr Oliver 829 0 : 3 11-13 8-11 7-11 -14.8
Huk M 913 1 place +8.5
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Louda Ji 844 3 : 2 10-12 11-9 6-11 11-7 11-8 +1.2
22:00 gr Kliuchuk R 867 3 : 1 11-9 5-11 11-4 11-6 +3.2
21:00 gr Louda Ji 844 3 : 0 11-6 11-6 11-8 +2.4
20:30 gr Korp Petr Oliver 829 3 : 1 12-10 12-10 3-11 11-9 +0.9
Huk M 904 1 place +10.1
Opponent Rat. Result Delta
11:30 Final Bittner M 925 3 : 1 11-3 11-9 5-11 13-11 +7.3
10:01 gr Bittner M 925 2 : 3 11-7 12-14 11-13 11-5 5-11 -3.2
09:00 gr Korp Petr Oliver 848 3 : 0 11-8 11-8 11-8 +3.5
08:32 gr Louda Ji 832 3 : 1 8-11 11-7 14-12 11-9 +1.7
29 Sep 2022 16:00 Tournament A14. league 800-900
Huk M 892 1 place +12.4
Opponent Rat. Result Delta
19:30 Final Bayer A 862 3 : 1 11-9 6-11 11-6 11-5 +4.2
18:02 gr Jezek M 907 3 : 0 11-5 11-7 11-7 +9.2
17:01 gr Kowalik M 877 3 : 2 2-11 11-7 11-4 6-11 11-9 +3.4
16:30 gr Bayer A 862 2 : 3 8-11 11-3 12-10 9-11 6-11 -5.2
28 Sep 2022 20:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 896 2 place +1.1
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Kliuchuk R 833 0 : 3 9-11 10-12 9-11 -13
22:00 gr Jezek M 924 3 : 1 11-7 6-11 11-8 11-8 +7.7
21:00 gr Kliuchuk R 833 3 : 2 11-6 5-11 4-11 11-8 11-6 +1.5
20:30 gr Korp Petr Oliver 867 3 : 1 10-12 11-5 11-9 13-11 +4.3
28 Sep 2022 08:00 Tournament A14. league 800-900
Huk M 896 3 place -3.6
Opponent Rat. Result Delta
11:05 3rd Korp Petr Oliver 867 3 : 1 11-6 10-12 11-9 12-10 +4.3
10:04 gr Bittner M 900 0 : 3 3-11 9-11 3-11 -7.6
09:00 gr Mecl Ja Jr. 889 1 : 3 8-11 12-10 8-11 12-14 -6.4
08:30 gr Korp Petr Oliver 867 3 : 0 11-6 11-7 12-10 +5.7
Huk M 885 4 place +10.7
Opponent Rat. Result Delta
23:01 3rd Nesnera J 932 1 : 3 11-9 9-11 12-14 9-11 -3.2
22:30 gr Nesnera J 932 3 : 2 5-11 12-10 6-11 11-7 11-7 +5.9
21:30 gr Bradac P 962 3 : 0 11-4 13-11 11-5 +14.2
20:30 gr Rose R 908 0 : 3 9-11 9-11 10-12 -6.2
Huk M 889 4 place -4.1
Opponent Rat. Result Delta
05:00 3rd Hofman D 885 2 : 3 6-11 11-6 6-11 11-8 8-11 -4.2
04:01 gr Hofman D 885 3 : 2 11-7 5-11 10-12 11-7 11-6 +3.8
03:00 gr Zahradka M 894 2 : 3 8-11 12-10 3-11 12-10 7-11 -3.8
02:00 gr Nesnera J 928 1 : 3 8-11 10-12 11-5 8-11 -3.6
00:30 gr Regner M-l 881 3 : 2 11-5 6-11 11-4 12-14 11-8 +3.7
Huk M 887 2 place +3.1
Opponent Rat. Result Delta
11:30 Final Kutifel Jo 959 0 : 3 7-11 7-11 8-11 -2.2
10:30 gr Korp Petr Oliver 849 3 : 2 8-11 13-11 11-5 7-11 11-4 +2.5
09:00 gr Zahradka M 884 3 : 2 11-9 9-11 7-11 11-6 11-8 +3.9
08:00 gr Kutifel Jo 959 1 : 3 2-11 12-10 6-11 8-11 -1.7
Huk M 888 4 place -1.8
Opponent Rat. Result Delta
23:05 3rd Rose R 935 2 : 3 3-11 8-11 12-10 11-9 8-11 -2.1
22:30 gr Rose R 935 3 : 2 11-5 9-11 6-11 11-7 11-8 +5.9
21:31 gr Klimenta Ma 938 0 : 3 4-11 5-11 6-11 -4
20:31 gr Koubek V 962 1 : 3 8-11 12-14 11-9 6-11 -1.6
21 Sep 2022 00:00 Tournament A14. league 800-900
Huk M 867 1 place +22.6
Opponent Rat. Result Delta
05:30 Final Bayer A 864 3 : 1 11-4 10-12 11-5 14-12 +5.8
04:00 gr Belonoznik A 865 3 : 0 11-6 11-8 11-3 +7.8
03:00 gr Korp Petr Oliver 840 3 : 1 11-8 10-12 11-7 11-7 +4.4
02:00 gr Hofman D 892 3 : 0 11-3 11-7 11-9 +10
00:30 gr Bayer A 864 1 : 3 9-11 11-4 6-11 8-11 -6.2
19 Sep 2022 00:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 866 4 place +0.8
Opponent Rat. Result Delta
05:00 3rd Bayer A 875 2 : 3 13-11 8-11 11-8 9-11 7-11 -3.6
04:00 gr Belonoznik A 839 2 : 3 13-11 9-11 8-11 11-7 7-11 -5.1
03:00 gr Hofman D 881 1 : 3 8-11 11-8 10-12 6-11 -5.1
02:00 gr Korp Petr Oliver 866 3 : 0 11-7 11-4 11-9 +8
00:30 gr Bayer A 875 3 : 1 7-11 11-8 11-4 11-5 +6.6
17 Sep 2022 08:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 872 3 place -5.6
Opponent Rat. Result Delta
11:00 3rd Vanek Ja-v 829 3 : 0 11-7 11-9 11-7 +4.6
10:02 gr Louda Ji 864 0 : 3 7-11 14-16 7-11 -8.6
09:00 gr Mecl Ja Jr. 864 2 : 3 11-4 11-9 9-11 7-11 10-12 -4.3
08:31 gr Vanek Ja-v 829 3 : 2 4-11 11-6 11-7 5-11 11-5 +2.3
16 Sep 2022 12:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 859 2 place +13.4
Opponent Rat. Result Delta
15:31 Final Skokan V 964 1 : 3 11-9 12-14 5-11 6-11 0
14:30 gr Mecl Ja Jr. 851 3 : 1 12-10 13-11 12-14 11-7 +5.5
13:30 gr Korp Petr Oliver 880 3 : 1 4-11 11-6 11-9 11-6 +7.3
12:30 gr Skokan V 964 1 : 3 11-9 11-13 8-11 4-11 0
15 Sep 2022 20:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 853 3 place +5.9
Opponent Rat. Result Delta
23:06 3rd Louda Ji 873 3 : 0 11-4 11-8 11-7 +9.5
22:33 gr Korp Petr Oliver 884 2 : 3 9-11 11-7 12-10 6-11 8-11 -2.8
21:30 gr Kowalik M 878 0 : 3 8-11 9-11 2-11 -6
20:38 gr Louda Ji 873 3 : 2 8-11 11-7 9-11 11-8 11-7 +4.8
13 Sep 2022 12:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 855 2 place -0.7
Opponent Rat. Result Delta
15:30 Final Mecl Ja Jr. 864 2 : 3 11-9 6-11 11-8 5-11 9-11 -3.6
14:00 gr Mecl Ja Jr. 864 3 : 2 6-11 12-10 3-11 11-7 11-9 +4.4
13:30 gr Vanek Ja-v 813 2 : 3 11-8 8-11 11-8 9-11 8-11 -5.7
12:00 gr Sucharda Ja 800 3 : 0 11-8 11-9 14-12 +3.6
12 Sep 2022 00:00 Tournament A14. league 800-900
Huk M 840 1 place +15.5
Opponent Rat. Result Delta
05:30 Final Pacha R 788 3 : 2 11-5 11-7 5-11 6-11 12-10 +1.9
04:30 gr Sucharda Ja 822 3 : 1 11-13 11-9 11-7 11-9 +4.9
03:30 gr Klement M 807 3 : 2 8-11 11-9 5-11 11-3 11-9 +2.7
02:00 gr Svoboda Ja 795 3 : 1 11-3 11-6 8-11 11-8 +3.3
01:00 gr Pacha R 788 3 : 2 19-17 11-5 2-11 4-11 11-7 +1.9
10 Sep 2022 08:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 851 4 place -11.1
Opponent Rat. Result Delta
11:00 3rd Kliuchuk R 867 1 : 3 11-3 7-11 10-12 5-11 -5.1
10:00 gr Bittner M 890 3 : 2 6-11 11-8 12-10 8-11 11-9 +5.5
09:30 gr Kliuchuk R 867 0 : 3 9-11 7-11 7-11 -6.8
08:00 gr Regner M-l 872 1 : 3 11-7 8-11 7-11 8-11 -4.7
Huk M 863 3 place -11.5
Opponent Rat. Result Delta
13:05 gr Kliuchuk R 869 0 : 3 2-11 9-11 5-11 -7.5
12:03 gr Hofman D 897 1 : 3 11-13 6-11 12-10 6-11 -4
Ruzicka Ji 875 0 : 0 0
Huk M 860 4 place -1.4
Opponent Rat. Result Delta
15:02 3rd Louda Ji 845 0 : 3 9-11 2-11 5-11 -9.2
14:01 gr Louda Ji 845 3 : 0 11-5 15-13 11-5 +6.8
13:03 gr Zahradka M 887 1 : 3 9-11 11-7 7-11 6-11 -4.4
12:30 gr Ruzicka Ji 895 3 : 2 7-11 8-11 11-6 11-7 11-4 +5.4
Huk M 860 2 place +4.5
Opponent Rat. Result Delta
11:30 Final Kliuchuk R 864 1 : 3 5-11 11-4 8-11 7-11 -5.8
10:00 gr Kliuchuk R 864 3 : 2 4-11 7-11 11-6 11-8 11-8 +4.2
09:30 gr Holik T 826 2 : 3 11-9 5-11 11-7 3-11 3-11 -5.3
08:00 gr Mecl Ja Jr. 895 3 : 0 13-11 11-7 12-10 +10.8
Huk M 902 3 place -29
Opponent Rat. Result Delta
15:01 3rd Kliuchuk R 868 3 : 0 11-5 13-11 11-6 +5.3
14:00 gr Kliuchuk R 868 0 : 3 4-11 7-11 2-11 -10.7
13:00 gr Mecl Ja Jr. 869 0 : 3 4-11 6-11 9-11 -10.7
12:30 gr Korp Petr Oliver 836 0 : 3 5-11 2-11 5-11 -13.3
Huk M 902 3 place -12.5
Opponent Rat. Result Delta
19:00 3rd Batthyany T 882 3 : 2 11-8 11-13 6-11 11-7 11-5 +3.2
18:30 gr Kowalik M 833 1 : 3 14-16 9-11 14-12 13-15 -10.2
17:32 gr Batthyany T 882 3 : 1 8-11 11-9 11-7 11-7 +4.8
16:31 gr Kliuchuk R 868 0 : 3 7-11 8-11 4-11 -10.7
Huk M 883 1 place +19.8
Opponent Rat. Result Delta
05:39 Final Kliuchuk R 884 3 : 1 11-13 13-11 11-7 11-5 +6.1
04:00 gr Kliuchuk R 884 2 : 3 11-9 3-11 7-11 12-10 6-11 -4
02:33 gr Ruzicka Ji 904 3 : 1 9-11 11-8 13-11 11-8 +7.2
01:00 gr Louda Ji 843 3 : 1 11-7 8-11 12-10 11-3 +3.6
00:00 gr Regner M-l 885 3 : 1 11-9 11-9 8-11 11-7 +6.1
Huk M 863 2 place +20.8
Opponent Rat. Result Delta
15:30 Final Hofman D 921 1 : 3 13-15 7-11 12-10 9-11 -2.5
14:00 gr Hofman D 921 3 : 1 11-13 11-2 11-9 11-4 +9.5
13:00 gr Kliuchuk R 885 3 : 0 11-6 11-4 11-8 +9.7
12:30 gr Mecl Ja Jr. 851 3 : 2 10-12 11-6 8-11 11-9 11-9 +3.5
31 Aug 2022 20:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 885 3 place -11
Opponent Rat. Result Delta
23:01 3rd Louda Ji 881 3 : 1 11-9 8-11 11-5 11-6 +5.8
22:00 gr Obeslo Jo Jr. 983 0 : 3 9-11 9-11 8-11 -0.2
21:00 gr Bittner M 877 0 : 3 12-14 5-11 8-11 -8.7
20:31 gr Louda Ji 881 0 : 3 1-11 7-11 5-11 -8.3
31 Aug 2022 00:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 885 4 place -10.7
Opponent Rat. Result Delta
05:01 3rd Belonoznik A 839 1 : 3 11-6 5-11 8-11 5-11 -8.8
04:30 gr Ruzicka Ji 869 2 : 3 12-10 9-11 5-11 11-9 11-13 -4.6
03:00 gr Korp Petr Oliver 829 3 : 1 11-7 8-11 11-7 11-4 +2.6
01:30 gr Kliuchuk R 879 2 : 3 6-11 11-7 9-11 11-8 9-11 -4.2
00:01 gr Belonoznik A 839 3 : 0 11-7 11-5 11-4 +4.3
Huk M 890 4 place -4.4
Opponent Rat. Result Delta
23:01 3rd Gireth P 976 0 : 3 16-18 8-11 4-11 -1.1
22:31 gr Obeslo Jo Jr. 961 2 : 3 17-15 11-6 7-11 7-11 4-11 -1.2
21:00 gr Bradac P 978 0 : 3 5-11 8-11 3-11 -1
20:00 gr Gireth P 976 0 : 3 8-11 5-11 11-13 -1.1
28 Aug 2022 00:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 887 1 place +14.2
Opponent Rat. Result Delta
05:31 Final Kliuchuk R 851 3 : 2 9-11 9-11 11-7 11-5 11-5 +2.6
04:30 gr Hofman D 908 2 : 3 11-5 9-11 7-11 11-3 6-11 -3.2
03:30 gr Ruzicka Ji 895 3 : 2 11-9 8-11 11-7 6-11 11-8 +4.3
02:00 gr Kliuchuk R 851 3 : 2 9-11 15-13 11-6 10-12 11-2 +2.6
01:00 gr Batthyany T 905 3 : 1 4-11 11-7 11-3 11-8 +7.1
28 Aug 2022 20:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 887 3 place -10.5
Opponent Rat. Result Delta
23:00 3rd Bayer A 858 3 : 2 11-7 12-14 12-10 4-11 11-7 +2.8
22:00 gr Kliuchuk R 851 1 : 3 8-11 11-5 6-11 14-16 -8.1
21:31 gr Louda Ji 846 1 : 3 12-10 6-11 5-11 3-11 -8.4
20:01 gr Bayer A 858 3 : 2 8-11 11-8 9-11 11-5 11-6 +2.8
23 Aug 2022 20:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 907 4 place -20
Opponent Rat. Result Delta
23:02 3rd Louda Ji 853 0 : 3 6-11 7-11 4-11 -12.3
22:02 gr Hofman D 893 2 : 3 11-3 11-7 4-11 5-11 5-11 -4.6
21:37 gr Brozik K 838 2 : 3 11-7 4-11 8-11 11-7 12-14 -6.8
20:04 gr Louda Ji 853 3 : 0 11-7 11-6 11-9 +3.7
21 Aug 2022 12:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 906 2 place +1.6
Opponent Rat. Result Delta
15:31 Final Kliuchuk R 862 2 : 3 8-11 18-16 11-6 11-13 9-11 -5.8
14:00 gr Kliuchuk R 862 3 : 2 11-8 10-12 11-8 4-11 11-7 +2.2
13:30 gr Korp Petr Oliver 817 3 : 1 11-4 10-12 11-8 11-9 +0.6
12:30 gr Kowalik M 874 3 : 1 11-7 11-9 9-11 11-8 +4
Huk M 934 -28.1
Opponent Rat. Result Delta
03:30 gr Rose R 943 1 : 3 7-11 11-9 8-11 4-11 -5.5
02:30 gr Zahradka M 904 0 : 3 6-11 8-11 10-12 -10.4
01:30 gr Nesnera J 918 2 : 3 12-10 4-11 11-6 5-11 3-11 -4.6
00:30 gr Sklenar M 908 1 : 3 11-4 5-11 4-11 8-11 -7.6
19 Aug 2022 00:00 Tournament A12. league 800-900
Huk M 935 2 place -0.2
Opponent Rat. Result Delta
05:30 Final Klimenta Ma 930 2 : 3 11-8 10-12 3-11 11-6 9-11 -4.2
03:31 gr Klimenta Ma 930 2 : 3 3-11 11-9 11-9 4-11 6-11 -4.2
02:30 gr Brozik K 849 3 : 2 9-11 11-7 8-11 11-8 11-4 +0.5
01:30 gr Jenicek Ja 895 3 : 2 11-4 9-11 9-11 11-7 11-4 +2.4
00:30 gr Regner M-l 894 3 : 0 11-7 13-11 12-10 +4.7
Huk M 912 2 place +23.6
Opponent Rat. Result Delta
15:30 Final Skokan V 980 0 : 3 4-11 5-11 5-11 -2.6
14:30 gr Pusch F 981 3 : 0 13-11 11-8 15-13 +13.5
13:30 gr Kutifel Jo 988 3 : 0 11-8 11-5 11-7 +14
12:30 gr Skokan V 980 1 : 3 9-11 11-6 5-11 6-11 -1.9
Huk M 909 3 place -10.5
Opponent Rat. Result Delta
11:00 3rd Louda Ji 863 3 : 2 7-11 3-11 11-8 11-9 11-8 +2.2
10:00 gr Dolejsi S 919 1 : 3 11-7 13-15 4-11 10-12 -5.4
09:41 gr Regner M-l 871 0 : 3 9-11 9-11 7-11 -11
08:00 gr Louda Ji 863 3 : 1 6-11 11-9 11-9 11-6 +3.3
Huk M 909 1 place +15.3
Opponent Rat. Result Delta
23:31 Final Rose R 931 3 : 2 6-11 11-7 8-11 11-9 11-7 +4.9
22:36 gr Bittner M 900 3 : 0 12-10 11-8 11-7 +7.3
21:00 gr Rose R 931 2 : 3 11-7 1-11 6-11 15-13 8-11 -3.1
20:01 gr Klimenta Ma 942 3 : 2 13-11 8-11 7-11 11-8 11-9 +5.4
Huk M 916 3 place -7.4
Opponent Rat. Result Delta
11:01 3rd Korp Petr Oliver 840 3 : 0 11-9 11-6 11-7 +1.9
10:00 gr Dolejsi S 909 2 : 3 5-11 11-9 6-11 11-9 4-11 -4.3
09:30 gr Korp Petr Oliver 840 3 : 2 11-4 11-8 5-11 4-11 11-8 +1
08:00 gr Batthyany T 856 2 : 3 11-4 11-9 5-11 2-11 10-12 -6.4
Huk M 894 3 place +22.3
Opponent Rat. Result Delta
05:01 3rd Koubek V 976 3 : 0 11-5 11-1 13-11 +14.6
04:30 gr Skokan V 998 3 : 2 12-14 11-8 12-10 8-11 11-9 +8.1
03:00 gr Zahradka M 886 2 : 3 11-6 6-11 12-10 7-11 7-11 -4.3
01:30 gr Koubek V 976 0 : 3 10-12 8-11 5-11 -1.4
00:00 gr Brozik K 876 3 : 1 11-4 11-7 8-11 11-7 +4.9
Huk M 906 3 place -11.6
Opponent Rat. Result Delta
19:00 3rd Rose R 937 3 : 2 9-11 11-9 11-13 12-10 12-10 +5.2
18:00 gr Rose R 937 0 : 3 4-11 4-11 8-11 -5.6
17:30 gr Jezek M 923 0 : 3 5-11 9-11 9-11 -6.6
16:07 gr Pusch F 924 1 : 3 11-9 9-11 2-11 6-11 -5
Huk M 909 4 place -2.9
Opponent Rat. Result Delta
11:00 3rd Dvorak M jr. 931 1 : 3 5-11 13-11 4-11 5-11 -4.7
10:00 gr Kanera Ja 998 2 : 3 2-11 13-11 11-3 10-12 8-11 -0.5
09:00 gr Dvorak M jr. 931 1 : 3 10-12 10-12 11-8 8-11 -4.7
08:30 gr Pusch F 925 3 : 1 11-7 10-12 11-9 11-8 +7
Huk M 941 4 place -32.1
Opponent Rat. Result Delta
15:00 3rd Jezek M 904 0 : 3 7-11 2-11 11-13 -11
14:01 gr Obeslo Jo Jr. 938 1 : 3 7-11 15-13 2-11 13-15 -6.2
13:01 gr Jezek M 904 1 : 3 6-11 6-11 11-5 4-11 -8.2
12:31 gr Ruzicka Ji 874 2 : 3 5-11 14-12 4-11 11-4 8-11 -6.7
Huk M 940 3 place +2.3
Opponent Rat. Result Delta
05:00 3rd Zahradka M 954 3 : 2 4-11 11-5 11-8 9-11 11-8 +4.6
03:30 gr Zahradka M 954 3 : 2 11-9 9-11 6-11 11-6 14-12 +4.6
02:30 gr Nesnera J 902 2 : 3 11-6 11-9 6-11 7-11 11-13 -5.5
01:30 gr Batthyany T 900 3 : 1 11-6 5-11 11-9 11-7 +3.6
00:31 gr Klimenta Ma 950 1 : 3 15-17 11-7 8-11 7-11 -5.4
Huk M 943 2 place -3.3
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Klimenta Ma 923 1 : 3 8-11 11-9 5-11 11-13 -7.2
22:00 gr Batthyany T 905 3 : 0 11-5 11-7 11-9 +5
21:30 gr Klimenta Ma 923 2 : 3 4-11 12-10 7-11 13-11 3-11 -4.8
20:00 gr Jezek M 921 3 : 2 6-11 11-9 11-8 11-13 11-8 +3.1
Huk M 939 2 place +4.8
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Mares E 1010 0 : 3 9-11 11-13 9-11 -2.4
22:31 gr Fabini M 981 3 : 0 11-8 11-6 12-10 +11.3
21:30 gr Mares E 1010 1 : 3 12-14 5-11 11-5 8-11 -1.8
20:34 gr Protiva L 990 1 : 3 5-11 11-4 5-11 9-11 -2.9
Huk M 919 1 place +21.2
Opponent Rat. Result Delta
19:31 Final Zahradka M 967 3 : 1 11-6 11-7 6-11 11-7 +8.9
18:31 gr Zahradka M 967 3 : 1 11-7 11-8 6-11 11-9 +8.9
17:30 gr Obeslo Jo Jr. 942 2 : 3 6-11 11-9 21-19 7-11 8-11 -3.1
16:30 gr Silhan Jo 962 3 : 2 12-10 8-11 11-7 6-11 11-6 +5.7
Huk M 929 3 place -9.7
Opponent Rat. Result Delta
15:00 3rd Jezek M 923 3 : 2 11-8 4-11 12-10 6-11 11-4 +3.8
14:30 gr Jezek M 923 1 : 3 8-11 12-10 4-11 4-11 -6.4
13:00 gr Kanera Ja 985 0 : 3 8-11 9-11 6-11 -3.5
12:05 gr Zahradka M 979 0 : 3 8-11 9-11 8-11 -4
Huk M 934 4 place -5
Opponent Rat. Result Delta
11:00 3rd Kanera Ja 1006 1 : 3 11-5 6-11 5-11 8-11 -1.7
10:30 gr Zahradka M 941 1 : 3 11-7 9-11 9-11 13-15 -5.6
09:30 gr Kanera Ja 1006 3 : 2 11-8 8-11 7-11 12-10 11-4 +6.9
08:30 gr Skokan V 958 1 : 3 11-8 7-11 8-11 5-11 -4.6
Huk M 938 1 place +8
Opponent Rat. Result Delta
15:30 Final Kopecky F 914 3 : 2 11-7 15-13 7-11 5-11 11-7 +3
14:30 gr Kopecky F 914 2 : 3 12-10 11-8 12-14 9-11 8-11 -5
13:00 gr Batthyany T 925 3 : 2 11-7 4-11 11-2 9-11 11-7 +3.5
12:00 gr Kutifel Jo 981 3 : 2 9-11 9-11 11-6 13-11 11-6 +5.7
Huk M 938 2 place -10.8
Opponent Rat. Result Delta
19:30 Final Kopecky F 914 2 : 3 11-9 6-11 11-4 9-11 6-11 -5
18:00 gr Jezek M 927 3 : 1 16-14 11-8 7-11 11-4 +5.4
17:30 gr Hofman D 868 2 : 3 12-10 11-8 8-11 5-11 8-11 -6.8
16:00 gr Kopecky F 914 2 : 3 12-10 11-8 10-12 10-12 6-11 -5
Huk M 938 3 place +7.9
Opponent Rat. Result Delta
05:02 3rd Zahradka M 943 3 : 2 14-12 11-6 9-11 9-11 11-5 +4.2
04:00 gr Batthyany T 940 3 : 1 11-9 11-7 10-12 15-13 +6.1
03:00 gr Koubek V 973 0 : 3 5-11 9-11 6-11 -5.2
02:00 gr Sulc M 973 1 : 3 9-11 11-8 8-11 13-15 -3.9
00:30 gr Zahradka M 943 3 : 1 11-9 11-4 9-11 12-10 +6.3
Huk M 938 4 place -7.5
Opponent Rat. Result Delta
23:02 3rd Gireth P 1026 0 : 3 8-11 8-11 7-11 -1
22:30 gr Kanera Ja 981 0 : 3 6-11 9-11 11-13 -4.6
21:30 gr Mares E 1024 1 : 3 6-11 9-11 11-6 5-11 -0.9
20:30 gr Gireth P 1026 0 : 3 7-11 6-11 9-11 -1
Huk M 945 2 place -6.5
Opponent Rat. Result Delta
05:31 Final Zahradka M 945 1 : 3 10-12 6-11 11-9 11-13 -6
04:30 gr Zahradka M 945 3 : 2 3-11 13-11 7-11 11-8 13-11 +4
03:01 gr Ruzicka Ji 886 1 : 3 7-11 13-15 14-12 6-11 -9.6
01:30 gr Nesnera J 896 3 : 0 13-11 11-7 11-7 +4
00:02 gr Hofman D 854 3 : 1 11-8 8-11 11-7 11-8 +0.5
Huk M 942 1 place +4
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Klimenta Ma 899 3 : 2 14-12 4-11 11-5 6-11 11-7 +2.3
22:00 gr Zahradka M 948 3 : 0 11-8 11-7 12-10 +8.5
21:01 gr Klimenta Ma 899 1 : 3 6-11 9-11 13-11 9-11 -8.6
20:30 gr Louda Ji 866 3 : 2 8-11 11-9 14-16 11-9 11-9 +1
Huk M 929 3 place +13.6
Opponent Rat. Result Delta
15:02 3rd Kutifel Jo 955 3 : 0 11-5 12-10 11-9 +10.1
14:31 gr Kutifel Jo 955 2 : 3 9-11 11-6 11-7 7-11 2-11 -3
13:00 gr Skokan V 965 2 : 3 11-9 4-11 8-11 11-8 10-12 -2.6
12:00 gr Fabini M 974 3 : 1 11-8 10-12 11-4 11-9 +8.7
Huk M 919 4 place +9.4
Opponent Rat. Result Delta
05:01 3rd Kutifel Jo 958 2 : 3 11-8 10-12 11-9 5-11 10-12 -2.5
03:30 gr Kutifel Jo 958 3 : 0 11-5 12-10 11-8 +11.1
02:30 gr Zahradka M 915 3 : 2 14-12 9-11 9-11 15-13 11-7 +3.8
01:30 gr Mares E 1030 0 : 3 4-11 4-11 1-11 0
00:31 gr Fabini M 970 1 : 3 8-11 11-6 6-11 5-11 -3
Huk M 925 4 place -5.1
Opponent Rat. Result Delta
15:01 3rd Kutifel Jo 945 1 : 3 6-11 11-9 5-11 4-11 -4.8
14:30 gr Skokan V 965 3 : 2 6-11 11-7 11-8 17-19 11-7 +5.6
13:00 gr Mares E 1011 0 : 3 4-11 5-11 7-11 -1.1
12:00 gr Kutifel Jo 945 1 : 3 7-11 11-8 6-11 8-11 -4.8
Huk M 919 3 place +6.1
Opponent Rat. Result Delta
23:00 3rd Rose R 899 3 : 1 11-7 11-9 5-11 11-7 +4.8
22:30 gr Rose R 899 3 : 0 11-7 11-9 11-9 +6.4
21:00 gr Obeslo Jo Jr. 953 0 : 3 8-11 5-11 4-11 -5.3
20:03 gr Gireth P 1015 1 : 3 13-11 4-11 6-11 6-11 -0.2
Huk M 909 2 place +6.8
Opponent Rat. Result Delta
15:30 Final Mares E 949 0 : 3 10-12 8-11 9-11 -4.8
14:30 gr Zahradka M 926 1 : 3 6-11 11-7 10-12 5-11 -5
13:00 gr Mares E 949 3 : 2 5-11 8-11 11-7 14-12 13-11 +5.6
12:00 gr Kutifel Jo 940 3 : 0 11-7 11-9 11-9 +10.4
Huk M 909 3 place +3.7
Opponent Rat. Result Delta
19:00 3rd Brozik K 894 3 : 2 11-9 11-7 2-11 3-11 11-8 +3.4
18:00 gr Prosa T 950 0 : 3 3-11 8-11 9-11 -4.7
17:00 gr Jindrak L 997 2 : 3 6-11 11-7 11-9 6-11 14-16 -0.5
16:30 gr Brozik K 894 3 : 1 11-7 11-8 6-11 11-8 +5.1
Huk M 934 4 place -5.1
Opponent Rat. Result Delta
05:08 3rd Obeslo Jo Jr. 942 1 : 3 6-11 11-7 9-11 9-11 -5.5
04:00 gr Zahradka M 928 3 : 1 11-5 11-6 5-11 11-8 +5.7
02:30 gr Obeslo Jo Jr. 942 2 : 3 11-8 11-4 5-11 11-13 5-11 -3.7
01:00 gr Postelt T 1037 1 : 3 9-11 11-7 4-11 12-14 0
00:00 gr Gireth P 1006 1 : 3 11-6 7-11 7-11 4-11 -1.6
Huk M 934 4 place -19.1
Opponent Rat. Result Delta
19:00 3rd Batthyany T 919 2 : 3 11-9 12-10 6-11 13-15 4-11 -4.6
18:31 gr Klimenta Ma 951 0 : 3 6-11 5-11 4-11 -6.6
17:00 gr Ruzicka Ji 867 3 : 2 5-11 12-10 11-7 12-14 11-8 +1.3
16:00 gr Batthyany T 919 0 : 3 6-11 4-11 9-11 -9.2
Huk M 904 1 place +30.1
Opponent Rat. Result Delta
15:30 Final Skokan V 964 3 : 2 11-7 7-11 11-7 9-11 11-9 +6.4
14:30 gr Kopecky F 966 3 : 1 10-12 11-8 11-6 11-7 +9.7
13:00 gr Skokan V 964 3 : 2 11-5 2-11 11-8 2-11 13-11 +6.4
12:00 gr Kutifel Jo 975 3 : 2 11-3 11-9 10-12 6-11 11-8 +6.8
Huk M 928 4 place -24
Opponent Rat. Result Delta
23:00 3rd Bittner M 865 2 : 3 5-11 11-6 10-12 11-7 2-11 -6.5
22:00 gr Zahradka M 919 2 : 3 11-8 14-12 6-11 5-11 8-11 -4.4
21:02 gr Klimenta Ma 945 0 : 3 6-11 4-11 5-11 -6.6
20:30 gr Bittner M 865 2 : 3 10-12 11-7 13-11 9-11 8-11 -6.5
Huk M 942 2 place -0.8
Opponent Rat. Result Delta
15:34 Final Kopecky F 940 2 : 3 10-12 11-7 11-8 8-11 7-11 -4.1
14:00 gr Kopecky F 940 1 : 3 9-11 7-11 11-5 9-11 -6.1
13:00 gr Batthyany T 912 3 : 1 11-8 8-11 11-9 12-10 +4.3
12:30 gr Ruzicka Ji 916 3 : 1 6-11 11-8 11-3 13-11 +4.5
Huk M 942 4 place -11.9
Opponent Rat. Result Delta
23:02 3rd Prosa T 972 1 : 3 11-5 7-11 7-11 10-12 -4.2
22:30 gr Prosa T 972 1 : 3 7-11 11-8 7-11 10-12 -4.2
21:30 gr Bradac P 1010 2 : 3 11-13 9-11 11-6 11-7 2-11 -1.3
20:30 gr Silhan Jo 988 2 : 3 11-13 11-6 5-11 12-10 9-11 -2.2
Huk M 918 1 place +24.2
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Kanera Ja 951 3 : 2 4-11 7-11 11-8 14-12 12-10 +5.3
22:30 gr Kanera Ja 951 3 : 2 11-9 7-11 11-4 3-11 11-8 +5.3
21:00 gr Bradac P 975 3 : 2 4-11 9-11 11-9 11-7 13-11 +6.3
20:05 gr Obeslo Jo Jr. 980 3 : 2 11-8 10-12 11-7 7-11 11-7 +6.5
Huk M 913 4 place +4.7
Opponent Rat. Result Delta
19:01 3rd Kanera Ja 948 1 : 3 5-11 16-14 7-11 9-11 -3.9
18:30 gr Mares E 989 2 : 3 11-9 13-11 6-11 8-11 5-11 -1
17:30 gr Kutifel Jo 982 3 : 0 11-7 11-9 11-6 +13.5
16:30 gr Kanera Ja 948 1 : 3 11-9 9-11 8-11 8-11 -3.9
Huk M 952 4 place -38.1
Opponent Rat. Result Delta
23:00 3rd Rose R 883 0 : 3 7-11 2-11 3-11 -13.5
22:11 gr Klimenta Ma 932 0 : 3 9-11 7-11 4-11 -9.5
21:30 gr Rose R 883 2 : 3 12-10 9-11 6-11 11-9 8-11 -6.7
20:09 gr Brozik K 912 1 : 3 11-7 7-11 8-11 10-12 -8.4
Huk M 951 1 place +1.2
Opponent Rat. Result Delta
11:31 Final Louda Ji 829 3 : 1 7-11 11-5 11-9 11-2 0
10:01 gr Kanera Ja 979 3 : 2 11-6 11-6 10-12 8-11 11-6 +5.1
09:32 gr Louda Ji 829 2 : 3 11-6 11-7 10-12 5-11 8-11 -8.9
08:00 gr Klimenta Ma 920 3 : 1 11-7 11-6 4-11 11-7 +4.2
Huk M 963 -11.4
Opponent Rat. Result Delta
21:00 Gireth P 989 0 : 3 8-11 7-11 2-11 -5.9
20:00 Mares E 970 1 : 3 5-11 10-12 11-9 8-11 -5.5
Brozik K 918 0 : 0 0
23 May 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 963 1 place +0.5
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Jelinek V 909 3 : 2 13-15 11-5 8-11 12-10 11-9 +1.8
22:00 gr Klimenta Ma 928 3 : 1 7-11 11-9 11-6 11-9 +3.9
21:30 gr Korp Petr Oliver 866 3 : 0 13-11 11-7 12-10 +0.2
20:00 gr Jelinek V 909 2 : 3 8-11 9-11 11-5 11-8 12-14 -6.2
22 May 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 940 1 place +23.8
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Mares E 1005 3 : 2 7-11 11-9 11-9 10-12 12-10 +6.6
22:30 gr Brozik K 931 3 : 0 11-9 11-7 11-9 +7.3
21:00 gr Bradac P 971 3 : 0 11-5 12-10 11-4 +10.5
20:01 gr Mares E 1005 2 : 3 11-9 10-12 13-11 8-11 10-12 -1.4
19 May 2022 16:00 Tournament A12
Huk M 948 3 place -7.3
Opponent Rat. Result Delta
19:00 3rd Zahradka M 905 3 : 2 11-7 11-9 10-12 8-11 12-10 +2.3
18:00 gr Kanera Ja 950 1 : 3 13-11 7-11 3-11 8-11 -5.8
17:30 gr Zahradka M 905 3 : 1 11-8 13-11 9-11 12-10 +3.5
16:00 gr Prosa T 951 0 : 3 5-11 5-11 6-11 -7.7
18 May 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 940 4 place +7.4
Opponent Rat. Result Delta
23:08 3rd Hruska V jr. 1037 0 : 3 8-11 6-11 10-12 -0.3
22:00 gr Gireth P 1009 3 : 1 11-8 11-9 10-12 11-4 +10.2
21:30 gr Mares E 1002 1 : 3 8-11 11-13 11-5 8-11 -2.3
20:01 gr Hruska V jr. 1037 1 : 3 9-11 12-10 5-11 9-11 -0.2
17 May 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 962 4 place -22.3
Opponent Rat. Result Delta
23:00 3rd Protiva L 980 1 : 3 8-11 11-8 4-11 12-14 -4.9
22:30 gr Bradac P 965 0 : 3 10-12 8-11 3-11 -7.8
21:30 gr Protiva L 980 1 : 3 11-7 9-11 5-11 1-11 -4.9
20:34 gr Mares E 985 1 : 3 2-11 11-9 8-11 5-11 -4.7
15 May 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 935 1 place +28.6
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Bradac P 972 3 : 0 12-10 11-9 12-10 +11
22:30 gr Klimenta Ma 939 2 : 3 11-13 3-11 11-8 11-7 9-11 -3.8
21:30 gr Protiva L 994 3 : 1 4-11 11-5 13-11 11-4 +9.6
20:30 gr Bradac P 972 3 : 0 11-7 11-7 12-10 +11
13 May 2022 08:00 Tournament A12
Huk M 948 3 place -13.4
Opponent Rat. Result Delta
11:02 3rd Korp Petr Oliver 878 3 : 0 11-7 11-8 11-8 +2.4
10:01 gr Mares E 985 1 : 3 8-11 11-7 7-11 2-11 -3.8
09:00 gr Brozik K 907 2 : 3 11-6 6-11 11-13 13-11 10-12 -5.6
08:30 gr Korp Petr Oliver 878 2 : 3 11-13 10-12 11-5 11-7 4-11 -6.8
10 May 2022 12:00 Tournament A12
Huk M 951 2 place -1.8
Opponent Rat. Result Delta
15:32 Final Batthyany T 900 1 : 3 8-11 11-7 9-11 10-12 -9.1
14:00 gr Kopecky F 946 3 : 2 13-11 11-8 4-11 7-11 11-9 +3.8
13:30 gr Batthyany T 900 3 : 1 12-10 11-7 5-11 11-9 +2.9
12:01 gr Havlicek V 799 3 : 0 11-8 11-7 11-6 0
8 May 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 952 1 place 0.1
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Louda Ji 859 3 : 1 6-11 11-5 11-8 11-8 +0.5
22:00 gr Brozik K 916 3 : 0 11-4 11-6 11-7 +5.2
21:30 gr Louda Ji 859 2 : 3 11-3 11-6 9-11 9-11 12-14 -7.7
20:15 gr Mecl Ja Jr. 868 3 : 0 13-11 13-11 11-8 +1.3
6 May 2022 08:00 Tournament A12
Huk M 949 1 place +3.2
Opponent Rat. Result Delta
11:30 Final Brozik K 923 3 : 1 11-9 11-6 7-11 11-7 +4.4
10:00 gr Brozik K 923 2 : 3 9-11 11-9 1-11 11-8 10-12 -5
09:30 gr Korp Petr Oliver 885 3 : 2 11-8 11-8 5-11 4-11 11-9 +1.4
08:00 gr Mecl Ja Jr. 888 3 : 2 8-11 11-5 11-9 10-12 11-5 +1.6
5 May 2022 16:00 Tournament A12
Huk M 925 1 place +25.2
Opponent Rat. Result Delta
19:31 Final Kanera Ja 996 3 : 1 11-6 5-11 13-11 11-8 +10.3
18:30 gr Rose R 887 3 : 0 11-6 14-12 11-8 +5
17:30 gr Pusch F 948 1 : 3 11-8 9-11 10-12 9-11 -4.6
16:30 gr Kanera Ja 996 3 : 0 11-6 11-8 11-9 +13.7
4 May 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 931 4 place -5.8
Opponent Rat. Result Delta
23:00 3rd Rose R 890 1 : 3 4-11 11-6 12-14 13-15 -8.4
22:34 gr Brozik K 913 3 : 1 9-11 11-8 13-11 11-9 +5
21:07 gr Klimenta Ma 940 0 : 3 7-11 6-11 10-12 -7.2
20:22 gr Rose R 890 3 : 0 12-10 11-5 11-9 +4.8
2 May 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 931 3 place 0.3
Opponent Rat. Result Delta
23:06 3rd Rose R 909 3 : 2 8-11 6-11 11-2 11-6 11-5 +3.1
22:30 gr Obeslo Jo Jr. 934 2 : 3 11-9 8-11 11-5 8-11 7-11 -3.9
21:30 gr Rose R 909 3 : 1 9-11 12-10 12-10 11-9 +4.7
20:30 gr Jezek M 931 2 : 3 21-19 13-11 5-11 9-11 8-11 -4
1 May 2022 12:00 Tournament A14
Huk M 916 2 place +15
Opponent Rat. Result Delta
15:30 Final Brozik K 924 2 : 3 6-11 12-10 11-9 7-11 13-15 -3.7
14:00 gr Jezek M 942 3 : 2 6-11 7-11 11-9 11-8 11-4 +5
13:00 gr Brozik K 924 3 : 0 11-9 11-7 11-8 +8.6
12:30 gr Louda Ji 872 3 : 0 11-3 11-3 11-9 +4.5
30 Arp 2022 16:00 Tournament A12
Huk M 923 4 place -7.1
Opponent Rat. Result Delta
19:00 3rd Jezek M 937 1 : 3 6-11 8-11 11-9 11-13 -5.2
18:02 gr Silhan Jo 1016 0 : 3 11-13 9-11 3-11 -0.6
17:00 gr Jezek M 937 3 : 2 7-11 11-5 8-11 11-7 12-10 +4.5
16:30 gr Obeslo Jo Jr. 927 1 : 3 13-11 11-13 7-11 6-11 -5.8
27 Arp 2022 12:00 Tournament A12
Huk M 915 1 place +9.6
Opponent Rat. Result Delta
15:30 Final Zahradka M 872 3 : 1 6-11 11-7 13-11 11-8 +3.5
14:00 gr Zahradka M 872 3 : 0 11-9 11-8 11-7 +4.6
13:30 gr Klement M 818 3 : 1 11-7 6-11 11-6 11-9 +0.2
12:01 gr Svoboda Ja 827 3 : 2 11-8 11-7 9-11 6-11 11-8 +0.5
26 Arp 2022 12:00 Tournament A12
Huk M 880 1 place +31.7
Opponent Rat. Result Delta
15:30 Final Jenicek Ja 906 3 : 0 11-5 11-7 11-7 +10.1
14:30 gr Zahradka M 860 3 : 1 16-14 5-11 11-9 11-7 +4.8
13:00 gr Jenicek Ja 906 3 : 1 8-11 11-8 11-5 11-9 +7.6
12:00 gr Batthyany T 885 3 : 0 11-5 13-11 11-3 +8.4
26 Arp 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 880 3 place +4.2
Opponent Rat. Result Delta
23:00 3rd Obeslo Jo Jr. 959 3 : 1 11-8 11-9 9-11 11-8 +10.7
22:30 gr Jezek M 910 0 : 3 12-14 6-11 12-14 -5.6
21:31 gr Gireth P 992 0 : 3 8-11 3-11 4-11 0
20:30 gr Obeslo Jo Jr. 959 1 : 3 11-7 7-11 7-11 9-11 -1.3
25 Arp 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 893 4 place -13.4
Opponent Rat. Result Delta
23:00 3rd Korp Petr Oliver 873 0 : 3 11-13 7-11 7-11 -9.6
22:30 gr Korp Petr Oliver 873 3 : 1 11-8 11-6 10-12 11-6 +4.8
21:00 gr Brozik K 921 0 : 3 7-11 9-11 9-11 -5.8
20:00 gr Klimenta Ma 923 2 : 3 10-12 11-6 10-12 14-12 8-11 -2.8
5 Arp 2022 08:00 Tournament A12
Huk M 920 2 place +1.7
Opponent Rat. Result Delta
11:32 Final Jenicek Ja 921 2 : 3 7-11 11-6 4-11 11-8 9-11 -3.9
10:01 gr Jenicek Ja 921 2 : 3 11-8 8-11 3-11 11-7 6-11 -3.9
09:31 gr Cerny Ja 854 3 : 0 11-6 11-4 11-5 +2.7
08:01 gr Batthyany T 898 3 : 0 16-14 11-5 11-4 +6.2
5 Arp 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 920 4 place -27.4
Opponent Rat. Result Delta
23:10 3rd Obeslo Jo Jr. 908 0 : 3 5-11 5-11 8-11 -8.9
22:01 gr Gireth P 995 0 : 3 6-11 7-11 6-11 -1.9
21:01 gr Obeslo Jo Jr. 908 0 : 3 9-11 9-11 6-11 -8.9
20:34 gr Rose R 924 0 : 3 9-11 3-11 5-11 -7.7
4 Arp 2022 16:00 Tournament A12
Huk M 931 2 place -11
Opponent Rat. Result Delta
19:30 Final Rose R 906 0 : 3 8-11 8-11 3-11 -10
18:00 gr Rose R 906 3 : 1 11-7 11-13 14-12 11-9 +4.5
17:30 gr Regner M-l 893 3 : 2 7-11 9-11 11-5 11-4 11-9 +2.5
16:02 gr Brozik K 923 0 : 3 6-11 4-11 10-12 -8.6
2 Arp 2022 00:00 Tournament A12
Huk M 931 3 place 0.4
Opponent Rat. Result Delta
05:00 3rd Zahradka M 887 3 : 2 11-5 11-6 9-11 8-11 11-8 +2.2
04:30 gr Klimenta Ma 902 3 : 0 11-8 11-9 11-3 +5.7
03:30 gr Pusch F 905 2 : 3 9-11 16-14 11-9 13-15 9-11 -5
02:00 gr Brozik K 903 2 : 3 8-11 11-9 7-11 11-2 8-11 -5.1
01:00 gr Zahradka M 887 3 : 2 11-8 8-11 6-11 11-9 13-11 +2.2
31 Mar 2022 16:00 Tournament A14
Huk M 943 3 place -11.6
Opponent Rat. Result Delta
19:00 3rd Jezek M 896 3 : 0 11-7 11-5 11-9 +4.2
18:30 gr Batthyany T 898 2 : 3 14-12 4-11 7-11 11-9 9-11 -5.8
17:00 gr Bradac P 987 0 : 3 7-11 10-12 6-11 -4.5
16:30 gr Jezek M 896 2 : 3 4-11 11-5 6-11 15-13 4-11 -5.9
30 Mar 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 924 1 place +19.7
Opponent Rat. Result Delta
23:32 Final Rose R 901 3 : 1 17-15 9-11 12-10 13-11 +4.6
22:35 gr Brozik K 897 3 : 2 10-12 11-7 13-11 9-11 11-7 +2.9
21:02 gr Obeslo Jo Jr. 937 3 : 1 10-12 11-8 11-8 11-7 +6.8
20:02 gr Rose R 901 3 : 1 8-11 11-5 11-8 11-2 +4.6
29 Mar 2022 08:00 Tournament A12
Huk M 922 1 place +3.2
Opponent Rat. Result Delta
11:31 Final Jenicek Ja 893 3 : 1 11-3 5-11 11-7 11-4 +4.3
10:00 gr Zahradka M 896 3 : 2 11-8 7-11 11-8 9-11 11-6 +3
09:30 gr Louda Ji 827 3 : 2 8-11 11-9 11-9 5-11 11-9 +0.2
08:00 gr Jenicek Ja 893 2 : 3 11-9 8-11 3-11 11-7 6-11 -5.1
28 Mar 2022 20:00 Tournament A12
Huk M 905 1 place +17.2
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Bradac P 984 3 : 1 7-11 11-6 11-6 11-8 +10.7
22:00 gr Bradac P 984 0 : 3 6-11 8-11 7-11 -1.7
21:00 gr Brozik K 898 3 : 2 11-6 7-11 6-11 11-5 11-8 +3.7
20:30 gr Korp Petr Oliver 897 3 : 2 13-11 11-6 8-11 7-11 15-13 +3.7
26 Mar 2022 02:00 Tournament A12
Huk M 905 0
Opponent Rat. Result Delta
05:30 gr Hruska V jr. 1065 1 : 3 11-9 5-11 9-11 8-11 0
04:30 gr Protiva L 1011 1 : 3 7-11 11-7 9-11 7-11 0
03:30 gr Gireth P 1008 1 : 3 9-11 6-11 11-7 7-11 0
02:30 gr Mares E 1007 2 : 3 11-5 2-11 9-11 11-9 4-11 0
25 Mar 2022 18:00 Tournament A12
Huk M 910 2 place -3.7
Opponent Rat. Result Delta
21:31 Final Batthyany T 904 1 : 3 3-11 4-11 11-7 7-11 -6.3
20:30 gr Batthyany T 904 3 : 2 8-11 11-6 8-11 12-10 11-7 +3.8
19:00 gr Jezek M 860 3 : 2 9-11 11-8 9-11 11-9 13-11 +2
18:00 gr Prosa T 946 1 : 3 14-16 10-12 11-8 9-11 -3.8
24 Mar 2022 18:00 Tournament A12
Huk M 905 3 place +5.5
Opponent Rat. Result Delta
21:08 3rd Jezek M 868 3 : 0 13-11 11-9 12-10 +5.1
20:30 gr Jezek M 868 3 : 2 11-9 7-11 8-11 11-8 11-8 +2.5
19:00 gr Prosa T 950 2 : 3 11-9 9-11 12-14 11-9 8-11 -2.2
18:09 gr Mares E 1000 1 : 3 7-11 5-11 11-5 8-11 -0.3
21 Mar 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 888 1 place +17.7
Opponent Rat. Result Delta
23:05 gr Klimenta Ma 910 3 : 1 11-9 13-11 5-11 11-9 +7.4
22:00 gr Rose R 929 0 : 3 9-11 4-11 5-11 -4.7
01:30 Final Rose R 929 3 : 1 13-11 11-3 7-11 11-8 +8.5
00:30 gr Korp Petr Oliver 883 3 : 1 11-9 7-11 11-4 11-9 +5.7
20 Mar 2022 18:00 Tournament A12
Huk M 898 4 place -10.5
Opponent Rat. Result Delta
21:01 3rd Obeslo Jo Jr. 933 0 : 3 7-11 8-11 6-11 -5.3
20:05 gr Kanera Ja 990 2 : 3 11-3 3-11 11-8 7-11 5-11 -0.3
19:00 gr Kutifel Jo 981 1 : 3 7-11 11-9 10-12 8-11 -1
18:30 gr Obeslo Jo Jr. 933 1 : 3 11-9 9-11 3-11 9-11 -3.9
19 Mar 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 883 2 place +16.2
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Zahradka M 890 3 : 0 11-5 13-11 11-6 +8.6
22:01 gr Rose R 919 3 : 2 11-9 8-11 11-9 7-11 11-5 +5.4
01:31 Final Rose R 919 1 : 3 12-14 4-11 11-8 7-11 -3.8
00:30 gr Batthyany T 917 3 : 2 9-11 11-6 8-11 13-11 11-4 +5.4
17 Mar 2022 18:00 Tournament A12
Huk M 888 4 place -5.8
Opponent Rat. Result Delta
21:09 3rd Jezek M 885 1 : 3 11-4 7-11 5-11 6-11 -6.2
20:30 gr Rose R 929 2 : 3 3-11 11-5 7-11 11-9 10-12 -2.4
19:00 gr Jezek M 885 3 : 2 11-9 6-11 8-11 11-6 11-6 +3.8
18:00 gr Mares E 972 1 : 3 11-5 4-11 8-11 8-11 -1
16 Mar 2022 22:00 Tournament A14
Huk M 887 3 place +1.9
Opponent Rat. Result Delta
23:01 gr Jelinek V 917 2 : 3 6-11 12-10 7-11 11-8 8-11 -2.8
22:01 gr Brozik K 905 0 : 3 4-11 7-11 6-11 -6.6
01:02 3rd Jezek M 896 3 : 1 11-7 4-11 11-7 11-6 +6.5
00:31 gr Jezek M 896 3 : 2 11-6 7-11 12-10 6-11 12-10 +4.4
15 Mar 2022 10:00 Tournament A12
Huk M 910 4 place -23.2
Opponent Rat. Result Delta
13:05 3rd Kopecky F 932 1 : 3 12-10 7-11 7-11 7-11 -4.7
12:33 gr Jenicek Ja 868 1 : 3 4-11 15-13 11-13 8-11 -8.5
11:00 gr Kopecky F 932 1 : 3 11-13 10-12 11-9 7-11 -4.7
10:00 gr Korp Petr Oliver 877 2 : 3 11-3 7-11 11-4 5-11 10-12 -5.3
13 Mar 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 897 1 place +14.3
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Batthyany T 877 3 : 2 9-11 11-5 7-11 11-8 11-2 +3.2
22:35 gr Louda Ji 846 3 : 0 11-5 11-8 11-9 +3.9
01:31 Final Louda Ji 846 3 : 2 11-7 9-11 10-12 12-10 11-6 +2
00:00 gr Brozik K 907 3 : 2 11-9 5-11 3-11 11-9 11-9 +4.4
10 Mar 2022 18:00 Tournament A14
Huk M 895 4 place +2.1
Opponent Rat. Result Delta
21:01 3rd Batthyany T 917 1 : 3 14-12 13-15 4-11 1-11 -4.7
20:01 gr Prosa T 913 1 : 3 5-11 11-8 6-11 6-11 -4.9
19:30 gr Korp Petr Oliver 867 3 : 1 11-5 12-10 2-11 12-10 +4.4
18:00 gr Batthyany T 917 3 : 1 5-11 11-8 11-9 11-9 +7.3
9 Mar 2022 22:00 Tournament A14
Huk M 893 4 place +2
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Rose R 928 0 : 3 8-11 7-11 5-11 -5.2
22:01 gr Klimenta Ma 918 3 : 1 11-9 6-11 11-7 11-7 +7.5
01:01 3rd Louda Ji 870 2 : 3 11-7 11-7 8-11 9-11 6-11 -4.9
00:31 gr Louda Ji 870 3 : 1 13-11 10-12 11-7 12-10 +4.6
8 Mar 2022 10:00 Tournament A12
Huk M 899 2 place -6.3
Opponent Rat. Result Delta
13:31 Final Batthyany T 886 1 : 3 8-11 7-11 11-9 9-11 -6.8
12:31 gr Batthyany T 886 1 : 3 11-8 9-11 6-11 4-11 -6.8
11:01 gr Jenicek Ja 904 3 : 2 7-11 11-5 5-11 18-16 11-6 +4.2
10:00 gr Louda Ji 863 3 : 2 11-8 11-9 11-13 4-11 11-9 +2.5
5 Mar 2022 14:00 Tournament A14
Huk M 898 2 place +1.9
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Kopecky F 912 2 : 3 2-11 11-7 11-4 11-13 9-11 -3.5
16:32 gr Korp Petr Oliver 850 3 : 2 9-11 6-11 11-8 12-10 11-7 +2.1
15:01 gr Kopecky F 912 3 : 2 11-9 5-11 13-11 6-11 11-5 +4.5
14:01 gr Kutifel Jo 969 1 : 3 4-11 4-11 11-9 9-11 -1.8
4 Mar 2022 18:00 Tournament A12
Huk M 913 4 place -14.5
Opponent Rat. Result Delta
21:01 3rd Brozik K 920 0 : 3 5-11 3-11 6-11 -7.4
20:30 gr Brozik K 920 2 : 3 12-10 11-8 11-13 8-11 4-11 -3.7
19:01 gr Kanera Ja 989 0 : 3 6-11 2-11 6-11 -1.9
18:04 gr Mares E 994 0 : 3 6-11 13-15 6-11 -1.5
3 Mar 2022 18:00 Tournament A12
Huk M 900 1 place +13.3
Opponent Rat. Result Delta
21:56 Final Jezek M 925 3 : 1 7-11 11-6 16-14 11-9 +7.5
20:57 gr Jezek M 925 2 : 3 6-11 12-10 11-4 9-11 5-11 -3
19:31 gr Korp Petr Oliver 872 3 : 2 11-13 11-8 2-11 11-8 11-4 +2.9
18:00 gr Zahradnik T 927 3 : 2 5-11 12-10 9-11 11-9 11-7 +5.1
1 Mar 2022 10:00 Tournament A12
Huk M 904 1 place +23.3
Opponent Rat. Result Delta
13:31 Final Louda Ji 885 3 : 0 13-11 11-4 11-2 +6.5
12:01 gr Jenicek Ja 914 3 : 1 11-13 13-11 11-9 11-4 +6.6
11:30 gr Svoboda Ja 879 3 : 1 12-10 2-11 11-5 11-7 +4.5
10:02 gr Louda Ji 885 3 : 1 8-11 11-9 11-4 11-6 +4.9
1 Mar 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 904 4 place -26.2
Opponent Rat. Result Delta
23:35 gr Korp Petr Oliver 870 2 : 3 11-9 11-6 9-11 7-11 10-12 -5.3
22:30 gr Brozik K 889 1 : 3 11-8 13-15 9-11 6-11 -6.9
01:01 3rd Korp Petr Oliver 870 1 : 3 11-6 9-11 4-11 7-11 -8
00:30 gr Rose R 905 1 : 3 11-9 4-11 3-11 7-11 -6
27 Feb 2022 18:00 Tournament A14
Huk M 924 4 place -20.6
Opponent Rat. Result Delta
21:01 3rd Louda Ji 877 1 : 3 11-5 6-11 2-11 14-16 -8.8
20:30 gr Klimenta Ma 913 0 : 3 7-11 8-11 10-12 -8.9
19:01 gr Kopecky F 923 1 : 3 3-11 11-5 7-11 6-11 -6.1
18:01 gr Louda Ji 877 3 : 1 11-4 7-11 11-7 13-11 +3.2
25 Feb 2022 14:00 Tournament A12
Huk M 916 2 place -9.9
Opponent Rat. Result Delta
17:31 Final Jenicek Ja 906 1 : 3 11-6 5-11 7-11 9-11 -6.6
16:32 gr Jenicek Ja 906 3 : 2 6-11 11-7 11-7 6-11 11-7 +3.6
15:01 gr Malecek O 824 1 : 3 12-10 6-11 5-11 11-13 -11.6
14:00 gr Batthyany T 884 3 : 1 11-7 11-4 12-14 11-7 +4.1
25 Feb 2022 18:00 Tournament A12
Huk M 916 1 place +19.4
Opponent Rat. Result Delta
21:31 Final Jezek M 928 3 : 2 11-7 4-11 14-12 3-11 11-9 +4.4
20:01 gr Jezek M 928 3 : 1 11-8 4-11 11-8 12-10 +6.7
19:01 gr Prosa T 901 3 : 2 11-9 5-11 11-7 9-11 11-9 +3.4
18:31 gr Batthyany T 884 3 : 1 11-13 11-7 11-7 11-9 +4.1
23 Feb 2022 18:00 Tournament A14
Huk M 936 4 place -19.6
Opponent Rat. Result Delta
21:00 3rd Kanera Ja 970 0 : 3 6-11 7-11 5-11 -5.3
20:30 gr Kutifel Jo 953 0 : 3 4-11 3-11 8-11 -6.7
19:30 gr Silhan Jo 989 0 : 3 3-11 8-11 4-11 -3.7
18:33 gr Kanera Ja 970 1 : 3 5-11 14-12 9-11 4-11 -3.9
22 Feb 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 933 4 place +2.6
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Bradac P 985 1 : 3 11-8 10-12 2-11 4-11 -2.9
22:31 gr Obeslo Jo Jr. 963 3 : 0 11-5 11-4 11-7 +10.4
01:06 3rd Obeslo Jo Jr. 963 2 : 3 11-9 10-12 11-5 5-11 6-11 -2.8
00:33 gr Silhan Jo 982 2 : 3 10-12 11-9 13-11 9-11 7-11 -2.1
20 Feb 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 938 3 place -4.7
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Silhan Jo 962 0 : 3 12-14 6-11 11-13 -6.1
22:03 gr Bradac P 995 0 : 3 6-11 6-11 10-12 -3.5
01:00 3rd Batthyany T 884 3 : 2 11-6 3-11 11-9 7-11 11-5 +1.8
00:31 gr Batthyany T 884 3 : 1 13-11 11-8 10-12 11-6 +2.7
17 Feb 2022 10:00 Tournament A12
Huk M 929 3 place +9.6
Opponent Rat. Result Delta
13:00 3rd Kutifel Jo 969 3 : 1 11-7 12-10 7-11 11-8 +8.4
12:30 gr Jindrak L 950 0 : 3 6-11 8-11 4-11 -6.3
11:30 gr Mares E 1013 0 : 3 8-11 8-11 8-11 -1.3
10:30 gr Kutifel Jo 969 3 : 1 11-7 11-8 6-11 12-10 +8.4
15 Feb 2022 18:00 Tournament A14
Huk M 902 1 place +27.6
Opponent Rat. Result Delta
21:35 Final Rose R 913 3 : 2 11-7 8-11 15-17 11-5 11-7 +4.4
20:01 gr Kanera Ja 955 3 : 2 11-9 3-11 11-7 2-11 11-5 +6.1
19:32 gr Rose R 913 3 : 1 5-11 12-10 11-8 11-6 +6.6
18:00 gr Zahradnik T 923 3 : 0 12-10 12-10 11-7 +9.7
14 Feb 2022 14:00 Tournament A12
Huk M 915 3 place -3.1
Opponent Rat. Result Delta
17:01 3rd Jindrak L 951 3 : 0 11-7 11-8 17-15 +10.9
16:30 gr Pusch F 900 1 : 3 4-11 5-11 11-6 7-11 -6.9
15:00 gr Kutifel Jo 969 0 : 3 5-11 6-11 5-11 -3.7
14:06 gr Jindrak L 951 1 : 3 11-9 6-11 5-11 14-16 -3.8
14 Feb 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 915 4 place -9
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Obeslo Jo Jr. 946 2 : 3 9-11 11-7 8-11 11-7 10-12 -2.8
22:30 gr Rose R 923 3 : 1 11-2 8-11 11-9 11-6 +6.5
01:07 3rd Rose R 923 1 : 3 5-11 11-7 7-11 11-13 -5.5
00:00 gr Brozik K 925 0 : 3 9-11 9-11 9-11 -7.2
13 Feb 2022 10:00 Tournament A12
Huk M 928 2 place -12.4
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Brozek M-l 898 1 : 3 8-11 12-10 6-11 3-11 -7.8
12:30 gr Brozek M-l 898 0 : 3 9-11 6-11 5-11 -10.4
11:01 gr Ruzicka Ji 861 3 : 2 11-5 11-9 9-11 8-11 11-6 +1.3
10:00 gr Rose R 926 3 : 2 8-11 11-6 12-10 9-11 11-6 +3.9
11 Feb 2022 22:00 Tournament A14
Huk M 926 3 place +1.9
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Jezek M 950 3 : 1 11-9 11-5 11-13 11-7 +7.4
22:36 gr Batthyany T 876 1 : 3 11-5 5-11 6-11 10-12 -9
01:06 3rd Jezek M 950 3 : 1 11-2 11-7 7-11 11-4 +7.4
00:30 gr Korp Petr Oliver 919 2 : 3 11-9 9-11 11-6 7-11 8-11 -4.3
8 Feb 2022 14:00 Tournament A12
Huk M 933 1 place -5.8
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Batthyany T 882 3 : 2 9-11 11-4 7-11 11-8 11-3 +2
16:00 gr Filipek M 816 3 : 1 11-4 7-11 11-7 11-6 0
15:00 gr Cerny Ja 857 1 : 3 8-11 9-11 11-8 12-14 -10.6
14:30 gr Batthyany T 882 3 : 2 11-8 8-11 11-7 7-11 11-7 +2
6 Feb 2022 14:00 Tournament A12
Huk M 925 1 place +8.7
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Brozek M-l 902 3 : 2 11-7 10-12 5-11 13-11 11-9 +3.1
16:30 gr Brozek M-l 902 1 : 3 11-8 5-11 2-11 8-11 -7.4
15:33 gr Brozik K 919 3 : 2 13-11 11-7 9-11 4-11 11-5 +3.8
14:30 gr Kopecky F 930 3 : 0 11-6 11-9 11-8 +8.4
5 Feb 2022 10:00 Tournament A12
Huk M 915 2 place +11
Opponent Rat. Result Delta
13:35 Final Skokan V 977 1 : 3 4-11 11-7 6-11 10-12 -2.3
12:31 gr Kanera Ja 970 3 : 2 11-9 7-11 9-11 11-8 14-12 +6.2
11:00 gr Skokan V 977 2 : 3 6-11 11-8 4-11 17-15 8-11 -1.5
10:02 gr Dvorak M jr. 915 3 : 0 11-8 13-11 11-5 +8
2 Feb 2022 22:00 Tournament A14
Huk M 911 1 place +4.7
Opponent Rat. Result Delta
23:04 gr Louda Ji 872 3 : 2 5-11 11-8 11-8 7-11 12-10 +2.5
22:34 gr Rose R 876 3 : 2 12-10 3-11 11-4 8-11 16-14 +2.6
01:30 Final Rose R 876 3 : 2 11-8 5-11 11-8 8-11 11-6 +2.6
00:00 gr Jelinek V 917 2 : 3 4-11 11-6 13-11 7-11 4-11 -3.8
27 Jan 2022 10:00 Tournament A12
Huk M 898 1 place +14
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Zahradka M 890 3 : 1 11-6 11-7 7-11 11-8 +5.6
12:30 gr Louda Ji 863 3 : 1 11-4 7-11 11-3 11-5 +3.9
11:00 gr Zahradka M 890 2 : 3 6-11 16-14 9-11 11-7 8-11 -4.3
10:01 gr Batthyany T 898 3 : 0 17-15 11-5 11-6 +8
25 Jan 2022 18:00 Tournament A12
Huk M 869 1 place +29
Opponent Rat. Result Delta
21:30 Final Dolejsi S 945 3 : 2 4-11 13-11 11-8 8-11 11-8 +7
20:30 gr Rose R 878 3 : 2 11-9 4-11 11-5 7-11 11-9 +4.4
19:00 gr Zahradnik T 933 3 : 1 15-13 12-10 5-11 11-8 +9.8
18:00 gr Dolejsi S 945 3 : 2 11-9 7-11 11-6 10-12 11-8 +7
23 Jan 2022 14:00 Tournament A14
Huk M 894 4 place -24.3
Opponent Rat. Result Delta
17:09 3rd Kopecky F 885 0 : 3 8-11 4-11 11-13 -8.7
16:00 gr Jindrak L 948 0 : 3 1-11 6-11 8-11 -3.7
15:30 gr Dvorak M jr. 941 1 : 3 13-11 11-13 5-11 6-11 -3.2
14:03 gr Kopecky F 885 0 : 3 7-11 7-11 4-11 -8.7
20 Jan 2022 18:00 Tournament A12
Huk M 913 4 place -19.2
Opponent Rat. Result Delta
21:00 3rd Louda Ji 886 0 : 3 7-11 5-11 5-11 -10.2
20:00 gr Mares E 940 0 : 3 10-12 8-11 7-11 -5.8
19:01 gr Zahradnik T 919 0 : 3 5-11 10-12 3-11 -7.6
18:33 gr Louda Ji 886 3 : 1 11-7 11-9 5-11 11-9 +4.4
19 Jan 2022 10:00 Tournament A14
Huk M 913 2 place +1
Opponent Rat. Result Delta
13:31 Final Brozek M-l 905 2 : 3 11-6 6-11 11-8 3-11 10-12 -4.3
12:30 gr Ruzicka Ji 879 3 : 1 11-9 11-9 9-11 13-11 +4
11:00 gr Brozek M-l 905 1 : 3 11-6 4-11 13-15 3-11 -6.5
10:00 gr Zeman L 932 3 : 1 11-7 9-11 11-5 11-7 +7.2
17 Jan 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 925 4 place -2.9
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Obeslo Jo Jr. 955 3 : 0 11-9 13-11 11-6 +10.4
22:04 gr Silhan Jo 1001 1 : 3 8-11 3-11 11-9 3-11 -1.4
01:00 3rd Zeman L 926 2 : 3 10-12 4-11 11-6 11-9 3-11 -4
00:33 gr Zeman L 926 0 : 3 5-11 6-11 10-12 -7.9
17 Jan 2022 14:00 Tournament A12
Huk M 925 3 place -8.8
Opponent Rat. Result Delta
17:06 3rd Ruzicka Ji 887 3 : 0 13-11 11-7 11-8 +5
16:30 gr Ruzicka Ji 887 2 : 3 6-11 11-8 20-18 9-11 2-11 -5.5
15:00 gr Cerny Ja 828 1 : 3 11-9 8-11 5-11 6-11 -11.8
14:02 gr Brozik K 903 3 : 2 5-11 4-11 11-6 11-8 11-6 +3.1
15 Jan 2022 10:00 Tournament A14
Huk M 937 3 place -11.7
Opponent Rat. Result Delta
13:00 3rd Korp Petr Oliver 869 3 : 1 11-5 11-7 7-11 11-7 +2
12:05 gr Korp Petr Oliver 869 0 : 3 10-12 8-11 5-11 -13.4
11:00 gr Klimenta Ma 882 2 : 3 5-11 13-11 10-12 11-9 4-11 -6.2
10:30 gr Ruzicka Ji 906 3 : 0 11-8 11-7 11-7 +5.5
13 Jan 2022 22:00 Tournament A14
Huk M 942 3 place -4.6
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Brozik K 869 3 : 1 11-7 10-12 11-8 11-6 +1.6
22:30 gr Gireth P 1017 1 : 3 8-11 11-7 7-11 6-11 -1.5
01:00 3rd Brozik K 869 3 : 2 4-11 11-6 11-6 5-11 11-6 +1.1
00:00 gr Obeslo Jo Jr. 938 1 : 3 14-12 5-11 8-11 14-16 -6.2
8 Jan 2022 10:00 Tournament A14
Huk M 932 1 place +10.5
Opponent Rat. Result Delta
13:31 Final Brozek M-l 912 3 : 1 11-8 11-6 7-11 11-3 +4.8
12:00 gr Brozek M-l 912 2 : 3 8-11 11-4 9-11 11-8 10-12 -4.8
11:05 gr Kopecky F 898 3 : 0 11-5 11-6 11-8 +5.3
10:32 gr Dvorak M jr. 942 3 : 2 11-8 11-7 6-11 5-11 12-10 +4.4
7 Jan 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 929 2 place +3.5
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Gireth P 1009 1 : 3 4-11 12-10 6-11 2-11 -1.2
22:30 gr Jezek M 876 2 : 3 4-11 11-7 13-15 11-8 7-11 -6.1
01:30 Final Gireth P 1009 0 : 3 6-11 8-11 7-11 -1.6
00:00 gr Kanera Ja 976 3 : 0 11-8 11-6 11-9 +11.8
5 Jan 2022 22:00 Tournament A14
Huk M 929 1 place +1.3
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Zahradka M 846 3 : 1 11-8 6-11 11-9 11-7 +1
22:04 gr Brozik K 892 2 : 3 11-6 11-3 6-11 11-13 9-11 -5.5
01:30 Final Brozik K 892 3 : 1 11-8 8-11 11-4 11-7 +3.8
00:30 gr Korp Petr Oliver 859 3 : 2 11-7 11-8 8-11 8-11 11-8 +1.2
2 Jan 2022 10:00 Tournament A14
Huk M 924 1 place +5.3
Opponent Rat. Result Delta
13:31 Final Bittner M 911 3 : 1 11-8 3-11 11-8 11-6 +5.2
12:30 gr Rose R 879 3 : 1 11-7 10-12 11-9 11-5 +3.3
11:00 gr Zahradka M 837 3 : 2 11-9 11-8 12-14 9-11 12-10 +0.5
10:01 gr Bittner M 911 2 : 3 12-10 2-11 11-7 5-11 6-11 -4.5
1 Jan 2022 14:00 Tournament A12
Huk M 912 3 place +3
Opponent Rat. Result Delta
17:01 3rd Kanera Ja 991 3 : 2 11-7 6-11 6-11 11-7 11-9 +7.2
16:00 gr Kanera Ja 991 1 : 3 12-10 6-11 7-11 4-11 -1.2
15:30 gr Protiva L 987 0 : 3 10-12 3-11 4-11 -2
14:02 gr Mares E 978 2 : 3 5-11 9-11 11-9 12-10 4-11 -1.4
1 Jan 2022 22:00 Tournament A12
Huk M 912 1 place +10.4
Opponent Rat. Result Delta
23:34 gr Louda Ji 878 2 : 3 11-7 9-11 11-9 8-11 5-11 -5.4
22:09 gr Jezek M 902 3 : 1 11-5 11-9 11-13 11-8 +5.4
01:32 Final Louda Ji 878 3 : 0 11-5 11-9 14-12 +5.2
00:47 gr Klimenta Ma 886 3 : 1 4-11 11-7 11-5 11-9 +4.4
31 Dec 2021 14:00 Tournament A14
Huk M 930 2 place -17.4
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Louda Ji 876 0 : 3 9-11 4-11 8-11 -12.3
16:30 gr Louda Ji 876 3 : 2 6-11 7-11 11-9 12-10 17-15 +1.9
15:00 gr Brozik K 849 0 : 3 6-11 9-11 6-11 -14.5
14:04 gr Jezek M 916 3 : 0 11-9 11-3 13-11 +6.9
27 Dec 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 897 1 place +23.8
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Kopecky F 912 3 : 2 8-11 7-11 11-6 14-12 11-7 +4.6
12:30 gr Kopecky F 912 3 : 0 11-8 11-8 13-11 +9.2
11:22 gr Svoboda Ja 883 3 : 0 16-14 11-5 11-3 +6.8
10:43 gr Holik T 828 3 : 0 11-4 11-6 11-9 +2.4
27 Dec 2021 14:00 Tournament A12
Huk M 897 2 place +10.1
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Kutifel Jo 952 2 : 3 11-9 11-7 9-11 7-11 8-11 -1.8
16:00 gr Kutifel Jo 952 1 : 3 8-11 10-12 11-9 5-11 -2.7
15:01 gr Jezek M 915 3 : 0 11-7 11-6 11-5 +9.4
14:30 gr Kopecky F 912 3 : 2 11-7 12-10 5-11 7-11 15-13 +4.6
25 Dec 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 891 3 place +6.7
Opponent Rat. Result Delta
13:00 3rd Kutifel Jo 995 3 : 2 11-9 10-12 6-11 11-5 11-9 +8.2
12:30 gr Kutifel Jo 995 2 : 3 12-10 8-11 13-11 4-11 9-11 0
11:00 gr Mares E 972 1 : 3 8-11 17-15 5-11 8-11 -1.1
10:00 gr Kanera Ja 978 1 : 3 8-11 6-11 11-5 9-11 -0.8
24 Dec 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 897 4 place -6
Opponent Rat. Result Delta
13:00 3rd Mares E 983 2 : 3 10-12 11-8 5-11 11-8 7-11 -0.5
12:01 gr Mares E 983 2 : 3 11-8 11-9 1-11 5-11 9-11 -0.5
11:00 gr Jindrak L 937 1 : 3 6-11 11-9 5-11 5-11 -3.6
10:30 gr Kanera Ja 973 1 : 3 5-11 5-11 11-4 3-11 -1.4
23 Dec 2021 14:00 Tournament A12
Huk M 902 2 place -3.9
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Jindrak L 914 0 : 3 9-11 11-13 7-11 -7
16:30 gr Rose R 905 3 : 1 12-10 8-11 11-8 12-10 +6.2
15:30 gr Jindrak L 914 0 : 3 7-11 9-11 8-11 -7
14:30 gr Jezek M 884 3 : 2 11-9 5-11 11-7 11-13 11-7 +3.3
22 Dec 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 913 3 place -10.5
Opponent Rat. Result Delta
13:02 3rd Ruzicka Ji 860 3 : 0 11-3 11-7 11-8 +3.8
12:03 gr Skokan V 992 2 : 3 11-9 5-11 8-11 11-5 7-11 -0.8
11:34 gr Ruzicka Ji 860 2 : 3 11-8 13-15 11-4 9-11 6-11 -6.1
10:00 gr Kopecky F 883 1 : 3 9-11 11-8 7-11 7-11 -7.8
21 Dec 2021 14:00 Tournament A12
Huk M 905 1 place +8.8
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Klement M 832 3 : 1 10-12 11-8 11-7 13-11 +1.6
16:30 gr Ruzicka Ji 863 3 : 1 10-12 11-4 11-5 12-10 +3.5
15:00 gr Cerny Ja 827 3 : 1 8-11 11-5 11-6 11-9 +1.3
14:00 gr Klement M 832 3 : 1 6-11 11-6 11-7 11-9 +1.6
20 Dec 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 891 1 place +14.1
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Korp Petr Oliver 884 3 : 1 11-8 9-11 14-12 13-11 +5.6
22:07 gr Brozik K 890 1 : 3 9-11 9-11 11-8 9-11 -6.1
01:30 Final Brozik K 890 3 : 1 11-8 5-11 11-6 11-4 +5.9
00:30 gr Bittner M 890 3 : 0 11-8 11-8 11-5 +7.9
19 Dec 2021 10:00 Tournament A14
Huk M 918 3 place -12.4
Opponent Rat. Result Delta
13:05 3rd Korp Petr Oliver 897 3 : 0 11-6 11-7 11-9 +6.3
12:30 gr Louda Ji 904 2 : 3 11-9 9-11 13-15 11-8 9-11 -4.6
11:01 gr Jindrak L 898 0 : 3 7-11 10-12 6-11 -9.6
10:00 gr Korp Petr Oliver 897 2 : 3 12-10 11-9 9-11 14-16 4-11 -4.9
19 Dec 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 918 4 place -14.2
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Gireth P 1007 0 : 3 10-12 12-14 9-11 -0.9
22:00 gr Rose R 911 1 : 3 5-11 11-7 7-11 11-13 -6.4
01:00 3rd Rose R 911 1 : 3 12-10 6-11 9-11 4-11 -6.4
00:00 gr Bradac P 1005 2 : 3 10-12 11-9 11-9 8-11 8-11 -0.5
18 Dec 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 937 4 place -18.8
Opponent Rat. Result Delta
13:37 3rd Jindrak L 898 0 : 3 4-11 11-13 5-11 -11.1
12:00 gr Dvorak M jr. 917 2 : 3 6-11 8-11 14-12 12-10 5-11 -4.8
11:30 gr Jindrak L 898 3 : 2 7-11 11-6 11-4 5-11 11-8 +2.4
10:00 gr Klimenta Ma 904 2 : 3 11-4 4-11 5-11 11-9 9-11 -5.3
16 Dec 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 921 1 place +16.7
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Batthyany T 895 3 : 0 11-6 11-3 11-3 +5.9
12:00 gr Klement M 840 3 : 1 11-9 11-8 10-12 11-7 +1.2
11:00 gr Louda Ji 894 3 : 0 11-7 11-5 11-9 +5.8
10:32 gr Batthyany T 895 3 : 2 11-9 8-11 11-2 7-11 11-7 +3
13 Dec 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 916 1 place +5.8
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Klimenta Ma 901 2 : 3 11-9 6-11 12-10 3-11 3-11 -4.6
22:30 gr Svoboda Ja 874 3 : 2 11-5 8-11 5-11 11-4 11-8 +2.3
01:31 Final Korp Petr Oliver 889 3 : 1 7-11 11-8 12-10 11-6 +4.4
00:03 gr Korp Petr Oliver 889 3 : 2 11-13 11-4 11-9 6-11 12-10 +2.9
12 Dec 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 905 1 place +11.9
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Pusch F 910 3 : 1 11-9 11-5 6-11 11-6 +6.3
12:30 gr Batthyany T 890 3 : 1 11-7 7-11 11-8 11-9 +5.1
11:30 gr Pusch F 910 2 : 3 12-10 7-11 11-8 9-11 6-11 -3.8
10:30 gr Louda Ji 894 3 : 2 11-9 6-11 8-11 11-7 11-5 +3.5
10 Dec 2021 22:00 Tournament A14
Huk M 885 1 place +20.4
Opponent Rat. Result Delta
23:01 gr Brozik K 909 3 : 1 11-9 10-12 11-6 11-7 +7.4
22:00 gr Korp Petr Oliver 894 0 : 3 9-11 5-11 8-11 -7.3
01:30 Final Zahradnik T 948 3 : 2 11-6 11-9 1-11 3-11 11-5 +6.5
00:30 gr Zahradnik T 948 3 : 0 12-10 11-9 11-8 +13
8 Dec 2021 22:00 Tournament A14
Huk M 894 4 place -8.2
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Rose R 936 0 : 3 9-11 9-11 2-11 -4.6
22:09 gr Gireth P 991 0 : 3 9-11 7-11 6-11 -0.2
01:09 3rd Gireth P 991 0 : 3 7-11 5-11 5-11 -0.2
00:00 gr Obeslo Jo Jr. 940 1 : 3 9-11 9-11 11-7 4-11 -3.2
7 Dec 2021 18:00 Tournament A14
Huk M 904 3 place -9.7
Opponent Rat. Result Delta
21:02 3rd Jezek M 860 3 : 2 11-4 14-12 9-11 11-13 11-7 +2.3
20:32 gr Louda Ji 874 1 : 3 13-11 9-11 8-11 5-11 -7.8
19:30 gr Jezek M 860 3 : 1 2-11 11-9 14-12 12-10 +3.4
18:30 gr Brozek M-l 904 0 : 3 7-11 10-12 7-11 -8
5 Dec 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 905 4 place -1
Opponent Rat. Result Delta
23:04 gr Obeslo Jo Jr. 920 3 : 1 11-4 7-11 11-9 11-9 +6.9
22:34 gr Bradac P 990 1 : 3 11-7 9-11 11-13 6-11 -0.9
01:11 3rd Brozik K 918 2 : 3 9-11 11-6 11-8 6-11 6-11 -3.5
00:06 gr Brozik K 918 2 : 3 9-11 11-8 11-8 5-11 6-11 -3.5
4 Dec 2021 10:00 Tournament A14
Huk M 914 4 place -9
Opponent Rat. Result Delta
13:00 3rd Kanera Ja 963 1 : 3 11-9 5-11 9-11 10-12 -3
12:30 gr Kanera Ja 963 1 : 3 9-11 9-11 11-2 2-11 -3
11:32 gr Kutifel Jo 1012 1 : 3 13-11 9-11 5-11 6-11 -0.1
10:34 gr Sulc M 978 0 : 3 10-12 1-11 9-11 -2.9
2 Dec 2021 10:00 Tournament A14
Huk M 923 3 place -9.3
Opponent Rat. Result Delta
13:03 3rd Just F 839 3 : 1 11-8 11-9 8-11 11-5 +0.9
12:02 gr Batthyany T 905 3 : 2 12-10 11-2 11-13 8-11 15-13 +3.3
11:30 gr Bittner M 861 2 : 3 12-10 11-8 9-11 9-11 7-11 -6.5
10:03 gr Just F 839 2 : 3 7-11 11-5 13-11 9-11 10-12 -7.4
30 Nov 2021 22:00 Tournament A14
Huk M 939 2 place -14.5
Opponent Rat. Result Delta
23:31 gr Bittner M 831 2 : 3 6-11 11-8 7-11 11-5 6-11 -8.3
22:01 gr Svoboda Ja 817 3 : 0 11-6 11-8 11-7 0
01:30 Final Bittner M 831 2 : 3 11-13 11-9 16-18 12-10 6-11 -8.3
00:00 gr Korp Petr Oliver 875 3 : 2 11-4 9-11 11-9 8-11 11-3 +1.5
17 Nov 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 934 2 place +4.3
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Barton A 956 1 : 3 11-2 5-11 7-11 8-11 -4.7
12:00 gr Jindrak L 923 2 : 3 11-9 13-15 8-11 11-4 7-11 -4.4
11:30 gr Barton A 956 3 : 0 11-9 13-11 11-8 +9.8
10:00 gr Brozik K 884 3 : 1 11-8 11-7 7-11 11-7 +3
17 Nov 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 934 2 place +1.4
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Louda Ji 886 3 : 2 11-6 5-11 11-7 7-11 11-2 +2.1
22:06 gr Jezek M 879 3 : 1 11-7 12-10 7-11 11-8 +2.7
01:30 Final Brozik K 884 2 : 3 11-4 10-12 11-13 11-5 2-11 -6
00:00 gr Brozik K 884 3 : 2 8-11 16-14 11-6 5-11 11-9 +2
12 Nov 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 946 3 place -11.4
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Pusch F 871 1 : 3 8-11 11-9 3-11 5-11 -10.5
22:01 gr Louda Ji 881 2 : 3 11-9 7-11 9-11 11-9 6-11 -6.6
01:03 3rd Louda Ji 881 3 : 1 11-8 9-11 12-10 11-9 +2.1
00:01 gr Brozik K 899 3 : 1 11-8 8-11 12-10 11-6 +3.2
11 Nov 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 936 4 place +10.2
Opponent Rat. Result Delta
23:01 gr Bilek Z 1056 3 : 1 9-11 16-14 11-6 15-13 +13.2
22:30 gr Bradac P 961 2 : 3 12-10 11-9 6-11 9-11 9-11 -3
01:00 3rd Hruska V jr. 1039 0 : 3 5-11 9-11 9-11 0
00:02 gr Hruska V jr. 1039 0 : 3 8-11 11-13 9-11 0
9 Nov 2021 22:00 Tournament A14
Huk M 936 2 place 0
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Bittner M 852 3 : 0 12-10 11-7 11-6 +1.2
22:30 gr Obeslo Jo Jr. 947 2 : 3 10-12 6-11 11-9 12-10 6-11 -3.6
01:33 Final Obeslo Jo Jr. 947 1 : 3 7-11 3-11 12-10 8-11 -5.3
00:03 gr Jelinek V 925 3 : 0 13-11 13-11 11-9 +7.1
6 Nov 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 953 3 place -16.4
Opponent Rat. Result Delta
13:00 3rd Kopecky F 892 3 : 1 11-8 6-11 12-10 11-9 +2.3
12:00 gr Bradac P 949 0 : 3 6-11 8-11 3-11 -8.3
11:30 gr Kopecky F 892 2 : 3 8-11 11-6 8-11 11-8 8-11 -6.5
10:00 gr Barton A 947 2 : 3 8-11 11-7 9-11 12-10 7-11 -4.3
5 Nov 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 963 4 place -10.3
Opponent Rat. Result Delta
23:34 gr Fabini M 939 0 : 3 8-11 9-11 9-11 -9.9
22:02 gr Gireth P 1013 0 : 3 5-11 3-11 7-11 -4.1
01:04 3rd Gireth P 1013 2 : 3 7-11 15-13 14-12 7-11 8-11 -2
00:00 gr Mares E 1005 3 : 2 11-9 3-11 11-9 9-11 11-8 +5.7
2 Nov 2021 22:00 Tournament A14
Huk M 953 1 place +10.9
Opponent Rat. Result Delta
23:31 gr Batthyany T 896 3 : 2 3-11 11-7 8-11 13-11 11-3 +1.7
22:04 gr Jelinek V 914 3 : 1 12-14 11-7 11-6 11-9 +3.6
01:30 Final Jelinek V 914 3 : 0 11-8 11-7 15-13 +4.8
00:00 gr Korp Petr Oliver 821 3 : 2 4-11 11-5 11-6 2-11 11-5 0
30 Oct 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 932 1 place +22.3
Opponent Rat. Result Delta
16:46 Final Jelinek V 918 3 : 0 11-7 11-9 11-8 +6.9
15:36 gr Brozik K 875 3 : 1 7-11 11-6 11-8 11-4 +2.6
14:50 gr Jelinek V 918 3 : 0 13-11 13-11 11-8 +6.9
14:33 gr Louda Ji 896 3 : 0 11-4 11-8 11-6 +5.1
30 Oct 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 932 2 place +0.6
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Mecl Ja Jr. 948 3 : 1 11-5 6-11 11-7 11-7 +7
22:00 gr Louda Ji 896 3 : 1 11-8 11-4 9-11 11-9 +3.9
21:31 gr Brozik K 875 3 : 2 8-11 11-6 11-8 7-11 11-4 +1.7
00:31 Final Brozik K 875 0 : 3 10-12 9-11 3-11 -12.6
29 Oct 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 922 2 place -3.8
Opponent Rat. Result Delta
20:30 Final Kutifel Jo 966 2 : 3 11-9 7-11 8-11 11-8 6-11 -2.2
19:33 gr Batthyany T 898 2 : 3 3-11 11-9 11-8 9-11 5-11 -5
18:01 gr Obeslo Jo Jr. 974 3 : 2 15-17 11-8 8-11 11-5 12-10 +6.1
17:16 gr Kutifel Jo 966 1 : 3 5-11 11-9 8-11 7-11 -3.3
29 Oct 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 922 2 place +14.7
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Pusch F 853 3 : 1 11-5 11-7 9-11 11-7 +1.8
22:30 gr Mares E 986 3 : 2 11-9 8-11 11-9 8-11 11-6 +6.5
21:31 gr Barton A 931 3 : 0 12-10 11-9 11-4 +8.7
00:31 Final Mares E 986 0 : 3 7-11 11-13 7-11 -2.9
25 Oct 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 918 1 place +4.5
Opponent Rat. Result Delta
23:01 gr Novak L 880 3 : 2 11-4 11-8 9-11 6-11 11-6 +2.5
22:31 gr Dvorak M jr. 880 3 : 0 11-7 11-7 11-9 +4.9
21:07 gr Brozik K 895 1 : 3 7-11 13-11 12-14 6-11 -7.4
00:30 Final Dvorak M jr. 880 3 : 1 12-10 11-4 6-11 12-10 +3.7
21 Oct 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 910 2 place +9.1
Opponent Rat. Result Delta
23:06 gr Obeslo Jo Jr. 961 2 : 3 6-11 11-9 11-8 6-11 7-11 -1.9
22:06 gr Brozik K 927 3 : 1 13-11 5-11 11-8 11-6 +7
21:41 gr Jelinek V 898 3 : 1 11-9 15-13 9-11 11-5 +5.3
00:30 Final Obeslo Jo Jr. 961 2 : 3 11-6 12-10 5-11 9-11 8-11 -1.9
19 Oct 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 899 1 place +11.5
Opponent Rat. Result Delta
20:30 Final Zeman L 893 3 : 2 11-7 11-8 8-11 5-11 11-8 +3.8
19:00 gr Zeman L 893 3 : 2 11-9 7-11 14-12 8-11 12-10 +3.8
18:30 gr Louda Ji 900 2 : 3 5-11 5-11 11-7 11-6 6-11 -4
17:02 gr Zahradnik T 918 3 : 1 11-4 9-11 11-7 11-6 +7.1
17 Oct 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 893 4 place +5.8
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Kutifel Jo 1010 2 : 3 11-8 9-11 11-8 7-11 9-11 0
15:30 gr Kanera Ja 962 0 : 3 7-11 4-11 6-11 -2.5
14:30 gr Kutifel Jo 1010 3 : 2 12-10 11-6 9-11 5-11 12-10 +8.7
13:31 gr Mares E 986 1 : 3 6-11 11-9 3-11 6-11 -0.4
14 Oct 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 889 4 place +4.2
Opponent Rat. Result Delta
23:01 gr Obeslo Jo Jr. 956 1 : 3 8-11 11-9 4-11 8-11 -2
22:31 gr Silhan Jo 970 0 : 3 7-11 9-11 5-11 -1.5
21:01 gr Sulc M 986 3 : 2 11-4 10-12 11-9 5-11 12-10 +7.9
00:02 3rd Sulc M 986 1 : 3 20-18 7-11 7-11 6-11 -0.2
1 Oct 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 904 4 place -14.6
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Rose R 922 0 : 3 9-11 4-11 7-11 -6.5
22:05 gr Obeslo Jo Jr. 953 2 : 3 11-3 5-11 11-9 9-11 5-11 -2
21:00 gr Bradac P 960 0 : 3 6-11 5-11 10-12 -3.5
00:00 3rd Bradac P 960 1 : 3 7-11 5-11 12-10 1-11 -2.6
27 Sep 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 914 2 place -10.1
Opponent Rat. Result Delta
12:30 Final Louda Ji 898 0 : 3 6-11 6-11 7-11 -9.3
11:00 gr Zeman L 914 3 : 2 9-11 4-11 11-8 12-10 11-7 +4
10:01 gr Louda Ji 898 3 : 0 11-8 11-7 14-12 +6.7
09:31 gr Kopecky F 864 0 : 3 11-13 7-11 4-11 -12.1
25 Sep 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 926 4 place -11.1
Opponent Rat. Result Delta
12:10 3rd Louda Ji 896 1 : 3 5-11 5-11 11-4 12-14 -7.8
11:00 gr Mecl Ja Jr. 944 1 : 3 12-10 6-11 4-11 4-11 -4.9
10:01 gr Louda Ji 896 3 : 2 8-11 4-11 13-11 12-10 11-7 +2.8
09:30 gr Kriz L 994 2 : 3 9-11 11-5 11-8 8-11 10-12 -1.2
21 Sep 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 907 1 place +19.4
Opponent Rat. Result Delta
12:32 Final Brozik K 949 3 : 1 11-7 8-11 11-7 14-12 +8.5
11:30 gr Batthyany T 912 3 : 0 11-3 11-7 11-2 +8.4
10:31 gr Brozik K 949 1 : 3 9-11 11-9 5-11 9-11 -3.5
09:30 gr Mecl Ja Jr. 937 3 : 2 11-7 11-9 6-11 9-11 11-9 +5.2
19 Sep 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 911 3 place -3.9
Opponent Rat. Result Delta
23:01 gr Brozik K 927 0 : 3 10-12 4-11 10-12 -6.7
22:00 gr Batthyany T 931 0 : 3 8-11 3-11 3-11 -6.4
21:30 gr Louda Ji 878 3 : 1 9-11 11-9 12-10 11-9 +4
00:03 3rd Batthyany T 931 3 : 2 11-6 9-11 1-11 12-10 11-9 +4.8
17 Sep 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 926 4 place -14.5
Opponent Rat. Result Delta
20:00 3rd Zahradnik T 933 1 : 3 12-14 3-11 11-9 9-11 -5.5
19:00 gr Korp Petr Oliver 877 1 : 3 2-11 12-14 11-7 7-11 -8.9
18:01 gr Barton A 915 3 : 2 11-8 5-11 11-7 9-11 11-7 +3.6
17:30 gr Zahradnik T 933 2 : 3 11-5 6-11 2-11 11-4 7-11 -3.7
15 Sep 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 919 2 place +6.9
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Obeslo Jo Jr. 955 3 : 1 11-4 8-11 11-8 13-11 +8.1
22:00 gr Rose R 920 3 : 1 11-9 6-11 11-7 11-7 +6
21:30 gr Jelinek V 923 2 : 3 11-8 8-11 11-9 10-12 13-15 -3.9
00:30 Final Obeslo Jo Jr. 955 1 : 3 11-9 8-11 9-11 8-11 -3.9
7 Sep 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 904 3 place +15.7
Opponent Rat. Result Delta
23:31 gr Rose R 940 3 : 0 11-5 11-7 11-9 +10.8
22:04 gr Mecl Ja Jr. 917 2 : 3 12-10 6-11 11-6 5-11 9-11 -3.5
21:10 gr Obeslo Jo Jr. 958 1 : 3 7-11 13-11 6-11 7-11 -2.8
00:01 3rd Rose R 940 3 : 0 11-4 11-7 11-7 +10.8
5 Sep 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 934 4 place -29.6
Opponent Rat. Result Delta
20:01 3rd Brozik K 940 2 : 3 11-8 9-11 12-14 11-8 8-11 -3.8
19:30 gr Kopecky F 843 1 : 3 13-11 6-11 7-11 8-11 -11.4
18:02 gr Batthyany T 919 1 : 3 8-11 12-10 9-11 4-11 -6.9
17:01 gr Brozik K 940 0 : 3 14-16 3-11 6-11 -7.5
1 Sep 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 936 2 place -1.2
Opponent Rat. Result Delta
12:31 Final Zeman L 885 2 : 3 7-11 11-6 9-11 11-6 15-17 -6
11:00 gr Zeman L 885 3 : 2 12-14 11-8 11-7 7-11 11-4 +2
10:31 gr Flanderka M 843 3 : 1 11-9 11-6 8-11 13-11 +0.5
09:00 gr Louda Ji 864 3 : 1 11-7 11-8 12-14 11-5 +1.7
29 Aug 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 914 1 place +22.8
Opponent Rat. Result Delta
20:30 Final Batthyany T 920 3 : 0 11-7 11-9 11-9 +8.5
19:00 gr Mecl Ja Jr. 952 2 : 3 9-11 11-9 8-11 11-8 6-11 -2.5
18:00 gr Batthyany T 920 3 : 1 11-7 11-13 11-7 11-5 +6.4
17:30 gr Havlik Ja jr. 974 3 : 1 11-3 13-11 5-11 11-8 +9.6
20 Aug 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 942 4 place -28.6
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Mecl Ja Jr. 893 1 : 3 5-11 7-11 12-10 8-11 -9
15:00 gr Mecl Ja Jr. 893 2 : 3 6-11 7-11 11-6 11-6 11-13 -6
14:30 gr Kriz L 937 0 : 3 6-11 7-11 7-11 -8.4
13:09 gr Dolejsi S 977 0 : 3 4-11 3-11 5-11 -5.2
11 Aug 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 952 4 place -10.3
Opponent Rat. Result Delta
20:13 3rd Bradac P 986 2 : 3 12-10 9-11 12-10 11-13 5-11 -2.7
19:00 gr Bradac P 986 0 : 3 8-11 3-11 8-11 -5.3
18:30 gr Havlik Ja jr. 944 1 : 3 9-11 11-6 11-13 9-11 -6.5
17:02 gr Silhan Jo 958 3 : 2 11-4 11-8 10-12 8-11 11-8 +4.2
10 Aug 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 952 3 place +0.9
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Pusch F 919 3 : 0 11-5 12-10 11-9 +5.4
15:00 gr Kutifel Jo 992 1 : 3 6-11 13-11 4-11 9-11 -3.6
14:00 gr Mares E 963 1 : 3 8-11 6-11 11-9 11-13 -5.3
13:30 gr Pusch F 919 3 : 1 9-11 11-7 14-12 12-10 +4
9 Aug 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 956 3 place -3.9
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Sulc M 940 3 : 1 11-8 6-11 11-9 11-7 +5
15:00 gr Obeslo Jo Jr. 962 2 : 3 7-11 12-10 11-8 7-11 8-11 -3.8
14:30 gr Jindrak L 882 1 : 3 7-11 9-11 11-2 8-11 -10.5
13:07 gr Sulc M 940 3 : 1 4-11 11-7 11-9 11-7 +5
5 Aug 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 946 2 place +9.6
Opponent Rat. Result Delta
12:30 Final Sulc M 958 1 : 3 9-11 9-11 11-9 9-11 -5.3
11:31 gr Havlik Ja jr. 947 3 : 2 11-5 11-8 12-14 4-11 11-8 +4
09:47 gr Sulc M 958 3 : 1 11-8 11-6 12-14 11-9 +6.7
09:00 gr Barton A 906 3 : 1 7-11 13-11 11-7 12-10 +3.6
5 Aug 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 946 4 place +1.1
Opponent Rat. Result Delta
23:31 gr Mares E 972 3 : 1 7-11 11-7 15-13 11-3 +7.5
22:30 gr Hruska V jr. 1055 0 : 3 6-11 6-11 8-11 0
21:30 gr Kutifel Jo 998 2 : 3 11-9 11-9 9-11 7-11 11-13 -1.9
00:00 3rd Mares E 972 1 : 3 6-11 11-9 2-11 10-12 -4.5
2 Aug 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 960 3 place -13.9
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Jindrak L 901 3 : 1 11-9 7-11 11-9 12-10 +2.4
15:01 gr Brozik K 928 3 : 2 11-8 11-8 3-11 7-11 11-7 +2.7
14:30 gr Holik T 844 1 : 3 12-14 11-8 9-11 9-11 -13
13:08 gr Jindrak L 901 2 : 3 11-3 6-11 11-8 6-11 5-11 -6.4
1 Aug 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 955 3 place +6.1
Opponent Rat. Result Delta
15:59 3rd Kanera Ja 1000 3 : 2 12-10 8-11 11-6 10-12 11-3 +5.8
15:32 gr Kanera Ja 1000 3 : 0 11-9 11-9 11-7 +11.6
14:30 gr Kutifel Jo 984 2 : 3 12-10 10-12 5-11 11-6 7-11 -2.8
13:32 gr Brozik K 906 1 : 3 11-7 8-11 8-11 6-11 -8.9
31 Jul 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 952 1 place +3.3
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Brozik K 913 3 : 1 12-10 11-7 7-11 11-7 +3.7
22:30 gr Pusch F 925 3 : 0 13-11 11-9 11-7 +5.8
21:11 gr Batthyany T 927 0 : 3 8-11 10-12 8-11 -10
00:30 Final Batthyany T 927 3 : 2 6-11 11-9 6-11 11-8 11-5 +3
30 Jul 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 990 4 place -37.5
Opponent Rat. Result Delta
20:02 3rd Skokan V 935 0 : 3 6-11 3-11 9-11 -12.4
19:02 gr Kanera Ja 987 0 : 3 1-11 9-11 7-11 -8.2
18:01 gr Gireth P 995 0 : 3 9-11 4-11 8-11 -7.6
17:38 gr Skokan V 935 1 : 3 14-12 6-11 4-11 10-12 -9.3
27 Jul 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 990 1 place 0.2
Opponent Rat. Result Delta
20:30 Final Havlik Ja jr. 934 3 : 2 12-10 8-11 11-8 4-11 11-5 +1.8
19:00 gr Obeslo Jo Jr. 970 3 : 1 8-11 11-3 11-6 12-10 +4.8
18:00 gr Havlik Ja jr. 934 1 : 3 11-9 6-11 9-11 5-11 -9.4
17:30 gr Pusch F 917 3 : 0 11-6 11-7 11-8 +2.2
26 Jul 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 982 3 place +8.9
Opponent Rat. Result Delta
20:00 3rd Brumlich D 1030 3 : 0 11-9 11-9 11-7 +11.9
19:30 gr Brozik K 956 3 : 1 11-9 11-7 4-11 12-10 +4.4
18:31 gr Postelt T 1035 0 : 3 9-11 1-11 11-13 -3.7
17:30 gr Brumlich D 1030 0 : 3 10-12 9-11 10-12 -4.1
24 Jul 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 967 1 place +12.6
Opponent Rat. Result Delta
12:29 Final Kanera Ja 1011 3 : 2 8-11 11-9 11-7 8-11 11-6 +5.8
11:00 gr Mecl Ja Jr. 941 1 : 3 12-14 6-11 11-7 10-12 -7.5
10:30 gr Kanera Ja 1011 3 : 1 8-11 11-6 15-13 11-4 +8.7
09:03 gr Skokan V 947 3 : 1 8-11 11-8 11-3 11-8 +4.8
24 Jul 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 967 1 place +4.3
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Mecl Ja Jr. 941 1 : 3 6-11 11-5 9-11 12-14 -7.5
22:00 gr Louda Ji 911 3 : 0 11-7 11-9 11-8 +3.6
21:30 gr Brozik K 959 3 : 2 8-11 11-9 6-11 11-8 11-5 +3.7
00:30 Final Brozik K 959 3 : 2 11-6 11-6 10-12 4-11 12-10 +3.7
21 Jul 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 965 1 place +2.4
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Brozik K 943 2 : 3 10-12 13-11 9-11 11-9 4-11 -4.9
22:00 gr Havlik Ja jr. 947 3 : 0 11-9 13-11 11-8 +6.6
21:15 gr Bradac P 1011 1 : 3 11-13 8-11 11-9 4-11 -3.2
00:30 Final Brozik K 943 3 : 2 11-9 4-11 10-12 11-8 11-6 +3.1
20 Jul 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 954 3 place +10.9
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Kutifel Jo 997 1 : 3 11-8 5-11 1-11 6-11 -3.5
22:30 gr Brumlich D 1026 3 : 2 9-11 11-8 6-11 12-10 11-9 +6.9
21:30 gr Mares E 991 1 : 3 11-9 7-11 6-11 6-11 -3.8
00:00 3rd Mares E 991 3 : 0 11-8 13-11 11-8 +10.9
18 Jul 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 944 4 place -14.5
Opponent Rat. Result Delta
12:06 3rd Rose R 906 2 : 3 11-8 12-10 12-14 6-11 3-11 -5.5
11:01 gr Pusch F 901 1 : 3 8-11 11-7 10-12 5-11 -8.6
10:32 gr Brozik K 943 2 : 3 12-10 7-11 11-6 14-16 5-11 -4.1
09:00 gr Rose R 906 3 : 1 11-6 9-11 11-7 15-13 +3.7
18 Jul 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 944 1 place +25.5
Opponent Rat. Result Delta
20:30 Final Brozik K 943 3 : 1 6-11 11-9 11-7 11-9 +5.9
19:30 gr Klimenta Ma 1005 3 : 0 11-8 11-8 11-7 +12.9
18:31 gr Brozik K 943 3 : 2 11-6 5-11 9-11 11-7 11-5 +3.9
17:30 gr Louda Ji 895 3 : 2 11-7 2-11 4-11 11-9 11-5 +2
17 Jul 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 947 2 place -2.6
Opponent Rat. Result Delta
20:32 Final Skokan V 942 1 : 3 2-11 11-7 9-11 2-11 -6.3
19:02 gr Sulc M 903 3 : 2 7-11 7-11 11-8 11-5 11-6 +2.2
18:00 gr Skokan V 942 3 : 2 5-11 11-7 9-11 11-9 11-5 +3.8
17:30 gr Kanera Ja 976 2 : 3 7-11 9-11 11-6 11-6 1-11 -2.9
15 Jul 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 944 1 place +4.1
Opponent Rat. Result Delta
16:30 Final Batthyany T 877 3 : 2 13-11 11-5 10-12 8-11 11-8 +1.3
15:00 gr Batthyany T 877 3 : 2 15-13 11-8 8-11 6-11 11-6 +1.3
14:30 gr Holik T 823 3 : 0 11-8 11-7 11-7 0
13:05 gr Cinibulk M 855 3 : 1 11-9 6-11 11-5 11-7 +0.7
13 Jul 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 955 4 place -10.5
Opponent Rat. Result Delta
12:00 3rd Kutifel Jo 998 1 : 3 11-7 8-11 7-11 7-11 -3.4
10:59 gr Postelt T 1042 0 : 3 8-11 8-11 5-11 -1
10:30 gr Mares E 1009 1 : 3 7-11 11-9 6-11 7-11 -2.7
09:00 gr Kutifel Jo 998 1 : 3 6-11 8-11 11-8 10-12 -3.4
11 Jul 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 941 1 place +14.1
Opponent Rat. Result Delta
22:59 gr Sulc M 923 3 : 1 11-8 11-6 8-11 11-9 +4.9
22:30 gr Louda Ji 887 3 : 1 10-12 11-6 11-9 11-7 +2.7
21:00 gr Batthyany T 879 3 : 0 11-9 11-9 11-7 +3
00:28 Final Louda Ji 887 3 : 1 11-7 12-14 11-4 11-6 +2.7
10 Jul 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 933 2 place +8.8
Opponent Rat. Result Delta
16:29 Final Kanera Ja 979 2 : 3 11-5 3-11 6-11 11-8 5-11 -2.2
15:00 gr Havlik Ja jr. 964 3 : 0 11-8 12-10 11-8 +10.5
14:00 gr Brozik K 914 3 : 2 15-13 5-11 9-11 11-7 11-5 +3.2
13:30 gr Kanera Ja 979 1 : 3 7-11 5-11 11-9 7-11 -3.3
6 Jul 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 923 1 place +11.4
Opponent Rat. Result Delta
23:01 gr Batthyany T 896 3 : 2 11-2 7-11 4-11 11-7 11-9 +2.9
22:00 gr Louda Ji 894 3 : 2 11-9 11-4 8-11 6-11 11-8 +2.9
21:30 gr Holik T 853 3 : 0 12-10 11-7 12-10 +2.4
00:30 Final Holik T 853 3 : 0 11-8 11-9 11-7 +2.4
2 Jul 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 919 3 place +3.7
Opponent Rat. Result Delta
23:32 gr Batthyany T 901 3 : 2 7-11 11-5 5-11 11-9 11-9 +3.3
22:00 gr Bittner M 883 3 : 0 11-4 12-10 15-13 +5.1
21:03 gr Louda Ji 891 0 : 3 9-11 10-12 8-11 -10.2
00:09 3rd Bittner M 883 3 : 0 11-5 11-9 12-10 +5.1
1 Jul 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 937 4 place -18.1
Opponent Rat. Result Delta
11:59 3rd Mecl Ja Jr. 932 0 : 3 11-13 8-11 7-11 -8.5
11:29 gr Postelt T 1046 2 : 3 11-8 11-7 3-11 6-11 9-11 0
10:29 gr Kutifel Jo 1011 2 : 3 11-3 9-11 11-5 3-11 10-12 -1.1
09:30 gr Mecl Ja Jr. 932 0 : 3 10-12 9-11 6-11 -8.5
30 Jun 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 915 1 place +23.1
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Bittner M 902 3 : 1 4-11 11-5 11-7 11-9 +5.2
22:30 gr Korp Petr Oliver 873 3 : 0 11-5 11-9 11-5 +4.7
21:10 gr Louda Ji 904 3 : 0 12-10 12-10 11-9 +7.1
00:30 Final Louda Ji 904 3 : 1 11-6 8-11 12-10 11-7 +5.3
27 Jun 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 906 2 place +9.6
Opponent Rat. Result Delta
20:30 Final Mecl Ja Jr. 914 2 : 3 8-11 11-9 11-4 10-12 7-11 -3.7
19:30 gr Salomon D 922 3 : 0 11-7 11-5 11-9 +9.2
18:30 gr Havlik Ja jr. 932 2 : 3 11-8 8-11 13-11 9-11 10-12 -3
17:35 gr Mecl Ja Jr. 914 3 : 1 11-9 6-11 11-6 11-9 +6.5
26 Jun 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 909 1 place -2.3
Opponent Rat. Result Delta
23:05 gr Svoboda Ja 891 2 : 3 11-7 11-5 7-11 8-11 5-11 -4.7
22:00 gr Holik T 835 3 : 0 11-4 11-6 11-9 +2
21:30 gr Bittner M 906 1 : 3 11-7 4-11 10-12 3-11 -6.2
00:30 Final Bittner M 906 3 : 1 11-7 9-11 13-11 11-5 +5.8
25 Jun 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 915 3 place -5.1
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Sulc M 881 3 : 0 11-7 11-5 11-8 +5.3
22:30 gr Cinibulk M 852 2 : 3 8-11 11-5 4-11 11-8 6-11 -6.5
21:06 gr Korp Petr Oliver 869 2 : 3 5-11 11-6 7-11 11-7 10-12 -5.8
00:04 3rd Cinibulk M 852 3 : 2 7-11 6-11 11-9 11-4 11-5 +1.5
23 Jun 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 917 2 place -2
Opponent Rat. Result Delta
12:31 Final Batthyany T 876 2 : 3 11-6 9-11 11-9 8-11 7-11 -5.6
11:30 gr Louda Ji 877 3 : 1 11-9 11-7 7-11 11-8 +3.6
10:00 gr Batthyany T 876 2 : 3 9-11 5-11 11-8 11-9 7-11 -5.6
09:00 gr Svoboda Ja 901 3 : 1 11-5 11-6 12-14 11-8 +5
19 Jun 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 880 1 place +16.6
Opponent Rat. Result Delta
12:30 Final Batthyany T 870 3 : 0 11-5 11-9 11-7 +7.2
11:00 gr Batthyany T 870 3 : 1 11-7 11-9 8-11 12-10 +5.4
10:00 gr Anton P 799 3 : 0 11-6 11-9 11-6 +1.5
09:30 gr Flanderka M 801 3 : 0 11-9 11-7 11-7 +1.7
19 Jun 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 880 1 place +21.8
Opponent Rat. Result Delta
20:30 Final Kutifel Jo 1006 3 : 2 8-11 11-6 8-11 11-8 11-4 +9
19:30 gr Salomon D 914 3 : 2 10-12 1-11 11-6 11-9 11-9 +5.3
18:00 gr Havlik Ja jr. 947 3 : 2 6-11 11-8 9-11 11-4 11-5 +6.7
17:03 gr Kutifel Jo 1006 1 : 3 11-6 8-11 7-11 11-13 0
18 Jun 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 880 4 place 0
Opponent Rat. Result Delta
23:33 gr Protiva L 1001 0 : 3 2-11 8-11 10-12 0
22:00 gr Kutifel Jo 1011 0 : 3 9-11 4-11 5-11 0
21:03 gr Bradac P 990 0 : 3 4-11 8-11 2-11 0
00:06 3rd Kutifel Jo 1011 1 : 3 12-10 6-11 10-12 12-14 0
17 Jun 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 858 2 place +23
Opponent Rat. Result Delta
23:02 gr Salomon D 967 3 : 1 11-8 8-11 11-3 11-7 +12.6
22:30 gr Rose R 922 3 : 1 11-9 13-15 14-12 11-9 +9.8
21:01 gr Silhan Jo 960 0 : 3 10-12 6-11 6-11 0
00:30 Final Silhan Jo 960 2 : 3 11-7 16-14 4-11 4-11 9-11 0
15 Jun 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 863 3 place -4.1
Opponent Rat. Result Delta
23:34 gr Korp Petr Oliver 871 3 : 2 11-7 11-7 8-11 9-11 11-9 +4.3
22:07 gr Holik T 849 0 : 3 9-11 8-11 7-11 -9.1
21:02 gr Bittner M 885 0 : 3 7-11 9-11 1-11 -6.2
00:10 3rd Korp Petr Oliver 871 3 : 1 11-3 9-11 11-8 11-8 +6.5
13 Jun 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 856 3 place +6.5
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Holik T 859 3 : 0 11-8 11-9 11-4 +8.2
15:30 gr Louda Ji 892 1 : 3 8-11 11-9 4-11 5-11 -3.9
14:30 gr Holik T 859 3 : 1 11-2 11-13 11-4 11-9 +6.1
13:31 gr Jindrak L 903 0 : 3 4-11 6-11 5-11 -4.3
7 Jun 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 893 4 place -36.7
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Korp Petr Oliver 867 0 : 3 10-12 10-12 7-11 -10.1
22:30 gr Holik T 839 0 : 3 9-11 3-11 7-11 -12.4
21:01 gr Batthyany T 860 1 : 3 17-19 5-11 11-7 5-11 -8
00:07 3rd Holik T 839 2 : 3 9-11 11-7 11-9 9-11 9-11 -6.2
5 Jun 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 894 1 place 0.2
Opponent Rat. Result Delta
20:30 Final Jindrak L 899 3 : 1 11-6 6-11 11-9 12-10 +6.3
19:00 gr Jindrak L 899 2 : 3 11-9 6-11 11-6 7-11 6-11 -3.8
18:01 gr Korp Petr Oliver 865 3 : 0 11-5 14-12 11-8 +5.7
17:31 gr Holik T 847 1 : 3 3-11 11-6 10-12 5-11 -8.8
28 May 2021 17:00 Tournament A12
Huk M 887 4 place +6.8
Opponent Rat. Result Delta
20:00 3rd Silhan Jo 975 1 : 3 8-11 4-11 11-8 4-11 -0.7
19:30 gr Gireth P 1004 0 : 3 5-11 6-11 7-11 0
18:30 gr Postelt T 1018 1 : 3 5-11 11-6 5-11 2-11 0
17:30 gr Silhan Jo 975 3 : 2 11-9 8-11 8-11 11-7 12-10 +7.5
27 May 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 888 2 place -0.3
Opponent Rat. Result Delta
12:30 Final Havlik Ja jr. 942 1 : 3 8-11 11-2 4-11 10-12 -2.7
11:02 gr Havlik Ja jr. 942 1 : 3 7-11 8-11 11-4 9-11 -2.7
10:09 gr Obeslo Jo Sr. 844 3 : 1 11-8 9-11 11-6 12-10 +3.4
09:40 gr Klement M 815 3 : 2 10-12 11-9 11-8 9-11 11-5 +1.1
25 May 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 889 2 place -0.4
Opponent Rat. Result Delta
16:30 Final Jamrich R 914 2 : 3 11-5 6-11 5-11 11-7 4-11 -3
15:00 gr Batthyany T 839 3 : 2 11-3 6-11 12-10 9-11 11-8 +2
14:04 gr Jamrich R 914 3 : 1 12-10 5-11 11-7 11-9 +7.5
13:33 gr Klement M 800 2 : 3 11-6 5-11 9-11 14-12 8-11 -7.5
21 May 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 894 3 place -4.8
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Jamrich R 917 2 : 3 7-11 11-9 5-11 11-8 9-11 -3.1
22:35 gr Rose R 895 0 : 3 11-13 6-11 8-11 -8
21:14 gr Zahradnik T 946 0 : 3 4-11 9-11 2-11 -3.9
00:06 3rd Jamrich R 917 3 : 0 11-8 11-8 11-7 +9.8
18 May 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 924 4 place -30.4
Opponent Rat. Result Delta
12:00 3rd Louda Ji 878 1 : 3 11-8 9-11 9-11 10-12 -8.8
11:01 gr Batthyany T 831 3 : 1 11-8 5-11 11-9 11-6 +0.4
10:30 gr Louda Ji 878 0 : 3 6-11 6-11 6-11 -11.7
08:59 gr Brozik K 895 0 : 3 6-11 2-11 6-11 -10.3
13 May 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 938 3 place -13
Opponent Rat. Result Delta
23:01 gr Mecl Ja Jr. 946 0 : 3 6-11 8-11 9-11 -7.4
22:01 gr Kutifel Jo 992 2 : 3 6-11 6-11 11-7 11-6 7-11 -1.8
21:36 gr Svoboda Ja 916 1 : 3 11-6 6-11 9-11 8-11 -7.3
00:00 3rd Svoboda Ja 916 3 : 2 11-9 4-11 11-5 4-11 11-9 +3.1
11 May 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 922 1 place +17
Opponent Rat. Result Delta
12:29 Final Havlik Ja jr. 938 3 : 1 11-3 6-11 11-8 11-6 +7
11:29 gr Kutifel Jo 972 3 : 1 11-7 6-11 11-3 11-6 +9
10:30 gr Postelt T 994 3 : 2 11-9 7-11 9-11 11-9 11-4 +6.9
09:30 gr Havlik Ja jr. 938 0 : 3 7-11 9-11 8-11 -6.7
9 May 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 918 2 place +4.6
Opponent Rat. Result Delta
16:30 Final Bradac P 964 0 : 3 7-11 11-13 6-11 -4.3
15:30 gr Jindrak L 896 3 : 0 11-9 15-13 11-8 +6.3
14:23 gr Sulc M 888 3 : 1 6-11 11-6 11-7 11-8 +4.2
13:39 gr Bradac P 964 2 : 3 11-8 7-11 11-9 7-11 3-11 -2.2
7 May 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 918 1 place +0.8
Opponent Rat. Result Delta
23:01 gr Sulc M 910 2 : 3 5-11 11-13 11-6 11-6 1-11 -4.3
22:20 gr Brozik K 876 3 : 0 12-10 11-7 14-12 +4.7
21:49 gr Zahradnik T 913 2 : 3 3-11 11-9 2-11 12-10 3-11 -4.2
00:30 Final Zahradnik T 913 3 : 2 8-11 11-6 11-6 7-11 11-8 +3.8
3 May 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 887 1 place +31.2
Opponent Rat. Result Delta
12:30 Final Kutifel Jo 995 3 : 1 11-5 11-7 3-11 11-4 +12.5
11:30 gr Salomon D 917 3 : 1 6-11 11-6 11-5 11-5 +7.8
10:00 gr Havlik Ja jr. 956 3 : 1 11-7 11-8 13-15 11-7 +10.1
09:00 gr Kutifel Jo 995 1 : 3 11-8 11-13 10-12 5-11 0
29 Arp 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 924 4 place -36.3
Opponent Rat. Result Delta
23:07 gr Bittner M 916 2 : 3 8-11 16-14 11-8 4-11 11-13 -4.3
22:00 gr Barton A 901 0 : 3 5-11 8-11 11-13 -9.8
21:30 gr Rose R 854 0 : 3 7-11 10-12 6-11 -13.6
00:03 3rd Bittner M 916 0 : 3 6-11 3-11 7-11 -8.6
27 Arp 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 917 1 place +7.1
Opponent Rat. Result Delta
12:30 Final Brozik K 898 3 : 1 15-13 11-7 2-11 12-10 +4.8
11:00 gr Salomon D 937 3 : 1 4-11 11-4 12-10 11-7 +7.2
10:00 gr Brozik K 898 1 : 3 12-14 12-10 6-11 6-11 -7.2
09:30 gr Waldhauser V 842 3 : 1 11-4 5-11 11-8 11-6 +1.5
25 Arp 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 912 3 place +5.3
Opponent Rat. Result Delta
23:35 gr Bittner M 923 3 : 1 11-9 4-11 14-12 11-4 +6.7
22:30 gr Gireth P 987 1 : 3 11-8 9-11 5-11 8-11 -1.5
21:30 gr Bradac P 934 1 : 3 12-10 8-11 8-11 12-14 -4.7
00:02 3rd Bittner M 923 3 : 2 11-4 11-8 9-11 3-11 11-8 +4.4
21 Arp 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 911 3 place +1.7
Opponent Rat. Result Delta
12:00 3rd Regner M-l 936 3 : 2 13-11 10-12 11-7 2-11 15-13 +5
11:30 gr Regner M-l 936 3 : 1 9-11 12-10 11-8 11-7 +7.5
10:30 gr Havlik Ja jr. 948 1 : 3 4-11 9-11 12-10 7-11 -3.8
09:30 gr Jamrich R 888 1 : 3 11-6 10-12 9-11 6-11 -7.4
17 Arp 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 925 4 place -14.4
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Mecl Ja Jr. 942 0 : 3 10-12 8-11 5-11 -6.6
22:00 gr Svoboda Ja 914 3 : 0 12-10 11-5 14-12 +7
21:30 gr Bradac P 924 0 : 3 8-11 6-11 6-11 -8.1
00:00 3rd Svoboda Ja 914 1 : 3 12-10 12-14 7-11 6-11 -6.7
14 Arp 2021 13:00 Tournament A12
Huk M 940 4 place -14.9
Opponent Rat. Result Delta
16:00 3rd Brozik K 900 1 : 3 13-11 4-11 2-11 7-11 -8.4
15:30 gr Brozik K 900 2 : 3 5-11 11-9 11-5 4-11 7-11 -5.6
14:00 gr Regner M-l 933 3 : 2 8-11 12-10 7-11 11-7 11-9 +3.7
13:13 gr Brumlich D 983 0 : 3 9-11 4-11 8-11 -4.6
13 Arp 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 912 2 place +28.8
Opponent Rat. Result Delta
12:35 Final Regner M-l 933 2 : 3 11-2 2-11 7-11 11-9 6-11 -3.2
11:30 gr Regner M-l 933 3 : 0 12-10 11-6 11-6 +9.7
10:30 gr Havlik Ja jr. 975 3 : 0 11-6 11-8 11-7 +13
09:30 gr Pusch F 957 3 : 1 10-12 11-8 15-13 12-10 +8.7
7 Arp 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 898 1 place +15.3
Opponent Rat. Result Delta
12:30 Final Regner M-l 929 3 : 0 11-9 11-9 12-10 +10.5
11:30 gr Batthyany T 859 3 : 2 11-6 11-13 11-2 5-11 11-9 +2.5
10:00 gr Barton A 903 3 : 2 11-8 4-11 11-8 9-11 11-8 +4.2
09:00 gr Regner M-l 929 2 : 3 5-11 11-2 6-11 11-7 8-11 -2.7
5 Arp 2021 21:00 Tournament A12
Huk M 898 2 place -0.1
Opponent Rat. Result Delta
23:50 gr Bradac P 904 3 : 2 6-11 11-8 4-11 11-4 13-11 +4.2
23:00 gr Regner M-l 921 3 : 2 7-11 7-11 11-6 12-10 11-7 +4.9
22:11 gr Jamrich R 931 1 : 3 9-11 13-11 6-11 6-11 -4.1
00:40 Final Bradac P 904 1 : 3 8-11 11-6 6-11 9-11 -5.7
2 Arp 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 882 1 place +16.8
Opponent Rat. Result Delta
12:30 Final Batthyany T 857 3 : 2 11-8 7-11 11-7 7-11 11-9 +3
11:00 gr Batthyany T 857 3 : 1 11-4 11-6 10-12 11-9 +4.5
10:30 gr Klement M 816 3 : 2 9-11 11-6 10-12 12-10 11-5 +1.4
09:01 gr Zahradnik T 871 3 : 0 11-7 11-5 15-13 +7.1
30 Mar 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 899 3 place -16
Opponent Rat. Result Delta
12:05 3rd Batthyany T 879 3 : 1 11-7 8-11 13-11 11-6 +4.8
11:30 gr Louda Ji 831 1 : 3 7-11 11-9 4-11 6-11 -10.1
10:00 gr Batthyany T 879 1 : 3 5-11 4-11 11-6 12-14 -7.2
09:00 gr Svoboda Ja 934 1 : 3 5-11 12-10 5-11 9-11 -3.9
29 Mar 2021 09:00 Tournament A12
Huk M 927 4 place -27.8
Opponent Rat. Result Delta
12:00 3rd Svoboda Ja 926 2 : 3 11-9 5-11 10-12 11-8 13-15 -4
11:32 gr Svoboda Ja 926 0 : 3 7-11 5-11 6-11 -8
10:01 gr Brozik K 913 1 : 3 9-11 11-7 9-11 10-12 -6.8
09:01 gr Jamrich R 914 0 : 3 7-11 6-11 8-11 -9
26 Mar 2021 18:00 Tournament A12
Huk M 903 1 place +23.9
Opponent Rat. Result Delta
21:30 Final Bittner M 927 3 : 2 11-6 4-11 7-11 11-7 11-3 +5
20:00 gr Bittner M 927 3 : 0 11-9 11-3 11-9 +9.9
19:30 gr Zahradnik T 876 3 : 1 9-11 11-9 11-8 11-9 +4.4
18:02 gr Bradac P 898 3 : 2 8-11 11-4 14-16 11-9 11-7 +3.8
24 Mar 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 920 4 place -16.9
Opponent Rat. Result Delta
13:00 3rd Svoboda Ja 894 0 : 3 10-12 6-11 9-11 -10.1
12:01 gr Havlik Ja jr. 980 1 : 3 3-11 1-11 11-6 4-11 -2.4
11:01 gr Brozik K 901 3 : 2 8-11 11-7 4-11 11-6 12-10 +3.2
10:30 gr Svoboda Ja 894 1 : 3 11-7 8-11 10-12 8-11 -7.6
18 Mar 2021 14:00 Tournament A12
Huk M 938 4 place -18.1
Opponent Rat. Result Delta
17:00 3rd Brumlich D 986 1 : 3 9-11 9-11 11-9 6-11 -3.1
16:29 gr Regner M-l 940 0 : 3 9-11 5-11 4-11 -7.9
15:22 gr Brumlich D 986 0 : 3 7-11 4-11 8-11 -4.2
14:32 gr Protiva L 990 1 : 3 7-11 11-7 8-11 5-11 -2.9
17 Mar 2021 14:00 Tournament A12
Huk M 939 1 place +0.5
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Svoboda Ja 887 3 : 2 10-12 11-3 4-11 11-7 11-4 +1.9
16:01 gr Regner M-l 954 3 : 1 11-9 12-10 3-11 11-9 +6.9
15:30 gr Cinibulk M 818 3 : 2 7-11 12-10 11-9 5-11 11-6 0
14:03 gr Svoboda Ja 887 1 : 3 6-11 11-4 10-12 8-11 -9.1
15 Mar 2021 18:00 Tournament A12
Huk M 951 3 place -11.4
Opponent Rat. Result Delta
21:00 3rd Zahradnik T 869 3 : 2 11-7 6-11 3-11 11-7 11-7 +0.7
20:30 gr Zahradnik T 869 3 : 1 5-11 11-8 11-8 11-9 +1.1
19:00 gr Kutifel Jo 953 0 : 3 8-11 6-11 2-11 -7.8
18:03 gr Kanera Ja 978 0 : 3 4-11 10-12 4-11 -5.8
8 Mar 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 949 2 place +2.3
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Silhan Jo 998 0 : 3 9-11 6-11 9-11 -4.1
22:01 gr Brumlich D 1011 3 : 2 11-6 11-9 5-11 7-11 11-8 +6.5
01:30 Final Silhan Jo 998 1 : 3 9-11 9-11 12-10 11-13 -3
00:30 gr Brozik K 877 3 : 0 11-9 11-9 11-3 +2.3
7 Mar 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 946 3 place +3.5
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Gireth P 955 1 : 3 11-7 4-11 6-11 7-11 -5.5
22:38 gr Pusch F 944 1 : 3 11-13 9-11 13-11 5-11 -6.1
01:00 3rd Mecl Ja Jr. 951 3 : 0 11-3 11-4 11-7 +8.4
00:30 gr Mecl Ja Jr. 951 3 : 1 11-7 7-11 11-8 11-9 +6.3
3 Mar 2021 18:00 Tournament A12
Huk M 946 4 place -0.5
Opponent Rat. Result Delta
21:00 3rd Kanera Ja 970 1 : 3 4-11 14-12 5-11 9-11 -4.5
20:32 gr Mares E 984 1 : 3 11-7 6-11 5-11 6-11 -3.8
19:30 gr Silhan Jo 994 2 : 3 3-11 11-8 10-12 11-9 5-11 -2.1
18:44 gr Kanera Ja 970 3 : 0 14-12 11-8 11-6 +9.9
28 Feb 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 938 2 place +8.6
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Mares E 965 1 : 3 8-11 2-11 11-1 8-11 -4.4
12:29 gr Kutifel Jo 942 3 : 0 11-8 11-9 12-10 +8.3
11:30 gr Kanera Ja 980 3 : 1 8-11 13-11 11-4 11-2 +8.5
10:30 gr Mares E 965 1 : 3 9-11 11-8 3-11 4-11 -4.4
24 Feb 2021 18:00 Tournament A12
Huk M 930 2 place +8.5
Opponent Rat. Result Delta
21:30 Final Mecl Ja Jr. 929 2 : 3 7-11 11-5 11-7 6-11 10-12 -4.1
20:30 gr Kutifel Jo 951 3 : 0 11-7 11-7 14-12 +9.6
19:30 gr Klimenta Ma 993 2 : 3 13-15 11-4 7-11 11-6 8-11 -1.5
18:30 gr Mecl Ja Jr. 929 3 : 2 7-11 11-9 11-9 8-11 11-9 +3.9
19 Feb 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 948 4 place -17.6
Opponent Rat. Result Delta
23:31 gr Klimenta Ma 970 2 : 3 18-16 11-7 5-11 9-11 6-11 -3.1
22:30 gr Bittner M 905 3 : 2 6-11 6-11 11-8 11-7 11-6 +2.3
01:11 3rd Bittner M 905 0 : 3 11-13 15-17 6-11 -11.4
00:32 gr Rose R 914 2 : 3 11-7 15-13 11-13 8-11 3-11 -5.4
17 Feb 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 936 1 place +13
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Salomon D 918 3 : 1 11-9 9-11 11-8 11-9 +5
12:29 gr Salomon D 918 3 : 0 11-6 11-6 11-7 +6.6
11:00 gr Havlik Ja jr. 944 1 : 3 11-9 1-11 12-14 4-11 -5.5
09:59 gr Regner M-l 938 3 : 1 11-5 12-10 6-11 11-8 +6.1
15 Feb 2021 14:00 Tournament A12
Huk M 923 1 place +13.9
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Salomon D 916 3 : 2 9-11 11-8 11-6 3-11 11-5 +3.8
16:04 gr Regner M-l 939 3 : 0 11-7 11-8 14-12 +9.3
15:05 gr Salomon D 916 2 : 3 11-13 11-8 11-9 10-12 7-11 -4.2
14:43 gr Svoboda Ja 892 3 : 1 11-9 7-11 12-10 11-9 +4.2
14 Feb 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 919 3 place +3.6
Opponent Rat. Result Delta
23:30 gr Gireth P 968 0 : 3 8-11 5-11 7-11 -4.2
22:38 gr Havlik Ja jr. 936 3 : 2 11-8 11-5 6-11 9-11 11-3 +4.7
01:00 3rd Rose R 924 3 : 0 15-13 11-7 12-10 +8.4
00:30 gr Rose R 924 1 : 3 6-11 8-11 11-8 6-11 -5.7
13 Feb 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 904 3 place +16.1
Opponent Rat. Result Delta
23:52 gr Bittner M 932 3 : 1 9-11 11-9 11-9 11-8 +7.7
23:03 gr Bradac P 935 0 : 3 7-11 5-11 6-11 -5.5
01:43 3rd Bittner M 932 3 : 1 11-8 11-13 11-6 11-7 +7.7
01:18 gr Salomon D 900 3 : 1 11-6 8-11 12-10 11-8 +5.8
8 Feb 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 920 3 place -15.6
Opponent Rat. Result Delta
13:02 3rd Salomon D 911 3 : 2 13-11 3-11 3-11 11-5 11-5 +3.6
11:59 gr Salomon D 911 1 : 3 6-11 7-11 11-8 9-11 -6.5
11:29 gr Regner M-l 904 1 : 3 8-11 3-11 11-7 4-11 -7
10:01 gr Havlik Ja jr. 944 0 : 3 7-11 1-11 5-11 -6.1
5 Feb 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 929 3 place -9.3
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Bittner M 911 0 : 3 3-11 12-14 12-14 -9.5
22:30 gr Svoboda Ja 877 3 : 0 11-9 11-5 13-11 +3.8
01:02 3rd Svoboda Ja 877 3 : 2 6-11 11-9 11-7 3-11 11-6 +1.9
00:02 gr Gireth P 955 0 : 3 3-11 6-11 8-11 -5.9
4 Feb 2021 14:00 Tournament A12
Huk M 922 1 place +7.9
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Brozik K 880 3 : 1 11-3 10-12 11-8 12-10 +3.5
16:00 gr Jenicek Ja 905 3 : 0 11-8 11-5 11-8 +6.6
15:30 gr Brozik K 880 2 : 3 9-11 11-5 4-11 11-5 7-11 -5.7
14:03 gr Svoboda Ja 889 3 : 2 11-8 7-11 7-11 11-8 11-4 +2.7
3 Feb 2021 18:00 Tournament A12
Huk M 913 1 place +10
Opponent Rat. Result Delta
21:30 Final Zahradnik T 833 3 : 1 11-6 11-9 6-11 14-12 +1.2
20:15 gr Svoboda Ja 905 3 : 2 4-11 11-5 12-14 11-5 12-10 +3.7
19:48 gr Zahradnik T 833 3 : 2 11-2 8-11 11-9 5-11 11-8 +0.8
18:11 gr Obeslo Jo Sr. 872 3 : 1 11-6 8-11 11-9 11-9 +3.5
31 Jan 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 919 3 place -5.3
Opponent Rat. Result Delta
23:59 gr Gireth P 944 2 : 3 5-11 11-8 11-6 8-11 9-11 -3
23:01 gr Regner M-l 894 3 : 2 11-7 9-11 11-8 7-11 11-6 +3
22:30 gr Brozik K 882 1 : 3 6-11 12-10 8-11 7-11 -8.2
01:00 3rd Brozik K 882 3 : 2 11-8 11-4 3-11 7-11 13-11 +2.5
28 Jan 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 901 2 place +18
Opponent Rat. Result Delta
23:14 gr Salomon D 966 3 : 0 11-7 11-9 11-4 +13.2
22:08 gr Pusch F 948 2 : 3 11-9 4-11 11-9 8-11 12-14 -2.1
01:33 Final Pusch F 948 1 : 3 8-11 8-11 11-7 9-11 -3.2
00:30 gr Bittner M 920 3 : 0 11-9 11-3 11-6 +9.5
26 Jan 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 904 3 place -2.1
Opponent Rat. Result Delta
13:03 3rd Regner M-l 901 3 : 2 11-8 3-11 8-11 11-8 14-12 +3.9
12:00 gr Havlik Ja jr. 925 2 : 3 6-11 6-11 11-9 11-8 11-13 -3.2
11:00 gr Regner M-l 901 3 : 1 11-5 11-8 11-13 11-7 +5.8
10:30 gr Jenicek Ja 891 0 : 3 9-11 7-11 10-12 -9
22 Jan 2021 22:00 Tournament A12
Huk M 916 4 place -12.3
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Obeslo Jo Jr. 961 0 : 3 10-12 7-11 7-11 -4.4
22:06 gr Silhan Jo 960 0 : 3 8-11 11-13 7-11 -4.5
00:59 3rd Brozik K 888 1 : 3 13-15 11-8 5-11 8-11 -7.7
00:29 gr Brozik K 888 3 : 1 5-11 11-9 11-5 11-9 +4.3
21 Jan 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 903 2 place +13.8
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Brumlich D 991 0 : 3 8-11 9-11 7-11 -0.9
12:31 gr Salomon D 954 3 : 2 11-5 4-11 11-1 8-11 11-4 +6
11:05 gr Havlik Ja jr. 924 2 : 3 11-6 7-11 5-11 11-6 10-12 -3.2
10:01 gr Brumlich D 991 3 : 1 5-11 12-10 11-6 12-10 +11.3
18 Jan 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 892 3 place +11.1
Opponent Rat. Result Delta
13:02 3rd Regner M-l 923 3 : 0 11-7 11-9 11-8 +10.4
12:29 gr Salomon D 933 2 : 3 6-11 8-11 11-4 11-7 9-11 -2.4
11:01 gr Regner M-l 923 3 : 2 12-10 6-11 1-11 11-9 11-7 +5.2
10:02 gr Havlik Ja jr. 929 2 : 3 11-8 9-11 9-11 13-11 5-11 -2.5
15 Jan 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 915 4 place -22.9
Opponent Rat. Result Delta
12:59 3rd Mecl Ja Jr. 928 0 : 3 9-11 10-12 9-11 -7
12:29 gr Regner M-l 917 0 : 3 8-11 10-12 7-11 -7.9
11:29 gr Krahulec P 969 1 : 3 11-3 7-11 6-11 1-11 -2.8
10:30 gr Mecl Ja Jr. 928 1 : 3 11-9 2-11 6-11 7-11 -5.2
14 Jan 2021 14:00 Tournament A12
Huk M 904 2 place +12.2
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Mares E 963 0 : 3 6-11 9-11 11-13 -3.3
16:30 gr Salomon D 913 3 : 1 12-10 10-12 11-5 11-4 +6.6
15:30 gr Kutifel Jo 984 3 : 1 11-6 2-11 11-8 11-6 +10.8
14:38 gr Mares E 963 1 : 3 6-11 10-12 12-10 8-11 -2.5
12 Jan 2021 10:00 Tournament A12
Huk M 904 2 place -0.1
Opponent Rat. Result Delta
13:30 Final Kos T 933 0 : 3 8-11 7-11 7-11 -5.7
12:30 gr Batthyany T 889 3 : 2 9-11 7-11 11-8 11-8 11-9 +3.4
11:00 gr Regner M-l 918 3 : 2 11-9 5-11 11-7 10-12 13-11 +4.5
10:01 gr Kos T 933 2 : 3 11-8 10-12 6-11 11-8 10-12 -2.9
10 Jan 2021 20:00 Tournament A12
Huk M 932 4 place -27.9
Opponent Rat. Result Delta
23:00 3rd Bittner M 918 2 : 3 3-11 11-6 9-11 13-11 7-11 -4.6
22:00 gr Mecl Ja Jr. 930 1 : 3 3-11 11-6 6-11 9-11 -6.2
21:00 gr Bittner M 918 1 : 3 5-11 7-11 12-10 6-11 -6.9
20:37 gr Regner M-l 905 0 : 3 8-11 5-11 13-15 -10.2
8 Jan 2021 15:30 Tournament A12
Huk M 925 1 place +7.9
Opponent Rat. Result Delta
19:00 Final Batthyany T 911 3 : 1 9-11 11-8 11-5 11-7 +5.2
17:30 gr Batthyany T 911 3 : 0 11-9 11-8 11-8 +6.9
17:01 gr Zahradnik T 858 3 : 1 11-6 11-9 9-11 11-7 +2
15:31 gr Svoboda Ja 908 1 : 3 7-11 8-11 11-8 8-11 -7
4 Jan 2021 11:00 Tournament A12
Huk M 929 2 place -3.7
Opponent Rat. Result Delta
14:31 Final Svoboda Ja 881 2 : 3 7-11 11-9 11-4 7-11 5-11 -5.9
13:31 gr Svoboda Ja 881 1 : 3 10-12 2-11 11-4 9-11 -8.9
12:01 gr Regner M-l 904 3 : 1 9-11 11-5 12-10 11-9 +4.5
11:01 gr Havlik Ja jr. 905 3 : 0 11-8 11-6 11-8 +6
3 Jan 2021 11:00 Tournament A12
Huk M 924 3 place +5.7
Opponent Rat. Result Delta
14:02 3rd Salomon D 914 3 : 0 11-9 11-5 11-8 +7.2
13:30 gr Regner M-l 903 2 : 3 13-11 5-11 11-13 11-5 7-11 -4.9
12:30 gr Bradac P 920 2 : 3 11-7 11-7 3-11 8-11 8-11 -4.2
11:30 gr Salomon D 914 3 : 0 11-5 11-7 11-8 +7.2
1 Jan 2021 20:00 Tournament A12
Huk M 899 1 place +26.4
Opponent Rat. Result Delta
23:30 Final Gireth P 939 3 : 1 11-8 5-11 11-7 11-7 +8.4
22:30 gr Salomon D 943 3 : 0 11-8 11-9 13-11 +11.6
21:30 gr Mecl Ja Jr. 953 3 : 1 7-11 11-8 11-4 12-10 +9.2
20:30 gr Gireth P 939 1 : 3 12-10 7-11 3-11 9-11 -3.6
28 Dec 2020 20:00 Tournament A12
Huk M 917 4 place -18
Opponent Rat. Result Delta
23:05 3rd Louda Ji 886 2 : 3 11-9 11-5 9-11 1-11 3-11 -5.2
22:00 gr Svoboda Ja 865 3 : 2 8-11 11-8 11-7 3-11 11-6 +2
21:29 gr Brozik K 856 1 : 3 11-6 6-11 2-11 11-13 -9.6
20:00 gr Louda Ji 886 2 : 3 11-8 7-11 11-6 8-11 1-11 -5.2
27 Dec 2020 11:00 Tournament A12
Huk M 910 3 place +5.3
Opponent Rat. Result Delta
14:13 3rd Rose R 973 3 : 2 12-10 8-11 7-11 12-10 11-8 +6.5
13:03 gr Silhan Jo 969 3 : 2 11-8 15-13 8-11 7-11 13-11 +6.4
12:32 gr Krahulec P 929 0 : 3 6-11 11-13 5-11 -6.5
11:03 gr Rose R 973 2 : 3 11-6 9-11 5-11 11-9 8-11 -1.5
27 Dec 2020 15:30 Tournament A12
Huk M 910 2 place +1.9
Opponent Rat. Result Delta
19:08 Final Krahulec P 929 0 : 3 3-11 9-11 6-11 -6.5
18:13 gr Regner M-l 906 3 : 2 8-11 11-9 4-11 12-10 11-5 +3.8
17:04 gr Krahulec P 929 2 : 3 11-9 4-11 11-9 1-11 10-12 -3.3
16:09 gr Bradac P 932 3 : 1 11-7 11-7 10-12 12-10 +7.3
25 Dec 2020 20:00 Tournament A12
Huk M 911 4 place -0.8
Opponent Rat. Result Delta
23:12 3rd Havlik Ja jr. 907 1 : 3 7-11 14-12 8-11 9-11 -6.3
22:35 gr Havlik Ja jr. 907 3 : 2 11-13 12-14 11-6 12-10 12-10 +3.8
21:40 gr Rose R 968 3 : 2 16-14 11-9 4-11 5-11 11-5 +6.3
20:43 gr Krahulec P 954 0 : 3 4-11 8-11 5-11 -4.6
16 Dec 2020 22:00 Tournament A12
Huk M 919 3 place -7
Opponent Rat. Result Delta
23:02 gr Barton A 856 1 : 3 3-11 14-12 13-15 5-11 -9.8
22:12 gr Bradac P 918 1 : 3 6-11 7-11 11-8 10-12 -6
01:00 3rd Louda Ji 878 3 : 1 11-9 5-11 11-6 11-8 +3.6
00:32 gr Louda Ji 878 3 : 0 11-6 15-13 11-9 +4.8
14 Dec 2020 22:00 Tournament A12
Huk M 908 2 place +11.4
Opponent Rat. Result Delta
23:00 gr Jenicek Ja 868 3 : 1 11-13 12-10 11-6 11-4 +3.6
22:30 gr Brozik K 861 3 : 0 11-5 11-9 11-9 +4.2
01:32 Final Obeslo Jo Jr. 917 2 : 3 9-11 11-7 11-8 4-11 9-11 -3.6
00:00 gr Obeslo Jo Jr. 917 3 : 1 5-11 11-6 11-8 11-8 +6.6
11 Dec 2020 18:00 Tournament A12
Huk M 898 2 place +10.7
Opponent Rat. Result Delta
21:30 Final Obeslo Jo Jr. 908 1 : 3 7-11 8-11 13-11 5-11 -5.4
20:30 gr Louda Ji 883 3 : 1 9-11 11-9 11-7 12-10 +5.1
19:06 gr Jenicek Ja 873 3 : 0 11-7 11-8 11-6 +6
18:13 gr Obeslo Jo Jr. 908 3 : 2 11-9 6-11 5-11 11-8 14-12 +4.4
10 Dec 2020 14:00 Tournament A12
Huk M 883 1 place +15.3
Opponent Rat. Result Delta
17:30 Final Batog T 863 3 : 2 11-6 11-7 8-11 10-12 11-0 +3.2
16:00 gr Jenicek Ja 892 3 : 2 4-11 11-2 11-8 5-11 11-6 +4.3
15:41 gr Urban M 831 3 : 0 11-7 11-6 11-5 +3.8
14:35 gr Batog T 863 3 : 2 9-11 11-4 11-4 8-11 12-10 +3.2
9 Dec 2020 14:00 Tournament A12
Huk M 892 4 place -8.6
Opponent Rat. Result Delta
17:08 3rd Just F 853 1 : 3 2-11 11-8 5-11 8-11 -8.4
16:32 gr Just F 853 2 : 3 10-12 11-4 9-11 11-4 6-11 -5.6
15:12 gr Salomon D 957 2 : 3 12-10 6-11 9-11 11-5 6-11 -1.4
14:13 gr Obeslo Jo Jr. 906 3 : 1 11-9 11-7 10-12 11-5 +6.8
8 Dec 2020 22:00 Tournament A12
Huk M 895 3 place -3
Opponent Rat. Result Delta
23:42 gr Brozik K 833 3 : 1 11-7 9-11 11-6 11-5 +2.3
22:16 gr Zahradnik T 882 2 : 3 8-11 11-7 23-21 6-11 3-11 -4.5
01:01 3rd Brozik K 833 3 : 0 13-11 11-5 11-9 +3
00:05 gr Louda Ji 891 2 : 3 2-11 11-4 11-5 8-11 4-11 -4.2
7 Dec 2020 10:00 Tournament A12
Huk M 906 4 place -18.9
Opponent Rat. Result Delta
13:01 3rd Havlik Ja jr. 919 1 : 3 3-11 11-4 8-11 4-11 -5.2
12:31 gr Salomon D 915 2 : 3 12-10 9-11 11-7 4-11 12-14 -3.6
11:34 gr Regner M-l 923 1 : 3 11-4 7-11 10-12 7-11 -4.9
10:30 gr Havlik Ja jr. 919 1 : 3 11-7 9-11 9-11 9-11 -5.2
7 Dec 2020 14:00 Tournament A12
Huk M 906 1 place +9.3
Opponent Rat. Result Delta
17: